Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33398) Haugland válasza tomcica (#33392) üzenetére


Haugland
aktív tag

2,5hónap totális kihagyás után megnyitom ma a fórumot és ezt látom :)
Te egy állat vagy...továbbra is...a szó nagyon jó értelmében :))

Az elmúlt időszakban annyi munkám lett sajna, hogy a napi 5-6óra alvásból tudtam volna már csak ellopni az idő a futáshoz, így sajna azt is offoltam.
Erre a szervezetem igen érdekesen reagált -> 1 hónapja elkezdtek fájni a térdeim.
A jobb térdemre nem tudok rátérdelni, mert olyan mintha egy kavicsra térdelnék. (és ez az érzés még akkor is amikor épp az ágyon, egy párnán térdelek, vagy a főnököm előtt béremelést remélve ;] )
A bal térdem pedig 3hete egyik reggel felébredvén annyit változott, hogy egyik végállásba sem hajlandó kinyílni/összecsukódni és feszül is. Terhelésre érzékeny.
Ami a legjobb, hogy egyik sincs feldagadva és nem érte őkes ütés sem...

Elmentem ortopéd magánrendelésre, ahol azt mondta a doki, hogy a patkó porcok rendben vannak és a csontok végén levő porcos bevonat van kopva + a folyadék hiánycikk a térdeimben...

Hyal-Joint nevű kapcszulát kell szedjek 3 hónapig, aztán injekció az izületekbe. Hialuronsav pótlás céljából.
Azt mondta, hogy korántsem biztos, hogy a futás miatt van ez, de amíg szedem a kapszulát addig inkább bringázzak/ússzak :(

Esetleg valakinek tipp, hogy mit csináljak vag ymilyen szert szedjek még?
Arra gondoltam, hogy holnap hajnalban felveszem a futócipőt és elkotródok futni egyet...hátha elmúlik ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.