Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33651) inf3rno válasza tomcica (#33646) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Az úszást kéne még sokat gyakorolnom, aztán jöhet az is. :-)

Buliban hasznos! =]

(#33652) inf3rno válasza LanyUs (#33650) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Megy az a 4:30 is, csak jusson eszedbe közben, hogy tomcica mit mondana. :D

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#33653) tomcica


tomcica
Topikgazda

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#33654) Vertigo18 válasza tomcica (#33653) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez a kép nagyon adja... :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#33655) kk831228 válasza tomcica (#33653) üzenetére


kk831228
addikt

Jogos... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#33656) danielsz


danielsz
tag

Ma délelőtt a sellyei félmaratonon sikerült futnom egy egyéni csúcsot, azon egyszerű oknál fogva, hogy ez volt az első szintemelkedés nélküli félmaratoni versenyem. Már 9 óra előtt jó meleg volt, az időm 1:32 (+nem tom hány másodperc) lett, bár többek mérése szerint a táv pár száz méterrel rövidebb volt a 21,1 km-nél. Korábbi hibákból tanulva inkább megálltam picit a frissítőpontoknál, úgyhogy ebben még egy-másfélperc állás is benne volt szerintem. Most már tényleg nyomatni kell az intervallumos edzést rendesen, és akkor meglehet az 1:30-on belüli félmaraton.

(#33657) Vertigo18 válasza danielsz (#33656) üzenetére


Vertigo18
addikt

Gratula! Egy haver volt ma ugyanott, azt mondta, ölt a meleg!

A fiam miatt nem kellett volna aggódnom. Ugyebár 8 évesen elindult ma az Orfűi Tó futás hosszabb, 12.4 km-es távján, 2 edzést tudtunk tolni, eléggé bizakodó voltam. A végére az lett, hogy megkapta a pólót meg a befutóérmet, meg Ő lett a legfiatalabb induló ezen a távon, amit külön serleggel jutalmaztak, illetve megnyerte a 12 év alattiak között ezen a távon a versenyt... :)

Nagyon büszke voltam... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#33658) inf3rno válasza Vertigo18 (#33657) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Gratula! :C

Buliban hasznos! =]

(#33659) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Nightrun-on volt valaki? 1:58-as új pb :B szerencsére nem volt durva meleg és a 3 kör a várba se volt vészes (csak harmadszor fajt felfelé)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33660) bencze válasza mukibuci (#33659) üzenetére


bencze
senior tag

Igen, voltam, a legrosszabb a 2. kör volt, óriási tömeget kellett előzgetni, még felfele meg síkon, de lefele is csomóan sétáltak meg alig kocogtak, nem is értem. Egész lefele 2 ügyes leányzóba kapaszkodtam, aztán leráztak. A 3. kör már szellősebb volt, ott lehetett előzni legalább. Szerencsére nem volt annyi szint mint amennyire féltem, amúgy jó volt a holnapi hosszú futás helyett. Az eredeti terv az volt, hogy 280w-ot tartok emelkedőkön, ebből az lett, hogy az elejét kicsit elfutottam és aztán végig teljesítményre paceltem, a 300w-ot próbáltam tartani ahogy tudtam. Főleg lefele volt ez mókás, volt 4:00-4:05-4:05 splitem lefele az 5 km-en a 3 körben. Szerintem holnap mindenem fog fájni. A hátam alsó fele már a befutó után elkezdett fájni, most is érzem, ez jó eséllyel a lejtők hatása mert máskor nem szokott, plusz gondolom a gerinc ilyenkor sokat csillapít.

(#33657) Vertigo18
Gratulálok, jó érzés lehet. A sikerélmény se kutya, egy életre megjegyzi szerintem.

(#33656) danielsz
Ügyes vagy, ebből akkor lehet még sokkal jobb is!

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#33661) #78687232 válasza mukibuci (#33659) üzenetére


#78687232
törölt tag

Voltam, 7 km-en tereltem egy jó barátomat, 42 perc körül fejeztük be, amivel ő maximálisan elégedett lehet. Élveztük, jó volt a pálya meg úgy az egész feeling ütött.
Viszont! Beálltunk a 7K-s sátor sorba felvenni a táskánkat. Nem akarok hülyeséget mondani, de kb 22.50 körül mentünk a sor végére ami már akkor is elképesztően hosszú volt, sebaj. A vonatom úgyis 23.40 környékén indul, simán elérem. 23-ra értünk a sátorhoz és kb 50-re lett meg a táskám, az sem a szervezők jóvoltából. Egymásra be voltak baszva a cuccok, az 5-6 ember pedig egyesével üvöltötte a számokat. Én is bekerültem a sátorba, mégis vártam a sorra kerülésre, ezzel ellentétben sok futó bement a halom közepébe és le se szarom mert nem az enyém elven átgázolt minden táskán, igazi suttyóság volt mindkét oldalról. Végül valaki mellettem mondta hogy ezek rendszertelenül vannak, jó átmentem a másik oldalra és ott egy külön kosárban volt az én holmim, szerencsére nem túrták szét. El sem tudom képzelni meddig kellett várnia xy illetőnek, mire megkapta a saját tatyóját.
Érdekes, ezzel a rendszertelen (szar) érték megőrzéssel néha találkozok, a Night Run felkerült a dobogóra ilyen téren.

Az eredményhez gratulálok, szerintem elviselhetetlen hőség volt.

(#33662) bencze válasza #78687232 (#33661) üzenetére


bencze
senior tag

Szerencsére ismerős autójába pakoltam. Azért sokszor látni a vendégsereg a legnagyobb bunkó ha valami nem tökéletes, ami szomorú. A tavalyi night runhoz képest ez elég hűvös volt, nekem nem volt bajom vele egyáltalán, persze kérdés mihez van szokva az ember, a 25 fok is bőven túl meleg.
Ez a cég nincsen erősen a topon a szervezésben, de ez az event hangulatra sokkal jobban bejött mint a tavalyi, a pálya nehezebb de hangulatosabb volt, és a frissítés is teljesen működőképes volt, nagyon sokan voltak. Főleg a Dózsa György téri? frissítésnél a csajok kórusban üvöltözték a vizüket, a 3 körömön keresztül, azért nem tudom mennyi hangjuk marad holnapra de én inkább fm-t futok ha választanom kell másfél-két óra üvöltözés helyett. De jó poén volt mindig örültem neki, meg kell dicsérjem őket facebookon hátha eljut, az ilyen lelkes staff számomra azért sokat tud adni a hangulathoz.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#33663) #78687232 válasza bencze (#33662) üzenetére


#78687232
törölt tag

Tudom, tényleg a versenyzők részéről is szar volt a hozzáállás, de mire odajutottam a ruhatárhoz, mögöttem már kígyózó sor volt és még csak akkor kaptak észbe a szervezők hogy ez így ebben a formában nagyon nem lesz jó. Minden mással teljes mértékben elégedett vagyok, a Color Run-t remélhetőleg semmi sem tudja majd felülmúlni a jövőben.
A második frissítőnél bőszen kiabálták, víz, víz, víz, majd az egyik poharat nyújtó srác felkiáltott, JIM BEAM. :DDD szakadtam

(#33664) Corpuscle válasza Vertigo18 (#33657) üzenetére


Corpuscle
őstag

Gratula! Remélem az én lányomat is ösztönözni fogja majd, amit lát. Egyelőre csak megjegyzi: “ Apa megy futni” (3 éves lesz). Tegnap hazaértem a hajnali 15 km- ből, majd délelőtt fogócskáztunk. Ő kismotorral, én meg futottam. Biztos látta rajtam, hogy maradt még bennem. :D

(#33665) Vertigo18 válasza Corpuscle (#33664) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igazság szerint a környéken lévő ÖSSZES versenyen behúzhat egy-egy kupát, serleget a következő 2-3 évben a legfiatalabb versenyzőként - már, ha ezt díjazzák. Ha pedig nem "14 év alatti" korkategória van díjazva, hanem 12 alattiak, akkor azt meg is nyerheti. Sosem mondtam neki, hogy fusson, focizik, immáron négy éve igazolt focista, viszont egy-egy ilyen esemény, ahonnan pólóval, éremmel, két serleggel, meg egy hátitáskával jön haza, akkora feedback lehet, hogy NEM fog leülni a gép elé, mint a kortársainak 90%-a, hanem kijön velem futni.

És igen, hatalmas boldogság volt a szívemben, ahogy LESPRINTELTE az utolsó km-t, ahogy mindenki őrjöngött a befutóján, ahogy verseny közben, mikor előzgettünk, mindenki beszélgetett vele, bíztatta, gratulált (látták a rajtszámon, hogy a legnagyobb távon indult), ahogy felismerték a verseny után, és ahogy engem megölelt... :B

Azt már csak mellékesen mondom, hogy a kislányom az utolsó 200 méteren várt és sprint közben meg kellett állnom, fel kellett kapnom és vele utolérnem a sprintelő fiamat, hogy jó legyen a befutó... :)

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#33666) Corpuscle válasza Vertigo18 (#33665) üzenetére


Corpuscle
őstag

:C

(#33667) Vertigo18 válasza Corpuscle (#33666) üzenetére


Vertigo18
addikt

Óriási befutó volt! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#33668) tomcica válasza Vertigo18 (#33665) üzenetére


tomcica
Topikgazda

de jooooo :C :R gratula nektek,meg mindenkinek aki versenyzett v. tolta a hetvegen :K

en tovabbra is morzsolom a kis kilometereimet egy zen mester turelmevel :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#33669) Vertigo18 válasza tomcica (#33668) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hugi nagyon akarta, hogy vigyem, nejem mesélte utána. Hogy honnan vette, fogalmam sincsen... Viszont, amikor felkaptam menet közben, épp a sprint közepén és hajráztam vele még vagy 100 métert, nagyon meg volt rémülve szegényke :D

18-án Pogány - reptér - fm... ;)

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#33670) emvy válasza Vertigo18 (#33669) üzenetére


emvy
nagyúr

Gratula mindnyajatoknak, jo bulinak nez ki. :)

while (!sleep) sheep++;

(#33671) inf3rno válasza #78687232 (#33661) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem is értem, hogy így ömlesztik, akkor egyszerűbb egy listáról lehúzogatni az embereket, és nem beszámozni minden tatyót.

Buliban hasznos! =]

(#33672) Peterhappy válasza Vertigo18 (#33665) üzenetére


Peterhappy
őstag

:R :R :R
Minden tiszteletem a Fiadé is.

Van már saját trófeavitrinje? Vagy a tiédet használja, mert abban van hely dögivel? ;]

(#33673) parandroid válasza Peterhappy (#33672) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ááá, földim, a kies Degec községből!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33674) tomcica válasza Peterhappy (#33672) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:DDD ccc :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#33675) Aristeus


Aristeus
tag

Grat mindenkinek a hétvégi eredményekhez!

Ma nekem is "elgurult a gyógyszer"... Egész nap fájdogált a fejem, nem segített sem kávé, sem gyógyszer. Estefelé mértem a vérnyomásomat is 123/78, 46-os pulzus. Gondoltam, ha ilyen pihent vagyok a nap végén, akkor ideje egy intervallumos edzésnek, hátha az majd segít.

Bekezdtem a tempót rendesen (mármint magamhoz képest), de annyira jól ment, hogy nem lassítottam 1km után, hanem nyomtam tovább, mint süket a csengőt. Kíváncsi voltam ilyen melegben mennyit enged a szervezet. Hát ennyit -> 5km, 22:23perc, 4:28 min/km. Personal best. :)

Részletek itt. Ja, és a fejfájásom is elmúlt. :DDD

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#33676) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Kösz mindenkinek, jó barátok vagytok, mind-mind Degec földjéről! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#33677) tomcica válasza Vertigo18 (#33676) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kapja itt az ivet mindenki :P tudod a mondast: "aki a sarokra all,az ne csodalkozzon,ha lekurvazzak"

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#33678) Vertigo18 válasza tomcica (#33677) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kicsit vulgárisabbra emlékeztem, de így is jó... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#33679) borix válasza tomcica (#33677) üzenetére


borix
őstag

Aki azt mondja,hogy minden sarkon álltam már azokra mi vonatkozik? ;]

(#33680) tomcica válasza Vertigo18 (#33678) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Delutan fel5kor mar csak 32fok volt igy egy frissito jellegu edzest kinalok -> alapos bemelegites utan 5 x 900m (R100 kocogas) a 10K versenyirammal,az utolsot kicsit feljebb feszitve :DDD (3:00-3:05 koze nekem,az utolso 2:48 lett frisses :B )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#33681) tomcica válasza borix (#33679) üzenetére


tomcica
Topikgazda

felenk ugy mondjak:

"csak ket emberrel volt eddig,akinek van biciklije meg akinek nincs" :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#33682) kk831228 válasza tomcica (#33680) üzenetére


kk831228
addikt

Ma délután, napon... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#33683) mukibuci válasza kk831228 (#33682) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A fuss melegben badge-re hajtottal?😅

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33684) kk831228 válasza mukibuci (#33683) üzenetére


kk831228
addikt

nem, csak már nem futottam majdnem egy hónapja, miert ne ilyenkor kezdj3k neki m3gint... :B ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#33685) mukibuci válasza kk831228 (#33684) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nekem meg az hiányzik, meg a fuss reggel 7 előtt is😅

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33686) #78687232 válasza kk831228 (#33682) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ez ismét egy fr225 vagy esetleg egy 235 lenne?

(#33687) inf3rno válasza kk831228 (#33682) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Lol, egy pillanatra azt hittem, hogy tomcicát is megütötte a meleg, azt most nézem, hogy ne is ő küldte be. :))

Buliban hasznos! =]

(#33688) tomcica válasza kk831228 (#33682) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Gyihhaj,a jo oldalat kell nezni 1-2km alatt bemelegedsz nem kell szorozni vele :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#33689) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Hétfőtől (08.13.) a Lidl-be futócuccok. Kompressziós zokni, bandázs, lóbalzsam, stb.

(#33690) kk831228 válasza #78687232 (#33686) üzenetére


kk831228
addikt

235 de ugyanaz a szín... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#33691) #78687232 válasza kk831228 (#33690) üzenetére


#78687232
törölt tag

Sejtettem, becsaptál. Ránézésre csontra ugyanolyannak tűnt, ezért volt az értetlenkedés. :)

(#33692) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kitartás mindenkinek, nálunk megjött a vihar ma a lehűléssel, tépte a fákat rendesen (szerencsétlenek hullatják a szárazra fonnyadt leveleiket, konkrét friss avar van sz erdőkben), és zuhant 10+ fokot a hőmérséklet. Eső sajnos csak minimális volt, pedig nagyon kéne. Megy felétek, holnapra tuti odaér.

Ennek örömére regeneráltam ma egyet, 137-es átlagpulzus úgy, hogy a végét megnyomtam, hát, ilyen is rég nem sikerült...

Tegnap amúgy intervallumoztam egyet, 6x1000, 1,5-2 perces pihenőkkel, 2,5 km be-, és levezetés. Papíron csak 29 fok volt, de okosan délben mentem el, mert akkor értem haza melóból. Próbáltam árnyékban maradni, mert konkrétan fájt a napsütés. Valahol a 3-4. gyors szakasznál már nem izzadtam, mert nem volt mit. Vizet vinni persze minek, csak egy órára megyek... Eleve visszafogottan tempóztam (illene már a 4-hez közelebbi tempót futni ilyenkor, mint az 5-höz), nem is ment jól, értelme sem volt, és vagy egy év után először sikerült egy olyan faszányos fejgörcsöt összeszednem, amilyenek lánykoromban szoktak pár hetente elérni. Az a fájdalomtól üvöltve hányós fajta. Legalább emlékeztettem magam, hogy miért is futok, meg bevéstem a leckét, hogy a déli, tűző nap, és a kiszáradás nem játék.

Amúgy is kicsit visszavettem most augusztusban, sikerült az elmúlt 3 hónapban összesen 1000 km fölé menni (333, 346, 360), 3 hét múlva maraton, most már csak próbálom tartani a szintet, meg jó lenne még két 30 km-es hosszút csinálni mondjuk most hétvégén, meg a következőn - remélem kicsit marad a hűvös ehhez.

Na, nem tudom, kit érdekelt, csak úgy elmeséltem. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33693) tomcica válasza parandroid (#33692) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Engem erdekel :K Amugy nem lesz sok a 2 x 30km 3hettel a maraton elott?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#33694) parandroid válasza tomcica (#33693) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Meglátjuk. Nem fogom erőltetni, próbálom időkényszer nélkül, akár belesétálva, vagy néha megállva, alacsony pulzuson. Mindez ráadásul hőmérséklet függvénye is, bár nagyon remélem, hogy a kánikulának már vége. Csak azt szeretném szokni, hogy 3+ órát egyhuzamban talpon lenni, némi terhelés alatt - valahogy az igazán hosszú futások ebben a felkészülésben kimaradtak, igaz 12 hete sorozatban minden hétvégén van egy legalább félmaratoni táv, illetve volt pár tempósabb hosszú is (90 perc lassú + utána 90 perc maratoni tempó), ebből kettő azért megvolt 30k, mindkétszer 1-2 perccel 3 órán túl. Hogy ebből hogyan lesz 4 órás maraton, azt nem tudom, legfeljebb lesz mire készülni jövőre is...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33695) bencze válasza parandroid (#33692) üzenetére


bencze
senior tag

Szerintem hegy alatt ne abrakolj, inkább legyen max thresholdtól maratoni tempóig, annál gyorsabb ne, és mennyiség csak okosan, a maraton előtti 2. hétben már kicsit visszavennék (tudomisén 75%) és utolsó hét 50%, úgy, hogy maradjon benne minőség de csak ez a lightosabb hosszabb. 2.5 óránál nem több de utolsó 2 hétben inkább 1.5-2 max hosszúra. Ezt nem minden napra értem hanem heti 1 vagy 2 és ennek egy része könnyű pl 15 könnyű 10 maratoni vagy hasonló esetleg a végén pár km kicsit fölötte.

Nekem ma szarul esett az edzés, mazochista edző volt sajnos.
35 fok, szombaton volt a FM, ugye ilyenkor elvileg 1 hét lazát csinálnék. Hétfőn ugyanez az edző volt csináltunk meglepinek ilyen dombon felfele szökdösést (helyből 2 lábbal előre meg háttal), meg oldalazva meg mindenféle ilyen gyakorlatok, még ma 3. nap is éreztem itt-ott a hatását. Nem baj, rossz időzítés, de jó néha az ilyen. Ma meg bemondott 4 szett piramist (100-200-300-400-300-200-100, 100m pihenővel köztük), amiből 3 szett lett de nekem 2 amiből a 2. már érezhetően lassult. A múlt heti pályaedzés is ilyen rövid gyorsak voltak, meg voltam győződve ma valami vo2max dolgok lesznek vagy hasonló hosszabb, mert csináltak az elején felmérést és a többség FM-re készül, páran maratonra. Elvileg maratonhoz én csinálnék ilyet de mennyiségben felét, havonta 1x max 2x nem egymás után, és persze nem pihenő héten, meg nem 35 fokban, azt hiszem 3 ilyen szett valamennyire menne 10 fokban pihenve, mondjuk az a 100m pihenő nekem kevésnek tűnik ehhez még akkor is, ha a szettek közt van 2-3 perc pihenő. Szerintem túltolta, de ugye ajándék ló stb.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#33696) inf3rno válasza bencze (#33695) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Gondolom az volt az elv, hogy akkor fejlődsz tőle, ha fáj, azért csak ennyi pihenő volt. ;] Nem hiszem, hogy az ilyen edzés sokat segítene, ha maratonra készülsz, de ha neked belefér...

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#33697) bencze válasza inf3rno (#33696) üzenetére


bencze
senior tag

A megfelelő elosztásban jó lenne ez mert én nagyon gyenge vagyok ebben a műfajban, csak havi 1 vagy 2 heti 1 alkalom kellene belőle, és nem 35 fokban meg nem pihenő héten. De ezt nem én osztottam be / találtam ki, Adidas runners edzés ami amúgy jó móka csak most ez nekem nem volt való. Azért nem oldalogtam el amikor meghallottam, az már milyen lenne. :) ha rendszert csinálnak belőle akkor kihagyom és visszakapom a csütörtököm amikor magam csinálom a programot megint, szóval gond az nincs.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#33698) borix válasza bencze (#33697) üzenetére


borix
őstag

Ha úgy érzed,hogy a további ütemtervet tartva nem tudod ki regenerálni akkor kihagysz egy edzést nagy dolog a fáradság tologatásánál jobb.

(#33699) inf3rno válasza bencze (#33697) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja vágom, én is elgondolkodtam rajta, amikor fájós vádlival beraktak egy interval BSI-s közös edzést, hogy ideje dobbantani legalább amíg helyrejövök. Azért végigtoltam becsületből, de nagyon nem hiányzott akkorra... Amúgy valami random emberek tartják ezeket az edzéseket, vagy valami hírességek?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#33700) inf3rno válasza borix (#33698) üzenetére


inf3rno
nagyúr

fáradság != fáradtság

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.