Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64901) gduck válasza popely16 (#64899) üzenetére


gduck
addikt

SCART jelet akarsz HDMI-re alakítani? Minek? Minőség ugyanolyan szar lesz!

[ Szerkesztve ]

(#64902) popely16 válasza gduck (#64901) üzenetére


popely16
tag

Nincsen a media boxon HDMI.

Bíztam benne hogy egy fokkal jobb lesz. Mintha SCART-SCART lenne egy FullHD tv-n.

(#64903) cigam válasza popely16 (#64899) üzenetére


cigam
félisten

Már miért ne lehetne időzíteni a felvételt? Akár EPG-ben is kejelölheted mit vegyen fel, de időpont(ok)ra is felprogramozhatod.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#64904) popely16 válasza cigam (#64903) üzenetére


popely16
tag

Erről tájékoztattak telefonon, és személyes is a Mammutban lévő ügyfélszolgálaton.

" Csak azt vehetem fel amit éppen nézek előre programozni, időzíteni felvételeket nem lehet "

Akkor ez nem így van ?

(#64905) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

45-ös SNR-ben 10-es vételi és 40-es adási értékben, 100%-ös jelminőség/jelerősségben és Ügyfélmegtartó Ajánlatokban Gazdag Boldog Új Évet Kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#64906) cigam válasza popely16 (#64904) üzenetére


cigam
félisten

Ne hallgass az ügyfélszolgálatosokra! Csak halvány emlékeik vannak arról miről volt szó a felkészítésükkor. Lövésül nincs miről beszélnek. Keverik a szezont a fazonnal.Készíthetsz előre programozott felvételt. De a felvétel készítés közben nem tudsz átkapcsolni más csatornára, mert csak 1 vevő egység van benne. (Mint régen a VHS magnók esetén).

Amúgy meg miért nem hiszel azoknak, akik nap mint nap használják az eszközt. Ha megkérdőjelezed a választ, minek kérdezed meg?!

Higgy a saját szemednek. Csapd fel a kéziköny 36. oldalát. Szerinted ezt a fejezetet miért írták bele?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#64907) Lazarski válasza popely16 (#64904) üzenetére


Lazarski
kezdő

Nem így van. Lehet időzítetten felvenni, de ha másik csatornát nézel közben akkor jelzi, hogy átléptet oda és csak azt tudod nézni addig, amíg az adott műsor EPG szerint tart, de bármikor meg lehet szakítani a felvételt. Szerencsére annyira legalább értelmes a cucc, hogyha valamit előre időzítettél akkor is felveszi a külső vinyóra ha már standby módba lépett. :D

(#64908) gduck válasza popely16 (#64904) üzenetére


gduck
addikt

Lehet arra gondoltak, hogy neten keresztül nem lehet időzíteni, úgy mint a többi normális boxot... Viszont az 1 tuner az szívás!

[ Szerkesztve ]

(#64909) lacko6


lacko6
senior tag

Hi.

Valaki nem tudja hogy a 14 napos elállási jognál mennyi költséget számolnak fel?

[ Szerkesztve ]

(#64910) 4Grider válasza lacko6 (#64909) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az elállási jog gyakorlása esetén egyetlen költség terhelheti csak a fogyasztót: A megrendelt termék visszaküldési költsége.

(#64911) lacko6 válasza 4Grider (#64910) üzenetére


lacko6
senior tag

:R

(#64912) NoOne1976


NoOne1976
őstag

"Imádom" ezt a szuper Horizon HD Mediaboxot :W Volt már jópár stb-m az életben, de hogy ennél mennyire nem egyértelmű, hogy mit hol találni beállításilag...

Hogyan tudom megoldani azt, hogy a csatornalistában a kedvenceket lássam. A másik boxon hónapokkal ezelőtt megcsináltam, most ennél is meg akartam, de nem jövök rá, hogy kell. Kedvenc adók be vannak pakolva, megfelelő sorrendbe vannak rakva. A műsorújságnál ki is tudom választani, hogy kedvencek, de utána ha újra a csatornák között váltok, megint az összeset látom.

Segítsetek! :R

(#64913) headhunter


headhunter
addikt

ePack kedvezménynél "is" csökken az ÁFA 18%-ról, 5%-ra? :F

"ePack kedvezmény Havidíj : -444,92 Ft" :Y

Jelenleg: 6.699Ft/hó

2018.01.01.-től...

500/22Mbit: 2.500Ft, 2.225Ft
Gold HD: 3.699Ft
2. CAM modul : 500Ft
Telefon: 500Ft
ePAck: -500Ft, -445Ft
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Összesen: 2.225+3.699+500+500-445= 6.479Ft/hó (6.424Ft helyett)

[ Szerkesztve ]

(#64914) cstibi73 válasza NoOne1976 (#64912) üzenetére


cstibi73
tag

Kapcsolj egy kedvenc csatornára, nyomj egy OK-t, majd válaszd ki a böngészés a kedvencek között.

(#64915) fokukac válasza cstibi73 (#64914) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hát ez aztán tényleg triviális. :C
Köszi, nekem se sikerült erre magamtól rájönnöm, pedig június óta próbálkoztam... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64916) Vangelis


Vangelis
nagyúr

B.U.É.K mindenkinek!

Karácsony előtt volt egy központi hiba.
Akkor jelezték sms-ben hogy megkezdték a javítást vagy mit.
Azóta minden nap jön 2-3 sms, hogy folyamatban a hiba elhárítása.....
Akkor ez már kötbéres :DDD
A szolgáltatás megy... igaz az 500 helyett csak 50-60 a letöltés. Feltöltés meg 22-25 az nem rossz.

Lehet holnap bejelentem hibára , mert így felesleges az 500 as FB ha még a garantáltat (100) sem tudják szolgáltatni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64917) Watercolour válasza Vangelis (#64916) üzenetére


Watercolour
aktív tag

BUÉK neked is!

Kötbért akkor köteles adni a szolgáltató az előfizetőnek, ha a bejelentett hiba a szolgáltató felelősségi körébe tartozik és a bejelentéstől számítva 72 órán belül nem tudták kijavítani a problémát.
Tekintettel arra, hogy még nem jelentetted be a hibádat, valószínűleg nem kötelesek neked kötbért fizetni.
Nem is értem, miért vársz több mint egy hete egy nyilvánvaló hiba bejelentésével.

[ Szerkesztve ]

(#64918) Vangelis válasza Watercolour (#64917) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De akkor be volt jelentve, hogy nincs szolgáltatás.

Utána helyrejött... csak ezt a xaros sms jön naponta kétszer. viccből írtam a kötbért :)

Holnap meg bejelentem a netet. Eddig asztali gépen bevallom nem is néztem. Wifi.n meg ugye nem is fog annyival menni.

Ma néztem a gyerek gépén és nem fényes... sajnos.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64919) Watercolour válasza Vangelis (#64918) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Viccből írtad a kötbért?
A kötbér jár, ha a szolgáltató a pénzedért nem nyújt olyan szolgáltatást, amit szerződésben vállalt.
Miért dobod el?

A hibabejelentő 0-24 elérhető, nem kell holnapig várni vele.

(#64920) Indiant válasza headhunter (#64913) üzenetére


Indiant
addikt

Ez az "ePack kedvezmény" hogy működik?
..csak mert állítólag minden hónapban működik. Nálam talán 1x vonták le.

(#64921) Vangelis válasza Watercolour (#64919) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Illendőségből .... nem akarom hívni :)

De tényleg gáz, hogy nem megy a garantált sem.. :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64922) Lazarski válasza Vangelis (#64921) üzenetére


Lazarski
kezdő

Nézd, ez nem csak a Te érdeked, hanem másoknak is segítesz vele, hogy jelzed a hibát, szóval szerintem sem kell szerénykedni. Hajrá! :)

(#64923) salapp


salapp
addikt

Van olyan, aki tableten nézi a horizon go-t és nem "homokórázik" neki ill nem írja ki gyakran, hogy "instabilnak tűnik az internetkapcsolat..."?
Magyarán szólva van, akinek ez a szolgáltatás nem egy fosch és akadásmentesen megy?
A net 120-as, a tablet quadcore/2Gb RAM.
Mit kell ahhoz beállítani, hogy menjen ez a csoda szolgáltatás?

Ja, és a legutóbbi (kb. két hónapja volt) frissítés óta sokkal vacakabb a képminőség is, ami még kis kijelzőn is szembeötlő.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#64924) Vangelis válasza Lazarski (#64922) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ma még csak két sms jött, hogy a hibaelhárítás folyamatban :DDD

... kb 50 et küldtek már :DDD

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64925) Lazarski válasza Indiant (#64920) üzenetére


Lazarski
kezdő

Ha van ilyen kedvezményed és a megadott határidőig rendezed a számlát akkor megkapod az 500Ft kedvezményt. Ha nem, akkor csak annyi történik, hogy következő számlánál nem vonják. Nézd meg a számládon, hogy melyik napon írták jóvá a befizetésed.

(#64926) #54715584 válasza salapp (#64923) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam régebbi tableten stabilan fut, nem akad, nem tölt. Ha instabil a kapcsolatod, akkor sztem érdemes a router vagy modem környékén szétnézni, illetve nem tudom milyen messze vagy az eszköztől, lehet gyenge a jel. Nem a szolgáltatással van baj.

(#64927) salapp válasza #54715584 (#64926) üzenetére


salapp
addikt

A mindigtv vagy ORF applikációval a HD adások is akadásmentesen mennek, csak ez a Horizon szarakodik.
És mit kellene a routeren (telekom kombinált eszköz) megnézni/beállítani? (Mondjuk nem is tudom, hogyan tudok én azon bármit is beállítani).

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#64928) eeXaa


eeXaa
addikt

...üdv!
....létezik olyan live streaming szolgáltatás amit külföldröl is lehet használni?
...ha nem upc, akkor valami más? hasonlóra gondolok mint a médiaklikk... persze havidijas formában.
...ha létezik topik külön erre, linkelné vki?

(#64929) #54715584 válasza salapp (#64927) üzenetére


#54715584
törölt tag

Lehet egy restart elég lesz a netnek. Ha meg csak az az app akadozik, akkor lehet a tableten nem árt egy cache törlés.

(#64930) PlatiaAmos


PlatiaAmos
tag

Lett router itthon, a másik topik segítségével áttudtam kapcsolni nagy nehezen bridge módba ezt a fantörpikus technicolor upc modem/routert.

Viszont ennek ellenére se bírom kikapcsolni a wifit rajta.

Ha újraindul a modem akkor rögtön megint megjelenik a wifi, van valami létező módszer ezt totálisan letiltani?

(#64931) 4Grider válasza eeXaa (#64928) üzenetére


4Grider
nagyúr

ittott.tv
Ez már most nézhető lakcímkártya regisztrálással az EU-ban.

[ Szerkesztve ]

(#64932) cigam válasza eeXaa (#64928) üzenetére


cigam
félisten

Létezni fog, legkésőbb áprilistól. [link]
Telenor myTV, ittott.tv, tvgo,...

Én is örülnék ha lenne külön topikja, de nem találtam ilyent.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#64933) 4Grider válasza #54715584 (#64926) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel nem vállalnak erre a "szolgáltatásra" semmiféle garanciát, így nem túl sok sávszél van egyes csatornák mögé téve. Így tehát természetesen csatorna- és időszak-függő a szakadozás. Napközben jellemzően egyik csatornával sincs gond, estefelé a szakadozások, a videó nem lejátszható és hasonló hibaüzenetek megsokszorozódnak.
Érdemes pl. estefelé megnézni néhány csatornát, pl. F&H, Cool TV, stb...

(#64934) eeXaa válasza 4Grider (#64931) üzenetére


eeXaa
addikt

...köszi, és cigam nak is!
...lehet csinálni kellene egyet...

[ Szerkesztve ]

(#64935) cigam válasza eeXaa (#64934) üzenetére


cigam
félisten

Pörgessük fel ezt?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#64936) Vangelis válasza Watercolour (#64919) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Beszéltem velük.

Nah eszemben sem volt, hogy a asztali gépben még 10/100-as LAN kártya van.

De a laptopomban 1000-es. A laptoppal még kevesebbet mérek .... mint a 10/100-as kártyán.

Direkt a saját kábelükkel amit ők adtak. Mert hát az sem mindegy.

Tesztelek még.... :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64937) Vangelis válasza Vangelis (#64936) üzenetére


Vangelis
nagyúr

re:
Annyit sikerült elérnem, hogy túrtam kábel a másik routerből. Most 180-190-el megy.. de még mindig nem 500 :DDD

Valamit tuti mókoltak , mert 10 perce még xarabb volt jóval.

Holnap jön ki valaki és megnézi. De most így mi a xart mondjak neki..., mert most a garantált már megvan.

Asztalin meg lehet a 10/100 as kártya a ludas.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64938) Levi123 válasza PlatiaAmos (#64930) üzenetére


Levi123
senior tag

Nekem is bridge módban megy, pont most ránéztem és engedélyezve volt. Sajnos szerintem nem lehet letiltani. De nincs jelentősége ha megy, főleg ha nem csatlakoznak rá. Lehet a wifree miatt aktiválja magát restartnál.. :F

Levi

(#64939) #98574848


#98574848
törölt tag

Sziasztok!

Érdeklődnék miért van az hogy myUpc belépésnél csak 2-3. próbálkozásra enged belépni (holott mindent jól beírok), illetve ha már nagy nehezen sikerült belépni akkor meg a számlák menüre kattintva kiléptet.

Üdv.

(#64940) Toth_Jani válasza #98574848 (#64939) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Mert ilyen rosszul van megírva az oldal, de nem is volt jobb mostanában, néha belép elsőre néha meg alig lehet rábeszélni. :(

(#64941) merqree válasza Toth_Jani (#64940) üzenetére


merqree
őstag

Kritikán aluli... csak a számlát akarnám letölteni, de két napja lehetetlenség.
Nagy nehezen belépek, rákattintok a számla menüpontra, erre újra lépjek be. Ezt fokozza azzal, hogy néha kiírja, hogy sokáig voltam inaktív, ezért kiléptet a MyUpc-ből...
Ha mégis sikerül a letöltésre kattintanom, nem történik semmi, csak a bejelentkező oldalra kerülök...

(Windows 7, Firefox. AdBlock és minden kiegészítő blokkoló kikapcsolva)

(#64942) Levi123 válasza merqree (#64941) üzenetére


Levi123
senior tag

Esetleg próbáld meg díjnettel fizetni, szerintem egyszerűbb

Levi

(#64943) merqree válasza Levi123 (#64942) üzenetére


merqree
őstag

Csoportos megbízással fizetem, Díjnet-et rühellem, egy parazita szolgáltatónak tartom

(#64944) pjen válasza merqree (#64943) üzenetére


pjen
félisten

" Díjnet-et rühellem, egy parazita szolgáltatónak tartom"miért?

(#64945) merqree válasza pjen (#64944) üzenetére


merqree
őstag

Mert semmilyen hozzáadott "szellemi" értéket nem képvisel, minden rajtuk keresztül elérhető cég rendelkezik pénzügyi és számlázási rendszerrel/csoporttal/osztállyal, akkor minek vonjak be egy harmadik felet a dologba?

[ Szerkesztve ]

(#64946) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Voltak kint... megnézték.

Hazaértem megnézem.

Telón 170 körül mértem wifin. Majd laptopon is teszt este.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64947) pjen válasza merqree (#64945) üzenetére


pjen
félisten

Nem Te fizeted,viszont munkahelyet biztosítasz.

(#64948) merqree válasza pjen (#64947) üzenetére


merqree
őstag

...

Nem akarok sem politizálni, sem megsérteni senkit sem.
A magam részéről a Díjnet dolgot lezárnám. ;-)

(#64949) fokukac válasza merqree (#64945) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ha sok szolgáltatód van, akkor hiába van mindnek saját számlázási rendszere, mindnél külön be kell jelentkezni, stb. A díjnetben az a jó, hogy a gázszámlától a a vízdíjon át a netszolgáltató is működik vele, (egyedül az elmű vonta ki magát ebből, aztán regisztráltam a saját rendszerükben, aztán megváltoztatták az egész rendszert, úgy hogy be sem tudtam lépni, azóta sárga csekken küldik, azt is utálom)

És amúgy össze van kötve a díjnet a netbankommal, és egy kattintással fizethetem a netbankomból, akkor, amikor én akarom. A számlát email-ben küldik, és tök magától megy a netbankomba, és amikor belépek, ott van, klikkelek és már kész is.
Szerintem ez hozzáadott érték, hogy nem kell 5 szolgáltatónál külön bohóckodni. A bankos beszedési megbízást ugyanakkor nem szeretem, mert azt magától vonják. Itt pedig én nyomom meg a gombot, tehát van jóváhagyási jogom, és ha nem tetszik a számla, nem fizetem ki, hanem reklamálok.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64950) 4Grider válasza fokukac (#64949) üzenetére


4Grider
nagyúr

Hol lehet azt beállítani, hogy a számlát e-mailben küldjék? A beállításokban csak a netbank felé történő továbbítást látom, az e-mail címemre max. fizetési figyelmeztetést küldenek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.