Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64701) Yipman1 válasza Madycsa (#64700) üzenetére


Yipman1
csendes tag

Sajnos nem lehet.

(#64702) #72042496 válasza Madycsa (#64700) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem még úgy sem akarták visszaadni a régit, hogy visszamentem volna a 240-es csomagra. :(

Lehet, ha bedobom hogy akkor átmegyek a Telekomhoz, megenyhülnek. De egyelőre a hűség miatt úgyse megyek át, jövőre pedig meglátom.

Ott se fenékig tejfel a szolgáltatás, ráadásul jóval drágábbak is.

[ Szerkesztve ]

(#64703) Intruder2k5 válasza Madycsa (#64700) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nem is nagyon van más a palettán, ami tudja ezt a sebességet, kivéve a Hitron-t, de azt meg tudtommal csak üzleti előfizetés mellé adják már, ráadásul abban is ugyanaz a hibás chipset van. A többi, CISCO EPC 3xxx sorozat, Technicolor 7200, Ubee EVW3226 pedig nem is tudja kiszolgálni ezt a sebességet.

(#64704) cocka válasza Intruder2k5 (#64703) üzenetére


cocka
veterán

Micsoda tragédia, mintha a 240-es net nem lenne elég.

(#64705) cocka válasza cocka (#64704) üzenetére


cocka
veterán

Amúgy meg nem a letöltési sebességeket kéne az egekbe emelni, hanem a feltöltési sebességeket emberi szintre. Hogy lehet az, hogy pl. Svájcban képesek 50 megabitet szolgáltatni, Szlovákiában meg 30-at?

A 20 meg 10 mai világban vicc. Hogy lehet az, hogy a 4Gnek is 35 megabites feltöltése van? :D

(#64706) TeeJay válasza cocka (#64705) üzenetére


TeeJay
félisten

ja csak jelenleg nagyon sok helyen 2-3-4 US sáv van egyidőben tehát 54-81-108 megabiten osztoznak elég sokan, ráadásul a feltöltést torrentesek folyamatosan akár hetekig tudják fullon járatni míg a letölést nem igen mivel limites a HDD mindenkinél meg nincs is mit letölteni örökké

majd ha 8 US lesz mindenhol akkor emelnek feltöltésre is de az nem most lesz
na meg ugye a Cisco, TC és Ubee HGW-k csak 8/4-es modemek szóval 8US-hez a csoda ConnectBox kellene azt meg biztos nem akarsz
azon felül letöltési sebességet az egekbe emelni mindig is jobb marketing volt mert 95%-ban mindenki azt használja, feltöltési sebességet senki se nézi max facebook-ra a fotók lassabban mennek fel vagy az email-hez a fotó lassabban lesz csatolva ennyi

arra a napi 5percre senki sem veszi majd észre
a torrenteseknek meg az 500megabit is kevés lenne lásd szerveresek 10-20gigabiten lógnak és ki tudnak hajtani 3-5gigabitet is belőle simán

ED3.0 hálózaton szerintem csak akkor lesz feltöltési sebesség emelés ha tényleg kipucolják az analóg TV csatornákat és a helyére megy majd legalább 32DS és 8US adott node-on
bár ugye most van 15DS meg 2-3-4US, holnap megyek szülőkhöz haza Eger mellé és kiderül mit bír az ünnepek alatt a 240/20-as UPC net mert nyáron is volt már 180-190megabit mérés mikor csúcsidő volt :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#64707) cocka válasza TeeJay (#64706) üzenetére


cocka
veterán

Cisco, TC és Ubee HGW-k csak 8/4-es modemek

Papíron a Ciscok 120 megabit feltöltésre képesek. TC és az Ubee miben tudnak többet, mint a Ciscok?

senki se nézi max facebook-ra a fotók lassabban mennek fel vagy az email-hez a fotó lassabban lesz csatolva ennyi

Na igen, de ha esetleg otthoni szervert akarsz működtetni, ahhoz édeskevés a 10-20 megabit.

(#64708) Intruder2k5 válasza cocka (#64707) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Utolsó információm szerint magánelőfizetésen tilos a szerverüzemeltetés.

(#64709) TeeJay válasza cocka (#64707) üzenetére


TeeJay
félisten

8/4-es ED3.0 modem 400/108megabiten osztozik mivel 1DS/1US az 50/27megabitet ad nettóban

Cisco, TC és Ubee mind mind 8/4-es ED3.0 modem
ConnectBox 16/8-as de 24/8-at is tudna sőt én azt olvastam a Puma6 chip 32/8-as
lényeg a lényeg UPC legtöbb helyen 15DS-t meg 2-3-4US-t tol a node-on
ha kipucolják az analóg TV csatornákat felszabadul egy vagon hely a kábelen aztán be tudnának még vagon DS-t meg esetleg US-t is lőni
32/8 esetén meg már az 1000-es net is összejöhet nekik de feltöltésre akkor sem hiszem hogy 30-40megabittől többet fognak adni
és az is kérdéses tudnak-e a mostani hálózaton 8US-t egyáltalán vagy cserélni kell hozzá több dolgot

ED3.1 meg még nagyon sokára fog jönni ha egyáltalán jönni fog mert a GPON olcsóbb tőle és úgyis az a jövő

részemről várom mikor fogja UPC bejelenteni hogy analóg TV off és onnantól már csak digitális lesz
ráadásul ők is csinálhatnák azt mint DIGI hogy a családi csomag az kódolatlan lesz csak az extra csatornákhoz kelljen kártya vagy STB illetve akinek nincs DVB-C képes TV-je (2010 előttiek főleg)

vagon kártyát meg STB-ot spórolnának, igaz nem tudnának a 2. és 3. TV-hez eszközt bérbe adni jó drágán
illetve olyankor egy lakásban 5-6-8 TV is menne amin megint buknak mert a 4. TV-hez már még 1 TV csomag előfizetés kell :U LOL

cserébe viszont a netes hálózatot nagyon fel lehetne tuningolni és megint jó ideig elég lenne még
utána meg ha van eszük ők is FTTH-ra állnak át ha nincs eszük akkor ED3.1-re :DDD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#64710) Watercolour válasza Intruder2k5 (#64708) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Bár ezt a részét nem néztem át a szerződésnek, de őszintén kíváncsi lennék, hogy mit jelent a "szerverüzemeltetés" a UPC értelmezésében.
- Ha van egy NAS-om, amit el tudok érni távolról (bármilyen protokollon), az szerverüzemeltetés?
- Ha van bármilyen szoftverem, ami TCP/UDP szerverként viselkedik, tehát X porton hallgatózik, az szerverüzemeltetés?
- Ha van egy raspin egy openvpn szerverem, hogy nyílt wifi hotspotokon félig-meddig biztonságosan tudjak netezni, az szerverüzemeltetés?

Ez eléggé bármit-belemagyarázós korlátozásnak tűnik.

(#64711) gduck válasza Watercolour (#64710) üzenetére


gduck
addikt

Én továbbra is azt mondom, hogy ez 2,5MB másodpercenként, azaz 150MB percenként! Szép sebesség ez! Ha ennél nagyobb a szerver sávszélesség igénye, akkor célszerű más megoldásban gondolkozni ;)

[ Szerkesztve ]

(#64712) Intruder2k5 válasza Watercolour (#64710) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem. Az, hogy a családnak megosztasz 1-2 mappányi fotót, esetleg a haverokkal játszanátok és a Te géped a hoszt, még nem tartozik ebbe. De jellemzően azért 1-2 kliensnek elegendő is ekkora feltöltési sebesség, gond akkor lehet, ha egyszerre 5-10-20 kliens próbálkozna ezen osztozni, és nagyobb sávszéligényű alkalmazásról van szó. Ha pl. nagyobb nyilvánosságnak stream-et közvetítenél, nagyobb forgalmú FTP szervert üzemeltetnél, stb.

(#64713) Toth_Jani válasza Intruder2k5 (#64712) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Hát igen mielőtt a UPC átvette a hálózatot 7 évig 20/3,5-őn voltam, előtte 10 évig 384 Kbit és 4 Mbps között volt a letöltésem, és teljesen jó volt az akkor, pedig mai áron vagy 30 ezer forintba került.
De persze mindig vannak olyanok akik elégedetlenek lesznek akkor is ha 100 TB volna a le és a feltöltés, miközben sokan örülnének a 20 Mbps-nek is.

(#64714) cocka válasza Toth_Jani (#64713) üzenetére


cocka
veterán

200/100-nak is örülnék bőven. De ilyesmit jelenleg csak a Digi kínál.

(#64715) dse


dse
tag

néha ránézek a környező wifi hálózatokra
nemrég gyanús lett az egyik wifree, túl erős volt a jele
telefont közelítve, uborkát lekapcsolva egyértelművé válik, hogy a drágaságok szó nélkül visszakapcsolták
irány a myupc, pár tucatszor ledobott, mire eljutok a lekapcsolásig, jön mail is az offról
sajna az ubi erről nem tud, újraindítva sem
pár nap után megint megküzdök a myupc-vel, "be" majd kikapcsolom, mail jön, eredmény mint legutóbb
másnap rászánom magam a 1221-re, soksok zene, felveszik, mondom wifree, myupc, ésatöbbi
be tudok e lépni myupc-re, majd ő mondja, mit csináljak...
ezen átlépve ránéz, az ki van kapcsolva
én azért kikapcsoltatnám, erre mondja, hogy arra úgysem tud fellépni senki
ő többet nem tud intézni, rakná le
panaszjegyet akarok felvetetni, az talán eljut a technikaiakhoz
s lőn, rögtön át tud kapcsolni, némi zene, magyarázat, lekapcsolás, mire hazaértem, tényleg wifree mentes volt a modem

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#64716) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok!
UPC előfizetés van a házban több éve (telefon + internet). Pár hónapja úgy döntöttünk, hogy nagyobb internetcsomagra váltunk, így ennek megfelelően 2 év hűség alá lett írva júniusban. Azonban most szeretnénk TV-t is igényelni (lecserélni a régi szolgáltatót).

A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mennyire kavar be a pár hónapja (az internet+telefon szolgáltatásra) aláírt hűségidő? Tehát most logikusan két opció van:
1. Választunk TV szolgáltatást a jelenlegi előfizu mellé, és így lesz együtt TV, Internet, Telefon
2. Választunk egybe Csomagot, amiben benne van az előbbi három szolgáltatás, azonban kedvezményes áron, jobb szolgáltatásokkal.

A lehető legjobb az lenne, ha a 2. opciót igénybe tudnánk venni, újabb 2 év hűséget aláírva. Mennyire lehetséges ez? Vagy csak az 1 opció marad így nekünk?

Köszönöm szépen, Kellemes ünnepeket mindenkinek. :)

(#64717) kabelmania27 válasza b.kov (#64716) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Magasabb csomagra bármikor lehet váltani.
Mindkét verzió lehetséges, két éves hűséget csak készülékvásárlás esetén kell aláírni.
Békés Boldog Karácsonyt Kívánok!

(#64718) cigam


cigam
félisten

Edge böngészővel be tudtok lépni? Az adatok megadása után folyamatosan újratöllti ezt az oldalt, majd egy idő után feladja a küzdelmet: A kapcsolat a webhellyel újraindult.
Hibakód: INET_E_DOWNLOAD_FAILURE

A UPC-nek panaszkodtam erről(FB-on), mire a válasz:
"A My UPC bejelentkezői oldalunk elérhető, jelenleg is be tudtunk lépni a saját felhasználói fiókunkba. "
Remek, de mi lesz azzal aki Edge böngészőt használ?
Nem mellesleg Chrome-al belépve közli, hogy nem is lehetnék előfizetőjük:

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#64719) b.kov válasza kabelmania27 (#64717) üzenetére


b.kov
senior tag

Rendben, köszönöm!
És ha megrendelem neten mondjuk a csomagot, akkor automatikusan váltják a mostani szolgáltatásaimat, igaz? Tehát nem a mostani net+telefon mellé jön még egy családi csomag remélem. :D

Egyébként a hűség azért nem gáz annyira, mert nem gyakran váltunk előfizetést, aztán így valamivel kedvezményesebb a havidíj is. :)

[ Szerkesztve ]

(#64720) kabelmania27 válasza b.kov (#64719) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincsmit.
1221-en vagy irodában rendeled meg lehet hamarabb bekötik, de kérhetsz saját beüzemelést is.

(#64721) b.kov válasza kabelmania27 (#64720) üzenetére


b.kov
senior tag

Nagyon szépen köszönöm. :R

(#64722) headhunter válasza b.kov (#64716) üzenetére


headhunter
addikt

pl. Nekem volt Fiber Power 240/20Mbit-es internet, mellé akartam rendelni TV-t és telefont és 12-13.000Ft-os csomagot "nyomatták".

Happy Home Mix 3, 4-et kizárólag új megrendelőknek adják, mégis van aki a meglévő szerződését tudja bővíteni ilyen áron a 13.000Ft helyett.

(#64723) b.kov válasza headhunter (#64722) üzenetére


b.kov
senior tag

Értem, köszi.
Utánajárok mindenképpen jobban, csak kezdőlöketnek gondoltam itt rákérdezni. :)

(#64724) nicu71 válasza cigam (#64718) üzenetére


nicu71
addikt

szia nekem simán bejön az Edge vel,nekem is az az alap böngészőm,néha makacskodik az igaz,de valahogy az áll legjobban kézre nekem.Legujabb up to date win 10ről nem sikerül a belépés?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#64725) cigam válasza nicu71 (#64724) üzenetére


cigam
félisten

Igen az. Egyedül a flash-t kapcsoltam ki, és lastpass bővitmény van telepítve. Minden más eredeti, gyári beállításon van. Köszi az infót!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#64726) nicu71 válasza cigam (#64725) üzenetére


nicu71
addikt

elméletileg a flash szerintem nem kell oda amugy se.Csúnya is lenne 2018ban.Nekem van Chrome is ,és ha az Edge rakoncátlankodik a UPCvel általában akkor a Chrome se bír vele.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#64727) degec


degec
senior tag

Nekem valami nem tiszta.. frissen épített üvegen az új ügyfeleknek már a szerződéskötéskor szólni kell, hogy nem akarok wifree-t meg csak modem módba kérném a puma csipes csoda boxot..?? van még amire figyelni kell? az árán stbstb-n kívül ? thx ! :R

(#64728) Intruder2k5 válasza degec (#64727) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem. Ezeket később is elintézheted egy telefonnal, pár perc alatt megvan.

(#64729) overclockerr


overclockerr
tag

Sziasztok!

Tudom, nem a topik a témája, de elég kellemetlen helyzetbe kerültem. Költözés miatt lemondásra került az előfizetésem. Januárban vizsgáim lesznek és kellene a net nagyon, már a mobilnetemet meghosszabbítottam kétszer, de még így is kimerült. Videókat akarnék nézni matekhoz. Van itt egy elég erős wifi-free jel. A baj , hogy nem is emlékszem a régi kódomra , meg szerintem meg is szűnt múlt héten.

Ha valaki esetleg tudna segíteni nagyon hálás lennék!

Kellemes ünnepeket kívánok!

(#64730) 4Grider válasza overclockerr (#64729) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én szeretek nyugodtan aludni, így a rendvédelmi szervek hajnali zaklatását is kerülni szeretném. Ezért aztán nem adom oda másnak (még ismerősnek sem) az olyan előfizetésem/azonosítómat és jelszavamat, amivel megfigyelhető és/vagy naplózott tevékenységet lehet végezni. És éppen ezért nem is kérek mástól ilyesmit.

(#64731) #72042496 válasza overclockerr (#64729) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem opció a Hello Data Start csomag? Havi 6000 forint, hűség nélkül, korlátlan mobilnet.

Január 1-től elvileg olcsóbb is lesz, mert 18%-ról 5%-ra csökken az internet szolgáltatások áfája.

[ Szerkesztve ]

(#64732) overclockerr válasza #72042496 (#64731) üzenetére


overclockerr
tag

Már meglett rendelve a vezetékes net csak január közepén kötik be. Nekem 3-dikán lenne a vizsgám, addig kellene csak egy korlátlan net. Megvannak a videók, 15-16 darab , mindegyik 20 perces kb. Ezt mobilnettel megnézni esélytelen.

[ Szerkesztve ]

(#64733) cigam válasza overclockerr (#64732) üzenetére


cigam
félisten

Kár ragozni. Nem hiszem el, hogy nincs egy ismerős sem, aki letöltené neked egy pendrive-ra a videókat. (pl. csoporttársak), ugyanakkor rengeteg helyen van ingyenes internet elérhetőség (könyvtár, kávézó, ...)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#64734) Tommy1982


Tommy1982
tag

Sziasztok,

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és mikor mondja be UPC az unalmast... hát persze, hogy karácsonykor :W

Pinging bix.hu [193.239.149.210] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 193.239.149.210: bytes=32 time=1564ms TTL=58
Reply from 193.239.149.210: bytes=32 time=10ms TTL=58
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 193.239.149.210: bytes=32 time=3749ms TTL=58
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 193.239.149.210: bytes=32 time=1217ms TTL=58
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 193.239.149.210: bytes=32 time=1460ms TTL=58
Request timed out.
Reply from 193.239.149.210: bytes=32 time=914ms TTL=58
Reply from 193.239.149.210: bytes=32 time=349ms TTL=58
Reply from 193.239.149.210: bytes=32 time=255ms TTL=58

Ping statistics for 193.239.149.210:
Packets: Sent = 20, Received = 8, Lost = 12 (60% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 10ms, Maximum = 3749ms, Average = 1189ms

Modem újraindítás nem sokat segít, TV-vel nincs probléma.

(#64735) Indiant


Indiant
addikt

Hol a fenébe van a lista az új weblapon a megrendelhető szolgáltatásokról? (HD, HBO...Wifi opció...Mediacard...) :F

(#64736) szabogabor10 válasza Indiant (#64735) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sajnos ez megszűnt, ahogy nézem.
Egyébként arra azért nagyon kíváncsi lennék, hogy miért csak munkanapokon lehet hívni a 1221-et ügyfélszolgálati kérdésekkel. Ez egyszerűen egy nagyon rossz vicc, jól megszokott UPC módra...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#64737) Uthenger válasza szabogabor10 (#64736) üzenetére


Uthenger
aktív tag

Hibabejelentes 0-24ben van, megrendeles / szerzodesmodositas van csak munkanapokon

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#64738) szabogabor10 válasza Uthenger (#64737) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tudom.
Oké, legyen így, de akkor legalább csináljanak egy normális netes önkiszolgálót, aztán kész. De ez így ultragáz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#64739) Toth_Jani válasza szabogabor10 (#64738) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Karácsonykor miért nem lehet személyigazolványt vagy útlevelet csináltatni??
Ja hogy nekem kellene bemenni a hivatalba és felvenni az adatait a kedves ügyfélnek, és miért nekem kellene ilyenkor dolgoznom?? :N

(#64740) szabogabor10 válasza Toth_Jani (#64739) üzenetére


szabogabor10
veterán

Másik szolgáltató meg tudja ezt oldani.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#64741) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

UPC 120/10-es netem van, és a wifivel lenne problémám androidos készüléken. Speedtestel mértem sebességet, ping, download rendben, de nincs uploadom. Kedvesem készülékén ugyanazokkal a beállításokkal megy rendesen. Digi hálózatán az én készülékem is tökéletesen működik, rendben megy az upload is. Szerintetek mi lehet a probléma?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#64742) rootkiller


rootkiller
őstag

Nálam (Sopronban) éppen nem akar menni az UPC net. Nem jelzett hibát a modem/router, csak nem ment a net, fogtam kihúz bedug. Most jelzi a hibát is, most épp szoftveresen indítottam újra, azt írja továbbra is hogy kábelmodem IP címének igénylése. Szóval kaki van a szolgáltatásban :(

Artengo TR 990 Pro

(#64743) 4Grider válasza bajtokarpi (#64741) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom a másik szolgáltatónál más eszköz biztosítja a wifit és más a wifi csatornák terheltsége is. Használj saját és stabil wifit biztosító routert, ha pedig sokan használják a környéken a 2.4 GHz-es hálózatot, térj át 5 GHz-re.

[ Szerkesztve ]

(#64744) bajtokarpi válasza 4Grider (#64743) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Van router beiktatva (Asus RT-N18U, sajnos csak 2,4 GHz-et tud), de routerrel, és a UPC saját modemjével is fenn áll a probléma. Kiiktattam a routert, direkt megnézzem, hogy a UPC modemnél direktben használva is megmarad a problémám, de úgy sem jó. Értem amit írsz, de számomra az x-akta, hogy a másik androidos készüléken ugyanazon beállítások mellett, miért működik tökéletesen? Nem találok benne logikát, és ezért pláne zavar az egész.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#64745) Gubek-Einste válasza bajtokarpi (#64744) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

SSID/jelszó csak angol abc betűi és/vagy számok?
A wifi csatorna fix-en 1 és 11 közötti?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#64746) bajtokarpi válasza Gubek-Einste (#64745) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia.

SSID/jelszó csak angol abc betűi és/vagy számok?
angol abc betűi
A wifi csatorna fix-en 1 és 11 közötti?
Jelenleg "Auto"-ra van állítva, de mellette ezt írja "Current Control Channel: 6" Ez az Asus router beállításaiban van.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#64747) bajtokarpi válasza bajtokarpi (#64746) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

A UPC modemnél
SSID/jelszó csak angol abc betűi és/vagy számok?
angol abc betűi, és számok
A wifi csatorna fix-en 1 és 11 közötti
wifi analyzer szerint 1-es csatornán van

battletag: bossi#2666

(#64748) Gubek-Einste válasza bajtokarpi (#64747) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mindenképpen legyenek fix-en beállítva és távol egymástól.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#64749) cigam válasza bajtokarpi (#64747) üzenetére


cigam
félisten

Kapcsold ki azt a WiFi-t amit nem használsz. Így csak zavarják egymást.
A két eszköz SSID-je ugye különböző?

Amin nem működik az "upload", tudsz böngészni, levelet küldeni, stb...? Mert akkor csak butaságot mér a speedtest, és valójában van működő "felfelé" írányú kapcsolat is. Nem tettél fel rá valami szipi szupi optimalizálót, vagy biztonsági programot?
Azt már próbáltad hogy elfelejteted a hálózatot, és újra beállítod? Végső esetben egy készülék resettel is megpróbálkozhatsz

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#64750) bajtokarpi válasza cigam (#64749) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

A két eszköz SSID-je ugye különböző?
Igen különböző.
Amin nem működik az "upload", tudsz böngészni, levelet küldeni, stb...?
Böngészés megy, viberen tudok levelet küldeni, de pl. képet, vagy videót már nem tudok küldeni wifin.
Nem tettél fel rá valami szipi szupi optimalizálót, vagy biztonsági programot?
Nem használok "ilyen" optimalizáló dolgokat, mert csak többet árt, mint használ. Bitdefendert használok, de leszedtem, és így sem működik. kedvesemnél ugyanúgy fent van a Bitdefender, és neki nincs problémája.
Azt már próbáltad hogy elfelejteted a hálózatot, és újra beállítod?
Igen megvolt, kivéve reset.
Elővettem a régi Samsung Galaxy Alphamat, és azon sem megy a feltöltés. Kedvesem Honor8-án semmo probléma nincsen. Nem értem, de köszönöm a segítségedet.

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.