Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64201) Toth_Jani válasza minas (#64200) üzenetére


Toth_Jani
őstag

A nyomtatónak meg kell adni a WIFI jelszavát, az én Epson nyomtatómon ehhez van kijelző, és Win 10 alatt csak be kell kapcsolni, 1-2 perc múlva működni fog.
Ha más az Op rendszer és nem ismeri fel, akkor használni kell a telepítőjét.
Persze a hálózatnál is engedélyezni kell a felderítést, de erre általában rákérdez a gép.

[ Szerkesztve ]

(#64202) minas válasza Toth_Jani (#64201) üzenetére


minas
aktív tag

A nyomtatón nincs kijelző, sem más a jelszó megadáshoz. A canon telepítőt futtatom és felkínálja a vezeték nélküli nyomtató telepítését, de nem talál hozzá nyomtatót, miközben az működik (a routerben a wifi radaron látni, ahogy egy csomó más wifit is észlel). Elolvastam a router kézikönyvét, de egy betű nincs arról, hogyan lehet egy wifis eszközt, pl. egy nyomtatót csatlakoztatni (gondolom a hozzáférésvezérlővel). Win7 az oprendszer.

[ Szerkesztve ]

(#64203) v.attis válasza kabelmania27 (#64166) üzenetére


v.attis
őstag

Erre kíváncsi vagyok, miben stabilabb modem üzemmódban, illetve miért? Nekem is van saját routerem, de a CB-n csak lekapcsoltam a wifit, hetente egyszer kábelen megy róla egy PS4

(#64204) kabelmania27 válasza v.attis (#64203) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Hgw modemekben a router funkció nem tud annyit mint egy sima routeré, ha általános dolgokra használod lehet nem tapasztalasz akadást, de speciális funkciókat nem tud olyan szinten mint egy jófajta gigabites router.

(#64205) #41133696 válasza Intruder2k5 (#64194) üzenetére


#41133696
törölt tag

Engem az zavart meg, hogy a Rákóczi utca teljesen máshol van :)

(#64206) Gubek-Einste válasza minas (#64202) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

USB-n kellene szerintem a beállítást megcsinálni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#64207) sixpak


sixpak
nagyúr

Hello.
Régebben volt nálunk a upc-s szerelő tag és valami jel stabilitást vagy folytonosságot mért a gépen, miután megjavította a netet. Valami grafikon szerűség volt, azt mondta, ha tök egyenes, akkor frankó.
Na, ezt hol érem el?
Valamit muszáj mondanom nekik, mielőtt 3x is felhívom őket, hogy ez, amit ők internetnek neveznek, az egy fekália.
Múltkor mondom a telefonba a nőnek, hogy érdekes módon azóta szar a net, mióta mindenkinek 120-as lett a minimum. Erre ő: hát ilyen jellegű panaszt még nem kaptak.
Pofám leszakad....engem nem az zavar, hogy én már 6 éve fizetem a 120-as netet, felőlem aztán adhatnak mindenkinek ingyen 500 megás netet is, én csak a 2-3 héttel ezelőtti netemet szeretném visszakapni.
Amúgy van esélyem a szerződés felmondására, ha sikerül bizonyítanom, hogy ez egy fos?
Köszi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#64208) #41133696 válasza #41133696 (#64191) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként amikor feltette a kérdést, hogy nem e raktak be csillapítót nézte a táblagépét, szerintem ott volt dokumentálva, hogy beraktak egyet :)

Ha itt visszaolvassátok a topicban - ha van türelmetek, kedvetek stb - akkor láthatjátok, hogy hányszor szálltak ki hozzám. Na most fizetek havonta 4062 Ft-ot a 240-es Internetnért, és felmerült bennem a kérdés, ilyen mennyiségű kiszállás után mennyi haszon lehet rajtam ?:D

(#64209) kabelmania27 válasza sixpak (#64207) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Lehet valahol a környéken zajbetörés van és ez okozza a problémát.
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító, hátha lakáson belül lehet javítani a helyzeten.

GoodSpeed: Lehet azt látta a táblagépen, hogy nincs tv előfizetés.

TomMusic: Üdv! Hívd a 1221-et és nyomd meg az internethiba menüpontot.

[ Szerkesztve ]

(#64210) #41133696 válasza kabelmania27 (#64209) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen azt kérdezte is egyből, hogy csak Internet van?! Mondom igen (hozzá meg ezt gondoltam, ezért élek még) :D

(#64211) sixpak válasza kabelmania27 (#64209) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szia.
Alig találtam meg a cuccot, a kanapé mögött volt, bocs a pormacskákért. :)
Szóval így néz ki:

Jobbról a fekete jön be, aztán onnan megy egy a pc-be, egy a upc media box-ba, egy pedig a hálószobai tévébe.

Nem igazán bízok én abban, hogy nálam a hiba. Tökéletesen működött minden, egészen 2-3 héttel ezelőttig.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#64212) kabelmania27 válasza sixpak (#64211) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Semmi gond. :) Ezek jófajta osztók. Ellenőrizd, hogy modem/modemes szoba az első kettes osztóban legyen.
Nézd meg nem lazultak-e ki az F csatlakozók osztónál és a modemnél.

[ Szerkesztve ]

(#64213) sixpak válasza kabelmania27 (#64212) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ok, köszi, csekkolom.
Azt hozzáteszem, hogy a net működik, de online játékokra alkalmatlan, márpedig a gépet csak arra használjuk.
A játékokban villog minden lehetséges figyelmeztetés, gyenge kapcsolat, packet loss, de ha mérek egyet böngészőből, ott látszólag minden rendben, ping 10 körül, jitter 4-5 (mondjuk az nem tudom jó-e), letöltés meghaladja a garantáltat, a feltöltés az eléggé darabos a speedtest szerint, múlt héten többször is volt 0,01- 0,04 feltöltés a 10 helyett.
Ja, még annyi, hogy általában este 9 után szarul el a dolog, du. jó.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#64214) kabelmania27 válasza sixpak (#64213) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Pedig a feltöltés nem szokott bedugulni, inkább a letöltés lassul ha terhelt a környék, lehet zajbetörés van, vagy a modem adaptere gyengélkedik.
Pár éve volt hasonló probléma és egy idő után megtalálták a zajbetörés forrását utána megjavult a helyzet.
Kilenc után amikor akad és szinte nincs feltöltés jelentsd be a problémát, heldesk ügyintéző látja az ussnr értéket amit a modem nem ír ki.
Gépeken futtass karbantartó programot pl. wise registry ccleaner spybot hátha valami fogja.

[ Szerkesztve ]

(#64215) sixpak válasza kabelmania27 (#64214) üzenetére


sixpak
nagyúr

Na, most megint mértem egyet, az van amit mondtam:

Géphiba kizárva, eléggé karban van tartva, ráadásul tök kopasz az egész, tényleg csak Steam, Origin, Uplay van rajt, csak játékra használjuk.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#64216) kabelmania27 válasza sixpak (#64215) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Amennyiben használsz routert iktasd ki és úgy is nézd meg (routerhiba kizárása érdekében), hogy mennyi a feltöltést.
Ilyenkor jelentsd be.

[ Szerkesztve ]

(#64217) sixpak válasza kabelmania27 (#64216) üzenetére


sixpak
nagyúr

Már megtettem múlt héten, most hívom őket újra....az a baj, hogy leszarják.
Na köszi, majd jelentkezem, ha lezavartam az újabb beszélgetést.

Szerk.:router nélkül is próbáltam természetesen.
ok, kiiktattam...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#64218) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok. Nem tudok rájönni mi a fene van a UPC-vel már napok óta, WiFi-vel használom a gépet, és estéként vagy késő délután Mobilon és Gépen olyan szinten belassul a Wifi hálózat, hogy hihetetlen... Letöltés: 25-30Mb\s helyett 600-1.5-3Mb\s-et ér el csak.., Speedtestnél minden stimmel, ha megy a letöltés, megnyitok 1 oldalt, rögtön bezuhan a sebesség, ha kikapcsolom a letöltést, akkor is olyan lassan nyilnak meg az oldalak, Facebookon várni a hírekre, valamikor reagálni sem reagál, mikor rákattintok valamire.. mintha laggolna az egész net.. 2-3 óra és helyrejön, se modem reset se semmi nem használ...

[ Szerkesztve ]

(#64219) Walter_White válasza Walter_White (#64218) üzenetére


Walter_White
senior tag

Helyre is jött.... Error Responseddel elmegy a net 1 idő után 1 pillanatra és már vissza is tér a sávszélesség...

Esetleg befolyásolhatja hogy bekapcsoltam anno a WiFree-t? Viszont most megnézném nélküle, és hiába lépek be a MyUPC-be és Internetbeállításoknál a WiFree-ben nincs lehetőség a kikapcsolására, annyi van ott hogy Bekapcsolás - de még arra sem lehet rámenni...

[ Szerkesztve ]

(#64220) kabelmania27 válasza Walter_White (#64218) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Lehet hatással a wi-free, 1221-en csak internethiba menüpontban kitudod kapcsoltatni, összefoglalóban linkelt programmal keress szabad csatornát, Ube/Tc modem esetén energiatakarékos wmm-et kapcsold ki.

(#64221) TomMusic válasza kabelmania27 (#64209) üzenetére


TomMusic
őstag

Köszi! :K

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#64222) minas válasza Gubek-Einste (#64206) üzenetére


minas
aktív tag

Igen, ettől tartottam én is, hogy kell mégis egy kábel.

(#64223) Shreky válasza Shreky (#64181) üzenetére


Shreky
tag

Tárgytalan. Egy olcsó android box 6000- HUF körül lenne, annyiért meg kapok egy évig plusz beltérit. Egy év után meg ki tudja melyik szolgáltatóhoz fogok menni.

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#64224) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
UPC előfizetőként az elmúlt 1 hétben furcsa dolgokat tapasztaltam és nem tudok rájönni hogy a szolgáltató hibája vagy az otthoni rendszerrel nem stimmel valami.
Ha tudtok bármit tanácsolni azt megköszönném mert jelenleg azt se tudom merre induljak el hibát keresni.
Jelenségek:
A honlapok nagyon lassan nyitja meg időszakosan, vannak honlapok amiket egyszer megnyit aztán egy jó órán keresztül hálózati hibát jelez, viszont a jel erősség kiváló és kap is netet mert más oldalt megnyit.
Ez a jelenség igaz mind pc-re mind mobil telefonra.
Illetve még egy konzol is rá van csatlakozva a hálózatra amin a netes felület szintén használhatatlan bizonyos játékoknál.
A problémám az, hogy bizonyos weblapnál semmi hiba, bizonyos játék netes felületével semmi hiba, viszont a többi olyan mintha nem kapna jelet.
Eléggé analfabéta vagyok az internethez és a rooter mondem beállításokhoz, de az lehetséges hogy leterhelt a hálózat vagy esetleg a sávszélességgel lehet gond?
Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

(#64225) Lacccca87 válasza Shreky (#64223) üzenetére


Lacccca87
őstag

Kis lábjegyzet. Én anno megvettem egy Andorid boxot ( 12e volt nem nagy pénz mind1) de felsültem mivel amire hazsnáltam volna TVGO alkalmazás nem működik rajta mert gyárilag rootolt az eszköz. Nem vagyok benne biztos hogy nem-e lenne ugyanez a helyzet má szolgáltató online TV rendszerével.
Érdemes előbb tájékozódni.

(#64226) snake1977


snake1977
őstag

Sziasztok, úgy látom sikerült megtalálnom a megfelelő helyet. :D

Nagyjából 3 hete használhatatlan a netem, meg megáll, ilyenkor a letöltés vagy pár mbit-re esik vissza vagy 1mbit alá, a feltöltés meg szinte minden esetben 1mbit/s alatt van általában 1-300kbit/s, mondanom sem kell az oldalak nem töltenek be, a böngésző próbálkozik de ilyenkor 2-3-4-5percekig ez van, volt nálam a szerelő, szerinte hálózati hiba van, de most hogy látom az utóbbi pár hsz-t, nem csak az én környékemen tapasztalható ez (Tárnok), a netem 240/20mbit-es.
A kérdésem az lenne, ha huzamosabb ideig nem tudják megoldani a problémát, akkor felmondhatom a szerződésem, anélkül hogy ki kellene fizessem a hátralévő kb. 14-15hónapot?
Mivel időközben erre jött a digi is, teljesen új hálózatot kiépítve, én meg már unom a banánt, tavaly hasonló problémák voltak, akkor 2,5 hónapba telt a javítás, bár akkor sem lett tökéletes, de használható volt utána a net.
ps.: az első szerelő még modemet is cserélt, megkaptam a connect boxot..ami után még rosszabb lett minden. :W

[ Szerkesztve ]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#64227) F-ECT$ válasza snake1977 (#64226) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nem tudják a garantált sebességet sem (60/5) adni, akkor az indok lehet a felmondáshoz.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#64228) F-ECT$


F-ECT$
titán

Most úgy látom elég sok helyen van hiba a nettel, viszont nekem a TV-vel adódtak gondjaim a napokban. Én általában csak este TV-zek, és a Sport 1-2, Comendy Central csatornákkal kapcsolatban tapasztaltam este 10-11 felé, hogy néhány percen át kicsit akadozott az adás, azaz a kép meg-megállt és néha a hang is 1-2 másodpercre. Ez minek a hibájára utalhat: TV (androidos, szóval nem atomstabil), Horizon Box (ez sem egy csúcs megbízható eszköz), kábel / hálózat vagy lehet, hogy már a jel is így jön a központból?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#64229) kabelmania27 válasza F-ECT$ (#64228) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megnézed milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító meg tudjuk írni, hogy lakáson belül javíthatóak-e az értékek.

(#64230) Tomkaa


Tomkaa
tag

Sziasztok,
Egy kis zavaró probléma miatt kerestem fel a fórumot. UPC netem van Bp-n fiber power 120 és egy ideje mobilon bizonyos oldalak nem töltenek be rajta. Pc-n minden oldal bejön teljesen jól. De, a mobilos chrome nem tudja betölteni már ugyanazt az oldalt. Vagy aplikáció(pinterest) csak a legutóbb megnyitott képeket jeleníti meg frissíteni nem tud, de ahogy átkapcsolom mobil netre egyből működik, szóval nem az aplikációval van gond gondolom.
Modem csere nem történt, egy ideig a UPC gyári modeme szolgáltatta a wifit, viszont két hete vettem egy normális tp link ac7 routert most arról megy a wifi. A probléma már az új wifi router beszerzése előtt is meg volt, szóval gondolom nem az befolyásolja a dolgokat.
Nem igazán tudom mivel lehetne orvosolni a problémát, segítségetek előre is kösznöm.

(#64231) kabelmania27 válasza Tomkaa (#64230) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nézd meg elérhető-e a modem üzemmód, ha nem akkor 1221-en vissza tudod kérni az ipv4-es módot vagy my upc-ben kitudod kapcsolni az ipv6-ot.

(#64232) snake1977 válasza F-ECT$ (#64227) üzenetére


snake1977
őstag

Ez csak időnkénti zavar, bár ma egyre sürübben fordul elő, roppant zavaróak ezek a kimaradások.
Végső esetben mondanám csak fel a szerződést, ha emberi időn belül nem tudják javítani ezt, de ha országos szintű a probléma, akkor talán csak tesznek már valamit. :U

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#64233) kabelmania27 válasza snake1977 (#64226) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Amikor akad a net jelentsd be a problémát, mond el hogy a csere óta rosszabb a helyzet, technikust kérd meg, hogy cserélje a modemet Ubee-re, hátha lesz nála régi tipus.
Nézd meg, hogy rendben vannak-e a modemértékek.
Tárnok ex Fibernet terület ezért előfordulhatnak hálózati problémák, ha megtalálják és kijavítják a hiba okát újra stabil lesz.

[ Szerkesztve ]

(#64234) snake1977 válasza kabelmania27 (#64233) üzenetére


snake1977
őstag

Szia. Ezelőtt pont ubee volt, azt cserélték le erre, azóta járt nálam tegnap egy technikus (ő is egy modemmel a hóna alatt érkezett, de végül nem cserélte le), megállapította hogy nem nálam hanem a hálózatban van a hiba. (Nem csak én panaszkodom, hanem mások is a környéken.) Mutatott a technikus egy digrammot, amin látszott hogy időnként nagyon zajos a jel, szerinte egy hibás erősítő is lehet az oka. Azt mondta ehhez végig kellene járni a hálózatot hogy megtalálják hol van hiba, tavaly hasonló probléma volt, csak nem ennyire sürün akadt el a net.

[ Szerkesztve ]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#64235) kabelmania27 válasza snake1977 (#64234) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Okés, Fibernetnél használatos tratec-tris210 tipusú osztó modemes kimenete 10dB-t csillapít ezért akadhat a netkapcsolat, ha még bent van érdemes lenne cserélni kettes spliterre.

(#64236) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Wi-Free-t akkor is ad a router ha nincs aktiválva? Úgy van nálam Wi-Free, hogy nincs regisztrálva, és nem is tudom bekapcsolni. UPC sem tudta bekapcsolni, azt mondták valami központi hiba van. Arra, hogy miért van nálam Wi-Free, nem tudtak válaszolni. Azt mondták biztos a szomszédét látom. :)

[ Szerkesztve ]

(#64237) kabelmania27 válasza pinnacle (#64236) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, alaphelyzetben be van kapcsolva, 1221 csak internethiba menüpontban kitudod kapcsoltatni.

(#64238) Intruder2k5 válasza pinnacle (#64236) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kapcsold ki a HGW-t, nézd meg akkor eltűnik-e valamelyik.

(#64239) pinnacle válasza kabelmania27 (#64237) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Csak azt nem értem, ha alapesetben be van kapcsolva, akkor nekem miért kell mégis regisztrálni, hogy tudjam használni. Egyébként mi a tapasztalat, hasznos dolog ez, vagy nem sokat ér?
Tényleg a jelszó miatt, kell külön aktiválni. :)

Intruder2k5 bal oldali a szomszédé, enyémen SSID ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#64240) kabelmania27 válasza pinnacle (#64239) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Azért mert a wi-free-hez kell egy jelszó, ami a te előfizetésedhez tartozik.

(#64241) snake1977 válasza kabelmania27 (#64235) üzenetére


snake1977
őstag

Egy 8DB-es autentator van a model elé bekötve, de egész nyáron gond nélkül üzemelt a Ubee-val, majd kb. 1-1,5 hónapja kezdődtek a gondok, de mint írtam nem csak nálam két szomszédomnál sem megy rendesen a net, illetve a környéken néhány ismerős is jelezte. Ha a csillapító a probléma, akkor egész nyáron illetve amióta a Ubee modemet megkaptam, jelentkezett volna a probléma szerintem, a ubee-t meg február vége óta használtam. :U

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#64242) adp


adp
őstag

sziasztok.
egy kis segítséget szeretnék kérni: vasárnap üzemeltem be az új UPC konnekt boxot az új 500-as nettel,
az a bajom, hogy wifin valamiért az én laptopon nem megy fentebb mint 0.33mbit.. kábelen nincs gond, telefonon és másik laptoppal wifin sincs gond. sőt másik wifihálózatnál sincs a saját laposommal wifi gond. ez mitől lehet?
újrahúztam a wint és maradt a probléma
gépem: dell inspiron n5010

(#64243) kabelmania27 válasza snake1977 (#64241) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Előfordult már, hogy csillapító kivétele után javul a helyzet ezért írd meg a modemértékeket.
Haladó beállítás után a hálózat állapota, letöltési és feltöltési füleken találhatók az értékek.

(#64244) snake1977 válasza kabelmania27 (#64243) üzenetére


snake1977
őstag

Köszönöm hogy segíteni próbálsz! :R

Letöltési értékek [kép]

Feltöltési értékek [kép]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#64245) kabelmania27 válasza snake1977 (#64244) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Alacsony az SNR értéke.
Koax kábel elvan osztva vagy direktbe megy a modembe?

(#64246) snake1977 válasza kabelmania27 (#64245) üzenetére


snake1977
őstag

Kint a falon van egy elosztó, a tv-hez, ez lett feltéve még februárban. De meg nem mondom milyen a típusa, mert vagy 3-3,5m magasan van.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#64247) csabi63


csabi63
senior tag

A legújabb frissítés óta droidos box-on szinte nézhetetlen a Horizon Go. Korlátozzák a képminőséget, mintha 480p lenne. Most még át tudom verni, mert előző verziós apk-ról frankó. Kérdés, az meddig lesz még használható.

Ha pedig böngészőből indítanám, egyből átirányít: "Folytassa a Horizon Go alkalmazással."
Ravasz. Ha végleg ellehetetlenítik, az egyik tévéokosítóm felesleges lesz.

[ Szerkesztve ]

(#64248) Gubek-Einste válasza tomszli11 (#64224) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nézd meg, hogy nem-e vagy IPv6-on, az okozhat furcsaságokat.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#64249) ben-ga


ben-ga
tag

A evw3226 típusú eszközhöz nem lehet antennát csatlakoztatni?
Cserélik ezt esetleg külső antennásra?
A lakás egyik sarkában van és a távolabbi részeken már akadozik 1-2Mbit-re lassul

(#64250) snake1977 válasza snake1977 (#64246) üzenetére


snake1977
őstag

Esetleg a error log segithet valamit? [kép]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.