Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64451) 4Grider válasza pinnacle (#64449) üzenetére


4Grider
nagyúr

500 Mbps-os nethez nincs más, a UPC pedig nem ismeri be a hibákat. A topic pedig nem mehet szembe a UPC üzleti döntésével. X hozzászólásban le van írva, hogy mi a helyzet, te is olvastad őket. A felhasználók 90%-a nem is veszi észre a hibákat, vagy ha igen, mire bejelenti általában el is múlnak (mert mondjuk az ügyfélszolgálat kér egy újraindítást, ami egy időre megoldhatja a problémát). A csoda cuccnak pedig van saját topicja.

(#64452) ProdyG válasza pinnacle (#64449) üzenetére


ProdyG
senior tag

na megbeszéltem velük:
Gold TV (HD csomaggal) + 500-as net + telefon = 6500 ft.
ez így már tetszik :) köszi a tippet!

(#64453) 4Grider válasza ProdyG (#64452) üzenetére


4Grider
nagyúr

Most milyen típusú szolgáltató eszközöd van az internethez? Mert 500-ashoz egy hibás eszközt fognak adni, mert csak az van...

(#64454) pinnacle válasza woodworm (#64450) üzenetére


pinnacle
nagyúr

woodworm, 4Grider szerintetek még akkor sem ajánlott, ha a hatótáv a lényeg, hogy a kert végében is legyen vétel? Játék semmi, csak PC-n, Android média box-on lenne böngészés, Youtube videó.

ProdyG pókereztél lemondással vagy csak simán megkérdezted van-e olcsóbb lehetőség hűséggel? Egyébként mi az előnye a 500-1000 Mbps-os internetnek? Csak az, hogy rövidebb ideig tart a letöltés?

[ Szerkesztve ]

(#64455) woodworm válasza pinnacle (#64454) üzenetére


woodworm
veterán

Bárki állítja, én fenntartásokkal fogadnám ezt a kert végében vételt. Erősen függ a ház és a kert méretétől, a nyílászárók elhelyezkedésétől. A belső antennák, ha szórásképben meg is felelnek, de korlátozottabban pozicionálhatóak.
Mindenesetre túl sok tanácsot nem adhatok, én még méréseket sem végeztem vele, azonnal kapcsoltam modem módba és saját routerekkel használom (nagy ház, vastag falak).

(#64456) pjen válasza woodworm (#64455) üzenetére


pjen
félisten

Én ma kaptam, 5 perc tapasztalat, a kert végében is ment a Horizon Go.

(#64457) Watercolour válasza pinnacle (#64446) üzenetére


Watercolour
aktív tag

A Connect Box-szal több gond is van, mint ahogy az írásomban teszteltem és kifejtettem, és kismilliószor a topicban is kitárgyaltuk.
2017-ben egy ilyen nagy sávszélességet kezelő kábelmodemnek nem szabadna ennyire betegesen működnie.
Az, hogy a topic nincs tele az ezzel kapcsolatos panaszokkal azért van, mert a hibák az átlagos felhasználó számára, átlagos felhasználással viszonylag nehezen észrevehetőek, de attól léteznek, és befolyásolják a felhasználói élményt.

(#64451) 4Grider
A UPC Magyarország technikailag elismerte a hibák létezését, lásd az idézetet az írásomban.
A problémák (legalábbis amikről írtam) nem múlnak el ideiglenesen sem egy újraindítástól.

[ Szerkesztve ]

(#64458) pinnacle válasza Watercolour (#64457) üzenetére


pinnacle
nagyúr

A biztonsággal nem tudom, hogy mennyire foglalkoznak az ügyfelek. Egyáltalán jelszót változtanak-e. Nagyon durva ez a program. Ubee router jelszavát egyből kitalálta a név alapján, amikor meg elrejtettem akkor a MAC címnél is a 4. jelszó helyes volt. Egyébként a MAC címet, hogy lehet elrejteni? Valakinél nem látszik. Sőt, most látom, hogy a másodiknál a készülék típusa sem látszódik.

[ Szerkesztve ]

(#64459) nicu71 válasza pinnacle (#64458) üzenetére


nicu71
addikt

az átlag user egyáltalán nem foglalkozik ezzel,még arra sem veszi a fáradtságot/mert nem is érdekli,meg fogalma sincs a rá leselkedő kellemetlenségekről/ hogy megváltoztassa a SID-nevet meg a jelszót,két ilyen munkatársam is van akik a doboz aljárol olvassák le a jelszót ,a házban ahol lakok ,tele van az éter UPC kezdetű címekkel.
Én már a kezdetektől /mielőtt kiszállitották volna/ tudomásul vettem ,mivel elolvastam a forumos kollega kitűnő irésát a CB megdöbbentő hibáiról,de ezzel együtt tudok élni szerintem,és nem tulságosan érinti a felhasználási szokásaim miatt/nem játszok ,stb.Ha probléma lesz akkor bármikor beállithatok saját routert ,de egyelőre nem indokolt és a CB nak erősebb a wifije.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#64460) Watercolour válasza pinnacle (#64458) üzenetére


Watercolour
aktív tag

A MAC addresst nem lehet elrejteni. Valószínűleg csak szar a program, amivel nézed a wifi hálózatokat.
A készülék típusa néhány AP esetében azért nem látszódhat, mert a program OUI adatbázisa elavult, és nem tudja az AP MAC addressét kikeresni belőle.

(#64459) nicu71
Az általam említett Connect Box hibák modem módban, saját routerrel is jelen vannak, nem lehet őket megkerülni.

(#64461) pinnacle válasza nicu71 (#64459) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ha erősebb a Wifi akkor még gondolkozom, hogy mit kérjek. Ugye nincsen más az Ubee-n meg a CB-n kívül a lakossági ügyfeleknek?
Egyébként ha valaki jelzi a UPC-nek, hogy gondja van a CB-vel, nem kap helyette Ubee-t?

Watercolour Wifi Analyzer-rel néztem. Mindenkinél jelzi, csak azt emeltem ki, ahol nem látszódott.

(#64462) Levi123


Levi123
senior tag

Sziasztok!
Tegnap felhívtak a UPC-től, hogy látják nem sokára lejár a hűségidőm és nagyon kedvezményes csomagot ajánlanának nekem.
Jelenlegi előfizetésem 120-as net, alap vezetékes telefon, digital gold hd nélkül (csak alap közszolgálatit adják hd-ban), most a havidíj 7730 Ft.

Amit ajánlottak (de még nem fogadtam el, mert eszembe jutott a fórum :) ):
- digital gold + 33 HD
- my prime szolgáltatás,
- HBO pak, de itt nem emlékszem mennyi csatorna talán 3 (ez a max?)
- Európa csomag
- alap vezetékes telefon
- 500-as net + connect box
"mindezt nagyon kedvezményesen csak önnek" 9689 Ft/hó 1 év hűséggel.

Január 7-én jár le a hűség szerintetek érdemes kivárni a "szolgáltatás lemondása" menüt?
Lehet ajánlanának kedvezőbbet is vagy szerintetek ez jó árnak számít ennyi szolgálatásért?

Bár kicsit kiakadt az ügyintéző amikor mondtam, hogy OK a hűséget jutalmazzuk meg minden, de az lenne számomra jutalmazás, ha több szolgáltatást kapnék ugyanazért a havidíjért és nem "csak 2eFt-al drágábban a jelenleginél, de sokkal többet" és még "mennyivel jobban járok mint az új belépők" bla bla bla.
Kicsit idegesítő lekoptathatatlan ügyintézőt fogtam ki, aki a giga megabájtokról is beszélt a mobiloknál, pedig mondtam az elején, hogy mobil nem érdekel :)

Levi

(#64463) kabelmania27 válasza Levi123 (#64462) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Érdemes 1221 lemondás gomb után kérni ügyfélmegtartót, előfordul, hogy kedvezőbbet adnak.
Amennyiben nem szeretnél modemcserét 240-es vagy 120-es csomagra kérj ajánlatot.

[ Szerkesztve ]

(#64464) pinnacle válasza Levi123 (#64462) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nyugodtan mond meg, hogy a UPC Prohardver fórumán, milyen árakról hallottál. Én is ezt mondtam, amikor másodszorra telefonáltam. Kérd a Prohardver kedvezményt. :) Egyébként amikor először telefonáltam, hogy inkább átmennék a Telekomhoz, :) az ügyintéző mondta, hogy senkit sem engednek el, azt sem, aki bemegy az ügyfélszolgálatra, hogy lemondja az előfizetését.

Most akkor még ennyi Ubee, Cisco, Technicolor modem van forgalomban, nem csak az Ubee? Ezeknél mi a minőségi sorrend?

[ Szerkesztve ]

(#64465) Watercolour válasza Levi123 (#64462) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Ha van nálad Digi vagy T optika szerintem ennél sokkal jobb árat ki tudsz alkudni a lemondás menüpontban.

Ha használod játékra az interneted (tehát számít a latency) és nincs égető szükséged az 500 megabitre, szerintem mindenképpen kerüld a Connect Boxot. Tekintettel arra, hogy 500-as csomaghoz csak ezt lehet használni, ezért maximum 240-es csomagot tudsz igényelni a régebbi eszközökkel (Ubee, Cisco, Technicolor).

(#64466) Levi123 válasza Watercolour (#64465) üzenetére


Levi123
senior tag

FPS játékra is használom, 120-as netnél a pingek egész jók.
A connect box rosszabb, mint a TColor 7200-as modem?
Bridge módban használom egy asus n56u routerrel.

@pinnacle: "az ügyintéző mondta, hogy senkit sem engednek el, azt sem, aki bemegy az ügyfélszolgálatra, hogy lemondja az előfizetését." ezt, hogy érted? Alkudoznak a végsőkig, mint a piacon?
UPC Prohardver kedvezmény :)

@kabelmania27: megvárom a lemondási módot, hátha bejön. Veszíteni nem veszítek semmit.

Köszönöm a válaszokat, megírom majd mire jutottam velük :)

Levi

(#64467) mackosajt válasza Watercolour (#64465) üzenetére


mackosajt
addikt

Fogalmazzunk inkább úgy, hogy egy ideje csak CB-t adnak 500-as nethez.
A lelkes úttörők, akik a kezdetekkor rendelték (mint én is), még Hitront kaptunk, ami ugyan nem wi-free képes, de pont nem érdekel. Csak annyi a baj, hogy így nem is enged a wi-free-re, pedig nem az én hibám.

Amúgy olvasva, hogy a CB miket csinál, hát én nem merem lejelenteni a Hitronom cseréjét. Még kitartok.
Ezzel a pingplotterrel rányomtam egy kicsit, és viszonylag stabil, nem ugrált ki a ping. (0,03-as beállítással, ahogy a videódban van.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#64468) pinnacle válasza Levi123 (#64466) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Tudod "A legdrágább szoba az üres szoba", mármint a szálloda részére. Lehet így vannak a szolgáltatók az ügyfelekkel is. Digit is megkérdeztem, hogy kaphatnék-e jobb árat, mert van nálunk Flip is. Ilyen árat nem kaptam, csak új belépőset. Nekem ez is jó, csak STB ne legyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#64469) Watercolour válasza Levi123 (#64466) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Olvasnivaló a Connect Boxról. A latency kiugrásokat pont egy TC7200-zal hasonlítom benne össze.

(#64467) mackosajt
A Hitron is Puma 6 chipes, a postomban leírt problémák ezért azt is érintik, nem csak a Connect Boxot.
Próbáld meg a TCP mérést is, lehet, hogy a Hitronra már megérkezett az a firmware patch, ami az ICMP ping spikeokat eltünteti, ezzel elrejtve a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#64470) mackosajt válasza Watercolour (#64469) üzenetére


mackosajt
addikt

tcp meg sem mukkan. 100% packet loss (jah, előző ICMP volt, tényleg. Az az alap)

Valamit ki kéne engednem, talán.
Esetleg privibe jöhet, ha tudod mi a gond.

Egyébként érdekes ez a dolog, mert szerintem tökéletes eszköz nincs. Valamit mindig lehet találni. A postagalambokat is le lehetett lőni. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#64471) Watercolour válasza mackosajt (#64470) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Lehet, hogy nem telepítetted fel a winpcap-et.
Tökéletes eszköz valószínűleg nincs, viszont a Puma 6-tal szerelt eszközök botrányosan szarok.
(Értsd: ennyire szar latency és ilyen biztonsági problémák még soha nem voltak ismertek más kábelmodemeknél.)

[ Szerkesztve ]

(#64472) F-ECT$ válasza pinnacle (#64439) üzenetére


F-ECT$
titán

Én írtam, és továbbra is tartom, hogy hétköznapi felhasználásra elég. Nálam a ping se magas, és nagyon ugrálást se veszek észre, de kevés online játékkal játszok. Aki keményebben meghajtja, az biztosan tapasztalja az emlegetett hibákat.
A wifi ereje egyébként nem túl acélos, a földszinten van a CB, és néha már a pincében / emeleten is akadnak gondjai, de a tetőtérben csak bizonyos helyeken tud csatlakozni. A kertben is csak a házhoz közel (faltól ~10m) marad stabil a kapcsolat.

Dive ever, work never.

(#64474) ProdyG válasza pinnacle (#64454) üzenetére


ProdyG
senior tag

Pókereztem lemondással abszolút. Elég keményen kezdtem, hogy én ezt azonnal le akarom mondani, mert nagyon drága és sokkal jobb ajánlatok vannak. A hölgy nem is mondott semmi, csak hogy rendben és elkezdte bekérni az adataimat. Meg is ijedtem, hogy még itt a végén egyből letilt mindent. De aztán csak belekezdett, hogy szeretnének megtartani stb... és mondta az ajánlatokat, amik még jobbak voltak, mint vártam (a jelenlegi 10 ezer ft-os csomagomat innentől 4800 ft-ért adták volna, tehát kevesebb, mint feléért).
Végül a jelenlegitől sokkal jobb csomagot választottam 6500-ért.

500-1000 Mbps-s internetnek szerintem kb az az előnye, hogy gyorsabb a nagy adatmennyiségek letöltése. Nem hiszem, hogy böngészésben/játszásban számítana, de annyira én nem értek hozzá.

@4Grider: Kapni fogok pár napon belül postán egy CB-t. Végigolvastam az írást a hibákról, sajnálatos, de mivel én játszani online nem igazán fogok, szerintem megleszek vele. Nekem a legfontosabb, hogy az 50 gigás BD image-ek minél hamarabb lejöjjenek :D
Itt fel is merült bennem egy kérdés, CB-vel kapcs: masszív letöltésnél elég a wifi kapcsolat vagy inkább kábelesen oldjam meg valahogy a dolgot? Volt korábban olyan rendszerem, aminél wifi kapcsolat esetén a letöltés pár percenként megszakadt, nem tudom mi volt ott a probléma... na de majd tesztelem ezt is.

(#64475) Over567


Over567
aktív tag

Sziasztok!

Tudja valaki miért nem tudok Port Forwarding-olni Connect Box-on? Szürke a lehetőség. :F

Köszönöm a segítséget. :R

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#64476) woodworm válasza Over567 (#64475) üzenetére


woodworm
veterán

Nem ipv6-on vagy? Kérd magad vissza ipv4-re.

(#64474) ProdyG
A torrent megöli a wifit. Vagy a kapcsolat lesz akadozós, vagy nem éred el a lehetséges letöltési maximumot.

[ Szerkesztve ]

(#64477) Over567 válasza woodworm (#64476) üzenetére


Over567
aktív tag

Mit nyerek még azon kívül hogy átkérem magam? Vagy van valami más haszna is?

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#64478) woodworm válasza Over567 (#64477) üzenetére


woodworm
veterán

Azt írtad, hogy szeretnél port forwardot használni! Most én győzzelek meg, hogy miért jobb vagy rosszabb az ipv4?
Működik a modem mód.
Publikus ipv4 címet kapsz, modem módban akár 3-at is.
Tudsz a hálózatodon belül port forwardolni

(#64479) pinnacle válasza ProdyG (#64474) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ezt kaptad volna 4800Ft-ért, vagy Nonstop S-el?

(#64480) Over567 válasza woodworm (#64478) üzenetére


Over567
aktív tag

Nem! Persze hogy nem meggyőzést akartam csak kíváncsi voltam hogy mit nyerek még dolgon vagy veszítek. :R

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#64481) ProdyG válasza pinnacle (#64479) üzenetére


ProdyG
senior tag

igen ezt, Nonstop S-sel.

(#64482) #72042496


#72042496
törölt tag

Sziasztok!

Ma meghozták a UPC Connect Box-ot és a Horizon HD Mediaboxot. Utóbbit némi értetlenkedés után egy Kaon-SA900PCO típusú egységként sikeresen hozzáadtam a Harmony-hoz. Ettől a részétől tartottam, de ez működik.

Egy komoly problémám viszont még mindig van vele. HDMI-n nem bírok belőle hangot és képet egyszerre kisajtolni. Próbáltam másik kábellel, TV-be és erősítőbe dugva is, Dolby Digitalt ki/bekapcsolva a menüben, különböző HDMI bemeneteken, de semmi. (Egyszer megszólalt, de akkor kép nem volt. A tévé ki volt talán kapcsolva; vagy az erősítőn ment a passthrough; nem emlékszem, és nem tudom reprodukálni sem.)

Reset volt már, amikor a szerelő ittjárt.

Tudtok esetleg egy beállítást, módszert amit meg kéne néznem, vagy hívjam őket, hogy cseréljék? Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#64483) pinnacle válasza ProdyG (#64481) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Mondták is nekem, hogy a telefonért többet kérnek, mint az internetért.

(#64484) Gubek-Einste válasza #72042496 (#64482) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen hosszú kábellel próbáltad?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#64485) #72042496 válasza Gubek-Einste (#64484) üzenetére


#72042496
törölt tag

Alapból a beltérihez kapott gyárival, ami ~1 méteres lehet. De kipróbáltam a saját 1,5 méteresemmel is, amin a 4K jel + HD hangok is mennek a számítógépről az erősítőbe. Ennek a kábelnek jónak kell lennie, mert sokkal nagyobb sávszélességet is bír, mint ami a tévéadásoknak kell.

Ami fontos lehet, hogy a jel minőségét gyengének mutatja a beltéri a menüjében. Egy Y elosztóból megy egy coax a Connect Box-ba, egy másik pedig a beltéribe. Ez utóbbi kábelre gyanakszom még. (Az Y elosztóra nem, mert az 500-as net is átjön rajta, az meg hasít mint a szél.)

Holnap azért kipróbálom, hogy optikán van-e hang, most nincs itthon kábel hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#64486) Gubek-Einste válasza #72042496 (#64485) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Horizon optika témában olvasd el ezt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#64487) #72042496 válasza Gubek-Einste (#64486) üzenetére


#72042496
törölt tag

Pff, egyre jobb. :D Köszi a linket; kezdem sejteni, miért mondta a technikus, hogy nem egy nagy szám ez a beltéri. Mindegy, ha megszólal optikain akkor az már jó lesz addig, amíg meg nem oldják normálisan. Ha netán úgy se szól, akkor főleg nagyon gyorsan találjanak ki valamit.

Ha máshogy nem, kipréselek belőlük egy másfajta beltérit. A Humax megoldás lehet?

(#64488) Gubek-Einste: Remélem, csak a beltéri a hibás. Ha nem, akkor a médiakártya is egy út lehet, csak nem akartam coaxot a tévébe, aztán optikát a tévéből az erősítőbe.

[ Szerkesztve ]

(#64488) Gubek-Einste válasza #72042496 (#64487) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Humax műholdashoz adnak azt hiszem.
Más nem nagyon adnak.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#64489) Indiant válasza Levi123 (#64462) üzenetére


Indiant
addikt

Tegnap kötötte meg ugyanezt az egyik ismerősöm, 12500-ért. :Y

(#64490) F-ECT$ válasza Indiant (#64489) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahol nincs versenytárs ott drágább.

Dive ever, work never.

(#64491) z67 válasza Levi123 (#64462) üzenetére


z67
őstag

Nekem ez 9469,-

digital gold TV
Fiber Power 500
Nonstop S díjcsomag
digital HBO Pak
MyPrime csomag
HD + felvétel opció
HD plusz TV-n
DTV plusz TV-n

Mind a 3 eszkoz HD

Komoly konkurens nincs a környéken.

[ Szerkesztve ]

(#64492) Bridgeman


Bridgeman
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Most járt le a hűségidőm.Megkerestek telefonon,egy kedvezőbb ajánlattal.Megegyeztünk a tv csatornák kínálatának bővítésével."A" szobában: Pace box rajta digital bronze,"B" szobában: huszonegynéhány analóg csatorna volt eddig.Ajánlat:hoztak 2 db Horizon boxot,hogy mindkét szobában bővítsünk digital gold-ra Hd csatornákkal ,így 400 Ft-tal lesz több a havi díj.Oké.Kedden hozták a 2db Horizon boxot,de én azt kértem,hogy "A" szobában maradjon meg a Pace,elég lesz 1 db Horizon box "B" szobában.Jelenleg "B"-ben kedd óta hasít az új d.gold 101 csatornája,de "A"-ban a Pace box csak a "régi" d.bronze csatornákat találja meg.(Néhány perce végeztem el ismételten a gyári adatok visszaállítását). Attól fo.ok,hogy ha felhívom az ügyfélszolgálatot,akkor az lesz a válasz,hogy "megadta magát" a Pace és azt is le kell cserélni Horizonra.
Szerintetek?

Nekem a Balaton a Riviéra

(#64493) canniball válasza Bridgeman (#64492) üzenetére


canniball
nagyúr

Lehet csak nem frissítették, hívd fel őket nyugodtan!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#64494) maudegone


maudegone
újonc

Sziasztok Kedves Tagtársak!

Új vagyok a fórumon, nem is vagyok csodat tudással felvértezve, ezért előre elnézéseteket kérem a láma és esetleg már kitárgyalt kérdésekért (hosszú a fórum, nagyon jó)! Kérem kímélettel osszatok ki. :-)

Nemrég csomagot váltottam akkor az UPC szerint mindenképpen új modemre volt szükségm (+médiaboxra).

A régi modemem a Cisco EPC3212 volt. Az új az Ubee EVW3226.
Sajnos költöznöm kell hamarosan, olyan helyre ahol nincs UPC.

Kezdetben a régi Cisco-t használtam az új mediabox-al, nálam működött rendesen. Aztán egy újraindítás után csak annyit csinált, hogy felvillantak a kijelzői egy pillanatra, ezt csinálja bekapocsolásokkor, aztán semmi. Ekkor cseréltem az Ubee-re.

Szíves segítségeteket kérem a következőkben a tapasztalataitokkal:

-A régi Cisco a jelek szerint meghalt? Lehet (érdemes) ezt javítani?

-A visszaszolgáltatások elmaradása esetén az UPC díjszabásában csak a media boxokra látok kártéritési díjat, a connect boxokra nem. Ezek szerint arra nem kell fizetni, ha nem kerül vissza az UPC-hez?

-Ha megmarad a két connect box használhatók valamire, a Cisco javítható/érdemes-e? Az Ubee-val lehet valamit kezdeni (MAC cím módosítással pl.)?

Előre is köszönöm a segítségeteket!
Üdvözlettel

(#64495) Indiant


Indiant
addikt

HBO GO-t lehet valahogy aktiválni UPC-nél? (aktiváló kódot szerezni?)

(#64496) szabogabor10 válasza Indiant (#64495) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha megrendeled valamelyik HBO csomagot, e-mailben küldenek egy linket, azzal tudsz regisztrálni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#64497) Indiant válasza szabogabor10 (#64496) üzenetére


Indiant
addikt

Most volt a telefonos upgrade. (+3 HBO csatorna)

(#64498) 4Grider válasza maudegone (#64494) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Cisco EPC3212 nagyságrendekkel jobb modem, mint az Ubee. És ha a Cisco modemek megdöglenek, az 98%-ban a külső tápjuk miatt van, ami elpukkan, így nem adja meg a modemnek a kellő feszültséget. Mivel az Ciscot-t a cseréje óta nem kérték be tőled, ezért a neveden igen nagy valószínűséggel már csak az uborka van és így csak az utóbbit fogják tőled bekérni.
A UPC modemjei csak a UPC hálózatába regisztrálhatóak élő UPC net előfizetésre. Szóval önmagukban sokat nem érnek, az uborka nem igazán, a cisco viszont forgalomképes jó táppal.

(#64499) 4Grider válasza Indiant (#64497) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor napokon belül jönni fog az e-mail.

(#64500) szabogabor10 válasza Indiant (#64497) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor elvileg mikor megküldik e-mailben a szerződést, azzal együtt fogsz kapni egy HBO GO-s mail-t is.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.