Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) WonderCSabo válasza kboty (#598) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Már nálunk is egy ideje...

(#602) upc on-line válasza Jim74 (#599) üzenetére


upc on-line
tag

A felfelé módosítás továbbra is megoldható ( 2011.06.15-től ) az akciók keretein belül azok számára is, akik még egy kisebb csomag hűségidejét töltik, hiszen nem az előfizetési díj, hanem a csomag sávszélessége dönti el, hogy felfelé vagy lefelé módosításról van szó.

üdvözlettel, upc on-line Twitter:upc_online_hu Facebook:upcmagyarorszag

(#603) Jim74 válasza upc on-line (#602) üzenetére


Jim74
nagyúr

Tehát, ha jól értem, akkor ha felfelé módosítok az FP30-ról - amiért jelenleg 6200,-Ft-ot fizetek - akkor az FP50-et megkaphatom 4200,-Ft-ért? :Y

(#604) Gubek-Einste válasza Jim74 (#603) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Igen

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#605) Jim74 válasza Gubek-Einste (#604) üzenetére


Jim74
nagyúr

Wow :Y, akkor már rendelem is az FP50 (feltéve, ha már lehet) :C

(#606) Alexios


Alexios
veterán

Akkor akinek jelenleg 2mbites nete van, de nincs adatforgalmi korlátja annak a váltás után gyorsabb nete lesz ugyan, de korlátos? :Y

(#607) WonderCSabo válasza upc on-line (#602) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Erre tudsz válaszolni? Köszi!

(#608) Gubek-Einste válasza Alexios (#606) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Csak gyorsabb lesz, korlát nem.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#609) Teaway válasza Jim74 (#605) üzenetére


Teaway
veterán

Még ne csinálj semmit se...illetve várjál 15-ödikéig.

Nincs itthon csokid??

(#610) Matt-OPT válasza HofiZoli (#596) üzenetére


Matt-OPT
aktív tag

Hálókártya driver frissítés megvolt, nem segített sajnos. Indul a reinstall, mert ez így nem állapot.

Loading........................

(#611) Jim74 válasza Teaway (#609) üzenetére


Jim74
nagyúr

Közben rájöttem :B

(#612) Integra


Integra
titán

épp fiberpóver30-ra fizetnék elő, ha jól látom önállóan havi 4200 ruppó, ez most 50-es lesz. ha 15-e előtt megrendelem, akkor már az 50-es sávszélhez való modemet kapom? vagy várjam ki a 15-ét? az előfizetési árat felnyomják?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#613) club1 válasza Integra (#612) üzenetére


club1
veterán

Csak bizonyos feltételek mellett 4200 Ft, egyébként 6500 Ft a 30-as net. Ez 15.-éig elérhető, utána már nem rendelhető. 30-ashoz DS2-es modem jár. 50-es csomagot csak június 15 után lehet rendelni, ennek akciós ára még nem ismert. Ehhez már DS3-as modem kell. A 30-asra előfizetők június 15.-e után is csak maximum 30 Mbps-ot kapnak, az 50-es csomagra felfelé válthatnak új hűség aláírásával (még senki nem tudja mekkora plusz havidíjért cserébe).

(#614) Integra válasza club1 (#613) üzenetére


Integra
titán

mi a bizonyos feltételek mellett?
nekem csak internet kell alapvetően, semmi más, új előfizetés, semmilyen upc szolgáltatás nincsen a lakásban. még néztem havi 5ezerért a fiber60-at is, az is jöhetne még. fiber60-nál ezek szerint már ez a ds3 modem van alapból és ennek is növelik a sávszélességét, de már automatikusan?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#615) club1 válasza Integra (#614) üzenetére


club1
veterán

Bizonyos feltételek: Csak online rendelés esetén érvényes az ár, egy év hűség aláírása, elektronikus számla és elektronikus számlafizetés vállalása a díjnet rendszerében (megszűnik a papír alapú számla és a csekkes befizetési lehetőség).
FP 60-asnál szerintem a közleményből egyértelműen nem következik az, hogy sávszélességet emelnek július 1-től (mint ahogy ez a 30-as csomag esetében ki is derült). Szerintem meg kell várni június 15.-ét, hogy az új akciós árak kiderülhessenek, vagy legalább meg kell kérdezni a telefonos ügyfélszolgálatot, hogy a 60-ast emelik-e...

(#616) Neil Watts válasza club1 (#615) üzenetére


Neil Watts
veterán

Mintha ugy olvastam volna, hogy a 60-ast es a 120-ast nem emelik. :(

(#617) WonderCSabo válasza Neil Watts (#616) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azt nem.

Integra: Az üfsz-es kolléga nemrég posztolta be, hogy a 30-ról 50-re váltás nem lesz automatikus, így majd manuálisan nagyobb csomagra kéne váltanod. Sztem egyszerűbb megvárni az 50-est, és arra előfizetni.

(#618) Integra válasza WonderCSabo (#617) üzenetére


Integra
titán

igen, lehet hogy 50-es lenne, azon a 800 ft-on nem múlik semmi.
az hogy nincsen papír alapú számlázás, én csak örülök neki, kőkorszak ez a postázás, a díjnetet meg amúgy is használom.
sajnálom, hogy a lastschrift verfahren amit kint használok németeknél ec-debit kártyával a számláimra, mo-n nem létezik, pedig pofon egyszerű.
beugrok ma a duna plázás upc üzletbe aztán kiderítek mindent, úgyis menni kell arrafelé is.

mi értelme van akkor a fiber30-nak ha van fiber60? a két csomag üti egymást.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#619) aDamker


aDamker
aktív tag

Olyan pletykat hallottam, hogy a savszel emeles egyben ujra elhozza a korlatot? Ez igaz?
Eddig volt a 300 giga az teljesen okes volt, annyi normalis keretek kozott is elfogy, de ugye nem csokkentik ezt?

(#620) Bagira01


Bagira01
veterán

120/10-es eredmény

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#621) WonderCSabo válasza Integra (#618) üzenetére


WonderCSabo
félisten

mi értelme van akkor a fiber30-nak ha van fiber60? a két csomag üti egymást.

Miért ütné?

aDamker: Nem.

(#622) Neil Watts válasza WonderCSabo (#621) üzenetére


Neil Watts
veterán

O _szvsz_ FP50-re es 60 ra gondolt, csak elirta. :)

(#623) WonderCSabo válasza Neil Watts (#622) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Akkor is értelmetlen a kérdés, hisz a 60-as megszűnik.

(#624) Neil Watts válasza WonderCSabo (#623) üzenetére


Neil Watts
veterán

Tudom, de ez már más kérdés... ;)

(#625) Integra válasza WonderCSabo (#621) üzenetére


Integra
titán

megszűnik a 60-as.
voltam ma kötni, 4200 ft-ért kapom (társasházi kedvezményes ár) a fiber30-at, ami automatikusan 50-es lesz 15-én és a szerződés is módosul, illetve a sávszélesség is, kedden jönnek szerelni és már az sd3-as modemet hozzák hozzá. semmit sem kell csinálnom, direkt rákérdeztem.
4200ft jelenleg 50/5mbit/sec-ért minden egyéb nélkül csupaszon, azt mondom rendben van. a t-kábel botrány ehhez képest, de biztos van aki kifizeti.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#626) club1 válasza Integra (#625) üzenetére


club1
veterán

Na akkor már megint jó nagy fejetlenség van a UPC-nél. Az itt posztolgató UPC ügyfélszolgálatos ennek pont az ellenkezőjét állítja (az FP30-asoknak nem automatikus az átállás). Azért majd írd meg, hogy tényleg DS3-as modemet kaptál-e...

(#627) WonderCSabo válasza Integra (#625) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Most akkor mégis automatán kapnak az FB30-asok 50-et, vagy az olyan speckó esetek, mint Te, akik most rendelték meg?

(#628) Neil Watts válasza Integra (#625) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Akkor mi van ha FP30 ról váltottam 60-ra bő egy éve, lassan lejár a hűségem, és továbbra is szeretnék előfizető maradni a UPC-nél? :)

Lemódosítják a 60-as csomagom 50-re? Azzal megkérosítanak az előző csomaghoz képest.... :( Vagy felhúznak 120/10-re autómatán, vagy kell erte kulon fizetni? :)

Udv. core2

(#629) Integra válasza club1 (#626) üzenetére


Integra
titán

nekem ezt mondták, direkt rákérdeztem mindenre, elég magabiztosan mondta a srác, nem éreztem, hogy habozna.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#630) Integra válasza Neil Watts (#628) üzenetére


Integra
titán

kérdeztem, hogy a 60-ast is változtatják e, de arra azt mondta, hogy nem, nem lesz 120-as. 60-ast már nem fognak ajánlani, de akinek az van, az is marad asszem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#631) zoo8800 válasza Integra (#629) üzenetére


zoo8800
veterán

[link]...
majd meglátjuk, kinek lesz igaza :))

rip and tear, until it is done

(#632) ko9


ko9
addikt

Üdv!
A mi környékünkön (Békés megye - Okány) is felvásárolta a UPC a hálózatot a FiberNet-től. Az átállásból nem tudom mennyi történt meg, a modemet megkaptuk. de még nem kellett bekötni.
Az a problémám viszont, hogy az internet kegyetlenül lassú. 10/1-es csomagom van / volt a FiberNet-nél (elérhető legnagyobb), viszont most kemény 12kb/s a letöltési sebességem. [Ez] gondolom mindent elmond... (10 tesztből a legjobb!)
Nem vagyok biztos a szerződés tartalmában, de ez nem üti meg a garantált minimumot se. Lehet tenni ezzel valamit? Ügyfélszolgálat felé jeleztük a problémát (a napközbeni sebességcsökkenés több hónapja jelen van, viszont nem ennyire drasztikus mértékben), azt mondták továbbitják az illetékeseknek a bejelentést.
Éjfél környékétől a sebesség "visszatér a rendes kerékvágásba".
A probléma nem egyedi, a faluban rengetegen panaszkodnak az internet sebességére.

Megj.: Routert kikötöttem a tesz erejéig, tesztek előtt reseteltem a modemet.

Köszönöm előre is a segitséget!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#633) forrest85 válasza ko9 (#632) üzenetére


forrest85
senior tag

Lehet, hogy ha bekötnéd a modemet minden frankón menne. Valamit elfelejtettél.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#634) Integra válasza zoo8800 (#631) üzenetére


Integra
titán

majd megírom ennek a derék legénynek hogy akkor menjen be a duna plázába és rúgjon szét pár segget, nekem pedig oldják meg de sürgősen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#635) ko9 válasza forrest85 (#633) üzenetére


ko9
addikt

Igen, nagyon frankó lenne, csak épp a központi TFTP szerveren nincsennek még fennt az új config fájlok, ergo a bekötött új modemmel még net sincs...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#636) club1 válasza Integra (#634) üzenetére


club1
veterán

Gondolom írást nem kaptál az FP50-ről, innentől kezdve pedig pénztártól való távozás után...
Ha meg van írásod róla (amit furcsállnék), akkor nem kell aggódjál.

(#637) club1 válasza ko9 (#635) üzenetére


club1
veterán

Mit írtak, mikor lesz nálatok az áttérés? Az új modemmel a http://pcreg.upc.hu/ oldal sem működik?

(#638) ko9 válasza club1 (#637) üzenetére


ko9
addikt

15.-ét jelölték meg. Új modemmel külön azt az oldalt nem próbáltam, de mivel a 192.168.100.1-en láttam, hogy IP-t se kap központból ezért nem is erőlködtem. Vagy az direkt ilyen oldal, hogy csak azokon jön be?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#639) Integra válasza club1 (#636) üzenetére


Integra
titán

útba esik az ügyfélszolgálat, visszamegyek és elmondom a magamét. nem vagyok szívbajos.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#640) club1 válasza ko9 (#638) üzenetére


club1
veterán

Akkor 15.-éig már csak kibírod valahogy. Igen nagy valószínűséggel onnantól kezdve nem lesznek ilyen problémáid az új hálózaton, az új modemmel...

(#641) HXY válasza upc on-line (#602) üzenetére


HXY
addikt

Szeretnék hivatalos választ kapni:
Ha november 30-ig van hűségem az internet start csomagra, akkor júliustól lesz 5GB-os forgalmi korlátom? Mert amikor januárban kötöttem a hűséget, akkor azt még a közel korlátlanra kötöttem.

(#642) ko9 válasza club1 (#640) üzenetére


ko9
addikt

Hát nekem a "nagysebességű" internet a munkámhoz kell napi szinten. Most 2 napig ne végezzem a munkám, mert a szolgáltató nem tudja tartani a szerződésben foglaltakat?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#643) RLND válasza ko9 (#642) üzenetére


RLND
tag

végsőket "rúgja" felétek is a fibernet, így próbálják felejthetetlenné tenni az utolsó napokat

(#644) Andor22 válasza Bagira01 (#620) üzenetére


Andor22
aktív tag

(#645) Gubek-Einste válasza HXY (#641) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Neked nem lesz, csak azoknak aki most kötnek szerződést.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#646) Gubek-Einste válasza Andor22 (#644) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Motorola vagy Cisco modem?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#647) Andor22 válasza Gubek-Einste (#646) üzenetére


Andor22
aktív tag

cisco modem

(#648) ko9 válasza RLND (#643) üzenetére


ko9
addikt

Dejót röhögtem ezen igy korán reggel, köszönöm! :DD :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#649) club1 válasza Gubek-Einste (#645) üzenetére


club1
veterán

Igen, viszont ha nem ír alá akkor újabb egy év hűséget valamelyik új csomagra, akkor a listaárat fogja megkapni, ami jóval magasabb, mint ha az FP25-re ír alá egy évet...

(#650) Cyberslider válasza ko9 (#642) üzenetére


Cyberslider
őstag

Részemről is tele a tök*m a fibernettel, nálunk is ők voltak gagyi szolgáltatással aranyáron! Hála a jó istennek, hogy az UPC felvásárolta, vagy mi a fene történt. Én már nem bírtam a dolgot, szerencsére lett a T-hom*-nál műholdas tv, így válthattam. Ajándékként rámküldték a behajtókat, hogy tartozásom van mert nem lett megfelelően felmondva a szerződés. Persze fel lett mondva, hiszen kikötötték, de sebaj. Az ilyen cég jobb ha eltűnik a sűlyesztőben.

Szóval most ugyan nem upc-m van de úgy láttam hogy van hármas csomagjuk olyan 5 ezerért? Ami kecsegtető. Csak a tv csatornák száma lenne kevesebb (analóg) valami 30 körül "csak" 50 helyett. Ezen javíthatnának, és átmennék. A net viszont jónak tűnik, fontolgatom a váltást!

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.