Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) club1 válasza Csabee. (#50) üzenetére


club1
veterán

Arra ügyelj, amit már korábban is megírtam, miszerint ha több szolgáltatásod van, de csak egyet váltasz felfelé, a többi szolgáltatásod onnantól kezdve listaáras lesz. Az én esetemben pl. így drágábbra jön ki egy 500-assal a két szolgáltatás (tv+internet) együtt havonta, ha csak az egyik szolgáltatásomat váltom felfelé, mintha mind a kettőt.

(#52) Csabee. válasza club1 (#51) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Csak internetem van és azt is szeretnék rendelni csak!

Csak nekem nem jön be az UPC honlap??

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#53) tuser válasza Csabee. (#52) üzenetére


tuser
aktív tag

Itt bejön, csak irdatlan lassan. Más honlap/usw maxszal jön.

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#54) Gubek-Einste válasza Csabee. (#52) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nálam rendesen bejön.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#55) Csabee. válasza tuser (#53) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jah, most már nekem is bejött.. De kegyetlen lassú

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#56) EmThor


EmThor
addikt

Tényleg, most kell regelni az új modemet?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#57) Csabee. válasza EmThor (#56) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem nem kellett, és nem tudok róla hogy kellett-e bárkinek is!

Üdv: Csabee.

(#58) upc on-line válasza Lortech (#37) üzenetére


upc on-line
tag

Kedves Lortech!

Egy-egy csomag kedvezményes felfelé módosítására hűségidő lejárta előtt is van lehetőség.

üdvözlettel, upc on-line Twitter:upc_online_hu Facebook:upcmagyarorszag

(#59) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Na én megrendeltem most a 30as csomagot, illetve díjnetre is beregisztráltam:) Kíváncsi vagyok hogy a mai nap történik-e valami ! (telefonon azt mondták még aznap aktiválják)

upc on-line Fibernetes voltam, ma váltottam feljebb a csomagot. Így a hűségidőm megmaradt? vagy mai nappal kezdve újra +1év?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#60) Lortech válasza upc on-line (#58) üzenetére


Lortech
addikt

Köszönöm. A váltás mikéntjét tudnád részletezni ? A honlapon ugye az szerepel, hogy online rendelés esetén áll az akció, mit kell tennem a váltáshoz?

Thank you to god for making me an atheist

(#61) club1 válasza Lortech (#60) üzenetére


club1
veterán

Online a megrendelést összeállítod. A végén a személyes adataidat és a kért szolgáltatások váltására az időablakot megadod, és elküldöd. Emailben a megrendelést visszaigazolják. 3 munkanapon belül (de leginkább napon belül) felhívnak a UPC-től időpont egyeztetés végett ha teljesíthető a megrendelésed. Ha a rendeléseddel gond van, akkor is hívnak.

(#62) upc on-line válasza Csabee. (#59) üzenetére


upc on-line
tag

Kedves Csabee!

Az új szerződéssel újabb kedvezményes időszak indul, tehát módosul a lejárati idő.

üdvözlettel, upc on-line Twitter:upc_online_hu Facebook:upcmagyarorszag

(#63) upc on-line válasza Lortech (#60) üzenetére


upc on-line
tag

Lortech,

Egyszerűen csak megrendelést kell tenni az on-line felületünkön keresztül. Az igény beérkezését követően, ha nincs szükség kiszállásra, akkor e-mailben értesítjük az ügyfeleket az új csomag beállításáról, ha modemcsere szükséges a kiszállás időpontját kollégáink telefonon keresztül egyeztetik.

üdvözlettel, upc on-line Twitter:upc_online_hu Facebook:upcmagyarorszag

(#64) pjtr


pjtr
aktív tag

Szia
Irtam privit, nézd meg majd lécci, ha lesz időd.

Köszönöm peti

(#65) 123exszakasz


123exszakasz
csendes tag

a pcreg.upc.hu csak nálam nem működik?

ja, és az átállás fiberről upcra hogy fog zajlani?
megvan az új modem, a jelszó, holnap csak bedugom az új modemet, és menni fog?

[ Szerkesztve ]

Karesz

(#66) club1 válasza 123exszakasz (#65) üzenetére


club1
veterán

Csak upc hálózatból elérhető.
Holnap csak bedugod az új modemet és működni fog. Alapból nem kell jelszó, csak akkor, ha másik géppel már használva volt a modemed.

(#67) RLND válasza upc on-line (#63) üzenetére


RLND
tag

Tisztelt upc on-line!

Ha online rendelek, de nem szeretnék elektronikus számlázást, akkor is kedvezőbbek lennének a havidíjak, mintha személyesen (ügyfélszolgálaton) rendelném meg a szolgáltatásokat?

Az új - fibernet-es - területek mikortól kerülnek fel az online "Szolgáltatás keresőbe"?

Illetve digital gold dvr-ről digital gold dvr hd-ra felfelé módosításnak számít?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#68) tijstijs


tijstijs
tag

Sziasztok,

az lehetséges FiberPower-nél, hogy a szomszédomban meg lehet rendelni, meg a kettővel másik irányba szomszédnál is, de nálam nem?
Azt hittem, hogy a kábelnetnek jobb a lefedettsége egy bizonyos területen.

(#69) club1 válasza tijstijs (#68) üzenetére


club1
veterán

Kevésbé valószínű, ott valami adminisztrációs probléma lesz, főleg ha kisebb csomagot akarsz rendelni (15-30-ast).

(#70) dodopek válasza RLND (#67) üzenetére


dodopek
addikt

Nekem az online rendelés ment aznap, amikor megvolt a migráció.

(#71) RLND


RLND
tag

mióta upc-s net van, a google hirdetések túlnyomó része osztrák/német.... másnál is?

(#72) kirkri


kirkri
addikt

Ma lehetett migráció után először magasabb csomagra váltani (Kistarcsa). Sajnos nem túl jó a tapasztalat a sebességgel. Míg a 15/1.5-ös csomagnál bármikor mértem pontosan annyi volt, a 30-as csomag már nagyon gáz a 15-höz képest. Soha nem tudok még 20-as letöltést sem mérni, feltöltés néha megközelíti a csomaghoz járó 3 megát.

Ahhoz képest, hogy rákérdeztem és a rendszer szerint menne a 120-as letöltés is, még a 30-as sem megy.

Nem akarok rosszindulatú lenni, de ennek nagyon olyan színezete van, hogy most "aláírva" egy évet már nem kell olyan pontosan tartani a beígért sávszélességet, elég csak a garantáltat szolgáltatni. (Mint említettem a nagyobb csomagra módosítás előtt szinte kB-ra pontosan megvolt a sebesség). Még a UPC-s átvétel előtti napokban írtam a Fibernetes topikban, hogy sok régi UPC-s ügyfél ismerősöm panaszkodott, hogy csak a garantáltat biztosítja a UPC. A migráció utáni pontos 15 megás csomagnál mondtam is nekik, hogy nekem pontosan annyi, mint kell lennie, erre most itt a pofára esés... :W Ezt a 30-as csomagot csak arra a 2-3 hétre akartam igénybe venni, amíg nem tudom összehozni a "szabad"időmet úgy, hogy a 120-as csomagra váltáshoz szükséges modemcserét meg tudjam oldani a szerelővel. Ezek után nem tudom, hogy érdemes-e, bár ha ott is csak a garantáltat biztosítja még mindig jobban járok +2000 forintért a 120-as csomag garantált sebességével, mint a mostani 30-as garantáltjával. :((

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#73) szelidorzo válasza kirkri (#72) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Este 17-20 ig esik le a sebességem kb 20 megára, egyéb időben általában hozza a 30 megát szintén tarcsán.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#74) kirkri válasza szelidorzo (#73) üzenetére


kirkri
addikt

Egy kora reggeli érték:

Ha már hajnalban sem sikerül a 30M közelébe érni, akkor mikor? :F

A feltöltés viszont úgy tűnik már tartani fogja a 3M körüli értéket.

21 éve a Prohardveren! ™

(#75) Csabee. válasza kirkri (#74) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Lehet idővel fog javulni, bár szerintem a fiberhez képest óriási előrelépés már ez is!
Én most egy 15ösnél ilyet mértem

Üdv: Csabee.

(#76) Polllen válasza club1 (#66) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én még csak a jelszót sem kaptam meg... Ma van az átállás, bedugtam az új modemet és ahogy írtad, szépen megy.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#77) kirkri válasza Csabee. (#75) üzenetére


kirkri
addikt

Mint írtam feljebb, a 15-ös nettel én mindig ilyet mértem, azért nem értem, hogy ha a 15-ös netnél sikerült, akkor a 30-asnál miért nem?

21 éve a Prohardveren! ™

(#78) tijstijs válasza club1 (#69) üzenetére


tijstijs
tag

köszi szépen, ebben reménykedtem nagyon:)
elég a 15 vagy 30-as, de egyikre se dobta ki a házszámot.

felhívom őket:)

(#79) szelidorzo válasza kirkri (#74) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Fiberes visszirányú szűrőt kidobtad? Csatlakozások rendben? Nálam is okozott gebaszt a régi koax, a fiberes őrült tempó meg sem kottyant neki, az új tv szolgáltatásnál a régi kábellel az adók 20%-a nem jött be, cserélni kellett. Próbálj meg modemet resetelni. Ha nem megy fiber szerelő.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#80) kirkri válasza szelidorzo (#79) üzenetére


kirkri
addikt

Szűrőt nem dobtam ki. Ki kellene?

21 éve a Prohardveren! ™

(#81) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Jött egy levél, hogy upc smart guardot sikeresen megrendeltem bla bla.. a megrendelő pdf-em megnéztem és nem is rendeltem smart guardot, mert csak a 30as csomagot rendeltem neten!

Valaki kapott már ilyen mailt?

Üdv: Csabee.

(#82) kirkri válasza Csabee. (#81) üzenetére


kirkri
addikt

Ha online rendelted a netet, akkor azt is kapod. Három hónapig ingyen van, utána 500Ft. Az ingyenes időszak után lemondhatod, ha jól tudom.

21 éve a Prohardveren! ™

(#83) Csabee. válasza kirkri (#82) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hm nagyon szuper, de nekem nincs rá szükségem még ingyen sem!! Felhívom őket és lemondom.. nem akarok fizetni feleslegesen ilyenekért.

Üdv: Csabee.

(#84) szelidorzo válasza kirkri (#80) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Nem ártana!

Ha tv-d is van tőlük elvileg kellet, hogy kapjál egy elosztót is a csomagban. a tv is csak olyan szűrővel működik együtt rendesen ami engedi a visszirányt, a modemhez is bekavarhat a fiberes szűrő. Valahol írták, hogy a fiberes kukába való. A helyedben kipróbálnám nélküle a modemet, plusz újraindítani modemet, majd esetlegesen a routert.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#85) szelidorzo válasza club1 (#51) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Club1!

Nekem UPC-online ezt válaszolta:

"A kábeltévé szolgáltatásod nem fog megváltozni azért, mert internet csomagod kedvezményesen módosítod, tehát nem lesz listaáras."

:))

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#86) club1 válasza szelidorzo (#85) üzenetére


club1
veterán

De nem is adják meg rá az online kedvezményt, azaz ha valakinek most csomagban van a tv-net, és csak a netet módosítja felfelé, nem fog kedvezményes díjat kapni (hanem a listaárat) a megmaradt tv csomagra. Példával illusztrálva: FP 15 és kábeltv start kb. 6400 Ft most a Fibertől átvéve. Ha a kábeltv-t felfelé (mondjuk bronze-ra) váltod online, akkor a FP 15 4750 Ft, a bronze csomag pedig 2200 Ft, azaz összesen 6950 Ft lesz. Ha pedig a netet is váltod FP30-ra, akkor 6400 Ft lesz az összes havidíjad. Azaz ebben az esetben bő 500 Ft-al olcsóbban jössz ki, mintha csak az egyiket váltod felfelé. Összefoglalva, a kábeltv szolgáltatásod tényleg nem fog megváltozni, de nem is lesz olcsóbb, sőt legtöbbször drágább lesz, mintha felfelé váltanál (a Fiber-UPC akciós árkülönbségek miatt).

[ Szerkesztve ]

(#87) Lortech válasza Csabee. (#83) üzenetére


Lortech
addikt

Ugyanígy jártam én is, nekem sincs rá szükségem. Kissé furának tartanám, ha még nekem kéne lemondanom az ingyenes időszakot követően, hogy ne fizessem feleslegesen. :F

Thank you to god for making me an atheist

(#88) upc on-line válasza RLND (#67) üzenetére


upc on-line
tag

Tisztelt RLND!

Az online megrendelés jelenleg két kedvezményt tartalmaz a telefonon vagy személyesen történő megrendeléssel szemben, a bekötési díj elengedését (de ez a módosítóknál nem jelentkezik csak az új bekötésre váróknál), illetve a kedvezményesebb havidíjat, ami csak az elektronikus számlázással együtt érhető el, tehát elektronikus számlázás nélkül mindegy, hogy telefonon, személyesen vagy online teszel megrendelést.

A dvr és a hd funkciók prémiumszolgáltatásokhoz tartoznak, ezért nem jelentenek felfelé módisítást.

üdvözlettel, upc on-line Twitter:upc_online_hu Facebook:upcmagyarorszag

(#89) dr.bubo válasza kirkri (#74) üzenetére


dr.bubo
őstag

Ezt kábellel mérted vagy router is van és wifin? :F

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#90) kirkri válasza dr.bubo (#89) üzenetére


kirkri
addikt

Van router beiktatva, de nem wifin mértem.

21 éve a Prohardveren! ™

(#91) dr.bubo válasza kirkri (#90) üzenetére


dr.bubo
őstag

Router nélkül is ennyi a sebesség? Ha jobb, akkor frissíteni kell esetleg a router fw-jét.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#92) szelidorzo válasza club1 (#86) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Szerintem priviben kétszer is érthetően leírtam upc-online-nak hogy mit szeretnék, és ő adta ezt a választ. De felteszem a hivatalos oldalon is nekik a kérdést, és a válaszuk szerint lépek. (bár azzal, hogy a friss fórumtárs hivatalossá tette jelenlétét, a válaszai is hivatalosak, és bizonyítékként értékelhető egy jogvitában)

Mondjuk most épp tele a tököm!

SE TV (se analóg, se digi), se Internet.

APU KEZDŐDIK! (Fibernet?)

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#93) pjtr


pjtr
aktív tag

Láttátok, hogy eltűntek a 2-1-ben csomagok a honlapról?
A végén még cumira kerülünk, mint új megrendelők :)

(#94) kirkri válasza dr.bubo (#91) üzenetére


kirkri
addikt

Azt már csak akkor tudom megnézni, ha visszajön a net otthon.
Kellett nekem panaszkodni, most az egész lakóparkban lekapcsolták a netet. :D

21 éve a Prohardveren! ™

(#95) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Felraktak30as csonagra, 21et ad... Na majd a routert megnezem meg lehet az a szuk keresztmetszet..

Üdv: Csabee.

(#96) szelidorzo válasza club1 (#86) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Sejtem már miért mondtak nekem mást a váltással kapcsolatban.
Nekem külön szolgáltatásként van TV és Net előfizetésem, s nem csomagba van 2 vagy 3 szolgáltatás. Vagyis nem csomagból emelek ki egy szolgáltatást és módosítom felfelé, hanem két szolgáltatásból az egyikre vállalok hűséget, módosítom fölfelé, váltok elektronikus számlára.
Így amit nem piszkálok az marad változatlan áron, a másikra pedig egy évig kedvezménnyel.

kirkri!

Állítólag valami áramszünet miatt halott a dolog

[ Szerkesztve ]

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#97) club1 válasza Csabee. (#95) üzenetére


club1
veterán

Nekem még vissza se böfögtek, pedig tegnap hajnalban adtam fel a rendelést. Igaz, én tv csomagot is váltok.

(#98) kirkri válasza Csabee. (#95) üzenetére


kirkri
addikt

Én már jeleztem korábban a problémát. :)
Közben a szomszédom is megkérdeztem, ő is pontosan így járt. Ez már egy kicsit érdekes...

Nem a router a szűk keresztmetszet szerintem. Én pár napja beszereztem egy gigabites routert, készülve a 120-as netre, de sajnos :N

21 éve a Prohardveren! ™

(#99) Csabee. válasza kirkri (#98) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Modem reset után 31mbit megvan:)

Üdv: Csabee.

(#100) Csabee. válasza Csabee. (#99) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hm, huzamosabb idő után visszameg 20-21Mbit-re.. na mind1 ez van ezt kell szeretni :)

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.