Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Bagira01 válasza kirkri (#382) üzenetére


Bagira01
veterán

Nekem routerrel és anélkül is annyi a max. Azért nem mind1 h 120 vagy 90 :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#402) Bagira01


Bagira01
veterán

Ez a maximala speed :U

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#403) Teaway válasza Bagira01 (#402) üzenetére


Teaway
veterán

Ne Miskolcot nézd, hanem Londont. Azzal mennyi?

Nincs itthon csokid??

(#404) kali válasza Teaway (#403) üzenetére


kali
legenda

miért pont london? :U ott lakik?

(#405) Teaway válasza kali (#404) üzenetére


Teaway
veterán

Mert az messze van, és a jel is "megizzad", mire onnan ideér :DDD

Nincs itthon csokid??

(#406) Mr. Teddy válasza Bagira01 (#402) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

De ezzel az eredménnyel mi a baj? A UPC erre a 120megára 30megát garantál, szóval lényegében panasszal sem tudsz élni.
Nyugtasson meg az, hogy én ugyanennyit fizetek a t-homenak 25/5-re, máris nagyon jó az az eredmény.

(#407) Bagira01 válasza Mr. Teddy (#406) üzenetére


Bagira01
veterán

Az, hogy csak a 3/4-ét kapom annak amit fizetek :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#408) club1 válasza Bagira01 (#407) üzenetére


club1
veterán

Minden csak megfogalmazás kérdése: Te minimum 30/4, maximum 120/10 Mbps-ra fizettél elő. Azaz megkapod azt, amire előfizettél.

(#409) Bagira01 válasza club1 (#408) üzenetére


Bagira01
veterán

Végülis igaz. Mindenki azzal legyen elégedetlen amije van :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#410) Mr. Teddy válasza Bagira01 (#409) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

BTW azt nézted, hogy a router és a hálókártya között milyen sebességgel csatlakozol?
Ugye 100mbites kártyával nem tudsz 120-at kihozni, és ha olyan a router, akkor a 100 sem 100, hanem épp csak 90.

(#411) LuckyL


LuckyL
őstag

Szia UPC!

Már egy ideje upcs netem meg tvm van.
Alapvetően elégedett vagyok.

2 gond szokott előfordulni

1, Néha valamiért hangyás lesz a tv-men a kép, aztán pár perc múlva magától rendbejön (csak kábeles tv adás bevitelnél, teáht pl a dvd lejátszóról hibátlan a kép)

2, pár naponta, mikor éjfél körül elmegy pár percre a net (feltételezem ilyenkor rendszer karbantartás lehet a központban vagy ilyesmi), csak akkor jön vissza a net, ha újraindítom a routert (több félével is próbáltam)

Ezeket a hibákat hogyan lehetne vajon megszüntetni.

Köszi előre és remek ötlet ez a fórumos jelenlét, francnak sincs kedve telefonálgatni, meg várakozni :DD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#412) Teaway válasza Mr. Teddy (#410) üzenetére


Teaway
veterán

"Ugye 100mbites kártyával nem tudsz 120-at kihozni"

Neki nincs ilyen problémája, mert Gigabit LAN controller (10/100/1000Mbps) van az alaplapján.

Nincs itthon csokid??

(#413) Mr. Teddy válasza Teaway (#412) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Na és a router is gigabites vajon?

(#414) kali válasza Mr. Teddy (#413) üzenetére


kali
legenda

meg a kábel(ek) is?

(#415) Bagira01 válasza kali (#414) üzenetére


Bagira01
veterán

Minden gigabites csak a net nem :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#416) kali válasza Bagira01 (#415) üzenetére


kali
legenda

a gigabites net még odébb van... :) (milyen lenne már bő 1 perc alatt lehúzni egy kétrétegű lemeznyi tartalmat?!?!)
mondjuk a 95/10 sebességed már aránylag tűrhető, sose legyen rosszabb!

(#417) upc on-line válasza LuckyL (#411) üzenetére


upc on-line
tag

Kedves LuckyL!

Szeretnénk megvizsgálni az általunk biztosított szolgáltatásokat, ezért kérjük, hogy privát üzenetben küldd el nekünk előfizetői adataid (ügyfélszám, cím).
Reméljük sikerül felderítenünk és megoldanunk a problémát.

üdvözlettel, upc on-line Twitter:upc_online_hu Facebook:upcmagyarorszag

(#418) Benny89


Benny89
csendes tag

Sziasztok!

Egy volt Fibernetes területről írok/kérdezek, konkrétan Csongrádról, még konkrétabban az analóg kábel tv-ről. :) Korábban a Fibernetnél családi csomagunk volt, megkaptuk az első UPC-s levelet, abban pedig szépen le volt írva, hogy a silver csomagba kerültünk. Volt is boldogság, hogy végre lesz Discovery és a többi normális csatorna is megmarad. :) Azóta eme pdf tartalma alapján üzemelünk. [link] A netes átállás május 19-én lesz. Böngészgettem a UPC honlapján, és akkor találtam rá erre: [link] Ha jól látom, ebben nincs silver csomag, csak egy semmire se jó bronze csomag. A kérdésem a következő: ez most komoly és tényleg csak ilyen gagyi csatornák lesznek, vagy csak én nem találok valamit? :(

(#419) upc on-line válasza Benny89 (#418) üzenetére


upc on-line
tag

Kedves Benny89!

A silver csomagot már nem értékesítjük, csak azoknak biztosítjuk, akik egy korábbi ajánlatban megrendelték vagy migrálásra kerültek. Tehát ez a csomag már nem rendelhető, ezért nincs a honlapunkon erre vonatkozó ajánlat, illetve csatornakiosztás, viszont akik még rendelkeznek ezzel a csomaggal, azok természetesen továbbra is láthatják.

üdvözlettel, upc on-line Twitter:upc_online_hu Facebook:upcmagyarorszag

(#420) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Kevdes upc on-line!

Jelenleg nálunk nem érhető el az Önök szolgáltatása, mivel nicns kiépítve a hálóztuk. Ha privát üzenetben megadom a címem, tudna arról információval szolgálni, hogy a jövőben esetleg kiépítik errefelé is a hálózatukat? Illetve milyen igény esetén tennék ezt meg, ha arról volna szó?

(#421) upc on-line válasza Mr. Teddy (#420) üzenetére


upc on-line
tag

Mr. Teddy!

Arra szeretnénk kérni, hogy keresd fel a telefonos ügyfélszolgálatot (1221), mert hivatalosan és regisztrált formában csak ők tudnak tájékoztatni erről téged. Általánosságban elmondható, hogy ha a településen jelen vagyunk, mint szolgáltató, akkor nagyobb az esélye, hogy kiépítésre kerül a hiányzó hálózati rész, ha a helységben még nincs hálózatunk, akkor nem tudnak tájékoztatást adni arról, hogy mikor lesz elérhető bármelyik szolgáltatásunk.

üdvözlettel, upc on-line Twitter:upc_online_hu Facebook:upcmagyarorszag

(#422) tijstijs válasza upc on-line (#421) üzenetére


tijstijs
tag

Nem elégedetlenkedésből kérdezem, csak érdekelnek, hogy mi van a dolog mögött:

A telefonos megrendelésre miért mondanak másnapi bekötést, és az internetes miért egy-két hét?

köszi

(#423) club1 válasza tijstijs (#422) üzenetére


club1
veterán

A válasz prózai: Mert telefonos rendelésnél (és/vagy később a magasabb havidíjjal) fizetsz, míg online rendelésnél nincs belépési/telepítési díj. Logikusnak tűnik, hogy előbb a fizetős ügyfeleket szolgálják ki.

(#424) tijstijs válasza club1 (#423) üzenetére


tijstijs
tag

értem, köszi.
reménykedtem, hogy van valami csavar a történet mögött, de hát akkor...:)

Sebaj, hétfőig már kibírom az ADSL-el...

(#425) busman válasza upc on-line (#421) üzenetére


busman
addikt

Erre valami?

[link]

Thx.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#426) upc on-line válasza tijstijs (#422) üzenetére


upc on-line
tag

Kedves tijstijs!

Az online megrendelés a telefonon történthez képest hosszabb adminisztrációt igényel, ezért az itt beérkező igények később kerülnek teljesítésre.

üdvözlettel, upc on-line Twitter:upc_online_hu Facebook:upcmagyarorszag

(#427) club1 válasza tijstijs (#422) üzenetére


club1
veterán

Persze akartam írni, hogy a hivatalos kommunikáció más lesz ezzel kapcsolatban, mert ugye egy szolgáltató nem különböztetheti meg hátrányosan azokat az ügyfeleket, akik ugyanazért a szolgáltatásért kevesebbet, akciós-eseti szolgáltatásért pedig esetleg semmit sem fizetnek.

(#428) tijstijs válasza club1 (#427) üzenetére


tijstijs
tag

@upc on-line
Köszönöm.

@club1
Értem.. igazából szerintem az esetek 90%-ban - így nekem is - teljesen lényegtelen, hogy 2, vagy 6 nap alatt kötik be. Én főleg befoghatom a szám, mert a XXII-ben ADSL-en eddig 7440-et fizettem egy elvileg 8, gyakorlatilag 5 megás csomagért. Feltöltés 300Kbit...
Munka miatt néha fel kellett tölteni FTP-re 2-300 megás fájlokat, és akkor lehetet magyarázkodni, hogy miért 2-3 óra:)

Szóval ehhez képest ami most fog jönni a UPC-től (120/10=6000Ft) áldás:)

köszi a választ club1

(#429) HofiZoli válasza tijstijs (#422) üzenetére


HofiZoli
senior tag

1221, új szerződés menüpont, elmondod néninek-bácsinak hogy szeretnél ilyen olyan dolgot rendelni, de az online kedvezmény érdekel. Hidd el azt fogja mondani, hogy ha nála rendeled megkapod az online kedvezményt.. Rendeltem így én is. ..és egyből megbeszélitek a bekötés időpontját is. Ezt így ide nem kommunikálhatják, próbáld meg.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#430) tijstijs válasza HofiZoli (#429) üzenetére


tijstijs
tag

köszi, sajnos már leadtam online a rendelést:) De mondom, főleg kíváncsiságból kérdeztem, hogy van-e valami mögöttes ok, több hónap várakozás után - amíg a T hitegetett, hogy már mindjárt itt vannak az optikával - ez a pár nap már belefér:)

(#431) intuicio válasza tijstijs (#430) üzenetére


intuicio
aktív tag

T-Home bfokon szeptember-ben indítja az optikát. Én jelenleg UPC vagyok, 120/10 netet intéztem,és tökéletesen megy.

(#432) RLND


RLND
tag

ÚJ ÁSZF JÚNIUS 15-TŐL

Főbb változás:
- Új internet csomagok: Fiber Power 10 (5GB havi adatforgalmi korláttal), Fiber Power 25, Fiber Power 50
- Megszűnő csomagok: internet start, Fiber Power 30, Fiber Power 60

Részletek: ÁSZF változás közleménye

(#433) Sz_Imre válasza RLND (#432) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Szóval aki most Fibernet-ről - UPC-re került vagy kerül, annak akinek Fiber Power 15-je van, annak Fiber Power 25 csomag lesz?
(Elolvastam az ÁSZF, csak mégis jobb tisztázni a dolgot).

(#434) HofiZoli válasza tijstijs (#430) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Akkor meg 1221 felhív, megérdeklődi hogy mi a szitu, úgy is szoktak segíteni :D

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#435) WonderCSabo válasza RLND (#432) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Gondolom az eddig fiber 30-sok sávszélét nem emelik fel 50mbps-re, ugye?

(#436) tijstijs válasza HofiZoli (#434) üzenetére


tijstijs
tag

felhívtam, nem tudnak előbb kijönni, csak ha újra megrendelem, telefonosan, drágábban.
hmm:) dekár, pedig már bizakodtam:)

(#437) DJJK


DJJK
csendes tag

Azt meg tudja nekem mondani valaki, hogy mi a különbség a Fiber Power és a Fiber Power Business+ csomagok között a kiegészítő szolgáltatásokon (Fix IP, webtárhely, és domain regisztráció) kívül? Esetleg itt nem él a 300GB-os policy? Vagy kevesebb p2p korlátozás, stb? Mert ha minőségben jobb, mint a "sima", akkor vevő lennék rá. Válaszokat előre is köszi!

(#438) zoo8800 válasza RLND (#432) üzenetére


zoo8800
veterán

ha jól értem...

internet start -> FP10
FP15 -> FP25
FP 30 és 60 helyett lesz az FP50
FP120 marad

:F

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#439) RLND válasza zoo8800 (#438) üzenetére


RLND
tag

fogalmam sincs, a 30-as és 60-as csomaghoz nem írtak semmit hogy mi lesz helyette (60-asból valószínűleg, hogy 50-es, viszont akkor a 30-ast is lecsökkenthetik 25-re... passz)

(#440) RLND válasza DJJK (#437) üzenetére


RLND
tag

Business csomagoknál adatforgalmi korlát sincs

(#441) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

A garantált sebességek szépen csökkentek, főleg feltöltés irányban.
Az új csomagok listaára is szééééééééép.

Lehet a fibernet vette meg a UPC-t?

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#442) Gubek-Einste válasza zoo8800 (#438) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A FP30 és 60 marad úgy ahogyan van de már nem lehet megrendelni a továbbiakban, ha az van akkor addig használhatód amíg jól esik de ha rendelsz egy másikat akkor már nem térhetsz vissza rá.

Jó lenne ha lenne egy csomag az 50 és a 120 között mert elég nagy így a lyuk, mondjuk egy 75/7,5, így már viszonylag normális lenne a kiosztás.
Végre megszűnik az a hülye Internet Start csomag, szégyen szemre volt 2/0,5-es net csomag amikor pár száz forinttal többért már 15/1,5 lehet kapni. Nem értem mi szükség volt a kitalálására.
Remélem a 120-as csomag feltöltési sebességét megemelik legalább 20-30-ra és akkor már (majd nem) mindenki boldog lehet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#443) Gubek-Einste válasza szelidorzo (#441) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mi az, hogy lecsökkentek a garantált sebességek?
Internet Start/FP10: 1/0,25 -> 3/0,25
FP15/FP25: 5/0,5 -> 8/0,5
Szerintem nem, hogy csökkentek, hanem még nőttek is, feltöltési irányba nem változtak.
FP30 és FP60 csomagoknak csak az értékesítés szűnik meg, akinek ezek vannak azok továbbra is ugyan azokkal a feltételekkel használhatják mint eddig vagy is nem lesznek belőlük FP25 és FP50.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#444) RLND válasza Gubek-Einste (#443) üzenetére


RLND
tag

akkor júni 15-ig érdemes 60-asra váltani?

(#445) Gubek-Einste válasza RLND (#444) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha azt szeretnél akkor igen mivel utána már nem lesz, vagy 50 vagy 120 lesz csak.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#446) zoo8800 válasza Gubek-Einste (#442) üzenetére


zoo8800
veterán

Nekem egy hűségnyilatkozat nélküli, jó áras FP25 kellene :)) A listaárak kicsit sokkolóak. Ügyfelet megtartani pedig a szolgáltatás minőségével, az árával, és nem hűségnyilatkozattal kell(ene)...

rip and tear, until it is done

(#447) smog86 válasza RLND (#444) üzenetére


smog86
senior tag

Most milyen csomagod van? Mert ha 15-ös, akkor azt felfogják emelni 25-re.

(#448) hucsikoi válasza hucsikoi (#356) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Úgy néz ki hamarosan én is élvezhetem a UPC kábel előnyeit! :D Már húzzák a kábelt az utcánkban. :C Most már csak ki kell néznem valami jó csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#449) upc on-line válasza Sz_Imre (#433) üzenetére


upc on-line
tag

A nyári ajánlatainkban várhatóan a Fiber Power 15 csomagot lecseréljük Fiber Power 25-re, megemeljük a maximális sávszélességét 25/1,5 Mbit/sec-ra. A regisztrálható e-mail fiókok számát is növeljük 1-ről 5-re. Általánosan érvényes, hogy a meglévő internet előfizetők csomagjainak sávszélessége a jövőben sem fog csökkenni.

üdvözlettel, upc on-line Twitter:upc_online_hu Facebook:upcmagyarorszag

(#450) malisonX válasza upc on-line (#449) üzenetére


malisonX
aktív tag

Az igen :C A mi városunkban június 9-én történik meg a migrálás. Titkon reménykedem, hogy akkor már alapból 25Mbites csomagot állítotok be :U De várom már, hogy UPC-s legyek... :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.