Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) #40835072 válasza club1 (#550) üzenetére


#40835072
törölt tag

nincs online bankszámlám!

(#552) club1 válasza #40835072 (#551) üzenetére


club1
veterán

Teljesen szét offolod ezt a topicot. Ha nem tudsz se bankkártyával, se csoportos beszedéssel, se mobiltelefonos fizetéssel, se internet bankkal, sem pedig egyedi utalással fizetni, akkor ne válaszd az online megrendelést, mert nem fogod tudni kifizetni az elektronikus számlát. Ennyi, remélem azt nem fogod megkérdezni, hogy melyik fizetési mód mit jelent (csak mert megtalálod a linkelt díjnetes pdf fájl 14. oldalán)...

[ Szerkesztve ]

(#553) #40835072 válasza club1 (#552) üzenetére


#40835072
törölt tag

elolvastam a fizetési lehetőséget....

(#554) #40835072 válasza club1 (#552) üzenetére


#40835072
törölt tag

utolsó kérdés!

úgy lehet hogy havonta elmegyek a bankba és átutalom a saját számlámlról?

(#555) forrest85 válasza #40835072 (#554) üzenetére


forrest85
senior tag

lehet ha nem unalmas minden hónapban sorbanállni...

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#556) #40835072 válasza forrest85 (#555) üzenetére


#40835072
törölt tag

:)

hát most 4250 ft a net az enternetnél ami max 630 kb/sec letöltés és max 65 kb/sec letöltés!

a fiber 120 egy "picit" gyorsabb lesz:) már ezért megéri

(#557) #40835072


#40835072
törölt tag

van olyan aki budaörs környékén fibre 120at rendelt?

ha igen hogy megy neki?

(#558) pjtr


pjtr
aktív tag

Sziasztok!

Végre bekötötték nekem is a netet :)
Megy faszán :C :C
Csak az a gondom, hogy a szerződésben nem szerepel a felhasználói nevem, /jelszóm.

Ezt honnan lehet megtudni? NEm kellett volna elküldeniük nekik, a rendeléskor megadott e-mail címre?

Egy szépséghiba van csak, használt modemet hoztak ki nekem...
ha beszarik, vihetem majd vissza

köszi peti

[ Szerkesztve ]

(#559) DJJK válasza #40835072 (#556) üzenetére


DJJK
csendes tag

"630 kb/sec letöltés és max 65 kb/sec letöltés!"

Jókat röhögök :C :DD Amúgy Fiber...

(#560) v.attis válasza pjtr (#558) üzenetére


v.attis
őstag

Én fibertől álltam át upc-re, nekünk is azt írták egyszer levélben, hogy küldenek modemet, majd kicsivel később meg a felhasználó nevet és a jelszót, mert csak azzal tudom használni a netet. Hát a modem megjött, a többi meg nem és mégis működik. Mostmár nem is érdekel a jelszó, az a lényeg, hogy megy. Kollégámnak nem indult el átálláskor a net és az üfsz telefonon adott neki nevet is meg jelszót is.

Ha új modemet kapsz azt is viheted vissza, ha beszarik, szóval ebből a szempontból mindegy.
Egyébként meg nem Te kell visszavigyed, hanem kijön a szerelő és elhárítja a hibát. Tökmindegy új a modem, vagy sem. Tv-hez is adnak használt beltérit.

(#561) #40835072 válasza DJJK (#559) üzenetére


#40835072
törölt tag

én meg sírok :D tudom csak elírtam!

amúgy elolvastam de nem találtam kisbetűs részt arról hogy HAVI 6000FT három hónapig és 3 hónap után 12.000ft !

A Fiber 120 az végig 6000ft online?

(#562) Gubek-Einste válasza #40835072 (#561) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Igen annyi. Ha csak egy bizonyos ideig lenne akkor azt jól láthatóan jelölnék és nem kellene az apró betűs részben keresni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#563) sznorbi2 válasza upc on-line (#541) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Küldtem privkót!

To protect and serve!

(#564) #40835072


#40835072
törölt tag

akkor megrendelem online ott kiválasztom hogy hány év hűségidő , odaírom nevem címem mindent és egyszer csak kijön valaki a modemmel? vagy mikor jönnek ki?

és amennyi a hűség annyi idejig havi 6000ft és kihoznak ingyen egy rouetert!

és havonta emailben kapok egy értesítőt hogy utaljak eg ymegadott számlára egy megadott összeget!

így lesz?:)

(#565) tijstijs válasza #40835072 (#564) üzenetére


tijstijs
tag

telefon: 1221

(#566) #40835072 válasza tijstijs (#565) üzenetére


#40835072
törölt tag

de nem akarom felhívni mert akkor 9000ft lesz havonta :)

(#567) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Végre jó hír. Kaptam a csekk mellé egy felhívást, hogy júliustól a 15megás netet 25re emelik. Mondjuk akkor lesz majd "szívás" ha a 2in1 csomagra váltanék, mert abban meg még a 15megás net szerepel.

(#568) #40835072


#40835072
törölt tag

felhívtam a 1221 et de automata :D

na budaörsön beköttethető?

a fiber 120?

(#569) #40835072


#40835072
törölt tag

a melletünk levő utcában van a mienbe nincs 30 napon belül hívnak hogy kiépíthető e ha igen nekünk kell e fizetni ...

ez kész röhej!

(#570) Gubek-Einste


Gubek-Einste
Topikgazda

Ma kétszer is meglátogattak a UPC megbízásából.
Először A HD-s boxot jött egy ipse bekötni, irtó nagy kupit hagyott maga után, mindent szétdobált (kábel végek, műanyag zacskók, stb). Sajnos Cisco-s boxot kaptam, nem volt neki több Philipse, így csak egyet adást tudok felvenni (+ egy amit nézek) és ki kellett alakítani egy leágazást, hogy a videóba és a tv-be (DVB-C tuner és kártyahely van benne) továbbra is menjen kábel. Minden ment remekül kivéve a lényeget: a HD csatornákat (Videótárban elérhetőek voltak a HD videók) de egy több mint három negyed órás telefon hívással sikerült elrendeznem, most már az összes előfizetett csatornát tudom élvezni.
Egy órával az első távozása után jött a második aki a felvétel hibás szürke (3 éves) Thomson-t cserélte ki, sajnos, egy fekete Thomson-ra, már elfogytak a szürkék. Úgy volt, hogy ez kerül anyámékhoz de mivel nincsen rajta antenna kimenet és második Scart így náluk nem maradhatott mert nekik kell, hogy elérhető legyen az analóg adás, hogy nézni tudják (hogy miért inkább az analógot néznék mint a digitálisan azt nem tudom), végül is átkerült a box nagymamám szobájába (isten nyugosztalja szegényt) mert ott nem baj, hogy nincs analóg. Azért lett kérve egy második box mivel apám állandóan mérgelődött, hogy megszűnt az analóg HBO és nem tudja nézni a filmeket, most már tud nézni öt HBO csatornát + a HBO OnDemand-t.
A telefon megint hozta a szokásos hibát így ismét be kellett jelentem, hogy engem nem hallanak a telefon-ba és mivel a hiba bejelentésnél is ezt csinálta így kénytelen voltam mobilról hívni a 1221-et. Végül is arra jutottunk, hogy csak az egyik telefon legyen bedugva a modembe legalább 24 óráig, hogy tudjanak távtesztet futtatni.

Távirányítok helyzete:
A szürke Thomson-hoz volt egy szürke távirányító ami meg is marat a feketére cserélés után, a Cisco-hoz pedig kaptam egy fekete távvezérlőt.
Amikor a második férfi itt volt akkor a fekete box-ot a szürke távirányítóval kezelte és fel is konfigurálta a Samsung CRT tévéhez. Mivel az én Full HD tévé-monitor is Samsung így alapból jó hozzá a beállítás és mivel 3 évig használtam így kicserélem a Cisco-val érkezett feketére mert így egyrészt a megjelenítőt is tudom kezel + a megszokott eszköz van a kezemben. A fekete távvezérlő lesz használva a fekete Thomson box-szal egy Thomson tévén, box bekapcsolásra a tévé is bekapcsol.
A szürke távirányítónak a gombjait sokkal könnyebb nyomkodni mint a feketének, ez főleg több ismételt azonos gomb nyomásnál jelent könnyebbséget a használatban de viszont a feketén van DVR gomb ami előnyt jelent a felvételek azonnali elérésében.

Mindkét újonnan érkezett box nagyon jól néz ki, főleg a Cisco, a fekete Thomson sokkal kisebb mint a szürke társa és sokkal jobban is néz ki. A Cisco box-nak a teteje lukacsos ugyan úgy mint az ED3-as Motorola modemnek.
Mivel a Cisco box-on csak egy Scart csatlakozó van így most nincsen átvezetve a box-on a VCR-nek a jelet, a box HDMI-n csatlakózik, a VCR és az azon átvezetett DVD lejátszó pedig Scart interfészt használja.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#571) club1 válasza #40835072 (#569) üzenetére


club1
veterán

Van ilyen. Még Budapest mellett is. Főleg a mostani/volt zártkerti részeken jellemzően nem sok állandó lakos élt a kábelezés idején, és ezért anno úgy döntöttek, hogy nem mindenhol kábeleznek, mert nem érte meg nekik (mármint az elődöknek).

(#572) hucsikoi válasza #40835072 (#568) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Mi a gond az automatával? Nekem is az jelentkezett be, de néhány gomb lenyomása után egy nagyon kedves hölgy minden kérdésemre választ adott. Az egész csak pár perc volt.Bár minden szolgáltatónál így mennének a dolgok. :C

(#573) #40835072 válasza hucsikoi (#572) üzenetére


#40835072
törölt tag

már felhívtam és le is írtam mit válaszolt:D

(#574) hucsikoi válasza #40835072 (#573) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Elnézést, nem voltam elég figyelmes. :R

(#575) MasterDeeJay válasza v.attis (#560) üzenetére

Ugyanígy jártam én is fibernetről váltással, nem küldték meg a bejelentkezés adatait. Egy hétig még a régi modemmel ment majd azzal egyszer csak pár napja semmi, tegnap bekötöttem az újat amivel tökéletesen működik. Nem kellet regisztrálni (eddig). Teljesen új modemet kaptam, látszik hogy nem volt használva. A bejelentkezés adatait még nem kaptam meg, de ha megy enélkül akkor nem is érdekel.

Azt nem tudom hogy ilyenkor mi lesz a csomaggal. Az utolsó számlán még fibernetes NET SPRINT volt 6200Ft 15/2-es. Most lemértem 30/3 amit nagyon szép és meg vagyok vele elégedve, de kíváncsi leszek mi lesz a következő számlán. Én kiegyezek 6eFt-ért 120-as netbe, vagy olcsóbban a 30-asba. :DDD
Egységesítve lesz vajon a UPC féle csomagokkal?
Vagy ez területenként más?

[ Szerkesztve ]

(#576) club1 válasza MasterDeeJay (#575) üzenetére


club1
veterán

Az új számlán is 6200 Ft-ot fogsz fizetni a 30/3-as netért, csak már FP 30 lesz a neve...
Az FP 30 listaára amúgy 10.417 Ft!
Felfelé bármikor válthatsz (ha nálad elérhető a 60-120 Mbps), de a honlapon lévő akciós árak egy feltételrendszer (egy év hűség ÉS áttérés elektronikus számlára és számlabefizetésre ÉS csak online rendelés) teljesítése esetén érvényesek csak! Telefonos rendelés esetén az egy év hűség idejére az emelt akciós ár érvényes! Egy év után pedig a UPC felajánl egy kedvező árat (gondolom egy év további hűségért cserébe).

(#577) MasterDeeJay válasza club1 (#576) üzenetére

Köszi a választ!

Sejtettem hogy nem lesz ennyire egyszerű a dolog.

(#578) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne hogy a barátnőmnél kötöttek be UPC Fiber power internetet, és valamit motyogott ott a szerelő neki hogy nincs olyan csatlakozós szűrőbiszbasza és lehet hogy pár csatorna bejön neki az internet kábelen ha a szobájába vesz egy kis tévét.

Namost én nemnagyon értek hozzá, ha veszek egy kis tévét és egy "T elosztóval" elosztom a netes jelet akkor lehet hogy pár alap csatornát be fogok tudni hozni? Ott a központban ezt vajon látják valahogy vagy sem? Vagy büntetnek érte?
Végülis nem olcsó ez a fiberpower és tök jó lenne ha ez a dolog így működhetne.

(#579) tuser válasza maglew (#578) üzenetére


tuser
aktív tag

Te is jó helyen kérdezősködsz ... Már csak egy előfizetői azonosítót pls és garantáltan meglesz az a bizonyos lefelejtett szűrő. :DDD

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#580) Andor22 válasza maglew (#578) üzenetére


Andor22
aktív tag

nem látják

[ Szerkesztve ]

(#581) pjtr válasza v.attis (#560) üzenetére


pjtr
aktív tag

Szia

Köszönöm a válaszod.
Igazándiból csak a forgalmi lista miatt lenne érdekes.
Na akkor hívom az üszit.

(#582) RLND


RLND
tag

jön az AXN HD :C :))

(#583) dr_ace válasza RLND (#582) üzenetére


dr_ace
aktív tag

ez most már biztos? és mikor? mert tavaly év végén ígérték már, aztán semmi se lett belőle.

más: nem tudom tudtok-e róla, de azért megemlítem, hogy július 1-től a 15 megabites net 25 megabitre gyorsul. :K

(#584) RLND válasza dr_ace (#583) üzenetére


RLND
tag

"Örömmel értesítjük, hogy 2011. június 15-től az AXN HD csatornával bővül a digitális kábeltv csatornakínálata. Az AXN HD - egyenlőre teszt jelleggel - a 34-es programhelyen lesz látható. A HD csatornák elérését műszakilag erre alkalmas prémium médiabox opció igénybevétele mellett biztosítjuk. További kellemes televíziózást kívánunk!"

(forrás: UPC digital | üzenetek)

(#585) dr_ace válasza RLND (#584) üzenetére


dr_ace
aktív tag

köszi, jó hír :K
valószínűleg azért nem láttam ezt az üzenetet, mert már kb 2 hónapja be sem kapcsoltam a médiaboxot :DDD
na de majd ha most elindul az AXN azt mindenképpen bevizsgálom :)

(#586) pohár


pohár
félisten

azt lehet tudni hogy a keleti régiót mikor veszi át a UPC kábel tv szolgáltatásban a fibernettől?

már ha átveszi :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#587) RLND válasza pohár (#586) üzenetére


RLND
tag

Fibernettől átvett területek listája | ha a te lakóhelyed nincs rajta, akkor már nem veszi át upc, mivel az az invitelé, igaz a fibernet márkanév alatt, tehát csak annyit vett át, amennyi a listán van

(#588) pohár válasza RLND (#587) üzenetére


pohár
félisten

ezt láttam, azért is kérdeztem, hátha vesznek át több területet is... na de akkor nem lesz egyhamar Discovery-m :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#589) RLND


RLND
tag

Az új Fiber Power csomagok miatt a FP 30 helyett FP 50 lesz a meglévő előfizetőknek? Nem úgy volt, hogy megmarad ez a sebesség, csak nem lehet rá új szerződést kötni?

[...] Az új Fiber Power portfólióban a jelenlegi 2, 15, 30, 60 és 120 Mbps maximális letöltési sávszélességet kínáló csomagokat 10, 25, 50 és 120-as ajánlatokra cseréli a cég, melyeket rendre 2200, 3200, 4200 és 6000 forintos havi díj fejében kínál. [...] Szűcs László, a UPC vállalati kommunikációs igazgatója lapunknak elmondta, a jelenleg Fiber Power 30 díjcsomaggal rendelkező előfizetők számára a nagyobb sávszélesség elérése érdekében szükségessé válik a modem cseréje is. Az előfizetők a régi modem leadásával a szolgáltató ügyfélszolgálatán új, EuroDOCSIS 3.0-kompatibilis modemhez juthatnak ingyenesen, de ha a szerelési munkálatokat nem akarják saját maguk végezni, a vállalat szakembereinek a segítségét is kérhetik. [...]
(forrás: Tovább gyorsul a UPC kábelnet-szolgáltatása)

[ Szerkesztve ]

(#590) RLND válasza RLND (#589) üzenetére


RLND
tag

De, tényleg igaz!! :C :))

"Az új portfólió 10, 25, 50 és 120 megabites csomagjai a meglévő előfizetők egy részét is érinti. Július elejétől kezdődően ugyanis a 2, 15 és 30 megabites csomagokra előfizető meglévő ügyfelek is megkapják a magasabb sebesség-beállításokat. Így a 2-ből 10, a 15-ből 25, a 30-ból pedig 50 megabites csomag válik. Az automatikus átállítást nem kell külön kérni, csak a modemet kell újraindítani. Ez alól egyedül a 30-ról 50-es sebességre váltóknak van kivétel. Az ő esetükben modemcserére lesz szükség, amit a szolgáltató ingyenesen biztosít az előfizetőknek."

3 hónap alatt: Fibernet 10/2 --> UPC 30/3 --> UPC 50/5 várom a folytatást :C

(#591) Csiszike


Csiszike
tag

Tisztelt upc on-line!

Az eddigi információim alapján az FP30 -> FP50 automatikus emelés modemcserével jár, DOCSIS 3 képes készülékre.

A modemem saját magam szeretném lecserélni. A kérdésem az, hogy melyik naptól kezdve ballaghatok be a helyi ügyfélszolgálatra a régi modemmel? Június 15? Július 1?

Válaszát előre is köszönöm!

(#592) Teaway válasza Csiszike (#591) üzenetére


Teaway
veterán

Amikor megkapod az új sebesség beállításokat. Várhatóan július első hetétől kezdődően.

Nincs itthon csokid??

(#593) Matt-OPT


Matt-OPT
aktív tag

Sziasztok!

UPC-s kábelnetem van és egy hete nem működik. Hívtam a UPC-t, azt mondták náluk minden oké, online a modem, pingel, stb. Nálam is világít mindegyik led. Win7-em van, az adapterbeállításoknál ha letiltom és engedélyezem azt írja, hogy nem azonosított hálózat. IP címet kap a hálókártya DHCP-n keresztül, mégpedig ezt: 178.48.150.185
NOD 32-vel és Spybot-al végignéztem a gépet nem talált semmit. Windows 7 tűzfalát használom.

Mi lehet a gond?

(#594) club1 válasza Matt-OPT (#593) üzenetére


club1
veterán

Mivel ez az ip cím pillanatnyilag pingelésre válaszol, ezért nem UPC problémáról van szó, valami a gépeden nem ok.

(#595) Matt-OPT


Matt-OPT
aktív tag

És van ötleted, hogy mi lehet az? Tegyem fel újra a rendszert?

(#596) HofiZoli válasza Matt-OPT (#595) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Elsőre frissíteném a hálókártya driverét, utána ha nem megy újrahúznám az op. rendszert.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#597) upc on-line válasza Csiszike (#591) üzenetére


upc on-line
tag

Kedves fórumozók!

A figyelmetekbe szeretnénk ajánlani a Chello/Fiber Power pro és kontra topikban olvasható kommentünket:

„Szeretnénk eloszlatni egy félreértést. Az automatikus sávszélesség növelés körébe nem tartozik bele a Fiber Power 30-as csomag, a hivatalos kommentjeinkben arra szerettünk volna utalni, hogy lehetősége van kedvezményesen Fiber Power 50-es csomagra módosítani a meglévő előfizetőinknek is.”

üdvözlettel, upc on-line Twitter:upc_online_hu Facebook:upcmagyarorszag

(#598) kboty


kboty
tag

Heh, Csikban 3D ben megy már az Eurosport :C csak cucc kell hozzá...[link]

(#599) Jim74 válasza upc on-line (#597) üzenetére


Jim74
nagyúr

Tisztelt UPC online!

Jelenleg FiberPower 30-as csomagom van, amiért 6200,-Ft-ot fizetek (digital gold is van a csomagban + 3.590,-Ft-ért). Volt Fiberentes ügyfél vagyok és kb. októberig lett volna a Fibernetnél hűségem.
Módosíthatom a csomagot FiberPower 50-esre, havi 4.200,-Ft-ért, vagy nem? Sajnos nem teljesen egyértelmű számomra.

Ha igen, akkor mikortól elehet rendelni az FP50-es csomagot?

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#600) Marci79 válasza upc on-line (#597) üzenetére


Marci79
aktív tag

Most ezen vagyunk megakadva. :F
Nekünk augusztusban jár le a hűségnyilatkozatunk. Jelenleg 30/3-as netünk van. Ha bemegyünk az ü.sz.-ra, pontosan hogyan kapjuk meg az 50-est? Ugyan ennyiért? A hűségidő kitolódik vagy újraindul? A modemet bevisszük és ki is cserélik azonnal egy másikra?
Csak netünk van, más nincs és nem is kell.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.