Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-09-21 18:14:03

LOGOUT.hu

UPC Magyarország Kft. (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#451) Sz_Imre válasza upc on-line (#449) üzenetére

Sz_Imre
(senior tag)

Köszönöm a válaszát és az információt. :R

Sokszor még magamat sem értem.

(#452) RLND válasza smog86 (#447) üzenetére

RLND
(tag)

még 30-as

(#453) Ati007 válasza Bagira01 (#402) üzenetére

Ati007
(őstag)

Sajnos nálam sem több és wifin még a 60 sincs meg :W (wr1043n router)
sajnos ennyit tud :O

[ Szerkesztve ]

(#454) Ati007

Ati007
(őstag)

ja és ez a 120/10 -es net.

(#455) kali válasza Ati007 (#453) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

wifi esetén inkább ellenoldal, beállítások és környzeti tényezők függvénye, mintsem a routeré - bár a 300-as n szabvány gyakorlati korlátja miatt a 120/10 a legjobb esetben sem nagyon fog átmenni, de megfelelő ellenoldallal és beállításokkal, illetve ideális környezetben ~ 80 - 90 megabit/sec még talán elvárható...

[ Szerkesztve ]

(#456) core2 válasza upc on-line (#449) üzenetére

core2
(PH! kedvence)

Kedves UPC Online!

A jövőben - így a csomagfrissítések keretein belül - emelni a FP60-at valahova? :B Főként a feltöltési sebessség emelésének örülnék, munkámból adódóan szükségem lenne erre. :)

Ati007: Hol vagy? PAnel?
kali: Atmegy ott meg 180 is, de ha panelos az illeto (beton) akkor a 30 Mbit tokeletes, bar gondolom G-s vevoje van az eszkozben... N-nel tobb lenne

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

Ascende superius

(#457) Ati007 válasza core2 (#456) üzenetére

Ati007
(őstag)

családi ház, tégla, és a laptopon is n-s vevő

[ Szerkesztve ]

(#458) Ati007

Ati007
(őstag)

felmentem a padlásra ahol a router van és ott ennyit bír:

(#459) Ati007

Ati007
(őstag)

router kiiktatva:

ennél azért többet kéne tudnia nem?

(#460) kali válasza core2 (#456) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

180 megabit/sec valósan n szabvány alatt? na, azt megnézném... :U
g szabványos ellenoldal esetén meg 30 megabit/sec sem megy át valósan a tl-wr1043nd routerrel, mivel az nem kezel super-g vagy hasonló kiterjesztést, így a gyakorlati maximum ~ 20 - 22 megabit/sec környékén lesz! g szabványon 108-as vagy 125-ös jelölésű routerekkel lehet ~ 26 - 28 megabit/sec sebességet valósan átvinni wifi hálózaton, feltéve, hogy az ellenoldal is kezeli adott super-g...stb kiterjesztést!
n szabvány esetén 150-es lite-n alatt bő 50 megabit/sec megy át valósan, 300 megabit/sec elméleti maximum esetén pedig ~ 80 - 90 megabit/sec a jellemző!
érdemes például itt megnézni a különböző wifi szabványok esetében, hogy mennyi a maximális sebességhez képest a jellemző; link
ja, és nem szabad elfelejteni, hogy adott esetben wan -> wlan irányról van szó, ami cifrítja a dolgot már a routerek esetén is!

[ Szerkesztve ]

(#461) upc on-line válasza core2 (#456) üzenetére

upc on-line
(kvázi-tag)

Kedves core2!

Konkrét információval nem tudunk szolgálni, nem is lenne célszerű bizonytalan állításokkal hitegetni téged és a fórumozókat. A legközelebbi internet csomagmódosítások már napvilágra kerültek és a jövőben is szeretnénk folytatni a sávszélesség növelését mindkét irányban.

üdvözlettel, upc on-line Twitter:upc_online_hu Facebook:upcmagyarorszag

(#462) club1 válasza Ati007 (#459) üzenetére

club1
(PH! kedvence)

Ha 10/100-as hálókártyával méred ezt az értéket, az nem rossz. Ha gigással, akkor meg azt tudom mondani, hogy bőven megvan a garantált sávszélességed.

(#463) Ati007 válasza club1 (#462) üzenetére

Ati007
(őstag)

JA persze :W a hálózati kártyám nem gigabites .
Mondjuk jobban érdekelne hogy a wifit feljebb tornásszam olyan 60-70re és akkor már elégedett lennék.Erre valami 5let :F

[ Szerkesztve ]

(#464) smog86 válasza Ati007 (#463) üzenetére

smog86
(senior tag)

Akkor miért nem 60-asért fizetsz? :U

(#465) kali válasza Ati007 (#463) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

amennyiben megoldható, próbáld mozgatni a routert, illetve ha lefelé kell sugároznia, akkor az antennái lehetőleg ne az ég felé nézzenek, hanem vízszintesen álljanak! próbálgatni kell, hogy mi a jó helyzet, hátha javul valamicskét - mondjuk ha húzós vastagságú a födém/fal, és még az anyaga is problémás - a wifi szempontjából -, akkor lehet, hogy érdemes lenne levinni a router a padlásról, vagy jobb antennákat tenni rá!

(#466) core2 válasza upc on-line (#461) üzenetére

core2
(PH! kedvence)

ertem, koszonom! :)

Ascende superius

(#467) khorvat

khorvat
(őstag)

Hi!

ÁSZF alapján arra jutottam hogy "DolgozóNet" program most is van a UPCnél illetve lesz június 15-e után is csak akkor már Fiber 50re lehet szerződni.

Na már most, hogy lehet egy meglévő internetelőfizető részese a DolgozóNet programnak, www.upc.hu oldalon hol van info vagy vmi leírás a belépés pontos folyamatáról?
Aki tud erről vmit kérem ossza meg itt másokkal is.

(#468) A Tejesember válasza khorvat (#467) üzenetére

A Tejesember
(senior tag)

Szia!

Szerintem itt elég jól leírják.

"Az ember szava nem szél, ami jön és elmegy. (...) Amit az ember mond, az úgy is kell legyen. Nem csuda ez, hanem becsület." Wass Albert

(#469) Andor22

Andor22
(tag)

hi
következő lenne a kérdésem
15 mb ről 120 ra váltás ,hogy történik ?
kijön a szerelő modem csere v központban állítanak?
(régi dunaweb)
thx előre is

i7-4770K,ASUS Z97-A MSI GTX970 Gaming,CORSAIR Hydro Series H100i ,PATRIOT 16GB Viper 3 DDR3 2400MHz , ,WD Black 1TB 7200rpm 64MB SATA3,SAMSUNG 120GB SATA3 2.5" 840 EVO MZ-7TE120BW,FRACTAL DESIGN Define R4,FSP Aurum S Gold 700W

(#470) club1 válasza Andor22 (#469) üzenetére

club1
(PH! kedvence)

Ehhez modemet kell cserélni, tehát kijön a szerelő (már ha nálatok elérhető a 120 Mbps). Az esetek elég nagy részében ui. a volt Fibernetes/Dunawebes területeken maximálisan csak 30 Mbps érhető csak el.

[ Szerkesztve ]

(#471) Andor22 válasza club1 (#470) üzenetére

Andor22
(tag)

most rendeltem meg online 120/10
postán modemet küldték nem rég átállás miatt :P

köszi

i7-4770K,ASUS Z97-A MSI GTX970 Gaming,CORSAIR Hydro Series H100i ,PATRIOT 16GB Viper 3 DDR3 2400MHz , ,WD Black 1TB 7200rpm 64MB SATA3,SAMSUNG 120GB SATA3 2.5" 840 EVO MZ-7TE120BW,FRACTAL DESIGN Define R4,FSP Aurum S Gold 700W

(#472) RLND válasza club1 (#470) üzenetére

RLND
(tag)

ezt honnan vetted?

(#473) smog86 válasza Andor22 (#471) üzenetére

smog86
(senior tag)

De az a modem nem tudja a Docsis 3-at...(ha az átállás miatti modem cseréről írsz)

[ Szerkesztve ]

(#474) club1 válasza Andor22 (#471) üzenetére

club1
(PH! kedvence)

Ha online rendeltél úgyis hívni fognak majd a rendeléseddel kapcsolatban, akár teljesíthető a 120 Mb, akár nem. Postán DS 2-es modemet kaptál, azt fogják lecserélni DS 3-asra, ha elérhető nálatok a 120 Mb. Sajnos nálunk nem, bár nekem elég a 30...

(#475) RLND válasza club1 (#474) üzenetére

RLND
(tag)

"A legtöbb migrált területen egyből elérhető az összes internet csomagunk. Ezzel szemben a következő területeken az internet indulásakor csak maximum Fiber Power 30 csomag lesz megrendelhető: Kétegyháza, Nyergesújfalu, Okány, Délegyháza, Bajna, Nagysáp, Tótkomlós"

(#476) tuser

tuser
(fanatikus tag)

Még alig fél éves UPC ügyfélként kérdeném, mi számít felfelé váltásnak ?

Ha most kapom a 30/3 -as netet 4k -ért, s teszem azt az 50/5 net majd 3,9k lenne, az felfelé váltásnak számít, vagy ezzel egyidejűleg az összegnek is emelkednie "kell" ?

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#477) Mr. Teddy

Mr. Teddy
(őstag)

Durva olvasgatni, hogy 60, 120 megás netek 4-5k-ért. T-homenál már mindenféle kedvezménnyel együtt fizetek 25-ösért 6500ft-ot, valamint 50mega 7500, 80megás 9500-ért van. Ja és a kábelnetnek a feltöltése meg mindnél max 5mbit, pedig Docsis3-as a kábelnet rendszer.
:W LOL??
Sory az off-ért :)

(#478) Csabee. válasza tuser (#476) üzenetére

Csabee.
(PH! félisten)

Váltásnak számít! :) A csomagod nagyobb lesz, az ár meg kedvezőbb.

Más kérdés: Jelenleg Fiberpower30-am van, kb 1 hónapja, azt most ugye nem fogják 50re felemelni, sem pedig 25re lecsökkenteni? Vagy mégis? Ha igen akkor melyik verzió ?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#479) Gubek-Einste válasza Csabee. (#478) üzenetére

Gubek-Einste
(Topikgazda)

Marad úgy ahogy van.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by UPC Fiber Power 120 with Cisco EPC3925 & Asus RT-N18U

(#480) Csabee. válasza Gubek-Einste (#479) üzenetére

Csabee.
(PH! félisten)

Rendben ,köszi. úgyis bőven elég a 30as :P

(#481) RLND válasza Csabee. (#480) üzenetére

RLND
(tag)

nekem is elég lenne, ha annyi lenne, e helyett:

[ Szerkesztve ]

(#482) Bagira01 válasza Ati007 (#459) üzenetére

Bagira01
(PH! kedvence)

Nekem is ez a max hiába a gigabites hálókártya :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#483) smog86 válasza RLND (#481) üzenetére

smog86
(senior tag)

Szerintem simán szólj be hozzájuk, hogy a megrendelt csomagnak pont a felét kapod meg. (Lehet csak rosszul állították be)

(#484) keram2009 válasza RLND (#475) üzenetére

keram2009
(tag)

Szerintem Szeghalmon is ez lesz legalább is a hirdetőtáblákon is ez ál "Akár 30MBit"

Samsung Galaxy S8

(#485) villamos válasza keram2009 (#484) üzenetére

villamos
(őstag)

Bp 22. ker -ben is ez van a plakátokon. Akkor? :U
Mondjuk engem egyenlőre hidegen hagy a kábelnet, hamarosan talán majdcsak jön az a bizonyos optika...

[ Szerkesztve ]

"Cryptocurrency can't crash soon enough." NaOH + HCl = NaCl + H2O

(#486) club1 válasza villamos (#485) üzenetére

club1
(PH! kedvence)

En is vartam az optikat, aztan ra kellett jonnom, hogy a lakasban levo 5 db tv-hez nem tul jo otlet az iptv. Azaz marad a kabeltv...

(#487) Csabee. válasza villamos (#485) üzenetére

Csabee.
(PH! félisten)

22.kerületben működik a 30. mbit... 3,7MB/s a letöltési sebesség ezzel a csomaggal.

(#488) villamos válasza club1 (#486) üzenetére

villamos
(őstag)

Senki nem beszél itt IPTV -ről, technológiai visszalépés... :N

"Cryptocurrency can't crash soon enough." NaOH + HCl = NaCl + H2O

(#489) upc on-line válasza tuser (#476) üzenetére

upc on-line
(kvázi-tag)

Kedves tuser!

A felfelé módisítás megítélésénél nem az ár a meghatározó, hanem a sávszélesség. Az általad felvázolt esetet felfelé módosításnak tekintjük, igaz még nincs forgalmazásban a Fiber Power 50-es csomag, ezért jelenleg még nem megrendelhető.

(#490) club1 válasza villamos (#488) üzenetére

club1
(PH! kedvence)

Na ja, de optikáról igen, és ugye az előfizetők 3/4-e nem csak netre használja a madzagot.

(#491) zoo8800 válasza upc on-line (#489) üzenetére

zoo8800
(PH! kedvence)

Kedves upc on-line,

lehet esetleg tudni, mennyi lesz az FP50, online megrendelve?
vagy várjak a megjelenésig, addig top secret?:)

Miért használj vesszőt? – példamondat: Vannak, akik rosszul érzik magukat, mások f@án.

(#492) tuser válasza upc on-line (#489) üzenetére

tuser
(fanatikus tag)

Köszönöm, már "csak" - többi olvtársamhoz hasonlóan - a FP50 várható akciós havidíja, illetve amennyiben ez még nem publikus, az akciós ár kihírdetésének körülbelüli időpontja érdekelne. :)

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#493) upc on-line válasza zoo8800 (#491) üzenetére

upc on-line
(kvázi-tag)

A nyári akció részleteiről minden érdeklődő hamarosan értesülhet a jelenleg is használatos csatornákon keresztül, addig is türelmetek kérjük.

(#494) Csiszike

Csiszike
(kvázi-tag)

Tisztelt upc on-line!

Az FP50 csomaghoz már EuroDOCSIS 3-as modem jár (mint most FP60- és FP120-hoz), vagy marad az EPX/EPC 2203?

Ha most lépek felfelé FP60-ra, akkor annak 1 év letelte után is 5000 Ft/hó lesz az ára?

[ Szerkesztve ]

(#495) Apollyon

Apollyon
(Korrektor)

Tisztel upc online!

Jelenleg egy komplett csomagban kapom a netet, telefont, kábeltévét, amire hűségszerződés vonatkozik, így pl. a Fiberpower 15 nekem jelenleg 3 K havonta. Ha sávszélemelés lesz, akkor az emelés engem is érint, vagy mivel hűségem van ezért engem kihagynak ebből?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#496) upc on-line válasza Csiszike (#494) üzenetére

upc on-line
(kvázi-tag)

Kedves Csiszike!

A Fiber Power 50-es csomaghoz EuroDOCSIS 3-as modemet fogunk kihelyezni.
Azt pontosan nem tudjuk megmondani, hogy milyen áron biztosítjuk majd, a szerződésed lejárata után a most megrendelt Fiber Power 60-as csomagot. A lejárt hűségszerződéssel rendelkező előfizetők részére is adunk havidíj kedvezményt, de azt előre nem tudjuk közölni, hogy ez akkor milyen mértékű lesz.

(#497) upc on-line válasza Apollyon (#495) üzenetére

upc on-line
(kvázi-tag)

Kedves Iscariah!

A sávszélesség növelés téged is érinteni fog (2011.július. 29-ig fokozatosan megy végbe), viszont az előfizetési díj a szerződésed lejártáig változatlan marad.

(#498) tescodr

tescodr
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Kedves upc on-line!

Új upc ügyfélként érdeklődöm arról, hogy az önök internet szolgáltatásával mért váltak élvezhetetlenné különböző online stream/ online tv-k (30kb/s sebesség).
Holott a régi 4mbit-es netemel zökkenőmentesek voltak.
Erről senki sem tájékoztatott minket.
A városunkban (Csongrád)Többen is panaszkodtak erre holott tudtommal önök csak a p2p forgalmat korlátozzák.Köszönöm mielőbbi válaszát!

U.I.:Ha megoldható mit lehet ez ellen tenni?

[ Szerkesztve ]

(#499) Csabee.

Csabee.
(PH! félisten)

Kedves upc on-line!

az ajándékba kapott smart guard-ot mikor mondhatom le? 3hónapot ki kell várnom? vagy akármikor?

(#500) club1 válasza Csabee. (#499) üzenetére

club1
(PH! kedvence)

Bármikor. Én 2 hét után mondtam le.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.