Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49825) Helioport


Helioport
csendes tag

Ma felhívtak a UPC-től egy mobilstick lemondásának kapcsán. Le is mondtam, bár előtte még tukmálás volt, hogy milyen jó lenne nekem, ha a polcon, ahol jelenleg kihasználatlanság miatt tartom, valamivel olcsóbban tartanám... mondtam, nincs rá szükségem, nem kell, elengedte.
A következő a CI+ kártya volt. Mondom vigyék el, azt gondoltam, jobb lesz a vétel, és bár ez igaz volt, de szánalmasan sok hibát produkál, rengetegszer nem egyszerű a csatornaváltás (közröhej kategória) és kapok "KÓDOLT" üzenetet mondjuk egy RTL Klubnál. Ehhez még borzasztóan lassú a csatornaváltás.
Elengedte.
Horizon boxxx....
Mondom soha. Nem engedi. Mondom uram, értse meg, RAGASZKODOM a jelenlegi két tuneres, halk és problémamentes, és NEM FŰT..... csend... ja, én tudok a problémáról ami régebben jelentkezett? Mondom tudok, és ezért ragaszkodom a boxomhoz.Ok, akkor ezt nem is erőlteti.

ok, miután ezt megbeszéltük, beszéljünk pénzről...
Mondom szeretnék gyorsabb netet, (jelenleg 240-es) DE olcsóbban. Lényeg, megkapom az 500-as netet, de cserélni kell a routert.

Itt is a kérdés. Milyen új wifi routert adnak, és tényleg jó e, és a többi és a többi. Tud valaki erről nyilatkozni?

I just heard WayteQ 985BT with iGO Primo works great. I don't know...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.