Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98151) tsteve válasza DJ. Ru$y (#98150) üzenetére


tsteve
senior tag

nézz körül a telekom saját fórumán.. kedd óta téma ez ott.. a forzás fórumokon pedig 10 napja

[ Szerkesztve ]

(#98152) DJ. Ru$y válasza tsteve (#98151) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak megjegyeztem, hogy mindenhol ez a téma, de itt még csak te írtad be. Felettébb nem érdekel, se a T fóruma, se a Forza 4, szóval kihagyom.

Gyanítom, ha ekkora bázist érint a probléma meg fogják oldani, mondjuk az is érdekes, hogy pont csak a Microsoft és a Forza 4 nem megy...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98153) tkornai


tkornai
csendes tag

Sziasztok,

az alábbi konfigurációban szeretném az STB-3112 készüléken lejátszani a felvett videó tartalmakat a Cisco ISB6030MT-A készülékről:

Koax----->
Sagemcom F@st 3686AC HGW
---Port1---> Cisco ISB6030MT-A
---Port2---> Linksys WRT54GL---Port1---> STB-3112

IP kiosztás a Sagemcom subnetjében:
- Sagemcom HGW: 192.168.0.1
- Cisco ISB6030MT-A: 192.168.0.102
- Linksys WRT54GL: 192.168.0.113

A Linksys a 192.168.2.* tartományból oszt IP-t az STB-3112-nek. A lakásban a Sagemcom WiFi jele nem mindenhol elég erős, így kerül a képbe a Linksys router.

Az https://prohardver.hu/tema/t-online_internet_t-home_tv_hdtv_barmi_gondod_van_gyere_es_megoldjuk/index.html oldalon az az ajánlás szerepel, hogy saját router esetén a HGW 1-es portjára kössem. Ennek mi a jelentősége? A Linksys IP-jét DMZ-be állítottam a HGW-n.

Az iptv gond nélkül jön az STB-3112-esen (ehhez Tomato firmware-t kellett rakjak a Linksys-re, ha jól értem az IGMP támogatásához), de a Cisco-n tárolt felvételekhez nem férek hozzá. Ha kiiktatom a képből a Linksys-t és közvetlen ethernet kapcsolat van a HGW és az STB-3112-es között, akkor működik a felvételek megosztása. Feltételezem, hogy az a gond, hogy a Cisco és az STB nem azonos subneten van. Port forwarding beállításokra gyanakszom, de sajnos a google nem volt a barátom.

Ha valaki irányba tudna állítani, hogy milyen módon történik a tartalommegosztás a Cisco (szerver??) és az STB között (kliens??), az nagy segítség lenne.

Köszönöm,
Tamás

[ Szerkesztve ]

(#98154) dptrsk válasza tkornai (#98153) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Kapcsold ki a linksys DHCP szerverét, s látni fogod a felvételeket mindkét boxon.

(#98155) DJ. Ru$y válasza tkornai (#98153) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Így kellene összelőni a hálózatodat, hogy az összes eszköz egy alhálózaton legyen és elérjék egymást. A router mögött lévő STB nem lát rá a router előtti STB-ra, ezért ebben a felállásban nem fogod tudni lejátszani a felvételeket, csak, ha megcsinálod azt ami a fent linkelt leírásban van.

DMZ esetén maximum úgy működik, ha a másik STB-ot is a saját routeredre kötöd.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98156) dergander


dergander
addikt

Kicsiny falunkban megnyílt végre az Optika, amit már oly rég vártunk.
Rendeltem is egy 1000/1000-es és maxos IPTV csomagot valamint alap telefont. Kíváncsi leszek mit hoznak ki, Szerdán kötik be viszont én vagyok az első a térségünkbe akinél aktív lesz. :C

(#98157) tkornai válasza DJ. Ru$y (#98155) üzenetére


tkornai
csendes tag

Köszönöm mindkettőtönek a gyors választ, az azonos alhálózatba konfigurálás logikus ötlet, ki fogom próbálni. : )

(#98158) AlienM


AlienM
tag

Sziasztok,
Egy hónapon belül jár le a hűségem, jelenleg 1000/200 -as csomagban vagyok, viszont szemezek ezzel az új 1000/1000-essel (ami viszont kb egy ezressel drágább, mint a mostani).
Régebben voltak "ügyfélmegtartó" kedvezmények, jellemző ez még a Telekomra?

(#98159) Intel fan11 válasza AlienM (#98158) üzenetére


Intel fan11
őstag

Nem. Csak újakra mennek! Ez sajnos évek óta így van!

Battletag: hojszi#2983

(#98160) AlienM válasza Intel fan11 (#98159) üzenetére


AlienM
tag

Rendben köszi, akkor valószínűleg marad a mostani. :)

(#98161) placebo2018 válasza tkornai (#98157) üzenetére


placebo2018
csendes tag

Hello!
Megkérdezhetem merre van az a falu,mert nálunk még - Szhely-től 8 km-re - még semmilyen fejlesztés nem történt igy valoszínü ebből év végéig nem lesz semmi a Telekomnál meg mikor bennt voltam közös röhögés lett a vége annak hogy -Internetet szeretnék...-Hát ott nem lehet semmi még adsl-sem...fejlett nyugati megye...?

(#98162) batman.


batman.
senior tag

Sziasztok!
Novemberben elején fog lejárni a hűségidőm (iptv+telefon+internet) a telekomnál.
A kérdésem: elég, ha aznap bemegyek, hogy nem hosszabbítom meg és felmondom, vagy előre kell szólni?
Köszi: I

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#98163) DJ. Ru$y válasza AlienM (#98160) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha újrakötsz egy évre, akkor az első három hónapban kapsz kedvezményt, ennyi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98164) DJ. Ru$y válasza placebo2018 (#98161) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az ilyen kérdéseket sosem értettem... Miért releváns neked, hogy ő hol lakik és az ott megvalósult fejlesztés?

Nálad attól nem lesz jobb sajnos a helyzet, sőt olyan is volt, hogy három egymás utáni községből a két "szélsőben" volt fejlesztés, a köztes településen pedig nem, szóval ez nem jelent semmit.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98165) DJ. Ru$y válasza batman. (#98162) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bemehetsz már előbb is, csak nem adott nappal mondod fel azonnali hatállyal a szerződésed, hanem pontos dátummal a hűséged lejártával szeretnéd felmondani. Elvileg meg kellene tudják oldani.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98166) batman. válasza DJ. Ru$y (#98165) üzenetére


batman.
senior tag

Rendben, akkor ha járok arra, be is nézek. Köszi a választ! :R

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#98167) enginev3.0 válasza dergander (#98156) üzenetére


enginev3.0
félisten

helyileg hol?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#98168) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Ezt hogyan lehet újra aktiválni? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#98169) quby


quby
őstag

Sziasztok!

T-home + iptv szolgáltatást egy sagem csoda szolgál ki! Optika megy bele. A hálózat elég nagy mögötte vannak ip kamerák nyomtatók, AP-k, sok sok user. Össze kellene VPN-ezni egy másik telephellyel, több iroda van a LAN oldaon amit szeparálni kellene VLAN-okkal, szóval (a szolgáltató tekije szerint is) a sagemnek mennie kellene. Ezt akarom kiváltani egy Mikrotikkel. Ma tesztjelleggel összeraktam a hálót, minden megy a szájizem szerint, kivéve az iptv-t.
Ha a sagemen bekapcsolom a pppoe passthrough-ot, akkor a miki felépiti a pppoe kapcsolatot, megy is szépen, de egy 192.168.1.0/24 lan akkor is van a sagem lan portjain, és az iptv csak ebböl a subnetböl hajlandó menni. Átmenetileg csináltam egy külön VLAN-t a boxoknak, ami az egyik sagem-es lan portba ment, igy elindult a box de pár másodperc után megáll.
A kérdés, van-e "teljes" passthrough mód ugy hogy a sagemen keresztül csak a pppoe menjen, és ha igen hogyan? A másik hogy az iptvnek pontosan mi kell (igmp proxy?? de hogyan) hogy menjen ugy ahogy kell?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#98170) DJ. Ru$y válasza makoss (#98168) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez itt a Telekom otthoni topic. Mobil topic erre.

Viszont írja az SMS-ben, hogy "Telekom alkalmazásban" tudod újraaktiválni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98171) DJ. Ru$y válasza quby (#98169) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Sagemen elvileg átmegy PPPoE esetén az IPTV forgalom is. A Mikron az IGMP engedélyezve van? Ilyen opciók kellenének:
"Enable multicast routing (IGMP Proxy)
Enable efficient multicast forwarding (IGMP Snooping)"

Mikronak tudnia kell, és ez esetben nem is lenne szabad akadnia és megállnia az IPTV-nek.

(Más kérdés, hogy a legjobb megoldás az lenne, ha a STB-okat rá tudnád kötni direktben a Sagemre.)

Az IPTV külön VLAN-ban van, semmi köze a PPPoE-hez, nem véletlen működik a Sagemről PPPoE nélkül is, ha a saját routered építi a PPPoE-t, akkor is működik az IPTV a Sagemről ugye.

A VLAN-os összelövésed, hogy mondjuk Sagem LAN2-ről kikötsz egy VLAN-t az IPTV-nek, annak működnie kellene, ha be van kapcsolva az IGMP szerintem...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98172) quby válasza DJ. Ru$y (#98171) üzenetére


quby
őstag

"Enable multicast routing (IGMP Proxy)
Enable efficient multicast forwarding (IGMP Snooping)"

Ezt nem tudom pontosan hogyan is kellene. láttam ezt a hszt meg olvastam ezt is, csak ez egy olyan rásze a dolognak amikor nem tudom mit is csinálok, lehet valamit elnéztem, de ugy nehezebb ugy debugolni hogy nem tudom pontosan mit iscsinálok....

(Más kérdés, hogy a legjobb megoldás az lenne, ha a STB-okat rá tudnád kötni direktben a Sagemre.)

Mivel egy kábelen kellene megoldani egy irodai vlan-t, meg az iptv-t, igy nem. Nincs lehetöség uj kábel behuzására.

...akkor is működik az IPTV a Sagemről ugye.

Igen

...annak működnie kellene, ha be van kapcsolva az IGMP szerintem...

Már csak azt kellene minden kétséget kizáróan tudnom, hogy hogy is kell ezt bekapcsolni :D

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#98173) DJ. Ru$y válasza quby (#98172) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mikron szeretnéd bekapcsolni? Akkor a Mikros topicban kérdezd meg, arról fogalmam sincs. Amit másoltam neked, azokat én a saját routeremben látom (ASUS), simán engedélyezni tudom őket és kész.

ASUS-ban van külön IPTV funkciófül, Mikroban nem vagyok jártas a topicjában biztos segítenek. A kép megállás az IGMP hiányra utal, szóval a VLAN-ok rendben lehetnek nálad, csak a funkciót kellene bekapcsolni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98174) poli27 válasza quby (#98169) üzenetére


poli27
veterán

[link] AZ uplink a wan oldal alapban a ether1. a többinél azt a portot add csak hozzá ahol kell igmp.

[ Szerkesztve ]

(#98175) quby válasza poli27 (#98174) üzenetére


quby
őstag

Köszi! Rákérdezek, de az a furcsa nekem hogy ha külön vlan-t csinálok neki akkor az marad layer2-n. A routing pedig L3-on történik......

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#98176) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A magenta 1-es 30000 Ft-os készülékkedvezmény csak arra a felsorolt 3 tvre vonatkozik amit listáz az oldal?

(#98177) Gedeon31 válasza HaZsolt (#98176) üzenetére


Gedeon31
addikt

Telefonon rendelsz itt több készülék közül választhatsz [link]

(#98178) adnoctum18 válasza DJ. Ru$y (#98110) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Megvettem a PLC-t, a hálózatot látja is a STB de nem kap IP-t a HGW felől.

Mit kellene még beállítanom?

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#98179) DJ. Ru$y válasza adnoctum18 (#98178) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A két PLC "látja egymást"? Kapcsolódnak? Itt kérdezz rá.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98180) adnoctum18 válasza DJ. Ru$y (#98179) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Igen, kapcsolódnak szépen, csak IP-t nem tud kapni tőlük az STB.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#98181) adnoctum18 válasza adnoctum18 (#98180) üzenetére


adnoctum18
senior tag

A 20. probalkozasra sikerult es mukodik. :)

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#98182) WestCoast92


WestCoast92
tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan gondom, hogy nálunk most cseréltek ablakot, viszont az ablakos kint felejtette az IPTV kábelét és utólag próbálta egy lyukon átrángatni minek következtében beletépte a lyukba az IPTV rj11-es csatlakozó fejét. Nálunk optikán jön az összes szolgáltatás és a mondemben RJ45-ös csatlakozóból és a TEL1-es RJ11-es csatlakozóból megy egy kábelen az IPTV és a telefon jele. A telefont sikerült faszán visszakötni, viszont az IPTV-nek megpróbáltam a zöld, zöldfehér, narancs és narancsfehér illetve a zöldfehér, zöld, narancs, narancsfehér kombót, de még mindig nincs jel az IPTV-n. Megtudná valaki mondani mi ennek a helyes bekötése?
A válaszokat előre is köszönöm.

(#98183) DJ. Ru$y válasza WestCoast92 (#98182) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

RJ11-en nem fog menni IPTV szóval azzal ne is vesződj. Az IPTV UTP-n megy és RJ45 kell a végére, vagy kicsit furán írod, vagy én értem félre.

Bekötési sorrend pedig T-568B, ami az IPTV-nek kell.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98184) JoHnni


JoHnni
senior tag

Sziasztok!

IPTV-nél 2napja azt vettem észre hogy bal alul minden csatornán megjelent egy magenta színű "csatorna hiba" felirat. Ez mit jelent és hogy lehet eltüntetni?

Köszi előre is.

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#98185) zolokas


zolokas
aktív tag

Sziasztok! Kiket lehet zaklatni internet bekötés ügyben? A mellettünk lévő utcánkban ki van húzva a optika, de a másik utcában ahol lakom, oda nem jutott már kábel! Most azon a 5 méteren múlik a egész vagy mi?

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#98186) kotya


kotya
csendes tag

Sziasztok!

HUAWEI HA35-11 hálózati elosztóba nem tudok belépni kábelről se és a mögé kötött routerról sem,
mert nem hozza be az admin oldalt. (portot szeretnék nyitni)
Pingelés megy, illetve a telefon, IPTV és a mögötte lévő gépek is működnek róla, kilátnak a netre.
Resetelni nem mertem a dsl jelszó miatt.

Tudnátok segíteni?

(#98187) DJ. Ru$y válasza zolokas (#98185) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Zaklatni senkit, hívd fel az ügyfélszolgálatot és meséld el a panaszodat pontos település, utca, házszám megnevezéssel, és esetleg ők tudnak majd mondani valamit.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98188) DJ. Ru$y válasza kotya (#98186) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erre valószínűleg reset a megoldás, mi másban tudnánk segíteni? A PPPoE (nem dsl) jelszóban pedig az ügyfélszolgálat tud segíteni vagy a téma összefoglaló GYIK részében lévő leírásom alapján megpróbálhatod megváltoztatni.

Ha reseteled előfordulhat, hogy nem fog a xDSL és 4G bonding összeállni, ezért úgyis fel kell őket hívni, hogy tegyék helyre. (Volt már rá példa.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98189) WestCoast92 válasza DJ. Ru$y (#98183) üzenetére


WestCoast92
tag

Hát lehet rossz volt az alapfeltételezésem, de csak 4 ér van a TV kábelének mindkét végén. Tehát csak fehérnarancs, narancs fehérzöld és zöld ér van bekötve. A többi a telefonhoz van használva. Csak nekem a 4 kábel miatt az volt az alapfeltevésem, hogy a tv-hez is RJ11-es csatlakozó megy. Mert amikor bekötötte a szerelő nem néztem, és a tv csatlakozója meg beleszakadt a falba, úgyhogy most sem láthatom milyen csatlakozó volt. De akkor gondolom Úgy kell bekötni az RJ45-ös csatlakozót mint ahogy a routerben van.

(#98190) zolokas válasza DJ. Ru$y (#98187) üzenetére


zolokas
aktív tag

Azt mondták hogy idén már semmi esély, pedig ki van adva nekik a terület hogy csinálni kell!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#98191) DJ. Ru$y válasza WestCoast92 (#98189) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen, mert 4 eres bekötéssel 100 Mb/s-et tud elvileg, IPTV-nek bőven elég.

Megoldás: megnézed, hogy az általam beillesztett kép alapján hova kell jönnie a 4 érnek (hányas lábra) és úgy kötöd be, a másik 4 láb szabadon hagyásával.

Az ONT-ban elvileg ugyanolyan sorrendben lesznek az erek, mint az általam beillesztett képen.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98192) lszlogal válasza DJ. Ru$y (#98191) üzenetére


lszlogal
senior tag

Igen, 4 érrel csak 100Mbps-t tud a Cat5e UTP. Én is hasonlóan oldottam meg, két ér a telefonhoz, négy pedig az IPTV-hez megy. Tökéletesen működik minden.

(#98193) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok!
Telekomnál az HBO Go előfizetés fix 2500 forint havonta, vagy lehet esetleg kedvezményt kapni rá (pl Magentában)? Illetve még annyit szeretnék kérdezni, hogy miért van ez a +ezer forint felár a sima HBO Go-s előfizetéshez képest?

[ Szerkesztve ]

(#98194) Bozek válasza b.kov (#98193) üzenetére


Bozek
nagyúr

De ha olcsóbb az HBO Go a hivatalos oldalon, akkor miért szolgáltatón keresztül akarod megvenni?

(#98195) b.kov válasza Bozek (#98194) üzenetére


b.kov
senior tag

Mert webOS-en állítólag nem működik a sima előfizus verzió... Teljesen nonszensz dolognak tartom.

(#98196) WestCoast92 válasza DJ. Ru$y (#98191) üzenetére


WestCoast92
tag

Szia!
Köszönöm a segítséget, úgy volt ahogy írtad, csak én voltam a hülye és azt gondoltam, hogy ahoz is rj11-es csati kell, és abban gondolkodtam. De megvan mostmár működik.

(#98197) viharhozo


viharhozo
addikt

Visszafogott haldoklasba kezdett a regi, telekomos Cisco EPC 3925-os ruterem, dobalja a wifis kapcsolatokat. Ha most lecserelem, mit ad helyette a Telekom? Tartsak ki emellett, amig lehet vagy csereltessem?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#98198) DJ. Ru$y válasza viharhozo (#98197) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Wifi miatt a Telekom nem feltétlen cserél HGW-t, ennek ellenére megpróbáltathatod lecserélni, Sagemcomot fogsz kapni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98199) rosszcsont88 válasza viharhozo (#98197) üzenetére


rosszcsont88
tag

használj saját routert WIFI-re, Gigabites kell (LAN-WAN)

[ Szerkesztve ]

(#98200) gabor_01 válasza rosszcsont88 (#98199) üzenetére


gabor_01
senior tag

1 hete van IPTV-m és persze új 1Gb-es nettem. (Optika)
Minden tökéletes, kivéve, hogy az STB távirányítója sokszor egy nyomásra kétszer is reagál.
Jeleztem az ügyfélszolgálaton, mondták, hogy fáradjak be egy irodájukba, vagy küldenek futárral újat. Elmentem, nem volt raktáron a közeli kirendeltségen. (Ott azt mondták, hogy sűrűn fogy.)
Ma reggel megjön a futárral az új. Jelenség maradt.
Telefonálok, már ma kijöttek az új STB boxal. Jelenség maradt.
Mondja a szaki, hogy biztos szoftveres gond lesz, majd továbbadja az ügyet.
Most jött az SMS, hogy nem találják a saját rendszerükben a hibát, a gond nálam lehet.
Most akkor mit csinálhatok még? Elég zavaró, hogy a le-fel gombra például csatornákat hagy ki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.