Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98101) dptrsk válasza will5 (#98100) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az a helyzet, hogy most jelent meg az új 30% kedvezményt adó Magenta1, így csak akkor jár ez, ha minden csomagodat a legújabb verziósra teszed.

Ha van régi és új fajta csomagod is, akkor a régi csomagra TV+telefon kapnád a dupla kedvezmény 20%ot, az új netre meg semmit, mert egyedül van új verziós.

És még a Magenta1 is felbomlik, mert csak tv+telefon mellett nincs Magenta1re lehetőség.

Azt az ügyfélszolgálatosnak is jelezd, hogy nem szeretnél drágább csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#98102) DJ. Ru$y válasza adnoctum18 (#98099) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor már PLC, mivel az biztosan működik, ellenben a wifivel, és még mindig nem tudjuk, hogy a Mikrotik átlövi-e az IGMP (IPTV) forgalmat, vagy csak a netet.

Szóval, ha eszközre költesz, akkor már a biztosra, szerintem.

Halkan jegyzem meg, hogy a Mikrotik szerintem tud "vevő" vagyis bridge lenni, ha a Belkin lenne a Mikro helyén, akkor lehet működne, de ez mind kísérletezés csak, és inkább nem fog működni, mint igen. :DDD
Ha jót akarsz, akkor PLC.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98103) DJ. Ru$y válasza will5 (#98100) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Net S Plusz van nálad, nem Net S, a Net S plusz még mindig nem 150 Mb/s.

A régi Magentából elvileg kötbér nélkül tudsz vinni mindent az új Magentába. Új Magentában már nem engedik a SAT TV-t sem, csak az IPTV-t, szóval, ha nagyon bolygatni akarod, akkor vagy ugrik a komplett Magentád, vagy SAT TV-ről váltasz IPTV-re és újraszerződsz 1 év hűséggel (ha nem kell készülék).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98104) adnoctum18 válasza DJ. Ru$y (#98102) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Nem hagyott nyugodni a dolog, ezért összeraktam így. Szépen telepítette magát a set top box, működik a felülete, viszont a csatornák 5 másodperc után lefagynak. Ez mitől lehet? 5 másodpercig szépen megy az adás, aztán lefagy és úgy marad.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#98105) DSPx válasza adnoctum18 (#98104) üzenetére


DSPx
tag

IGMP hiánya okozza.

Huawei P10

(#98106) Intel fan11 válasza dptrsk (#98101) üzenetére


Intel fan11
őstag

így kényszerítik ki, hogy válts és vállalj új hűségidőt mindenre! Rafkósak :D :D Meg az a röhely, hogy jól hangzik ez a 30%, de mégis drágább-ra hozták ki mint 25%-al, ez hogy van?

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#98107) Roland-87


Roland-87
aktív tag

2 napja volt egy áramszünet, pár perces volt, leállt a szolgáltatás is miatta egy rövid időre de azóta gyakorlatilag megszűnt a csomagvesztésem, ha van is 0,07%-0,1% között de az esetek többségében nincs semennyi. Nem tudom ez most az áramszünetnek köszönhető vagy közben csináltak valamit, esetleg valaki olyanhoz kötöttek akinél mókolás volt és ezáltal megszűnt a zavartatás is de remélem így marad a továbbiakban. :C

(#98108) poli27 válasza adnoctum18 (#98073) üzenetére


poli27
veterán

mikit mikivel köss össze... úgy tudod normálisan beállítani. Az igpm-t simán be lehet rajta állítani, tehát átendgedi a forgalmat....

(#98109) Dolphine válasza DJ. Ru$y (#98103) üzenetére


Dolphine
addikt

Szia!
Megint a segítségedre lenne szükségem. :F
A T-Home féle ONT eszköz firmware-e frissült, így van már PPPoE Passthrough.
DE!
Ma hajnalban a router is frissült és még fog is (talált újabb frimwaret.) Úgy néz ki a dolog, hogy az IP címek teljesen összekavarodtak és nem nagyon tudom kibogozni, ebben kellene a segítséged.
Az ONT alap IP címe: 192.168.1.1. Erre a routert nem tudom átállítani, mivel ütközést ír ki. Ezért a router alap IP címe: 10.0.4.1. lett. Automatikusan állította be! A kérdés, hogy maradjon így vagy állítsam át a router IP címét 192.168.1.1-re, de azt hogyan? A net 1000/1000. Ha marad a mostani felállás, akkor attól még ki tudom hajtani ezt a sebességet megközelítőleg, vagy sem?
Szóval ONT eszköz 192.168.1.1. DHCP-t kikapcsoltam, PPPoE Passthrough automatikusan bekapcsolódott (mezők nincsenek kitöltve az én routerem csatlakozik). Legutóbb mintha említettél volna olyat, hogy a Connection Triggernek Manualban kellene lennie?
Bocs, ha kissé zavaros voltam, de kicsit ideges vagyok, ráadásul most költöztünk új lakásba és semmit nem találok! :O
Ennek ellenére remélem érthető, hogy mit is szeretnék. :F

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#98110) DJ. Ru$y válasza adnoctum18 (#98104) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erről beszéltem, IGMP képes eszközök kellenek az adó és a fogadó oldalon is, hidd el jobban jársz a PLC-vel. :DDD

poli27
Eddig abból próbálta összehozni ami otthon van, nem tudom, hogy még egy Mikro vagy 2 PLC adapter beszerzése jobb megoldás, de én valószínűleg a PLC-t preferálnám.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98111) DJ. Ru$y válasza Dolphine (#98109) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs T-Home, csak Telekom.

Connection Trigger az mehet manualra így van, de a Sagemben, ne a saját routeredben! A saját routeredben maradjon az alap, hogy mindig kapcsolódva legyen.

Teljesen mindegy a belsőhálózati IP cím, ha a saját routered összeakad a másikkal, akkor jó lesz a 10.X.X.X is, csak akkor az alhálózati maszkra kell odafigyelni, ha kézzel állítasz IP-t, de, ha a router oldja meg DHCP-n, akkor teljesen mindegy, mert jót fog osztani.

Ha van neted, akkor nincs semmi probléma.

Routeres kérdéssel jobban jársz itt vagy, ha van a routered márkájának / típusának topicja a fórumon, akkor ott.

Onnantól ,hogy a PPPoE be van kapcsolva a Sagemben és a routered jelentkezik fel, minden beállítást már a saját routeredben kell elvégezni.

Az, hogy a routered IP-jét, hogy állítod át, az az eszközön múlik, valahol biztosan van benne egy olyan opció, ahol az eszköz IP-jét tudod átírni, de mondom, ha van net, maradhat így is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98112) raider21 válasza pruzsi (#98098) üzenetére


raider21
aktív tag

Az ADSL2+/VDSL2 felhasznaló neved az xyz@t-online.hu emailcímed, a jelszót pedig te adtad meg anno. Szóval a teljes emailcímet kell a HGW -ben beírnod.

raider21

(#98113) pruzsi válasza raider21 (#98112) üzenetére


pruzsi
őstag

Igen,közben megoldódott most volt kint a telekomos szerelő,visszakötötte a leszakadt földelést és megvan a másik érpár is most már megy rendesen a net.
Kaptam rendes választ miért is volt ez a mizéria. Ha ip tv-t is kérek akkor már nem adnak +1 érpárt.
Tehát 1 érpár +2tv =30mbit net kb. Ha épp nem megy egyik tv sem akkor 50mbit.

Szóval megvárom a optikát és akkor lesz iptv és magenta :D már megszoktam a 100mbit-et úgyhogy abból nem engedek.

(#98114) DJ. Ru$y válasza pruzsi (#98113) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez különösen érdekes, annak a fényében, hogy arról volt szó, hogy pont az kap bondingot, akinek lesz/van IPTV előfizetése.

Kopa1, ha jársz erre kérlek mondj ez ügyben valamit. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98115) will5 válasza DJ. Ru$y (#98103) üzenetére


will5
tag

Ezeket dobja ki ami elérhető a címemen.

Elvileg az internet és a telefon az nem a Telekom saját hálózatán jön hanem bérlik más szolgáltatótól.

IPTV-re nem tudok váltani, mert a fenti képről is látszik, hogy a nagyobb csomag és a HD ráadásul 2 beltérivel nem elérhető a címemen.

Jól kitalálta ezt a Telekom, hogy mindenképpen váltani kelljen az új Magentára, persze ugyanazért a szolgáltatásért több pénzért.

(#98116) ReFleXx


ReFleXx
addikt

nézem a telekom ajánlatokat és 2 év hűségnél semmilyen kedvezmény nincs, bezzeg 1 év hűség mellett van az első 3 hónapban.
mi értelme igy a 2 év hűségnek?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#98117) Top cat válasza ReFleXx (#98116) üzenetére


Top cat
őstag

2 év hűségnél készülékkedvezményt kapsz.

(#98118) DJ. Ru$y válasza ReFleXx (#98116) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Törvényi szabályozás van, hogy nem adhatják olcsóbban hűséggel a szolgáltatást, mint hűség nélkül. Ezért 1 év esetén kapsz az első három hónapban egy "minimális" kedvezményt, majd ugyanannyit fizetsz, mintha nem lenne hűséged.

Két év esetén pedig nem kapsz az előfizetésedre kedvezményt, hanem készülékvásárlásra kapsz kedvezményt.
Két év csak akkor köthető, ha veszel készüléket is, ha nem veszel készüléket nem is köthetsz két évre hűséget.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98119) DJ. Ru$y válasza will5 (#98115) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha koaxon szolgáltatnak (a Net S erre utal, nálam a weboldal Net S Plusz-t ír xDSL-re), akkor az annyi lesz valóban 150 Mb/s, ha pedig réz érpáron, akkor 100 Mb/s-es csomag.

Szerintem jobban jársz, ha nem bolygatod a hűséged, amíg nem muszáj, főleg, ha többet is fizetnél, aztán, ha nem kötsz Magentát újra, de kiveszed belőle a netet, akkor még az is lehet, hogy a hűség miatt kapsz egy szép kötbért.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98120) ReFleXx válasza Top cat (#98117) üzenetére


ReFleXx
addikt

értem, köszi

(#98118) DJ. Ru$y neked is kösz

egyébként vannak olyan jo ajanlatok, hogy megérje a 2év hűség?
pl TV-re

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#98121) DJ. Ru$y válasza ReFleXx (#98120) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Itt elkezded összerakni, ha jobb fent 2 év hűségre van állítva, akkor alul mutatja a választható készülékeket, kedvezménnyel és eredeti árral is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98122) pruzsi válasza DJ. Ru$y (#98114) üzenetére


pruzsi
őstag

Sajnos,lehet keverik :D

Amúgy a 1 gigabites nethez milyen eszközt hoznak? Szerintem az bőven elég lenne a hdd tud kb 80mb-al írni a 2gb-hez már ssd kellene.

(#98123) DJ. Ru$y válasza pruzsi (#98122) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sagemcom ONT-ot.

Egy gépen nem fogod tudni kihasználni a 2 Gb/s-et, mivel az eszköz meg a te eszközöd portjai is gigabitesek, így hiába a 2 Gb/s-es csomag, ahhoz minimum 2 gép kell és a saját router használata szinte kizárt, a Sagemcomnak mindenképpen "routermódban" kell maradnia.

Akinek a 2 Gb/s-es csomagja van, többet szív vele, mint élvezi. 1 Gb/s / 1 Gb/s mire nem elég?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98124) pruzsi válasza DJ. Ru$y (#98123) üzenetére


pruzsi
őstag

Igen ezért bőven elég lesz majd a 1gbites net nekem :D

(#98125) Dolphine válasza DJ. Ru$y (#98111) üzenetére


Dolphine
addikt

Bocsánat a T-Home rossz beidegződés! :DDD
A Connection Triggert a Sagemcomban gondoltam. :)
A routerem adja a DHCP-t a Sagemcomban kikapcsoltam.
Net van, azzal nincs gond. Korábban beállítottam fix IP címeket MAC címekhez, de akkor majd átírom. :)
Át lehet állítani a routerben az IP-t, azzal nincs is gond! :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#98126) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Igazából nincs nagyon időm végigböngészni a topikot, ezért megkérdem:
Műholdas tévére váltáson gondolkodom (digiről), és érdekelne, hogy mennyi a 2. beltéri egység havidíja. A honlapon nem találtam rá választ, és megrendelni is csak egy tévére lehet (legalábbis én nem láttam olyan opciót az adatok megadásánál, hogy plusz beltéri). Mivel felénk még gyenge a vezetékes net, csak a tévé lenne, így magában nem olcsó, és a honlapon nem is tudom kiszámolni, mennyit fizetnék két beltéri után.
Köszi

(#98127) lszlogal válasza Voice24 (#98126) üzenetére


lszlogal
senior tag

A SAT TV létesítéséről információk: [link]

A többedik STB-ről itt írnak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#98128) Voice24 válasza lszlogal (#98127) üzenetére


Voice24
őstag

Köszi, tehát 870 forint a 2. beltéri díja. Viszont ez a letéti díj nekem új, korábban voltam már telekomos ügyfél, szintén sat-tévével, és akkor még nem volt ilyen.

Az előbb elfelejtettem kérdezni, a kedvencekkel hogy bánnak a mostani beltérik? Mert úgy rémlik, régebben ezt nem kezelték valami jól, pl. kikapcsolásnál elveszett a lista, vagy csatornalista-frissítésnél szintén újra kellett állítgatni mindent. Most hogy van ez, megjegyzi a beltéri?

(#98129) lszlogal válasza Voice24 (#98128) üzenetére


lszlogal
senior tag

Ebben sajnos nem tudok neked segíteni, kb. 6 éve nincs SAT TV-m, viszont az IPTV normálisan kezeli. A letéti díjat visszakapod egy bizonyos idő után. Szerintem ezzel kapcsolatban érdeklődj a 1414-en, mert már voltál ügyfél.

(#98130) raider21 válasza pruzsi (#98113) üzenetére


raider21
aktív tag

Érdekes, 55 Mbit/s szinkronsebesség helyett szintúgy 50 Mbit/s a letöltéseknél. Viszont a feltöltéseid nem engedték maximumon futni, hanem maradt a korábbi összesített 27,5 Mbit/s szinkronsebesség, hogy meglegyen a 25 Mbit/s -es feltöltés.
Csak azért írtam, mert nálam is 50 -es mindkettő letöltési szinkron, viszont mundkettő feltöltésnél 16,8 Mbit/s a szinkronsebesség, így UTP -n 95/30 Mbit/s a net sebessége. Viszont ha hagynák mindkettő vonalad maximumon furni, akkor nálad is meglehetne a 30 Mbit/s környéke feltöltési irányban!

kopa1 technikai észrevételei én is kíváncsi vagyok.
Mert úgy volt az új csomagok bevezetésénél, hogy xDSL Bonding + IPTV esetén 55 -ös szinkron vonalanként az kvázi tuti. De ha bírja a vonal akkor a maximum szinkronsebesség 66 Mbit/s lesz vonalanként IPTV esetén. Ezek tükrében érdekes az amit a szerelő mondott neked.

[ Szerkesztve ]

raider21

(#98131) DJ. Ru$y válasza raider21 (#98130) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A kollégának nem Net S Plusz van szerintem, hanem a régi csomagos 100 Mb/s-es csomag. A Net S Pluszt IPTV nélkül nem fogják nagyobb profilra engedni ezt elmondta Kopa1 is, maximum, ha IPTV-d is van mellé, és bírja a vonal, de erről még senki nem számolt be.

pruzsinál pedig most akkor nincs IPTV, ha jól értem, mert visszamondta. Szóval teljesen normálisan állt össze szerintem neki (még Net S Plusz esetén is) a két érpár nincs hiba benne.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98132) HaZsolt


HaZsolt
őstag

iptv szuper családi hd csomag iptv iptv szuper családi mozi között mi a különbség? 10 HD csatornával több van ahogy látom, de egyenként kellene összebogarásznom... Melyikek azok a plusz 10HD csatornák?

(#98133) DJ. Ru$y válasza HaZsolt (#98132) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Dehogy kell összebogarászni, csak a PH keresőt (jobb fent), kell jól használni. Tessék.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98134) lszlogal válasza HaZsolt (#98132) üzenetére


lszlogal
senior tag

Itt van a csatornakínálat:

Szuper Családi HD csomag

Szuper Családi Mozi csomag

Még annyi, hogy a Szuper Családi Mozi csomag magában foglalja a Mozi Klub szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#98135) DJ. Ru$y válasza lszlogal (#98134) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És ez hol mutatja meg a 10 HD csatorna különbséget a két csomag között? Ezt megtalálta ő is, ahogy írta is a hozzászólásában, csak nem volt kedve összehasonlítgatni. :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98136) tomy86 válasza HaZsolt (#98132) üzenetére


tomy86
addikt

Nem kell kibogarászni, egyértelműen látszik.

(#98137) szabogabor10 válasza HaZsolt (#98132) üzenetére


szabogabor10
veterán

[link]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#98138) Intel fan11 válasza HaZsolt (#98132) üzenetére


Intel fan11
őstag

Mozi klubb miatt megéri váltani sztem! Én novemberbe fogok váltani rá!

Battletag: hojszi#2983

(#98139) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Sagemcom routerre szerintetek tudnak küldeni frissítést? Állandóan szivat... pl. a noti valamiért csatlakozott a 2.4ghz-re, ment a net, de nem minden oldal. Átváltottam 5ghz, ott meg bejött minden. :W

Jelenleg ez van:

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#98140) Dolphine válasza DJ. Ru$y (#98111) üzenetére


Dolphine
addikt

Átállítottam a routerem IP címét 192.168.1.1-re, most meg engedte, nem panaszkodott, hogy ütközés van. Hogy van ez? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#98141) DJ. Ru$y válasza V.Stryker (#98139) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs olyan, hogy Sagemcom router, vagy ONT (optikán) vagy HGW (koaxon).

Nem tudom sajnos mik a legújabb FW-k, 1414 és kérdezd meg, hogy van-e újabb FW és, ha igen lefrissítenék-e.
Nem a legjobb a wifije ezt többen elmondták már. Ha ennyire szívsz vele, vegyél egy 5 GHz-es routert vagy AP-t kösd be, Sagemen lődd le a wifit és kész. A T semmit sem garantál wifin, szóval eszközcserét emiatt általában nem kérhetsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98142) Atomantiii válasza V.Stryker (#98139) üzenetére


Atomantiii
őstag

Nekem is ez a verzió van rajta, akkor frissült le amikor beüzemeltem vagy 3 hete.

(#98143) lszlogal válasza DJ. Ru$y (#98135) üzenetére


lszlogal
senior tag

Most már látom, nem tudom hogy kerülhette el a figyelmem :)

(#98144) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Valaki tudna tapasztalatot írni a Sat-tévé mostani beltéri egységeinek nyűgjeiről, bajairól? Konkrétan a kedvencek listák kezelése érdekelne, hogy ez most hogy működik, mert régebben tudom, hogy sok probléma volt vele, elfelejtette stb...

(#98145) PhoenixSzG válasza Voice24 (#98144) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Kedvencekről: továbbra is gyatra..minden kikapcsolásnál visszaáll a teljes műsorújságra. Sőt, ha esetleg a felvételt nézel majd kilépsz, szintén visszaáll a teljesre.. A kedvencek listájának összeállítása is borzalom, de szerencsére azt csak egyszer kell végigszenvedni.

Bizonyos idő után nagyon belassul a box, illetve nem reagál a távirányítóra. Ilyenkor áramtalanítás a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#98146) tsteve


tsteve
senior tag

a röhej az a telekom esetén, hogy a forza horizon 4 multiplayer hiba miatt őrjöngenek már lassan a telekom madzagos internet előfizetői a különböző fórumokon, de ugyanakkor pl. t-mobile-ról elérhetők a forza megfelelő szerverei xbox és Win10 alatt is... 30 ezer ft-os játék, ami használhatatlan ha telekom madzagos előfizető vagy...természetesen a többi szolgáltatónál nem jellemző ez a hiba, csak a német és a magyar Telekomnál..

[ Szerkesztve ]

(#98147) Voice24 válasza PhoenixSzG (#98145) üzenetére


Voice24
őstag

Köszönöm, tehát nem sok minden változott, amióta otthagytam őket. A kedvencekben amúgy én szabom meg a sorrendet, vagy ott is ragaszkodik a hivatalos listához a kütyü?

(#98148) Bozek válasza tsteve (#98146) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg másik DNS beállítása nem opció? Mondjuk a Google (8.8.4.4 és 8.8.8.8) vagy a CloudFlare (1.1.1.1). Utóbbi elvileg még gyorsabb is.

(#98149) tsteve válasza Bozek (#98148) üzenetére


tsteve
senior tag

minden trükk le lett már próbálva...ezek is...van egy ip6-ba bújtatott megoldás ami állítólag működik, de a döntő többség nyilván nem fog emiatt vpn-nyitni a fh4-re...
szóval jelenleg épp sok tízezer fh4 tulaj átkozza a Telekomot Európa-szerte a forzás és telekomos fórumokon :(

[ Szerkesztve ]

(#98150) DJ. Ru$y válasza tsteve (#98149) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Érdekes, hogy ebbe a topicba te írtad először... :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.