Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98451) Atish19 válasza DJ. Ru$y (#98439) üzenetére


Atish19
őstag

Körülbelül 2-órával a kép készülte előtt áramtalanítottam 20percre hátha jobb lesz, de nem. Rendben köszönöm szépen a segítséget akkor bejelentem a hibát.

(#98452) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Sziasztok!

Nem tudjátok hogy a 2 switch között mi a különbség? Az iptv-hez kellene, hogy a smart tv is kapjon kábelen netet...

Vagy tudtok ettől olcsóbb igmp képes és használható switch-et?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#98453) #74774528 válasza #22718208 (#98450) üzenetére


#74774528
törölt tag

Nekem elsőre elég egyértelműen fogalmaz. :) két szàmlát kapsz októberben (nem mindenki) emiatt adnak dijmentes határidő “kitolast”

(#98454) bon válasza dvtkfan (#98452) üzenetére


bon
őstag

Már ez is nagyon alap switch, amit én meg se vennék.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#98455) szalai112


szalai112
senior tag

A TVGO-nál központi hiba van!
Számítógépen csak a közszolgálati csatornák érhetők ell!
Androidon full.

(#98456) szalai112 válasza szalai112 (#98455) üzenetére


szalai112
senior tag

HIBA javítva.

(#98457) DJ. Ru$y válasza dvtkfan (#98452) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az "E" menedzselt (Smart switch), a sima nem menedzselt mezei switch, IGMP Snooping funkcióval. Az olcsóbb is elég, ha csak arra kell, hogy IPTV + TV legyen rákötve.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98458) slezakimi válasza szalai112 (#98456) üzenetére


slezakimi
senior tag

Szia.
Nálam most is csak Androidon megy.
Böngészőből be se enged lépni :D

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#98459) #22718208


#22718208
törölt tag

Az mekkora már ,hogy a da vinci hangja még most is sokol rádió minőségben szól!
(legalábbis tvgo-n)

Micsoda szakik lehetnek a csatornánál :-) Vicc

(#98460) Matthisa


Matthisa
tag

Sziasztok!Lehet sokan kérdezték már,de meg tudnátok mondani,hogy mobil előfizu mellé is jár
alap Telekom fon?Mobil M,és a 3Gbos mobilnet mellé ami duplázva van Magenta 1 miatt.Ha igen,hogy érem el a fhsz. nevet,illetve jelszót?Előre is köszi!

(#98461) DJ. Ru$y válasza Matthisa (#98460) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt lehet, hogy a mobilos és nem az otthoni szolgáltatásos topicban kellene megkérdezned.

FON kérdés-válaszok a Telekom oldalán.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98462) madrac válasza DJ. Ru$y (#98424) üzenetére


madrac
őstag

Azt nem is neked írtam, hanem a kollégának, akinek az volt elsőre az érdemi válasza, hogy leoltott... Részedről pedig nem reagáltál semmit, csak erre fel kitessékeltél, holott nagyon is ontopik volt a felvetésem a Telekom piacszerző stratégiájával kapcsolatban, viszont érdemben már nem volt kedved reagálni rá, csak utólag..

Digi optika valóban nincs itt sem, de nem is az internet árakat nem értem, mert abban nincs akkora különbség, hanem a TV árakat. Spec1 árakkal is meggondolandó a váltás, hogy aláírjunk-e 1 év hűséget azért, hogy a boxokat díjmentesen kapjuk, amivel eddig nem kellett foglalkozni mert nem is volt rá szükség, és amit nyilván ki is fognak fizettetni, ha az ember netalán 1 éven belül felmondja a szerződést... Na mindegy, majd nyilván felvetjük ezt a dolgot az üzletkötőnél, aztán meggondoljuk, csak azért írtam eredetileg is, csak mert nem értem ezt az egész koncepciójukat itt, hogy ilyen árakkal hogy akarnak ügyfeleket átcsábítani magukhoz, amikor a Diginél 3300 Ft-ért olyan TV szolgáltatást kapunk hűség nélkül amihez boxok és plusz kötelezettségek sem kellenek.. A csatornák között meg olyan különbségeket nem láttam ami mellbevágó lenne, és ami jó, hogy a Telekomnál viszont van, de a másik oldalról viszont a Digi sport csatornákat sajnálnám elveszteni..

[ Szerkesztve ]

(#98463) dvtkfan válasza DJ. Ru$y (#98457) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

Csak annyira kell, hogy egy smart tv, illetve az stb rá legyen kötve, mert sajna a kisszobába már nem elég erős a wifi jel...de mivel megy az utp kábel, így azt osztanám meg az iptv és a tv részére minnél olcsóbban, ezért is kérdeztem, hogy melyik az a switch, ami tudja kezelni az IGMP Snooping-ot ja és persze a legolcsóbb... :R

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#98464) Livius válasza madrac (#98462) üzenetére


Livius
őstag

Amit leírtál az alapján full felesleges foglalkoznod és gondolkoznod a T-én, válaszd olcsóbbat, azt ha kérdezik megmondod hogy azért mert... Aztán majd 10-15 év múlva szépen lassan beiterálódnak az olcsóbb árra a Digis területeken is, vagy különben kilépnek a vezetékes internet piacról egyes területeken, mint pl ahogy lassan a 11. kerület bizonyos részein most teszik, a nulla fejlesztéseikkel. Gazdagrét mellett épült egy full új lakópark (és még vagy +2 ütem épülőben van), és állítólag a T már be se húzta a réz VDSL-t oda, így hát a UPC monopólium lett a koaxal. T optika meg koax azon a területen meg nincs, sose volt, a Digi meg 1 utcával arrébb már a kertesházakban van FTTH-val. Tehát rövid időn belül ők is lehetnek ott, de a T-nek még terve sincs +800 igen jól fizetőképes ügyfél megszerzésére, akik majd odaköltöznének a min 30 millás lakásokba.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#98465) madrac válasza Livius (#98464) üzenetére


madrac
őstag

Csak azért foglalkoztat egyáltalán, mert az internet viszont csábító optikán. Aztán lehet, hogy az lesz, hogy csak az internetet megrendeljük +telefont amit az életben nem fogunk használni, csak hogy meglegyen a 2 szolgáltatás a kedvezményes árhoz..
Nekünk is van épp elég negatív tapasztaltunk Budapest belvárosában a telekommal, ahol mindeddig 20 megás ADSL-el hasítottak, ami jó, ha kb 15-öt tudott, feltöltés meg még inkább a béka segge alatt persze (fél-1 mega...)... Biztos kellett az optika építési erőforrás a vidéki kis falvakba, ahol bekötöttek 5 előfizetőt, mert épp arra adták a nagy EU-s támogatásokat...

(#98466) Livius válasza madrac (#98465) üzenetére


Livius
őstag

De ha van Digi akkor mi a nagy csábítás a T-nél? Ha még a régi FTTB Digi van, akkor is bőven megvan egy 500 Mbits-es net csomag, és az is olcsó. Ha kell a parasztvakítós 2Gbs/1Gbs a T-től, akkor amúgy is drága lesz, tök mindegy milyen nagy a kedvezmény, sőt a telefonna csakl dupla kedvezmény van. Ha meg nincs optika a T-től akkor full felejtősek.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#98467) #22718208 válasza madrac (#98465) üzenetére


#22718208
törölt tag

Biztos kellett az optika építési erőforrás a vidéki kis falvakba, ahol bekötöttek 5 előfizetőt,

Nagyon helyes , hogy nem a nagy Budapestet erőltetik , hanem eljutottak a falvakba is.
Abban biztos lehetsz , hogy van előfizető bőven. Inkább az van , hogy nem szaladnak az emberek 1gigás netet rendenli.

(#98468) malor válasza #22718208 (#98467) üzenetére


malor
aktív tag

"Inkább az van , hogy nem szaladnak az emberek 1gigás netet rendelni"

Ahhoz már gép is kell, hogy azt ki tudja használni. A net sebessége nem csak a szolgáltatótól függ, hanem az előfizetőtől is. Nagy kár, hogy csak dobálóznak a reklámokban a számokkal, de erre nem hívják fel rendesen a figyelmet. Talán pont a DIGI oldalán láttam odaírva a leggyorsabb csomag mellé, hogy milyen hardver kell hozzá minimálisan, különban jöhet a panasz, hogy a sebesség teszt szerint nála a net lassabb.

Mondjuk erre nem tudom milyen előírások vonatkoznak, de a szolgáltatók, köztük a T is beláthatná, hogy felesleges hülyíteni a tömeget a két leggyorsabb net csomaggal, amikor annak "fizikai" korlátai vannak user oldalon. A user error-nál meg félelmetesebb ma sincs ebben az iparágban. Nem kéne még feleslegesen kísérteni is, meg kihívni maguk ellen a sorsot. A gyorsabb net nem egyenlő a nagyobb felhasználói élménnyel, miközben az előfizetőknek meg ez lenne az elvárásuk. Csak hát valóság gyakran más tud lenni a vágyaknál.

(#98469) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Engedjük el a DIGI-s témát srácok, van erre topic, linkeltem is, ott lehet folytatni.

malor
Pont a T-nél van kiírva, gigabites csomagnál itt "Számítógépemmel vezetéken keresztül csatlakozva milyen követelmények kellenek ahhoz, hogy elérjem az 1000 Mbit/s sebességet?".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98470) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Sziasztok
TV : IPTV alap díjcsomag Internet :20/1
Mennyi forinttal lesz drágább IPTV Szuper Családi HD Csomagra váltani? Az oldalon a kedvezményes árak vannak ?? cím alapján kerestem rá.
Hozzájutunk hamarosan egy LG 65UK6300MLB TV-hez. Hd-re már meg,ezért is váltani kell. Internet nem lesz kicsi hozzá ? setboxot cserélni fogják?

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#98471) #22718208 válasza malor (#98468) üzenetére


#22718208
törölt tag

Hülye példa, de a mosógépekhez sem írják oda ,hogy mosóport és öblítőt is tegyél bele , mert különben nem ér semmit!

Aki valamit vásárol/megrendel , azért illik körbenézni ,hogy mi is az. Ha valaki vakon szórja a pénzt , azért nem feltétlen a szolgáltató a felelős.

(#98472) malor válasza Pokesz007 (#98470) üzenetére


malor
aktív tag

Akkor ott is :R A konkurencia mindjárt a szolgáltatásnál, a részletes feltételeknél a technikai feltételekben megadja a pontos választ. Nem érdemes eldugni, de legjobb ha mindjárt a tájékoztatás és az előfizetői szerződés része is egyben. Tényleg. A marketingeseknek nem kellene engedni, meg az értékesítési nyomásnak. Jobb lenne a realitás talaján maradni, mert Magyarországon a potenciális előfizetőknél hiányoznak a szükséges technikai adottságok. A hálózatfejlesztés csak az érem egyik oldala. A felhasználók "nem fejlődnek" vele vagy éppen nem ott, ahol a hálózat fejlődik.

(#98473) Pokesz007 válasza malor (#98472) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Itt nincs konkurencia... van az Invitel,de csak 10-es netet tud adni Azt mondta a kedves Telekom,hogy 1 éven belül nem lesz fejlesztés. Az más kérdés,hogy 16-ot alig érek el a 20-as netből. Akkor mikorra fog teljesülni,hogy minden háztartásra 30-as net..

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#98474) Livius válasza Pokesz007 (#98473) üzenetére


Livius
őstag

Ilyen trágya, ősrégi ADSL2+ szolgáltatás mellett ne nagyon számíts problémamentes HD TV képes IPTV-re. Ha szerencséd van esetleg ki tudsz harcolni egy bondingos (két érpáras) VDSL-t, és akkor egy TV-én életképes lesz a HD-s IPTV is akár 40-50 Mb/s-es net mellett. Máskülönben max kapsz egy VDSL átállást egy érpáron, és jó esetben éppen menni fog a HD stream és egy 20 Mb/s-es net. Az árak meg nálad valószínű pont azok amik a neten ki vannak írva, sok kedvezményre ne számíts, így hogy nincs érdemi konkurencia.

Amúgy a nagy Digi legendák szerint kb 2 éven belül minden inviteles ősrégi megvásárolt fos hálózatot a Digi átépít FTTH-ra, kb ők lesznek majd akkor ott a megváltóid a fejlődésben, még addig bírd ki.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#98475) Pokesz007 válasza Livius (#98474) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Gondoltam,hogy sok jóra nem számíthatok vagy stabil működésre. Majd lesz valahogy. A TV megmarad nekem örökre az biztos. A másik TV-t meg nem adom el. Majd kiderül. Valahogy addig kibírom. Ha 7 éve bírom itt ebbe a környezetbe. 5 -10-20 net fejlődésen mentem keresztül.

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#98476) Livius válasza Pokesz007 (#98475) üzenetére


Livius
őstag

Sajnos nem, főleg azt látva, hogy 2018-ban még mindig az ADSL2+ rendszeren vagy a 20 Mbites csomaggal, ami a gyakorlatban mindenhol csak a 16-ot tudja ADSL2+-on. Remélhetőleg a VDSL nálad is elérhető, vagyis illene már 2018-ban mindenhol lennie.

Amíg nincs meg a Digis átállás nálad, az az egy lehetőséged van, hogy addig is váltasz a T-és Net S Plusz csomagra, valamint egy HD streames IPTV-re. Azzal hogy kéred az IPTV-ét is, priorizált ügyfél lennél arra, hogy kiadjanak neked kétérpáros VDSL-t, erre érdemes lehet akkor verni az asztalt. Persze ekkor még az is közbe szólhat, hogy hány TV-re kéred az IPTV, ha már kettőre is, akkor igen csak lehet érte verni az asztalt.

Ha nem adnak bondingot és csak egy sima VDSL vonalra raknak át, akkor HD streames IPTV mellett a max amire számíthatsz az a 30 Mb/s net vagy egy kicsivel több. Ha sikerülne kiharcolni a bondigot, akkor összességében akár lenne 80-90 Mb/s a vonaladban, amiből a netre tutira még maradna 50-60 Mb/s, és a többi maradék menne el az IPTV streamekre.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#98477) Pokesz007 válasza Livius (#98476) üzenetére


Pokesz007
senior tag

1 éve kb sikerült kiharcolni VDSL -t. 1 évig ment maxon 20-al.
Utána mindig csökkent. 2x még visszakapcsolta a szerelő,de azt mondta,hogy bizonytalan. Azóta 1x szóltam és 2 hét eltelt..
1TV-re akarnék csatlakozni,ami szuper áron sikerült venni. Nem tudtam kihagyni. Meglátjuk érkezzen meg a TV. Kiharcolok amit tudok. 30-as már elég lenne nekem. Bondigot annyira nem vágom.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#98479) Livius válasza Pokesz007 (#98477) üzenetére


Livius
őstag

A HGW-be ha belépsz a vonali értékeket meglehet nézni, és azt is, hogy ténylegesen milyen technológián vagy, az is lehet visszaraktak ADSL2+-ra, erről egy képernyőképet nyugodtan berakhatsz ide.

Ezek alapján lehet eléggé szar a helyzet, még a jelenlegi helyzetben is orrba szájba nyitogathatnád a hibajegyet, hogy valami érdemi minőséget kapj 30 Mb/s felett, vagy épp a végén kötbér formájában neked fizessen a T, a sok és sokáig nyitva hagyott hibajegyekkel a szar szolgáltatásuk után.

A bonding csak arról szól, hogy két telefon érpárat húznak be hozzád, tehát az eddig két vezetéket megduplázzák, és így egyszerre két telefon vonalon lehet VDSL szinkront felépíteni, egy erre alkalmas HGW-vel. A jelenlegi sebességed kb 60-70%-al megnőhet tőle. Persze ekkor, egy plusz ügyfél elől is lehet elviszel egy VDSL vonalat vagy portot, így hát ezzel igen csak spórolnak a T-nél, lassacskán kb olyan nehéz ezt kiharcolni, mint 40 éve volt a sima telefon igénylés a háztartásoknak.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#98480) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Befejeznétek a DIGI témát? Szóltam már egyszer, elég lesz az OFF-ból.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98481) DJ. Ru$y válasza Pokesz007 (#98477) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

SAT TV nem megoldás Pokesz? Nem lenne jobb, egy tiszta 20-as net IPTV nélkül és SAT TV-vel?

Bondingod azért lehet, mert van IPTV-d, szóval annyira talán nem nehéz kiharcolni, de problémás jelenleg is a vonalad, lehet ki sem adják ilyen sebesség mellé a nagyobb IPTV csomagot.

Tudom, hogy SAT-on nincs annyi csatorna a legnagyobb csomagban, de, ha ez nem számít, én biztosan elgondolkodnék egy SAT-ra váltáson, ha engedik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98482) Pokesz007 válasza Livius (#98479) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Akkor mondom a szerelőnek ha hív vagy esetleg a kedves női hangnak a bondingot :)

Nem tudom kedves Topik GAZDA A SAT-nak utána járok,hogy mi a helyzet a környéken. Annyira nem számít,hogy mennyi van. Magyar adókat nézzük.+ Sport1,M4

Cumi : A megadott címen nem elérhető szolgáltatásunk!

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#98483) Livius válasza Pokesz007 (#98482) üzenetére


Livius
őstag

Ezen a hozzáálláson változtass, hogy mondod a szerelőnek vagy a női hangnak ha hív majd. :C Ők nem fognak téged hívogatni csak úgy, neked kell a hibát bejelenti és ott vázolni a helyzetet, vagy az új csomagok után érdeklődni és stb. Maguktól téged nem fognak hívni, hogy jobb legyen a neted vagy az IPTV-éd, egy amúgy is minőségben problémás területen.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#98484) DJ. Ru$y válasza Pokesz007 (#98482) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Telefon, 1414 és kérdezz rá. Mondd el, hogy gyenge a neted és melletted problémád van az IPTV-vel, és kérdezz rá, hogy opció-e a SAT TV ilyen esetben. Igaza van Liviusnak, ne várj másra, mert nem fognak semmit tenni helyetted, nem csak itt, máshol sem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98485) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Igen én is úgy gondoltam,ahogy ìrjátok. Bejelentem stb
Nem szoktam várni,mint a sült galambra :)
Köszi Nektek

Ui: Rosszul fogalmaztam lehet. Bejelentés utàni hìvàsra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#98486) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Ha a netbankban kezdeményezem a Telekom internet számla csoportos beszedését,az mennyi idő múlva áll be?Vagy valamit a Telekomnál is kell kérni?

(#98487) Kbali válasza Harkovz (#98486) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem kell a Telekomnál kérned semmit. Attól függ elkészült-e már az adott havi számlád. Ha nem, akkor van esélyed, hogy a következő számládat már beszedik.

(#98488) Yoshida


Yoshida
aktív tag

Sziasztok,

Október 11 óta nem működik a dynu-s dyndns update HG8245 optikai HGW-ről. Nyáron egyszer már megállt, akkor a 80-as portot átírtam 8245-re, és újra működött, egészen most október 11-ig. (reggel 4-kor már nem sikerült az update)

Ez a beállítás:

Service Provider: dyndns-custom
Host Name: api.dynu.com
Server port: 8245 or 80
Domain Name: If you have a Dynu subdomain yourdomain.dynu.com, enter yourdomain.dynu.com. If you have your own domain name yourdomain.com, use yourdomain.com.
User name: your Dynu username
Password: your Dynu password, IP update password or MD5/SHA256 encrypted password

Van erről bármi infó, miért nem megy? Router reboot megvolt.

Hardware Version: 494.B
Software Version: V3R015C10S155

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#98489) oxalisz


oxalisz
tag

Azért itt kérdezek, mert ezt a szolgáltatást használom. (Otthoni internet 50, réz)
Annak ellenére, hogy a speedtest szerint minden a megszokott értéken van (ping:21-22, Le:49 -52, fel 14 -24) különösen a hazai címek elérésére tett próbálkozásoknál az utóbbi hetekben látványosan lassult a működés. Sokára, vagy egyáltalán nem töltődnek be oldalak. Igaz ez olyan i5-2500, win7 prof., vezetékkel kacsolódó gépre, mint i3-4100m, win10 home, i5-7200u win10 prof wifi-n kapcsolódó gépre. Minden gépben ssd van. ( A fent megadott sebességek vezeték nélkül is jönnek.)
Esetleg hasonló tapasztalata van valakinek? Illetve mi lehet az ok?

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#98490) DJ. Ru$y válasza oxalisz (#98489) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Milyen DNS-t használsz? Telekom? Érdemes átírni vagy Google DNS-re vagy 1.1.1.1-re.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98491) oxalisz válasza DJ. Ru$y (#98490) üzenetére


oxalisz
tag

Szerintem Telekom, mert én nem állítgattam semmit, ez pedig a szolgáltatói alapértelmezett, ha jól gondolom.
Kipróbálom a tippet, köszönöm.

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#98492) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Telekomos online, TV vásárlásnál valakinek volt már elállása?
Itt leírtam bővebben, az a lényeg, hogy az elállás bejelentésétől számított, tehát nem a termék beérkezésétől, 14 napon belül, kell visszautalni a pénzt.

45/2014. (II. 26.) Korm. rendelet
12. A vállalkozás kötelezettségei a fogyasztó elállása vagy felmondása esetén
23. § (1) Ha a fogyasztó a 22. §-nak megfelelően eláll az üzlethelyiségen kívül kötött vagy a távollevők között kötött szerződéstől, a vállalkozás haladéktalanul, de legkésőbb az elállásról való tudomásszerzésétől számított tizennégy napon belül visszatéríti a fogyasztó által ellenszolgáltatásként megfizetett teljes összeget, ideértve a teljesítéssel összefüggésben felmerült költségeket is.

Telekom szerint, miután beérkezett a termék, és lezárták az ügyet, innentől számított 30 napon belül kell visszaadni a vételárat.

[ Szerkesztve ]

(#98493) Jaded


Jaded
senior tag

Na voltam megkötni a Sat szuper családi HD csomag+Net s plusz csomagot. Azt mondja a csóka ne vonjuk össze a mobillal? Mondom ha jobban jövök ki akkor vonjuk..Szóval összevonta Magenta 1-be, a mobilból (Mobil s+4gb adat 6290ft) lett +2giga adat, amit a Magenta 1-gyel meg is dupláztak (12gb lesz havonta),a net volt 5200,a tv 5300 (upc).
Ebből lesz a mobil 4403ft (ebben benne van a 12gb adat), a tv és a net lesz 9578 (2beltérivel), plusz a 30ezres készülékkedvezménnyel hozzánkcsaptak egy 37e ft-os Lenovo tabletet :DDD
Szerintem nem rossz deal.

Renault Megane IV Limited

(#98494) DJ. Ru$y válasza Jaded (#98493) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Magentában lehet SAT TV nem csak IPTV? :Y

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98495) Jaded válasza DJ. Ru$y (#98494) üzenetére


Jaded
senior tag

Ezekszerint😃

Renault Megane IV Limited

(#98496) PhoenixSzG válasza DJ. Ru$y (#98494) üzenetére


PhoenixSzG
tag

ÁSZF, idevágó rész: "A műholdas televízió szolgáltatás (Sat TV) bevonása (Alap 201809 vagy Szuper Családi HD 201809 csomag) a kedvezménycsomagba csak akkor lehetséges, ha Előfizető Net S Plusz otthoni internet díjcsomaggal rendelkezik"

(#98497) chungee


chungee
addikt

Napot!

ZTE Speedport Entry 2i V1.0.0_HU_T3P2 otthoni gateway VDSL2 netemhez adtak

Unalomból pásztáztam benne, feltűnt ez. Hogy tudnám bekapcsolni:F

(#98498) szabogabor10 válasza PhoenixSzG (#98496) üzenetére


szabogabor10
veterán

Logikus, gondolom csak a hulladék netes területeken engedik meg, ahol a háló még IPTV-re sem alkalmas.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#98499) lszlogal válasza chungee (#98497) üzenetére


lszlogal
senior tag

Elvileg csak Sercomm Speedport HGW-vel tudod igénybe venni a Telekon Fon szolgáltatást, de most írtam egy üzenetet a Telekomnak ezzel kapcsolatban. Nekem is ilyen típusú HGW-m van, én is kíváncsi vagyok hogy működhet-e a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#98500) lszlogal válasza chungee (#98497) üzenetére


lszlogal
senior tag

Azt írták, hogy utólag nem kapcsolnak be WIFI FON szolgáltatást. Csak külföldi mobilnet szolgáltatásoknál aktiválják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.