Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98501) Mikeee86


Mikeee86
tag

] Sziasztok!

A véleményetekre lennék kiváncsi,a kérdésem a következő:Most jelenleg invitel Adsl internetem van a településen,ahol van ez az előfizetés elérhető már elérhető eggyes helyeken a telekom kábel internete is,de ahol én lakom arra nincs elvezetve a kábel,mi a teendő ilyenkor,van rá esély,hogy elhúzzák ide a kábelt,vagy ez egy reményt vesztett ügy?!
Elérhető csomag:

Válaszotokat észrevételeteket köszönöm előre is!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#98502) szalai112 válasza Mikeee86 (#98501) üzenetére


szalai112
senior tag

hello
kb mekora távolságot kell behuzni

(#98503) Mikeee86 válasza szalai112 (#98502) üzenetére


Mikeee86
tag

~100m,(+/-20m)

(#98504) chungee válasza lszlogal (#98500) üzenetére


chungee
addikt

Köszönöm szépen hogy ilyen részletesen utánajártál :R

(#98505) DJ. Ru$y válasza Mikeee86 (#98501) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jelentsd be az igényt akár telefonon, ha nem veszik fel, akkor e-mailben, végső esetben levélben. Viszont, mivel a költségek, esetleges engedélyeztetések magasra rúghatnak, nem feltétlen fogják megoldani.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98506) DJ. Ru$y válasza lszlogal (#98499) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt rosszul tudod, és a Telekom oldalán is hibásan van feltüntetve a Speedport W724V és a Speedport Entry 2i is üzemeltet FON-t.

Nem FB-on kell írni, hanem fel kell őket hívni, és volt már rá példa, hogy bekapcsolták, mivel, ha "te szolgáltatsz" FON-t, akkor kapsz ingyenes hozzáférést a rendszerhez, ha pedig ilyen HGW van nálad, akkor a Telekomnak ez érdeke, nem pedig "utólag nem kapcsolunk be FON-t".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98507) lszlogal válasza DJ. Ru$y (#98506) üzenetére


lszlogal
senior tag

Valóban, elnézést, félreinformáltak. Felhívtam őket és most aktiválták nekem, majd postán jön a felhasználónév és jelszó. Valamiért nem lett központilag aktiválva.

(#98508) bul07


bul07
nagyúr

Havi számlám kevesebb a megszokotnál

Van egy ilyen téttel, ennyivel kevesebb 517Ft esetembe
Telekom kompenzáció (ÁHK) 5% havi számla kompenzáció

Mi ez pontosan?
És hogy egyszeri vagy állandó?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98509) PhoenixSzG válasza bul07 (#98508) üzenetére


PhoenixSzG
tag

(#98510) pinnacle válasza pinnacle (#98492) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Pénteken már itt volt a postás, csak nem vettem észre az értesítőt. :) Lehet Telekomnál is a Facebook a legjobb kapcsolattartásra. Tegnap 3 emberrel beszéltem, ők még kettővel, de senki sem tudta a postai azonosítót. Facebookon ma átküldték. TV-ben maradt a billentyűzet USB érzékelője, azt is postázzák majd.

(#98511) Yoshida válasza Yoshida (#98488) üzenetére


Yoshida
aktív tag

tegnap újra működött, meglátjuk...

(#98512) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Valaki tudna segíteni, hogy mi is kerül 15.849 Ft-ba? 31.000 ft-os számlát kaptam, eddig meg mindig 13 körül fizettem.

(#98513) szabogabor10 válasza -secret- (#98512) üzenetére


szabogabor10
veterán

Hívd fel őket. Másnál is előfordul ez, szar a rendszerük.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#98514) -secret- válasza szabogabor10 (#98513) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ja, meg van még egy tétel ami szintén 6217 Ft. Hívom is, köszi!

(#98515) #78121280 válasza -secret- (#98512) üzenetére


#78121280
törölt tag

Feltételes kedvezmény visszavonás annyit jelent, hogy valami fel lett mondva hűségidőn belül és ennyi a kötbér.

(#98516) -secret- válasza #78121280 (#98515) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Rendszerhiba volt, korrigaljak.

(#98517) Airedhyal válasza DJ. Ru$y (#98506) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Üdv.

Ellenpélda.

Speedport Entry 2i (V1.0.0_HU_T2P3).
Nincs rajta aktiválva a FON.
Mégis kaptam felhasználó nevet/jelszót a hozzáféréshez.
Ki érti ezt?

(#98518) -secret- válasza #78121280 (#98515) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mondták, hogy valami gebasz volt a szeptemberi módosításokban és a kötbérek hozzámentek a havi számlához. Elvileg 1 héten belül kapom meg a korrigált számlát. Mondom a csajnak nem probléma, befizetem a 37k-s számlát legalább utána 2 hónapig ingyen lesz a szolgáltatásuk. ;]

(#98519) DJ. Ru$y válasza Airedhyal (#98517) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Működik is a felhasználód? Próbáltad?

Az lenne a korrekt, ha jeleznéd, és bekapcsolnák.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98520) chungee válasza DJ. Ru$y (#98519) üzenetére


chungee
addikt

Én is kaptam felhasz+jelszó és működik csak routerben még nem kapcsolták be. Ma betelefonálok még egyszer

(#98521) lszlogal válasza chungee (#98520) üzenetére


lszlogal
senior tag

Írtam múltkor, hogy bekapcsolják. Hibajegyet kellett nyitni, mert valami probláma van az előfizetésemmel kapcsolatban (legalábbis ezt mondták a telefonban). Érdekes, hogy a hibajegy eltűnt a Telekom fiókomból, reggel még ott volt. És csak a megnyitásáról kaptam SMS-t. A Fon természetesen továbbra sem működik.

[ Szerkesztve ]

(#98522) chungee válasza lszlogal (#98521) üzenetére


chungee
addikt

Ezt a választ kaptam :(

(#98523) trichie16


trichie16
csendes tag

Sziasztok!
4 napig megint normális volt az internet, erre megint csak egy éjszaka alatt visszaállt 4,5 megára.
Láttok ti az értékek között olyat ami ezt indokolná? Van (volt), hogy hónapokig 6,5 volt, faszán ment, egyszer csak visszaáll erre. Nyilván azért nem mindegy, ekkora sebességnél az a 2 mega, főleg hogy ha simán megy a nagyobb sebesség is. Már több alkalommal is hívtam őket, legtöbbször köv. nap délelőttre visszaállt, de volt olyan is, hogy szartak rá. Addig hívjam őket, amíg valami normális ügyfélszolgálatos emberkét kapok akit érdekel is?
Ja, egyébként már régebben is kifejtettem, bár lehet más fórumtémába, hogy itt a falun a Telekom behúzta az optikát, de a 3 utcából csak 2be, nyilván én abban lakom ahol nincs behúzva, és állítólag nem is lesz ebbe az utcába behúzva, mondván itt van/lesz valami znetes szar mikrohullámú internet. (ami egyébként már van, sőt a többi utcában is lehet, templomtoronyból megy ha jól tudom). Ilyet mi a szarért csinálhat a Telekom?
Előre is köszi a válaszokat, bármelyik kérdésemre!

[ Szerkesztve ]

(#98524) DJ. Ru$y válasza trichie16 (#98523) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kevés volt a támogatási pénzt, az a terület nem esett bele a pályázati részbe, sok minden lehet, az is lehet, hogy kiépítik csak később.

A központ veheti vissza a sebességet valamiért, hibára jelentsd, vegyenek fel hibajegyet, ha lezárják, és 1-2 napon belül visszatér, akkor ne új hibajegyet vetess fel, hanem nyittasd újra az utolsót.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98525) trichie16 válasza DJ. Ru$y (#98524) üzenetére


trichie16
csendes tag

Önkormányzatos emberrel beszéltem, ő mondta hogy nem valószinü, hogy itt lesz valami, na mindegy is.
Rendben, akkor majd intézek egy hivást, az a baj, lassan már nekem ég a pofám hogy ennyiszer kell hivni őket, meg baszakodni vele. 1-2 napon belül nem lesz rossz, van hogy 2-3 hónapig jó, van hogy 2-3 hétig. Teljesen random.

(#98526) lszlogal válasza chungee (#98522) üzenetére


lszlogal
senior tag

Kérj egy műszakis kollégát, mert a sima ügyfélszolgálatos csak ennyit fog tudni mondani. Központilag fogják neked bekapcsolni. Ha nem sikerül (lásd: az én példám) akkor fognak nyitni neked egy hibajegyet (ha nem, akkor kérd hogy nyissanak). Azóta már jött nekem az SMS, hogy csinálják.

(#98527) DJ. Ru$y válasza chungee (#98522) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fals infó, ahogy korábban is írtam.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98528) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Rendeltem Telekomtól otthoni szolgáltatás keretében még szeptemberben egy playstation konzolt.Ehhez a mai napig nem érkezett meg a vele meghirdetett playstation plus 3 hónapos feltöltő kártya.
Többször is megkerestem őket már telefonon és személyesen.Azt mondták a probléma valós és tudnak róla,majd küldik,ha panaszt akarok tenni akkor az írjon nekünk menüt tudják javasolni.
Na most nekem úgy döntöttem hogy ez a majd 2 hónap elég volt a várakozásból.
Tudok esetleg valami kedvezményt vagy kártérítést kérni?
Előre is köszönöm!
:R

....Pr:)ly....

(#98529) DJ. Ru$y válasza proly01 (#98528) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hiányos teljesítés, esetleg valami jóváírást kapatsz rá, de sokat nem hiszem.

Tegyél panaszt, és írd le, hogy még mindig igényt tartasz a feltöltőkártyára.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98530) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Sikerült speciális kedvezményt ki harcolnom adsl területen ahol nincsen Digi UPC stb :DDD :DDD

(#98531) szalai112 válasza szalai112 (#98530) üzenetére


szalai112
senior tag

Azt elfelejtetem hogy alap internetre

(#98532) placebo2018 válasza trichie16 (#98523) üzenetére


placebo2018
csendes tag

Hello!
Te is valahol a fejlett nyugati megyében lehetsz ha a znet van felétek,hagyd a fenébe azt a szart menj mobilflottába olcsóbb-gyorsabb nincs hűség csak elötte mérj telenoron nem érdemes várni erre a SZIP-re nem lesz ez mostanában nálunk még semmi nem történt a kábelszolgálatató felére csökkentette a sebességet mert olyan sokan vagyunk annak meg az ötöde van meg a duma ment feljeszteni kell fél évig ja persze pár hónapig fél áron adták nem tudtak vele csinálni semmit a minimum sem volt meg aztán teljes számla jött na akkor pá hála a prohardver forumnak mobilnettel álom....aztán egyszer majd ha minden lakotelepen lesz optika upc-digi-telekom akkor majd ide is ér egyszer...

(#98533) chungee válasza szalai112 (#98530) üzenetére


chungee
addikt

Nálunk tavaly volt fejlesztés/kiépítés, le is csaptam a 100mbit-es csomagra anno ami a valóságban csak 70mbit-es, mindegy lenyelem. Mert 20mbit-hez képes ez felüdülés. Oszt most egyik ismerős a faluban is át akar váltani a "100mbit-es" csomagra. De sajnos már nincs, csak 30mbit-es csomag van :(

[ Szerkesztve ]

(#98534) szalai112 válasza chungee (#98533) üzenetére


szalai112
senior tag

Ahól én lakom nics konkurencia a telekomnak , gondolom azért adtak kedvezmémy mert kb 10 éve vazyok elő fizető.
Speciális1 kaptam , mondjuk érdekes sokatvcsesztetem a céget is ha lassu a netem.

[ Szerkesztve ]

(#98535) Pokesz007 válasza szalai112 (#98534) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Akkor én is kapok,ha bemegyek hétfőn személyesen :) :O

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#98536) szalai112 válasza Pokesz007 (#98535) üzenetére


szalai112
senior tag

Én telefon rendeztem, pontosabban felkinálták nekem :)

(#98537) lszlogal válasza chungee (#98533) üzenetére


lszlogal
senior tag

A Net S Plusz csomagnál valóban 30Mbps-t kínálnak, de valójában akkora sávszélességet biztosítanak, amekkorát a vonalad bír. Ez nagyban függ attól, hogy milyen távolságra vagy a központtól. Én maximum 250-300m-re lakok, és 83/25Mbps jön VDSL-en.

[ Szerkesztve ]

(#98538) pingtest válasza lszlogal (#98537) üzenetére


pingtest
tag

Ezt én is meg tudom erősíteni. Kb. három hete volt csomagváltás, most ennyire szinkronizál be elosztó,
Downstream
57587
kBit/s
Upstream
13996
kBit/s

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#98539) chungee válasza lszlogal (#98537) üzenetére


chungee
addikt

És közben 30mbit-es csomagra fizetsz elő? :DDD :D

(#98540) pingtest válasza chungee (#98539) üzenetére


pingtest
tag

Nekem az szerepel szerződésen, ha jól láttam 30/5.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#98541) lszlogal válasza chungee (#98539) üzenetére


lszlogal
senior tag

Csak papíron annyi amennyi :) Telefonon mondták, hogy 100Mbps-t bír a vonalam, bár akkor még ki sem volt építve, fogalmam sincs hogy mondták meg

[ Szerkesztve ]

(#98542) zolokas


zolokas
aktív tag

Sziasztok!

Már egy napja nincs internetem!
Be is jelentettem hibára, ki is jött a szerelő, nálam minden ok de még se megy! Azt mondták délután, hogy a központ letiltja a portot és azért nem enged szinkronizálni a eszköz! Ilyenkor mi van? Mennyi idő alatt lesz megcsinálva? De most hétvége lesz, nem fogják megcsinálni max hétfőn!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#98543) lszlogal válasza zolokas (#98542) üzenetére


lszlogal
senior tag

Hétvégén és ünnepnapokon is van hibaelhárítás, max. 72 óra, de általában 24 óra alatt elhárítják a hibát (ha minden igaz). A szerelő által lezárt hibajegyet nyittasd újra. Rezen jön a szolgáltatás? VDSL vagy ADSL?

[ Szerkesztve ]

(#98544) zolokas válasza lszlogal (#98543) üzenetére


zolokas
aktív tag

Még nem zárták le folyamatban 26 órája! Rezen jön boundingal VDSL!

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#98545) Atomantiii válasza zolokas (#98542) üzenetére


Atomantiii
őstag

Nálunk múltkor vasárnap is kijöttek hibát javítani, illetve volt már olyan, hogy szombaton is régebben, szerintem ilyen szempontból nem számít, hogy milyen nap van.

(#98546) zolokas válasza Atomantiii (#98545) üzenetére


zolokas
aktív tag

Hozzám már nem jönnek központi hiba!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#98547) DJ. Ru$y válasza zolokas (#98546) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha az MSAN-nél van hiba, és elszállt az egyik port mondjuk, akkor keresnek neked a rendezőben a központban egy üres portot, átkötik és akár jó is lehet. Sok mindent nem tudsz csinálni, ha lejárt a 72 óra ketyeg automatikusan a kötbér neked, lehet 1-2 hónapig nem kell fizetned semmit. Ha lezárják holnap reggel, vagy valamikor a hibajegyedet probléma megoldás nélkül, akkor telefon és nyittasd újra.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#98548) zolokas válasza DJ. Ru$y (#98547) üzenetére


zolokas
aktív tag

Még várom a fejleményeket, itt volt a szerelő tesztelte a portot és mindig letiltotta neki disabledet mutatta, eszközt nem látja offline!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#98549) brada20


brada20
újonc

Sziasztok. Pár napja elhagyva a UPC-t Telekomos netre váltottam. Eddig nincs is semmi gond, kaptam egy Sagemcom 5655 v2-s cuccot. Minden beállítást átnéztem már, de nem bírok rájönni, hogy mi lehet a gond. Ha elindítok egy letöltést, akkor amíg megy a letöltés a feltöltés is elfogadható sebességgel megy. De amint a letöltés kész, a feltöltés kb 100 kb-ra esik vissza. Szerintetek mi lehet a gond?

(#98550) bartg


bartg
újonc

Sziasztok!

Lehet tudni arról esetleg valamit hogy a 19. kerületben lesz-e esetleg valami hálózat korszerűsítés? Csak a Netplusz S érhető el, és elvileg a Teleko listáján szerepelt ez a kerület.

Szerencsétlen helyzetben vagyok, Digit nem lehet bekötni, direktben nem tudja behúzni a szerelő, mert a kinti fa miatt nem tud direktbe jönni a tető fölé. UPC van de itt nagyon rossz a hálózat (szemközti szomszéd használja, meg a mellettünk lévő két szomszéd), mindhárom lakásban kritikus a net, a TV hol van hol nincs.

(Sokszor parkolt itt UPC-s kocsi, akkor jártam utána ennek a miértjére)

Telekom szerencsére van, és működik is és a Telekom listája szerint modern is lesz egyszer, de jelenleg nem az igazi ez sem így hogy DSL :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.