Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25195) gbors


gbors
nagyúr

Nemrég upgrade-eltem DSM6-ra, és hát minden volt a sztori, csak nem zökkenőmentes.

Első lépésként az update után behalt a NAS, újraindult, de alig-alig beszélt a külvilággal, az admin felület elérhetetlen volt, samba-n keresztül néha sikerült egy directory-t beolvasni, aztán megint csend. Újraindítás után jobb volt, de még mindig nagyon lassú. Processzek alapján gyanús volt a Cloud Station, megpróbáltam leállítani - rendszer ismét átment félhalottba. Egy szabályos restartot ezúttal sikerült kicsikarni belőle, és onnantól kezdve működött, de a Cloud Station továbbra is rengeteg CPU-t evett, és emellett a kliens nem tudott csatlakozni hozzá, bármit kísérleteztem (update természetesen megvolt). Végül az egész sz**t leállítottam, most úgy tűnik, normalizálódott az erőforráshasználat. Szeretnék gratulálni a Cloud Station fejlesztőinek...

Emellett már csak apró probléma, hogy a Download Station nem szedi fel a watched folderből a torrenteket. Ilyennel találkozott már valaki?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.