Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105743) KTU


KTU
addikt

Megérkezett a Xiaomi Bluetooth füles (Mi LYEJ02LM Bluetooth Headset)
Total: $8.94 ért vettem.

Plantronics M70-et használok nap mint nap, két darabot felváltva, nagyon sokat, (egyik lemerül rakom be a másikat) már több mint 3 éve, (2014. júliusba vettem).

A Xiaomi könnyebb, nagyon kicsivel halkabb, bizonytalan a hangerő állítás, a beszélgetőpartner állítólag ugyanúgy hall.
Sajnos nem áll olyan stabilan a fülembe mint a Plantronics.
Ezt nagy valószínűséggel csak itthon használom hogy el ne veszítsem.
Kicsit jobbra számítottam.

Beszélgetési idővel kapcsolatban még nem tudok mit mondani, azt még nem tesztelnem kell.
Viszont kínaiul beszél, nagyon jó. :D
Valahogy át lehet azt állítani angolra?
Igaz csak a párosítást mondja, gondolom. :U
Hátralévő beszélgetési (akku) időt nem mondja mint a másik.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.