Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103201) XtremLor válasza TheProb (#103198) üzenetére


XtremLor
őstag

A BG-n nincs kiskapu sajnos.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#103202) TheProb válasza XtremLor (#103201) üzenetére


TheProb
veterán

Elvileg már ott is van, a BF-es posztok vmelyikében írták a a "rendeljkínai"-os srácok. Csak most nem találom az írást róla, meg nem is rémlik, hogy mi volt a pontos neve a szállításnak. De ezek szerint akkor csak az az egy ilyen indirekt szállítás, ami a magyar embernek is jó.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#103203) kirkri válasza Kernel (#103199) üzenetére


kirkri
addikt

Jogos, ez elkerülte a figyelmem. :R

21 éve a Prohardveren! ™

(#103204) DJ. Ru$y válasza kirkri (#103195) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Livolo, ha már ilyesmit szeretnél (szerintem). Nekem sima érintőkapcsolóm van tőlük, de már ránézésre is minőségibb, mint ez. A "hátlap" amit beszerelsz a Livolo-nál fém és csak a "ház" műanyag, az előlap üveg, itt meg minden műanyag, ahogy nézem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#103205) kinaicuccok válasza XtremLor (#103201) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Rollereknél van, ott írják is:

"Please Note:
1. The above prices are already inclusive of customs duties,
so customers do not need to worry about paying extra customs duties.
(Not including Singapore and Japan )"

Teszteltem, működik. Nem kell kiválasztani semmit, automatikusan így küldik. DPD hozza.

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#103206) nimfas


nimfas
addikt

7.99 USD

6.99 USD

Mi a difi a 2 lézer pointer közt az árán kívül? Lehet én vagyok a vak, de nem jöttem rá :)

(#103207) dugesz77 válasza kirkri (#103203) üzenetére


dugesz77
őstag

A SESOO kapcsolókat tudom ajánlani. Már 11$-tól vehető Rf-es távirányítós kapcsoló amihez csomagolnak egy két csatornás távvezérlőt is(érdemes rálesni a livolo csak ezért mit kér). Van fent nálam 4db eddig jól működik mind. Van livolo is itthon azt kintről nehezebb beszerezni semmivel sem tud többet(itt hasonlítottam össze őket). Egy hátrányuk van,hogy alternatív kapcsolót nem árulnak .

[ Szerkesztve ]

(#103208) snipr válasza kinaicuccok (#103194) üzenetére


snipr
aktív tag

Ez nem egy RGBW led?! (mintha neki külön lenne a fehér, legalábbis úgy rémlik a melegebb fehéret nem keveri)

szerk.: nem csak a melegebbet, a spec szerint 1700-6500K külön fehér led van

[ Szerkesztve ]

(#103209) bul07 válasza nimfas (#103206) üzenetére


bul07
nagyúr

Biztos tudjátok de
Ezekkel a lézerekkel nagyon óvatosan bánjatok elég csak egy pillanatra szembe világítani vele és maradandó szemkárosodást okoz

Így olyanra rávilágítani ahol ember lehet nagyon nem ajánlott
Sokszor látni videóban hogy városban szomszédos panelon pásztáz, na az is veszélyes mert ha pont kinéz valaki könnyen kárt tehetünk a szemébe

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#103210) attiati válasza bul07 (#103209) üzenetére


attiati
veterán

Bizony. És az USA-ban volt, hogy a különleges osztagot küldték ki a hülyegyerekre, mert lézerezte a utasszállító repülőket és a pilóta jelentette az esetet. Aztán még aznap éjjel kiment a rohamosztag meglátogatni a lézeres barátunkat.

(#103211) vidaila


vidaila
aktív tag

Sziasztok. Tassimo kávékapszula best buyt nem tud ajánlani valaki?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#103212) kirkri válasza dugesz77 (#103207) üzenetére


kirkri
addikt

Valószínűleg az lesz.
Nekem az alternatív még meg van fejelve egy keresztkapcsolóval is, szóval hatványozottan problémás.

Ha jól emlékszem, akkor vagy a kereszt, vagy az alternatív kapcsolójuk igényel nullát is, azt meg esélytelen odavinni a kapcsolóhoz utólag kulturált módon, szóval a folyosón egyelőre kénytelen vagyok meghagyni a jelenlegi kapcsolókat.

(#103204) DJ. Ru$y: A Livolo árban jelentősen több, elég sok kapcsolót kell cserélnem, így 10 dollár körül kell keresgélnem.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#103213) nimfas válasza kirkri (#103212) üzenetére


nimfas
addikt

Hali,

Se az alternatív se a kereszt kapcsolóhoz nem kell nulla!
Régen volt egy másik féle alternatív kapcsoló bekötési mód amit már nem használunk 15 éve, ott kellett fázis és nulla is.

Egy villanyszerelő.

(#103214) DJ. Ru$y válasza kirkri (#103212) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egyszer kell megvenni, nem egy fogyóeszköz, én inkább fizetnék a minőségért.

Alin lehet venni 15$-ért sima Livolo-t, az a baj, hogy trükközni kell, mert Mo-ról rákeresve még találatot sem ad Alin.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#103215) emre


emre
veterán

Air mause-ból van ajánlott típus, pl az alfawise?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103216) kirkri válasza nimfas (#103213) üzenetére


kirkri
addikt

Alapból tudom, hogy nem kell nulla egy alternatív kapcsolásnál, még akkor sem, ha keresztkapcsoló van beiktatva. , De a Livolonál tavaly úgy emlékszem néztem, hogy kellett neki plusz vezeték, nem csak a szokásos két vezeték kötötte össze a két kapcsolót. Lehet, hogy nem nulla volt, de valamiért nem a nálunk megszokott vezetékelést igényelte.

21 éve a Prohardveren! ™

(#103217) TeeJay válasza bul07 (#103209) üzenetére


TeeJay
félisten

ésszel kell használni és akkor nincs baj
aki meg mást megvakít vele vállalja a következményét
én vidékre falu szélén családi házba vettem mert körben hegyek vannak meg erdő mindenfelé aztán lehet villantani bátran nem fog emberre esni a lézer

;)

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#103218) Kernel válasza nimfas (#103213) üzenetére


Kernel
nagyúr

Érintőkapcsolóról volt szó, nem mechanikusról. Ott pedig az elektronika felépítésén múlik, hogy mire van szüksége, vagyis konstrukciófüggő.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#103219) DJGABI válasza emre (#103215) üzenetére


DJGABI
addikt

ööö... ez nem légegér, ott a tetején a sima tapipad

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#103220) tboy93 válasza TeeJay (#103217) üzenetére


tboy93
nagyúr

Es a megvakult vaddisznokert ki vallalja a felelősséget?! :DDD

(#103221) Saccco válasza tboy93 (#103220) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vakdisznó

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#103222) emre válasza DJGABI (#103219) üzenetére


emre
veterán

Ja, értem én, de nézd már milyen kategóriában van hirdetve.
Akkor ez air keyboard?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103223) DJGABI válasza emre (#103222) üzenetére


DJGABI
addikt

vezeték nélküli egér + bill :DDD

múltkor volt rá kupon, valami 5$, annyit megér, ha tényleg kell. nagy különbség nincs ezek közt, kettőt már rendeltem. max elrendezésben. ja meg ez háttérvilágítós, az jó dolog.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#103224) AndrewTdi válasza Zsoleszhun (#103116) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Köszönöm!
Felhívtam, állítólag az ő cellái nincsnek ellétva védelemmel. Még így is jó lehet ez nekem (lézerhez, elemlámpához) a közkedvelt Liitokala 100as töltővel? Vagy esetleg szánjak rá többet és Gearbestről valami ajánlott kuponos dolgot nézzek?

(#103225) Batib válasza DJGABI (#103223) üzenetére


Batib
őstag

Valaki írta a múltkor, hogy hogy lehet ezeknél a tapipad sebességét növelni. Most nem találom, tud vki segíteni ebben?

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#103226) geri1111


geri1111
tag

Vásároltam egy távirányitós autót. Nevezetesen ezt. [link]
Ma 1 hónapja, hogy megrendeltem, kifizettem, de még mindig nem adta postára.
Hova lehet írni az eladónak, hogy seggberúgjam? Már nagyon zabos vagyok.
Eu expresszel rendeltem az ára miatt, nem holmi unregisted akármivel.

[ Szerkesztve ]

(#103227) XtremLor válasza geri1111 (#103226) üzenetére


XtremLor
őstag

A GB egy shop nem piacter, jobb felso sarok support center.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#103228) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Ilyen hosszú karos tablet és telefontartóhoz van valakinek jobb ajánlata vagy kuponja?

(#103229) a2d2 válasza geri1111 (#103226) üzenetére


a2d2
addikt

Nem tudod, egy totál ugyanez a technika mint ennél vagy eltér valamiben? [link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#103230) DJGABI válasza Batib (#103225) üzenetére


DJGABI
addikt

fn + szóköz, de az a másik típusra vonatkozott, nem biztos h ugyanaz. nézd meg az ikonokat

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#103231) Zeki válasza dugesz77 (#103207) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hello!

Azt olvasom, ez éjjeli fénynek is használható.
Azt a távirányítóval lehet aktiválni?
Melyik része világít?

(#103232) dugesz77 válasza AndrewTdi (#103228) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem előző héten futott be egy ilyen tablet tartó. Elég erős a kar része de kinyújtva egy Ipad3-at nem tart meg :((( pedig leírásban azt mutogatják. Rövidebbre állítva jó. Kisebb tablethez/phablethez/mobilhoz viszont jó.

(#103231) Zeki a középső karika része. Kéken standby módba ha fel van kapcsolva pirosan. Igazából csak a kapcsoló helyét jelzi éjjel ,hogy sötétben is megtaláld.

[ Szerkesztve ]

(#103233) AndrewTdi válasza AndrewTdi (#103228) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Rossz a link. Itt a kép

(#103234) Batib válasza DJGABI (#103230) üzenetére


Batib
őstag

köszi

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#103235) 123xyz


123xyz
tag

Sziasztok!

Láttam én is a Gearbest EU warehouse kiárusításról a kommentet, amit ezúton is köszönök.

Szerintetek ez jó ár, szállítással és 2$-os kuponnal együtt 25.3$ egy ilyen 9 részes variálható polcért ?

(#103236) cidalain válasza geri1111 (#103226) üzenetére


cidalain
veterán

mi a státusza a terméknek a my ordersben?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#103237) atee_13 válasza 123xyz (#103235) üzenetére


atee_13
őstag

Nagyon jó kis cucc. Mi a 2 dolcsis kupon? Nem faragható tovább az ára?

(#103238) Donki Hóte válasza 123xyz (#103235) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezt "lapraszerelve" szállítják?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#103239) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
remelem nem ref linkes:) szoval szerintetek ez a walkie talkie jmilyen lehet?

koszi :D

szerk: bar nezem hogy 6 db AAval muxik?!?!? jajjjj

[ Szerkesztve ]

(#103240) powerwade válasza 123xyz (#103235) üzenetére


powerwade
senior tag

Engem ez elgondolkodtatott :)

KINDLY NOTE: Plastic panels may become slightly bent when loaded but it’s a normal phenomenon. Some magnetic closures are provided in case some doors can not stay closed. Kindly keep an eye on children when near the unit.

Mintha előre figyelmeztetnének, hogy valszeg szar, olcsó műanyagból van a cucc ami:
- terhelés alatt meghajlik
- nem minden ajtó marad csukva
- instabil, ezért rádől a gyerekre

:U

[ Szerkesztve ]

(#103241) MittuDomain_ válasza 123xyz (#103235) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Mi ez a GB EU warehouse kiárusítás?
Én még nem találkoztam vele.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#103242) kcsa válasza 123xyz (#103235) üzenetére


kcsa
veterán

A leírás alapján is gyenge, és kicsi is, 111*111. Sokra nem megy vele az ember...

(#103243) DeFranco válasza 123xyz (#103235) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sounds good doesn't work, ez gagyi törős biliműanyag lehet, szerintem ne ruházz be rá, hasonló nagyságrendből vagy egészen kicsit többért kihozható hasonló funkció és méret "olcsóikeából" (jysk, möbelix) is.

de nédoda: [link] tök vállalható vagy [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#103244) martillo


martillo
tag

Sziasztok,

AAA akksit keresek a lidl-es mozgaserzekelos lampahoz.
Tudnatok ajanlani konkret tipust, ami megfelelne erre a celra?

A vedelem, amit tobben irnak/nem irnak mit takar pontosan?

Koszi!

(#103245) gyapo11 válasza AndrewTdi (#103224) üzenetére


gyapo11
őstag

Ipari cellákon nem szokott lenni, gátolja a nagy áramok kivételét és az ipari gépek tudnak figyelni az akkufeszre. A Lii 100-as rökéletesen tölti az akkukat akár van védelem akár nincs.
Elemlámpába is tökéletes a védelem nélküli cella, csak nem szabad hagyni, hogy mélykisüljön, protected cella viszont nem tud mélykisülni.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#103246) AndrewTdi válasza gyapo11 (#103245) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Köszönöm. Röviden akkor jó lehet, csak ne várjam meg amig csumára lemerül, inkább töltsek rá.

(#103247) gyapo11 válasza martillo (#103244) üzenetére


gyapo11
őstag

A AAA nem Liion szokott lenni, hanem NiMH, azokon még nem láttam védelmet. Itthon a Lidl és az Aldi szokott akciózni ilyeneket, 1100/4 db R2U technológiás, elvileg sokáig nem merül le terhelés nélkül. A gyakorlatban ebből a szempontból jobbak a LiIon akkuk, kb. 3 NiMH cella felel meg egy LiIon cellának, egy 30 Ft-os elemtartóval meg lehet barkácsolni. Nemrégen élesztettem föl a sokkolós lámpámat ilyennel, akkorákat csattog mint a ménkű, és mivel mechanikus fóliaérintős kapcsolója van, alapból a fogyasztás 0, így nem merül le hónapokig, bármikor elő lehet kapni és csattogtatni.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#103248) gyapo11 válasza AndrewTdi (#103246) üzenetére


gyapo11
őstag

Így van, a LiIon amúgy is szereti a nem teljesen kisütést és feltöltést, hanem a részleges töltéseket.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#103249) 123xyz válasza DeFranco (#103243) üzenetére


123xyz
tag

Hát, amiket linkeltél, az nem a 7000 ft-os kategória

powerwade
Értem én, hogy gyenge, írják is, hogy a teherbírása nem sok, de arra, amire én szeretném (pl cipőket, meg egyéb könnyebb dolgokat beletenni), szerintem megfelelne. Természetesen nem könyvekkel meg nehéz cuccokkal akarnám telepakolni :) A leírás szerint minden kocka 4,5kg-ot bír, gondolom ha kevesebb súllyal terhelem, akkor nem fog nagyon meghajolni.

A helyén kell kezelni a terméket, és akkor hasznos lehet. A kérdés igazából arra irányult, hogy hasonló ilyen polcokat / kis szekrényt tud-e valaki olcsón, mert ha nem akkor véleményem szerint ennyit megér. Én hasonlót nem nagyon láttam máshol. A mérete pedig 110cm * 110cm, kb 37cm-es mélységgel, annyira azért az nem kicsi.

atee_13
A kupon: EUBF20-2 :)

Donki Hóte
Szinte biztos vagyok benne, hogy úgy van összecsomagolva.

[ Szerkesztve ]

(#103250) kinaicuccok válasza snipr (#103208) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

"Ez nem egy RGBW led"
Csak tippeltem, olcsóbbakat szedtem szét, abban 3x3W volt. De lehet igazad van. A GB-n csak egy grafika van a szerkezetéről.

Link

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.