Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101751) kinaicuccok válasza kirkri (#101748) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Volt egy átmeneti gubancos időszak a GB-n az Eu expresst illetően. Elnézést kértek, megoldották, akinek bevámolták, annak vissza utalták a plusz költséget. Már ismét normál módon működik, és aránylag gyors is lett. Szóval ne riogassunk azzal, hogy neki is megfoghatják.
Tesód is reklamáljon a GB-n, hogy fizessék neki is vissza! (ha még nem tette meg)

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#101752) dugynok válasza Laca1212 (#101738) üzenetére


dugynok
senior tag

Tevise màrka jó a kategóriàjàban. Van kínai óràs topic, ott segítenek, nézz be :)

(#101753) fecus


fecus
őstag

Ebben az adapterben sincsen bekötve a védőföld.
Nekem nem is kell, de aki ilyet vesz kintről az mérje meg csatlakoztatás előtt nehogy birkózógépet konstruáljon!

Amúgy elképzelni sem tudom mekkora többletköltség lehet összekötni, mert mindkét oldalon van védőföld érintkező. Tulajdonképpen még véletlenül is összeérhetnének.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#101754) KamuMazsola válasza kirkri (#101748) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem állítottam 100%-ra, sőt én szoktam mondani, hogy nincs rá írásos garancia. Általában működik. Viszont az előttem szóló topiktárs valami teljesen nem odaillőt válaszolt, azt igazítottam ki.
Tesód próbáljon tikettet nyitni és valami kompenzációt kérni.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#101755) asdasdasd


asdasdasd
tag

Tud valaki akciós kék tintás betétet xiaomi tollhoz?

(#101756) ben-ga


ben-ga
tag

Használja valaki a Xiaomi routert diginettel? milyen sebességet tud?

(#101757) Laca1212


Laca1212
őstag

Köszi órás segítséget srácok!

(#101758) kirkri válasza kinaicuccok (#101751) üzenetére


kirkri
addikt

Megtette, elhajtották. Arra hivatkoztak, hogy a vám minden esetben a vevő felelőssége. (Bizonyítottan EU Express-el vette.)

Tudjuk, hogy a Gearbest ügyfélszolgálat a végsőkig megpróbálja elkerülni, hogy fizetni kelljen.
Öt másik csomag szépen átjött neki, ez is az igazsághoz tartozik.

Szóval azért a 100%-ot akkor se állítsuk, ha egyébként szinte mindig átjön...

(#101754) KamuMazsola: Jogos, ez a pontos ahogy megfogalmaztad. :R

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#101759) werszomjas


werszomjas
őstag

Vett már valaki ilyen 5db-ból álló vászonra nyomtatott képet?

Jól néznek ki, jó áron vannak, de ugye ezeket keret nélkül küldik, ki hogy oldotta meg a keretezést, természetesen maradva a topik címnél, kis pénzért :DDD

[ Szerkesztve ]

üdv

(#101760) Druss válasza Beni2360 (#101722) üzenetére


Druss
aktív tag

Én tegnap is ad(at)tam párommal látva, hogy reggeltől nyomja a címeket. Állítólag örült neki, nem hiszem hogy mindenkitől kap.
A tabot kezdem belakni eddig nagyon szimpatikus, arra amire kell bőven jó lesz. Kíváncsi leszek, ha hétfőn megkapod mi lesz róla a véleményed.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#101761) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Furatszerelt alkatrészek szereléséhez, semmi extra felhasználásra tudtok forrasztópákát ajánlani esetleg? Amennyit én használom oda az olcsó is jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#101762) Silent77 válasza kirkri (#101758) üzenetére


Silent77
veterán

Szólnod kellett volna.
Nem tudok olyanról akit elhajtottak, hisz mail is ment róla.
Eddig legalább is nem tudtam. :(
Több ismerőnek is visszaadták rögtön, szó nélkül.
Akkor volt 1 hét amikor pár csomagot nem EU express szállítással adtak fel.
Maga az EU express viszont minden esetben tréfa mentes. Talán így a pontos.

Küld el privátban a rendelési azonosítót. :K

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#101763) kenand válasza werszomjas (#101759) üzenetére


kenand
veterán

Van hasonló, még 4-5 éve vettem az Alin (az festmény). Kereteztettem, de 2x2-es vagy 2x3-as léc keretet magad is készíthetsz hozzá. Legegyszerűbben L alakú sarokvassal összefogatod őket.

(#101764) enginev3.0 válasza ben-ga (#101756) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem telekom 1000 van és hozza

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#101765) kinaicuccok válasza kirkri (#101758) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Silent77 mindent megírt, amit én is akartam :) Remélem fog tudni segíteni!
Már eleve ott hibáztak, hogy nem a kért szállítási móddal küldték.
Sajnos az EU expressel kapcsolatban kettős kommunikációt folytatnak, a sima ügyfélszolgálat csak köntörfalaz, a partnereknek meg tolják, hogy ez tuti. De a szerencsejátékra maradjon csak a Lucky bag.

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#101766) synar


synar
őstag

Nitecore TUBE LED Keychain Light
kupon: Bfriday103
$9.99 => $6.99

(#101767) zebede válasza werszomjas (#101759) üzenetére


zebede
őstag

Nekem az elefántos van.
Régi colos vastag szekrény ajtóból, körfűrésszel vágtam ki a kép méreteket, aztán rájuk feszítettem a vásznakat és hátul tűzőgéppel jó sűrűn rögzítettem.
Jóval egyszerűbb mint keretek készítésével bíbelődni.

OSB lap is megteszi.

[ Szerkesztve ]

(#101768) r0by válasza werszomjas (#101759) üzenetére


r0by
addikt

Asszony is rá van izgulva ezekre, de nekem is tetszik. Gondolkodtam is már rajta. Nekem talán a hungarocell a szimpatikus, valahogyan arra rögzíteném rá... :)

(#101769) Czimby válasza csubuka (#101761) üzenetére


Czimby
addikt

Tessék parancsolni: Mustool.
Ha nem akarsz rá várni keress meg priviben.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#101770) kirkri


kirkri
addikt

Smart kapucsengőt vett már valaki?

Eredetileg egy 100 dollár körülit néztem ki, hogy nyáron megveszem és felszerelem, de most megakadt a szemem ezen.

Ugyan ez elektromos zárat nem tud működtetni (vagyis az elnevezésben említi, de a részleteknél semmit nem ír róla), de egyelőre nem is tudom eldönteni, hogy lenne-e rá igény. A szempont az lenne, hogy kiszűrhetőek legyenek az olyan becsengetések, ami arra irányul, hogy kiderüljön otthon van-e a lakó, vagy sem. Ezzel messziről is tudnék kommunikálni az illetővel, illetve a postással is, hogy hova tegye a kínai cuccaimat, hogy ne kelljen délután bemennem értük a postára. :)

Szerk.: Most látom, hogy ez nem vízálló, így sajnos kilőve.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#101771) ben-ga válasza enginev3.0 (#101764) üzenetére


ben-ga
tag

köszi :R ez a verzió?

(#101772) csubuka válasza Czimby (#101769) üzenetére


csubuka
addikt

Köszönöm szépen! :R

Annyira nem sürgős, csak a jövőre tekintettel...

(#101773) tipuka válasza werszomjas (#101759) üzenetére


tipuka
addikt

az a baj ezekkel a képekkel, hogy sose találok kecskéset :D

(#101774) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Valami jó kis napelemes vakondriasztót tudnátok ajánlani, akár itthonról akár külföldről . :R :R

Lumia 950XL

(#101775) fudi2002 válasza ZsoltG60 (#101774) üzenetére


fudi2002
veterán

Kínából ne vegyél, bár sztem az itthoni sem hatásos. Vettem. 2t, sz@rt se érnek.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#101776) Watcher45 válasza r0by (#101768) üzenetére


Watcher45
tag

Hungarocell nem igazán elég masszív ahhoz, hogy ráfeszítsd a vásznat szerintem. Az csak olyan mintha felragasztanád egy kartonlapra nem igazán merevíti. Youtube mutatt pár videót, hogyan teszik merevítő keretre pl: [link] Nézegetem már én is egy ideje ezeket a printelt képeket, de még nem szántam el magam a vásárlásra .Viszont olvastam egy jó ötletet valahol, hogy ha nem ilyen több darabos képet akarsz régi típusúra hasonlító keretbe foglalni. Szóval barkácsáruházas hungarocell díszlécből könnyen lehet keretet készíteni ha már valahogy megoldottad a vászon kifeszítését, valamilyen vékony de masszív alapra.

(#101777) enginev3.0 válasza ben-ga (#101771) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát ez nem, mert ez csak 100mbites

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#101778) spidersoft válasza Watcher45 (#101776) üzenetére


spidersoft
senior tag

esetleg gipszkarton lap is szóba jöhet, az se túl drága (~5-600Ft/m²), szikével darabolható, deszkától/bútorlaptól vékonyabb...

(#101779) sambenez válasza ZsoltG60 (#101774) üzenetére


sambenez
addikt

Felesleges pénzkidobás. Nálunk az elemes mellett túrt 5centire. Pont nem érdekli.

(#101780) sambenez válasza spidersoft (#101778) üzenetére


sambenez
addikt

Gipszkartont nem lehet szépen darabolni.

(#101781) ZsoltG60 válasza sambenez (#101779) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Értem köszi :R akkor valaki tanácsot adjon ,hogy lehet elűzni ezeket a dögöket :W már most úgy néz ki az udvar mint valami építkezési terület :O :DDD és messze még a tavasz

Lumia 950XL

(#101782) attiati válasza tipuka (#101773) üzenetére


attiati
veterán

WTF :))

birka nem jó? :D

parancsolj, kecske
többé nincs kifogás, mehet a nappaliba :D

[ Szerkesztve ]

(#101783) bertokl válasza ZsoltG60 (#101781) üzenetére


bertokl
tag

Az én tapasztalatom az, hogy vakondhálón kívül semmi nem állítja meg ezeket az ördögfajzatokat.

[ Szerkesztve ]

(#101784) AndrewBlase válasza gingerbalm (#101694) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ezt a kört már lefutom ezen felállás szerint. Bár 'majd 24 óra elteltével 5,01 V és (most már csak) ~0,5 A mellett két led folyamatosan világít, a harmadik villog, és 16054 mAh ment bele. (Mire megírtam a hsz-t, váltott, már a negyedik led villog. :DD )

(#101699) elszabi "próbáld ki a saját kábelével."

Azzal kezdtem. Volna. Viszont állandó jelleggel villogott tőle/vele a KCX-017, mint amikor valami hol kap áramot, hol nem.

(#101706) JDMKid "Próbáld meg másik 2A-es töltővel. A blitzwolfból nekem sem hajlandó 2A-t felvenni, bármelyik másikból viszont igen."

Ki fogom próbálni. De az az érdekes, hogy tabletet, másik PB-ot simán, gond nélkül, pikk-pakk feltölt ez a Blitzwolf BW-S2 is. Bár érdekes a dolog, mert van egy 8800 mAh-s PB-om is, azt is csak ilyen 0,8A körül tölti, annak is kell több, mint egy fél nap, hogy feltöltse. Ezzel szemben a 10000 mAh-s PB-ot meg "pár" óra alatt feltölti.

(#101709) mrrr74 "Első töltést én is végigaggódtam, pont ez volt a tapasztalat. 17 óra volt a teljes töltés. Szerintem ez ilyen."

Remélem, hogy nem, mert az számomra nagyon nem nyerő, ha egy lemerítés után 1 nap kiesik, mert a töltőn lóg. :(((

(#101713) azbest "ne találgassunk már...

...Szóval, ha QC gyorstöltőt használnál, akkor még lehet fel is töltődne 7 óra alatt."

Oké, de a Gearbest oldalán a erről nem beszélnek, csak azt írják, hogy 7 óra a teljes feltöltés. :(
De úton van egy Aukey töltőadapter (ami QC3-at is tud), csak ide kell érnie.

(#101725) kinaicuccok "Hány volton tölti?
Megy az 12V-al is 1A felett.
Teszteld a töltőt és a kábelt is külön!"

5 V-on tölti. Ez a töltő nem is tud többet. Töltő és kábel is le lett tesztelve korábban, igaz, csak 2A-os műterheléssel, de azzal is 1,86A-t leadott.

(#101727) lacko6 "Nem jo a sima 2,4 es qc-s kell"

Már úton van, de mint írtam, ezt az infót a termék adatlapján elhallgatták. A szájomi oldalán meg nem kutakodtam ezügyben. :U

***
Szóval köszönöm Mindenkinek a segítségét, várom akkor a másik töltőadaptert. :R :R

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#101785) dugynok válasza AndrewBlase (#101784) üzenetére


dugynok
senior tag

Nem lehet, hogy csak a közbeiktatott mérő miatt? Következő teljes feltöltésnél én közvetlen tölteném és úgy nézném az időt.

(#101786) lacko6 válasza AndrewBlase (#101784) üzenetére


lacko6
senior tag

nem a c-s van,a sima nem CE-s [link]

Description:
Original Xiaomi Power Bank 2C, 20000mAh super capacity, built-in bi-directional QC 3.0 quick charge smart chip, dual USB output ports, is a great company in your trip. You can easily hold the power bank because of round edge design.

Main Features:
● Original Xiaomi 20000mAh super large capacity portable power bank
● Bi-directional QC 3.0 quick charge, saves more time
● High-density lithium polymer battery pack, safe and reliable
● Support charging two devices simultaneously
● Built-in multiple protections
● Round edges design, comfortable to hold
● Charging time: about 6.7h (9V / 2A charger), or about 10h (5V / 2A charger)

(#101787) ben-ga válasza enginev3.0 (#101777) üzenetére


ben-ga
tag

Milyen van Neked és honnan?

(#101788) sambenez válasza ZsoltG60 (#101781) üzenetére


sambenez
addikt

Állítólag van valami virág, ha azzal körbe ülteted a kerted akkor nem megy be. :D
Vagy a gilisztákat kell elűzni, és akkor nem megy oda.
Nekünk most kb 3 évig nem volt egyáltalán, de idén akkorákat túrnak megmászni is alig bírom. :W

(#101789) wwenigma válasza AndrewBlase (#101784) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ne is figyelj arra amit irtam. Ne hasznalj normalis merot, toltot es kabelt. Felesleges.

Az meg hogy nem irjak hogy QC-val 7 óra....hat, vegyel hamisat abba "belemegy" 20Ah 2A-rel... - Latom megis irjak....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#101790) gagyilovag válasza Laca1212 (#101738) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Rendbe lesz!
Nyugodtan vedd meg :K

(#101791) kirkri válasza sambenez (#101788) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem is feltúrta a kertet egy, szerencsére sikerült elkapnom még viszonylag időben.
Láttam, hogy mocorog egy vakondtúrás. Álltam felette egy fél órát, majd amikor már a lyuk szájánál moccant meg a túrás, akkor egy nagyobb adag földet kibillentettem az ásóval.

És sikerrel jártam.

Aztán deportáltam a kis gyalázatost egy 1.5 kilométerre lévő mezőre. Még gödröt is ástam neki, hogy könnyebb legyen leásnia, de meglepődtem, hogy kb. két másodperc alatt eltűnt, pedig nagyon kemény volt a talaj. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#101792) KamuMazsola válasza AndrewBlase (#101784) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én úgy gondolom túlreagálod! Ja és sz@r a töltőd, nem adja le a 2A-t. Ha az a kacat leadná a 2A-t, akkor is 10 óra kb. Ebből gyorsan lehet következtetni, hogy valami mással kell tölteni ami feltölti 7 óra alatt. Tehát nem a PB a rossz.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#101793) kinaicuccok válasza kirkri (#101791) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Elismerésem, hogy vetted a fáradságot és áttelepítetted! :)

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#101794) sambenez válasza kirkri (#101791) üzenetére


sambenez
addikt

Gratula. :C
Nálunk olyan agyagos a talaj néha szikrázik amikor csákányozom, esélyem nincs kifordítani egy ásónyi földet. Csodálkozom is hogyan tudja kiásni.

(#101795) enginev3.0 válasza ben-ga (#101787) üzenetére


enginev3.0
félisten

3G
Gearbest és van kupon, pár oldallal ezelőtt volt róla szó:K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#101796) r0by válasza sambenez (#101788) üzenetére


r0by
addikt

Esetleg ez lenne az?

(#101797) Beni2360 válasza Druss (#101760) üzenetére


Beni2360
félisten

Amire nekem kell már túlméretezett.
Van egy ifive x2 9" 4.4.2 droiddal ez egy 2014 mókolt rom, az eredeti 4. 2 volt de eléggé nyögvelősen megy. Nincs semmi támogatottsága, ezt eladom és valami pénz visszajön.
Nekem ez csak egy minek de jó ha van kategória. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#101798) sambenez válasza r0by (#101796) üzenetére


sambenez
addikt

Azt hiszem igen, csak egy baj van vele. Mérgező, ezért állat vagy kisgyerek mellé nem igazán jó.

(#101799) AndrewBlase válasza lacko6 (#101786) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem az általad linkeltet vettem, hanem ezt. De ezt már linkeltem.

(#101789) wwenigma "Ne is figyelj arra amit irtam. Ne hasznalj normalis merot, toltot es kabelt. Felesleges."

Nem értem a kirohanásod. Egész eddig a Blitzwolf BW-S2 töltő, és az Ugreen kábelek normálisnak, megbízhatónak számítottak itt. Ez mikor változott?

"Az meg hogy nem irjak hogy QC-val 7 óra....hat, vegyel hamisat abba "belemegy" 20Ah 2A-rel... - Latom megis irjak...."

:F :F :F Félreértesz. Nem az a bajom, hogy nem töltött fel 7 óra alatt. Azért kérdeztem reggel a dolgot, mert csak 0,8A-t vesz fel, miközben más termék simán kivesz ugyanezen töltő és kábel kombóval 1,86A-t. A miértjére lettem volna kíváncsi.

(#101792) KamuMazsola "Én úgy gondolom túlreagálod! Ja és sz@r a töltőd, nem adja le a 2A-t. Ha az a kacat leadná a 2A-t, akkor is 10 óra kb."

Oké, akkor túlreagálom. Akkor Tőled is megkérdezem, mióta szar ez a töltő? Eddig nagyjából mindenki istenítette itt a fórumban, azért vettem azt. De oké, szar. Nem adja le a 2 A-t, csak 1,86 A-t. Igaz, azt más termék nyerte ki belőle. Akkor milyen töltőt ajánlanál helyette? :R

Miért mindig én???

(#101800) wwenigma válasza AndrewBlase (#101799) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Számomra egyáltalán nem, nem preferálom azokat. :] Raktam be képet QC-s töltésről ami ignoralva lett, csak annyi. Egyebkent a masodik GoComma töltőt várom (kuponnal 2$ volt ;] ), igy QC3 alatt is fogok tudni merni, eddig Tronsmart TS-WC3PC-vel nyomtam. ^^

Majd lemeritem a bankot es megnezem hogy tolt 5V2A-ről de emlekeim szerint 1,5A felett eszik onnan is.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.