Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102051) bertokl válasza HXY (#102048) üzenetére


bertokl
tag

Én is azt hitem, de ZsoltG60 utánam következő hozzászólásában lévő ablaktisztító robotra épp van.
Nemrég volt hasonló, hogy sok terméknél nem volt elérhető, reméljük ismét csak ideiglenesen szünetel.

(#102052) Donki Hóte válasza HXY (#102048) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az EU Express szállítási mód általában azokra a termékekre érvényes, amiket előre felhalmoztak EU-s raktárakban. Kb. egy hónapja az EU Express módon rendelt tabletem 12 nap alatt jött meg, nyilván nem a Kína -> EU -> Magyarország utat járta be.

Ha kifogy a raktárkészlet (ami karácsony előtt sokszor előfordul), akkor vagy Kínából indítják és akkor 30 - 40 alatt jön meg, vagy egyszerűen leveszik ezt a szállítási módot.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#102053) hardline válasza ZsoltG60 (#102046) üzenetére


hardline
senior tag

:R Köszkösz!

CHIPman
Úgy rémlett, hogy ez is 0.99$ volt, de rosszul emlékeztem.

(#102054) qqzs válasza ZsoltG60 (#102050) üzenetére


qqzs
őstag

Magyar ido szerint? Az ablaktorlo robotja van valakinek?

Eladó: GTS450

(#102055) Ghard válasza HXY (#102048) üzenetére


Ghard
őstag

Nem szűnt meg. Berendeltem a zsákbamacska szagú chuwi tabot és volt eu express, ráadásul 0Ft :B

$89.99-es kuponnal is meg lehet csípni elvileg 7 napon keresztül, helyi idő szerint 11 órakor.
Ennyit már biztosan megér.Gearbest intel promo

[ Szerkesztve ]

(#102056) fpeter79 válasza nagyra (#102008) üzenetére


fpeter79
csendes tag

Szia, én rendeltem igaz Angliából, alig volt drágább mint Kínából.
Nem volt semmi probléma.

(#102057) HXY


HXY
addikt

Expedited Shipping
3 - 7 business days$22.24
DHL(EU)

és mi a helyzet a Priority Line-nal?

Ezek hasonlóak, mint az EU express, azaz EU-ból küldik?

[ Szerkesztve ]

(#102058) cd334 válasza HXY (#102057) üzenetére


cd334
tag

No. Ez a drága változat.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#102059) KamuMazsola válasza HXY (#102057) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem.

Üdv.: KamuMazsola

(#102060) Flashback válasza Ghard (#102055) üzenetére


Flashback
addikt

Melyik tab volt benne?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#102061) Ghard válasza Flashback (#102060) üzenetére


Ghard
őstag

Nem lucky bag volt :N Úgy értettem a zsákbamacskát, hogy elég vegyesek voltak itt a tapasztalatok a chuwi tabbal. Igazából aki nem direkt windows miatt venné, annak nem is ajánlott. Androidra vannak megbízhatóbb talán még olcsóbb tabok is.

(#102062) pokers válasza Ghard (#102055) üzenetére


pokers
senior tag

Ezen az áron BestBuy :K
Nekem már egy éve működik 2 is. Semmi bajuk, teszik a dolgukat. A wifire lehet panasz, ha olyan helyen akarod használni, ahol rengeteg a jel, pl társasház, ahol minden szomszédnak van wifije és nem lehet egy tiszta channelt beállítani.
De egyébként a legújabb win10 őszi build is simán ráment, droidból is van már hozzá többféle rom, ha kísérletezgetni akarsz.

(#102063) opti06 válasza Ghard (#102055) üzenetére


opti06
aktív tag

ez a Tbao laptop milyen lehet? elég tetszetős..
kuponok mikor fognak indulni? itteni idő szerint ? :D

(#102064) maross válasza Ghard (#102055) üzenetére


maross
veterán

expired

szerk: ja hogy még nem indult, csak most este 11-tol?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102065) ZsoltG60 válasza qqzs (#102054) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Igen mindig a magyar időt írom/írjuk ki :) :K

Lumia 950XL

(#102066) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!
A mai nap folyamán megérkezett a Xiaomi Mi WiFi Repeater. Működik minden rendben van vele.
Egy kérdésem lenne, ami lehet, hogy bugyuta, így előre is elnézést kérek. :F
Most az itthoni WiFi-vel tökéletesen működik. Teszt jelleggel állítottam be. Viszont elsődlegesen a munkahelyemen szeretném használni. Tehát amikor majd a melóhelyre beviszem az eszközt, akkor resetelnem kell, majd újra párosítani a Mi Home appal? Vagy van ennek valamilyen más módja is? :F

+ Aki használja az is Kínát állította be régiónak, vagy Európát?

A válaszokat előre is köszönöm! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#102067) 8 válasza ZsoltG60 (#102043) üzenetére


8
senior tag

Köszi!
188Ft-ért behúztam egyet

Mikor indítjuk a GB bolhapiacot, ahol megszabadulhatunk ettől a sok szrtól? :DDD

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#102068) xkrissx válasza csmat (#102006) üzenetére


xkrissx
csendes tag

Én használom egy éve, tökéletesen megvagyok vele elégedve :D

(#102069) cidalain válasza 8 (#102067) üzenetére


cidalain
veterán

Aztan kinek akarod eladni? Ha a topicnak ugyanazok lesznek a tagjai mint itt, akkor mar mindenkinek meglesz minden. Ketszer is. :)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#102070) Tin


Tin
veterán

amazon.de

jabra storm headset

itthon 17-27e, kintről 8e most + ingyen szállítás

(remélem van még belőle én rendelés után már nem látom)

[ Szerkesztve ]

(#102071) 8


8
senior tag

Információs cikk a GB és az EU Express / Germany Express szállítási problémákról: [link] - németül
[link] - angolul

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#102072) 8 válasza cidalain (#102069) üzenetére


8
senior tag

Szerinted a hétköznapi embernek nincs igénye a zsacsis lámpára, a design tollra 30db betéttel, 300 lyukú zuhanyrózsára, mágikus szivacsra, uv tollra?????

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." - Steve Jobs

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#102073) UberMutant válasza 8 (#102071) üzenetére


UberMutant
őstag

ez is csak találgatás

(#102074) sloja


sloja
tag

JBL T180A a TOMTOP-on 17.99$ "TTJBLT2" kóddal és pontozható.

(#102075) Graphics válasza ollie (#101878) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Végül megnéztem az alaplapot, DP++-os, tehát aktív chipes adapter fog kelleni a hang átviteléhez.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#102076) Dr.NX válasza cidalain (#102041) üzenetére


Dr.NX
addikt

Egy kis angol nyelvóra, bár a rutinos ebay-ezők ezt már tudják:
Az eredeti (nem hamisítvány) termék megnevezése a genuine. Az original is jelenthet eredetit, de nem ebben a kontextusban.
Bár talán nincs nagy jelentősége, vélhetően a kínai ügyfélszolgálatos sem az angol kiránynőtől tanult angolul.

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#102077) cidalain válasza Dr.NX (#102076) üzenetére


cidalain
veterán

Nem veletlenul irtam ugy ;)

(#102072) beavis83
De, nyilvanvaloan igen, de az atlagember ilyenekert nem a netet nezi elsodlegesen.
Sajnos tele vagyok eladhato jo cuccokkal, de egyszeruen senki nem veszi eszre a Jofogason.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#102078) kenand válasza Ghard (#102055) üzenetére


kenand
veterán

8.9-es tab nem lenne rossz fél árnon (nagy felbontású képernyő 4g ram, 64 GB tár), de nincs priority line...ÁFA-val már nem éri meg.

(#102079) FingR86 válasza Dolphine (#102066) üzenetére


FingR86
őstag

egyszerre csak egy hálózattal működik.
ha másikat akarsz akkor reset kell neki.
Én is a kínai régiót használom, és sztem más is. Azt hiszem az kell neki a működéshez.

(#102080) Dolphine válasza FingR86 (#102079) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm szépen a választ! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#102081) azbest válasza Graphics (#102075) üzenetére


azbest
félisten


DP++ vagyis Dual-mode. Ez azt jelenti, hogy képes hdmi jel kiadására is, csupán egy szint illesztő adapter kell hozzá. Ez még a korai verzióknál (v1.2-ig) volt külön jelölendő, mert akkor még nem volt alap, hogy tud hdmi módot. A v1.3 -as dp már alapból kötelezően tudta a hdmi módot, ezért azt külön jelölni sem kell.

Szóval, pont hogy nem kell aktív chipsetes adapter, mert a port natívan támogatja a hdmi módot a Dp++ jelölésszerint. Az 1-2 dolláros adapterek ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#102082) emre


emre
veterán

Olcsó usb3-as hdd dokkolóra tud valaki kupont hogy még olcsóbb legyen? :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#102083) Graphics válasza azbest (#102081) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ejh, akkor miért nincs hangom :(

Fent van minden driver elvileg. viszont DP nincs a hangeszközöknél.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#102084) ZsoltG60 válasza emre (#102082) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

2.5" vagy 3.5" :) nem mindegy :U vagy kettő az egyben ?

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#102085) szabi__memo válasza ZsoltG60 (#102084) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Meg az sem hogy dokkoló vagy ház

(#102086) emre válasza ZsoltG60 (#102084) üzenetére


emre
veterán

nekem ennyi is elég lenne :DDD de olyan lenne az igazi ami a 3,5-est is viszi

megvan, kár hogy kifogyott

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#102087) azbest válasza Graphics (#102083) üzenetére


azbest
félisten

Ha rögtön az elején beírod, hogy milyen alaplap / gép és milyen monitor, akkor nem kellene találgatni :D Meg gondolom nem dvi csatolós a monitor, amibe hdmi - dvi kábellel kötöd az adapter kimenetét :D
Esetleg a procin is múlhat bizonyos esetekben, mert abban is lakhat az integrált gpu.

[ Szerkesztve ]

(#102088) cigam


cigam
félisten

Találkoztatok olyan (zseb)rádióval, amiben WiFi-s internet rádió funkció van? Magyar boltokban 30-40k-ról indulnak, pedig semmi extra nincs bennük, amit ne lehetne olcsón tömeggyártani(másolni).

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#102089) Graphics válasza azbest (#102087) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fujitsu E700 / D3061-A alaplap, LG UH603V TV-vel :D

G530-as proci, 1155-ös gépkecske

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#102090) ZsoltG60 válasza emre (#102086) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Holnap reggel 09:00-tól Maiwo K104 2.5 Inch Usb 3.0 Hard Drive Enclosure Support SSD Free Tools SATA III - BLACK

kupon : Bfriday158
$2.99+$0.01 shipping. ha találok még akkor bedobom ide :) :))

Lumia 950XL

(#102091) emre válasza ZsoltG60 (#102090) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Asszem ilyesmi kellene, egy tápegységgel megtámogatva a 3,5 hdd-hez.
Mondjuk ebay-en olcsóbb. Itt van ami tetszik, de innét valahogy félek megrendelni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#102092) DeFranco válasza emre (#102086) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ugyanaz a csatoló, a tápolással lehet gondod egy háromfeles többet kér, azt nem biztos hogy kiszolgálja egy usb3-as port. 2-es biztosan nem.

(#102093) MADcat válasza cigam (#102088) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ez engem is érdekelne...
Mert alkatrészekből kihozom alin keresztül 5 ezer forintért. De egyben mi kerül 40-be....
Most egy málna pc-t használok rá... Volumio-val.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#102094) DJGABI válasza Dolphine (#102066) üzenetére


DJGABI
addikt

asszem simán is lehetett hozzá kapcsolódni mihome-mal, nem kötelező a reset. de nyilván be kell majd állítani az új hálózathoz is.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#102095) szabi__memo válasza ZsoltG60 (#102090) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ebben vajon milyen chipset van? Nem sok értékelés van sajnos

(#102096) choco01


choco01
addikt

Hali.

Erről a Remington borotváról vélemény?

Láttam az eladót meg hogy 0%os meg a reviewokat is..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#102097) ZsoltG60 válasza szabi__memo (#102095) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Itt van nálam egy de sajnos nincs mit belerakni :( még nem jött meg az ssd a laptopomba . Abból jön ki a hdd és ezzel csatlakozok az xbox360-hoz . Bár nem is tudom ,hogy tudnám kideríteni mi van a belsejében :N :))

Lumia 950XL

(#102098) 8 válasza emre (#102086) üzenetére


8
senior tag

USB 3.0 to SATA 22Pin Power Cable Adapter For 2.5 inch HDD Hard Disk Driver new $2.70

USB 3.0 To SATA 22 Pin 2.5/3.5 Inch Hard Disk Driver SSD Adapter Cable Converter $4.69 ez 3.5"-hez is jó de természetesen kell hozzá egy 12v táp is, mert az USB tápja nem elég

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#102099) SZIGMA válasza Dr.NX (#102076) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Az ebayen pár évvel ezelőtt nagy divat volt az "original" megnevezés (telefonalkatrészeket rendeltem leginkább), aztán persze küldtek valami vackot. Az ebay case-nél meg arra hivatkoztak, hogy az nem az eredetit jelenti, hanem a gyártó neve original.(Ügyes!)
(lásd még Klapka és a hagyományos mosópor)
Ment egy darabig, de aztán emlékeim szerint az ebay elverte a szájukat. Nem tudom most mi a helyzet, de szerintem az ebay ilyenkor nem vacakol velük, refund oszt jónapot.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#102100) spidersoft válasza lkristóf (#101940) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az én ilyen lámpám október 10-én ért ide.

Ma jött meg az EDC LED Flashlight Work Light toll alakú munkalámpa. Meglepően nehéz lámpa, kívülről csupa fém (nyilván alu, csak vastagabb fallal a megszokottnál). Egy darab ø5mm-es, kissé kúpos lábas LED van benne. Csak félig használt elemeim voltak (mutatós elemteszter szerint mindkettő OK, bár az egyik üresjáratban 1,45V környékén járt már csak), így 83mA*2,9V=240mW-ot kapott a LED. A LED-nek nincs semmi hűtése, műanyag öleli körül, a meghajtóját képező panel egy HH004 nevű háromlábút meg egy kis (szerintem) induktivitást tartalmaz. Nem vízálló, sehol nincs benne gumigyűrű, a lencséje kb. 6mm vastag... a fénye a teljesítményéből fakadóan nem valami erős, de cserébe nem is szórt, 1m-ről kb. 30cm-es fénykört produkál, szóval tipikus lyukba bevilágítós lámpának való. Színre a jópár éve divatos, azóta szerencsére a legtöbb helyről már kiveszett homálykék: valami olyan fura fényt produkál, amit észlelsz, hogy világos, de nem látsz semmit benne. 19 napja rendeltem.

Ma jött meg a maga alá füstölő, vízililiom leveleket ábrázoló kerámia izé. Jól be volt tekerészve, ennek ellenére két kis sérülés van rajta, de sanszos, hogy még csomagolás előtt keletkezhettek (gondolom ömlesztve lehetett a sok ilyen valami ládában), nem a legkilógóbb pontok vannak lepattanva, illetve a termék festett textúrája is sokkal gyérebb, mint a termékfotón. 27 napot futott. A lőszer még nem érkezett meg hozzá, ha megjön az is, teszt, és újra írok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.