Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101951) Graphics válasza Ghard (#101947) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jók, nekem volt több is, minden okés volt vele.

Cube is megfelelő.

Típus után keress, mostanság nagyon olcsón lehet kapni jó teljesítményűt. Habár Win-es tablet nekem kicsit idegen, nem nagyon tudtam jól használni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#101952) a2d2 válasza lkristóf (#101940) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem ez már rég megjött.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#101953) a2d2 válasza quailstorm (#101948) üzenetére


a2d2
addikt

Erről nem tudok nyilatkozni, de hasonló áron vannak az Ondák és az nálunk elnyűhetetlen. 3 gyerek használta folyamatosan, meg sem tudom számolni hányszor dobták le, sarkán a műanyagok már kipattogtak, sarkokon az aluház behorpadt kissé de már 4 éve megy. Szóval ezt a típust ajánlom.
Egyszer játszotta idén hogy se kép se hang akármit csináltunk vele, de bizonyos billentyűkombinációval tudtunk factory resetet csinálni rajta, szóval még csak brickelni sem lehet :)

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#101954) DJGABI válasza quailstorm (#101948) üzenetére


DJGABI
addikt

jaja a miix se makulátlan. fél évente ki kell vennem a touchscreen szalagkábelt meg vissza, mert néha elfelejt működni.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#101955) kenand


kenand
veterán

Sajnos a kínai táblák minősége erősen ingadozó. Van ami pillanatok alatt tönkremegy, van ami jól bírja. Van ami 5 generáció után is ordító hibával rendelkezik (logouton teszteltem az Onda Obook 10-et, fém ház miatt használhatatlan a Wifi ! , billentyűzet USB port csak 1.0-ás....stb). Cube iWork 10 sokkal jobb (egy kategória volt), de az Android része hirtelen nem indult, visszaállítás során a Win 10 is teljesen lemegy, több órás procedúra. Nem átlag felhasználónak való egy ilyen művelet...
Szintén kínai TESCO Opendott 4 is van a családban 14.900Ft-ért best buy volt, lassan 3 éve mennek, egynek romlott el a töltő aljzata, de ott a fiam volt a hibás (gariban javították). Időnként nem indul -csak forog körbe-körbe az open dott grafika-akkor a visszaállítás segít, de tárhelyt növelt, hackelt ROM van rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#101956) csakzolcs


csakzolcs
tag

Ide tényleg "kár" feljönni, fogy a pénz a kártyáról... :D :D :D :R

(#101957) fear2


fear2
tag

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy mi van a most futó "lucky bag"-ekben?
(Tudom,hogy rendelés után messengerben látszik, de még rendelés előtt szeretném tudni :DDD )

Telefonos (?):
[link]

Xiaomi hálózait kütyü (2db):
[link]

Előre is köszi! :))

[ Szerkesztve ]

(#101958) Druss válasza fear2 (#101957) üzenetére


Druss
aktív tag

A hálózati kütyü nekem Xiaomi R01 Mi WiFi Amplifier volt.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#101959) quailstorm válasza zoltan6 (#101949) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Amikor ez a Hi8 elszállt, akkor tömegesen mentek tönkre, ez egy tervezési hibás gép, szerintem megengedhetetlen.
MIIX-et nekem azért kellett szerelni, mert ráléptek. Nekem meg azzal nem volt gond, ellenben belül kicsit több nyoma van a törődésnek.

Tudom hogy nem reprezentatív, ha az összes tönkremenne már a cég se létezne. Ettől még a tablet belsejében azon spórolnak, amin tudnak és nem árt tisztában lenni vele, hogy emiatt előfordulhatnak hasonló blamák a továbbiakban is.
Meg kell nézni az adott típus jelenleg forgalmazott szériáját milyenek vele a tapasztalatok. Nincsen ingyen kolbászkerítés, valamin spórolni kell, hogy a legolcsóbb legyen a termék, és kvázi hihetetlennek hasson az ár/érték arány.

A Hi8 valaha droid 4.4 Win10 dual bootos volt. Aztán megfőtt, csíkozott, majd meghalt.

[ Szerkesztve ]

(#101960) mobilizmo válasza Ghard (#101947) üzenetére


mobilizmo
addikt

Pénteken vittem szervizbe 2016.11.11-én vásárolt Hi10Pro-t. Gyakorlatilag az elmúlt 1,5 hónapban volt csak használva. Úgy tűnik meghalt benne az MMC. A hivatalos szerviz egy sződligeti egyéni vállalkozó(!), egyébként tök szimpatikus fazon, beszélgettem vele jó fél órát. Azt mondta esélytelen a garanciális ügyintézés és egyébként is hónapokat kell várni egy-egy alkatrészre, a Chuwi nagyon sz@rrágó módon gariztat. Az összes lapbook, notebook, tablet, stb.. közül egyedül a HI10Plus ami szerinte valamennyire normális minőségű, a többi ipari hulladék, senkinek nem ajánlja, akármennyire jó az áruk. Teljesen lutri, hogy 1 hónapot, 1 évet működik, esetleg évekig probléma mentes (ezt még nem is tudhatjuk nagyon). Függetlenül a Chuwitól még annyit érdemes tudni a dualboot-ról, hogy ARM-re ugye nincs Windows, tehát mindig intel platformról beszélünk. Arra meg 5.1 az utolsó portolt android verzió és hát a támogatottsága is elég gyér. Alap dolgokra jó, de többre nem nagyon lehet számítani.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#101961) DJGABI válasza kenand (#101955) üzenetére


DJGABI
addikt

jaja a teszkós tab anno szuper volt. pedig aztán manapság csak kínából érdemes rendelni, itthon újonnan 40nél kezdődnek a 2 gigások. nem is értem, mobilt se vennék már annyi memóriával

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#101962) erdey_a


erdey_a
őstag

Jó reggelt. Ha veszek egy ilyet usb wifi dugasz, és bedugom a tv boxba, akkor elképzelhető, hogy a belső antenna által megcsípett 20 Mb/s-ből kijön 40-50 Mb/s? Mert ha a box melllé teszek bármilyen egyéb eszközt (laptop, telefon) akkor azok jellemzően ezt a sebességet érik el az adott helyen.

Egyáltalán működik az ilyen androiddal?

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#101963) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Megérkezett a Mr. Bean maci. Lehet ha szedne vizhajtót az segitene rajta, mert nagyon beteg. Olyan mint az ovodai ajándékozás, 5 évesek csinálták 5 éveseknek.

(#101964) sagesz93 válasza fear2 (#101957) üzenetére


sagesz93
addikt

Hali,

Hogy lehet megnézni, hogy rendelés után mi lesz benne? Nem vágom ezt a messengeres dolgot.

:R

(#101965) maross


maross
veterán

Tudtok ajanlani olyan -lehetoleg olcso- toltot, amelyik nem cicereg? Teljesen lenyegtelen a teljesitmenye, egy usb-s radiot szeretnék beledugni par evre :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#101966) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami jó bluetooth-os fülhallgatót ami jó árban van és tényleg jó is?

(#101967) 8 válasza DJGABI (#101961) üzenetére


8
senior tag

"nem is értem, mobilt se vennék már annyi memóriával"

Apple iPhone 8 - Full phone specifications - GSMArena.com
:DDD

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#101968) fear2 válasza sagesz93 (#101964) üzenetére


fear2
tag

Szia!

Rendelés után:
"Profilba Go to Messenger, és ott már látható hogy mi volt benne"

(#101969) fear2 válasza Druss (#101958) üzenetére


fear2
tag

Szia!

Igen,igen, de ez már 2PCS-s szatyorka. :DDD
Lehet hogy 2db wifi Amplifier ? :DD :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#101970) Chris Kiki válasza Ghard (#101947) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nekem Hi13 van. Az összeszerelés és az anyaghasználat minősége nagyon jónak mondható. A belepakolt alkatrészek is inkább a minőséget tükrözik. A külföldi fórumokat olvasgatva a garanciális ügyintézés kritikán aluli, alkatrész nincs, a support nem válaszol semmilyen kérdésre. Ha bármi próblémád van, csak magadra és a fórumos közösség segítségére támaszkodhatsz.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#101971) sagesz93 válasza fear2 (#101968) üzenetére


sagesz93
addikt

hát őőőő, lehet én vagyok a láma, de nekem nem változik semmi , nem jelenik meg új infó, ha rámegyek arra... :U :(

(#101972) KamuMazsola válasza hardline (#101561) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem is megérkezett az M163 Wireless Bluetooth headset. Azért az egy dollárt simán megérte, igaz androidos telóval próbáltam, nekem az a hiba eddig nem jelentkezett mint neked. Sőt, ha valaki tudna még rá kupont vennék még párat haveroknak repibe 1$-ért.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#101973) zsiz


zsiz
őstag

Ebben szúnyog riasztó volt nekem. Ennyit megér? [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#101974) cidalain válasza zsiz (#101973) üzenetére


cidalain
veterán

ha működik, és jövő nyárig el nem kevered valahova, akkor megérhet ennyit. :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#101975) vince válasza cidalain (#101974) üzenetére


vince
őstag

...és ha olyan helyen él, ahol vannak szúnyogok - nálunk pl. nincsenek :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#101976) notika77 válasza zsiz (#101973) üzenetére


notika77
senior tag

Szinte csak véletlen fog meg szúnyogot. Én levettem róla a rácsot, úgy már kicsit jobb volt, de azt azért nem ajánlom, mert elég nagyot üthet. Ennél sokkal jobban teljesített az UV fénycsöves csalogató-sütő, de a legjobb "passzív" az UV LED-es csalogató, majd ventilátorral beszívó, illetve az abszolút legjobb az aktív közreműködést igénylő teniszütős sütős megoldás lett.

ui.: a leghaszontalanabbak pedig a "hanggal riasztós" dolgok lettek, amik se szúnyog, se egér ellen nem váltak be.

[ Szerkesztve ]

(#101977) bul07 válasza zsiz (#101973) üzenetére


bul07
nagyúr

Pont kérdezni akartam hogy mi van benne, én toltam rá pontot így 0.74$ lett a vége, majd meglátom ér e valamit :)

Amúgy pörgessetek hátha dob valamit
[link]
És persze itt is
[link]

Kattintás a megosztásra és újabb pörgetési lehetőség(ténylegesen nem kell megosztani)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#101978) DJGABI válasza 8 (#101967) üzenetére


DJGABI
addikt

jó a harapott alma más tészta. bár azért ahogy hallottam ios11-gyel már ennél is panaszkodnak hogy megnyit 10 lapot, aztán ha átvált meg visszatér böngészőbe, akkor újratölt. #firstworldproblems

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#101979) notika77 válasza bul07 (#101977) üzenetére


notika77
senior tag

3x tudtam pörgetni megosztás nélkül és szerintem mindig ugyanazt az animációt játszotta le így az eredmény is 3 kupon lett (30% órákra és 2db 14%-os consumer electronic).

[ Szerkesztve ]

(#101980) KamuMazsola válasza bul07 (#101977) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én a második linken pörgettem 5 pontot meg telefon kiegészítőkre 13%-os kuponokat. Ezek a kuponok átruházhatók? Mert van belőle egy rakattal és ha igen, szívesen közzéteszem.

Üdv.: KamuMazsola

(#101981) 8 válasza zsiz (#101973) üzenetére


8
senior tag

Ez nem szúnyogriasztó, hanem szúnyogvonzó... de még az sem. Az ultraibolya fény magához vonzza a rovarok/bogarak többségét, az előtte levő nagyfeszültségű fém lap pedig agyoncsapja.
Probléma csak azzal van, hogy a szúnyogok nem feltétlenül a fényre mennek, hanem a kilélegzett szén-dioxid alapján találnak meg, tehát a szúnyogok valszeg magasról tesznek majd erre az eszközre és ugyanúgy csípnek. Cserébe lesz egy kérdéses hatékonyságú, kitudja milyen minőségben összerakott eszközöd a 220-ban ami folyamazosan szívja az áramot és bármikor kigyulladhat az éjszaka közepén, amikor ráadásul még szaglásod sincs, és csak mák, ha éppen felébredsz a füstre...

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#101982) cidalain válasza vince (#101975) üzenetére


cidalain
veterán

nálunk vannak, de nem télen. bár mondjuk a kérdező lehet hogy ugandában lakik ugye....

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#101983) 8 válasza KamuMazsola (#101980) üzenetére


8
senior tag

Én is szívesen közzétenném itt, bár kétlem, hogy eme fórum közönsége majd a teljes áras termékekből fog vásárolni 15-30% kedvezménnyel :D

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#101984) hardline válasza KamuMazsola (#101972) üzenetére


hardline
senior tag

Lehet, hogy kifogtam egy hibás példányt, de nem hiszem.
Próbáltam azóta több iphone-nal és két droidos telefonnal is. Az apple termékeit nem szereti, mindegyikkel ugyan azt csinálja.
A droidos telefonokkal viszont stabil a kapcsolat. A mikrofon persze ugyan olyan borzalom hangminőséget produkál, de legalább működik.

(#101985) spiky03 válasza mobilizmo (#101960) üzenetére


spiky03
veterán

Csupa jó hírek. :DDD

Én is pont most (11.11) vettem egy Prot.
Kivancsi leszek, hogy milyen lesz ha megjon.
Laptop helyet használnám, böngészésre, TCre, meg pár wines progira amot nem tálatam androidra.
Az androidos részét meg szintén böngészésre meg képregény olvasasra, távirányítóra pár appal.

De majd ha egyszer befut akkor írok róla, hogy én milyet fogtam ki.

Jelenleg még Southallban pihen. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#101986) KamuMazsola válasza hardline (#101984) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Akkor asszem kijelenthető, hogy androidos eszközökkel kompatibilis.

Nekem van egy ilyen, persze nem 1$ volt, az jobban tetszik. Esetleg ehhez van kuponja valakinek?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#101987) tlala válasza notika77 (#101979) üzenetére


tlala
addikt

Nálam annyi a különbség, hogy 2db 30%-os óra, és 1 db 14%-os mobilos kupon. :)
De valójában szerintem csak pontokat veszítettünk. :DDD
A kerékforgatás 13%-os általános kupont adott.

(#101988) bertokl válasza KamuMazsola (#101986) üzenetére


bertokl
tag

GBXM1107 leviszi 7.11-re.

(#101989) csmat


csmat
senior tag

Kocsiba telefonkihangosításra van valami javallott eszköz? Roidmi 2s enbkívül, aminek állítólag csapnivaló a kihangosítása?
Mert akkor az fm transmitternek megrendelem a roidmi 3s-t , de kéne valami telefonáláshoz is.

(#101991) beg


beg
veterán

Reflinkes bejegyzés továbbra is törlődik. Bővebben: összefoglaló.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101992) drpele válasza csmat (#101989) üzenetére


drpele
senior tag

Roidmi 2s tulajként ez engem is érdekelne, mert én is eljutottam odáig, hogy a handsfree üzemmódot letiltottam a telefonhoz párosított Roidmi 2s beállításai közt, annyira csapnivaló volt (lent, a sebváltó tövében van a szivargyújtó csatlakozó, s már csak akkor értették mit beszélek, ha már üvöltöztem).

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#101993) kinaicuccok válasza tlala (#101987) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

"az eredmény is 3 kupon lett (30% órákra és 2db 14%-os consumer electronic)."

Nálam ugyanez a helyzet

Úgy volt, hogy megosztással lehet újabbat pörgetni, de nekem csak pontokért enged.

[ Szerkesztve ]

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#101994) Watcher45 válasza beg (#101991) üzenetére


Watcher45
tag

Ezt az enyémre írtad? Nem értem mit ronthattam el igazából, mert a link a gearbest hivatalos oldalára mutatott. :F

(#101995) beg válasza Watcher45 (#101994) üzenetére


beg
veterán

Itt megtalálsz minden infót hozzá. A .html legyen a link vége semmi más.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101996) KamuMazsola válasza bertokl (#101988) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ez jó ár érte, köszi!

Üdv.: KamuMazsola

(#101997) janek2


janek2
tag

Sziasztok.

2 ablakra kellene belülre, karácsonyi led égő. Valami jó kis kupon vagy akció valahol?

[ Szerkesztve ]

janek

(#101998) FingR86


FingR86
őstag

app-ból, tovább is pontozható még (2.12$)

(#101999) Watcher45 válasza beg (#101995) üzenetére


Watcher45
tag

Ok. Bevallom nem néztem a link végét, mivel a hivatalos oldalról másoltam be, Sorry

(#102000) sonar válasza Donki Hóte (#98936) üzenetére


sonar
addikt

Kollégának a hetekben fogták meg és jött az 50 ezres birság is :Y és most megy a fejvakarás.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.