Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) XaraX válasza <>jana<> (#1347) üzenetére


XaraX
addikt

Hát ha így maradna,már elégedett lennék.
De ha még javulni is fog,akkor tényleg nagyon tuti. :) :DD

(#1352) Peter789 válasza Nakata (#1349) üzenetére


Peter789
senior tag

a karosszéria elemeket leszámítva alig van 1-2 alkatrész benne ami skoda specifikus... de ez igaz az összes audira, seatra, skodára, vw-re... annó néztem ilyen motorral toledo-kat is, és egy csavar különbséget nem láttam a motorháztetőt felnyitva...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1353) Nakata válasza Peter789 (#1352) üzenetére


Nakata
tag

Hehe hát igen.Most nekem mindenki azt mondja, hogy az Audi-t a VW gyártja(vagyis ugy érte mind a Skoda az VW-é) Most akkor ez ,hogy van??Sztem az Audi kicsit jobb mind a VW(nem sértés akar lenni) csak, hogy az audi-t megvenné a VW.Ha valaki tudja akkor írja le nekem :DDD :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1354) Nakata


Nakata
tag

Most,ahogy nézem a Tv-ben a tüntetést(balhét) ebben csak az a jó, hogy rengetek Octávát látok :DDD :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1355) Peter789 válasza Nakata (#1353) üzenetére


Peter789
senior tag

a legnagyobb különbség, amit meg kell fizetni az a logó... :) műszakilag cirka ugyanolyan mind, csak több pénzért több extrát, jobb minőségű belsőt adnak - valamint az olcsóbbakba szándékos butításokat visznek bele, mint pl az octavia-ban a hátsó lábtér, a kevés funkciós manuális fűtés (nem tud egyszerre ablakra meg máshová fújni), etc...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1356) Nakata válasza Peter789 (#1355) üzenetére


Nakata
tag

Az Octiban jó a lábtér hátul(vagyis az Octi II-ben) meg hát tleg a kapaszkodó, hogy gyorsan visszacsapódik nem szép lassan ez is direkt butítás,de végülis nem zavar.Nagyon jó autó az Octi így is. :R

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1357) Peter789 válasza Nakata (#1356) üzenetére


Peter789
senior tag

pontosan ezt akarták... jó autó mind, de direkt van pár apróság meg a presztizs amivel igyekeznek a drágább irányába terelni a vásárlót...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1358) Nakata válasza Peter789 (#1357) üzenetére


Nakata
tag

Nah igen nekem is 5.3 milla és nincs digit klíma,hátsó el.ablak azért ezek hááát ennyi pénzért igazán lehetett volna.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1359) marsu válasza Nakata (#1358) üzenetére


marsu
addikt

Amit én kaptam extrák 3,8M-ért az:

- CD-s autórádió,
- ABS,
- ASR (kipörgésgátló),
- automata kétzónás digit klíma,
- centrálzár,
- 4db elektromos ablak(elől-hátul),
- elektromos tükör,
- index lámpa a tükrökben is,
- fűthető tükör,
- immobiliser,
- ködlámpa,
- légzsák, összesen 10db,
- szervokormány,
- színezett üveg,
- állítható kormány,
- metálfényezés,
- garancia 2 év,

mod:
- garancia lehet hogy 3év? :D

[Szerkesztve]

Press any key to continue ...

(#1360) Peter789 válasza marsu (#1359) üzenetére


Peter789
senior tag

hát ez elég szép extra lista... bár gondolom ha nem bemutató darab lett volna akkor jóval magasabb szám lett volna a számla végén...

de sokszor a reál ár elég ''dinamikus'' a hitelek miatt... sokan azt hiszik hogy mekkora ászok, lealkudtak 1M-t a kocsi árából, aztán ha utánaszámolnának a hitelüknek akkor kiderül hogy rosszabbul jártak mintha máshol vették volna kevesebb ''engedménnyel''... :)

az 5.3M-s O2-ben már gondolom valami elég ütős motor van, ha ilyen ''fapados'' ennyi pénzért...

(off: délelőtt vagy délután leszel bent a melóhelyen?)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1361) Peter789


Peter789
senior tag

ha valaki 5x100-as alufelnit keresne...

[kép]

[link]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1362) marsu válasza Peter789 (#1360) üzenetére


marsu
addikt

Szia!

Reggel 7:00-től itt vagyok, esteg 18:00-ig biztosan.

Press any key to continue ...

(#1363) Peter789 válasza marsu (#1362) üzenetére


Peter789
senior tag

ok, most megyek aludni mert éjszakás voltam, de délután akkor lehet beugranék... a telefonod nálad van? :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1364) marsu válasza Peter789 (#1363) üzenetére


marsu
addikt

Jó pihenést, ha felébredtél, és jössz akkor hívj! Telefon nálam van.

;)

Press any key to continue ...

(#1365) Nakata


Nakata
tag

Na igen de, inkább kevesebb extra,de nagyobb motor legyen nekem.Végülis,ha azt nézzük csak a légzság a digitklíma és a hátsó el ablakok a jobb extrák.Viszont csak 1.4-es a NemKiMonDhatÓneVűAuTÓ :DDD .Nekem van tempomatom,hátul senki nem ül :D ,légzsák is csak elől kell a klíma meg hát jó van ez így bár tleg jobb lenne a digit.De ezek nélkül is elvegyok az 1.9-es motorral.Lényeg a Klíma nekem.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1366) Peter789 válasza Nakata (#1365) üzenetére


Peter789
senior tag

ez is egy érthető szempont, nem lehúzni akartam... :) én inkább annak a híve vagyok, hogy pár évesen rendes motorral és full extrával veszek kevesebbért...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1367) Peter789 válasza marsu (#1364) üzenetére


Peter789
senior tag

akkor összeszedem magam aztán beugrok...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1368) marsu válasza Peter789 (#1367) üzenetére


marsu
addikt

Ok, itt vagyok ...

Gyere nyugodtan!

:)

Press any key to continue ...

(#1369) marsu válasza Peter789 (#1367) üzenetére


marsu
addikt

Ezek a RedBull-os lányok milyen rendesek ... :D

Pont akkor osztogattak ingyen RedBull-t amikor itt voltál. ;) Pár havonta szoktak jönni, legutóbb szeptemberben voltak.

:DDD

Press any key to continue ...

(#1370) Peter789 válasza marsu (#1369) üzenetére


Peter789
senior tag

jöhetnének fehérvárra is... :C :DD

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1371) Nakata válasza Peter789 (#1366) üzenetére


Nakata
tag

Jó igen nem rossz a használtautó sem,de azért még sem mindegy, hogy ki f*n*ik bele először :DDD (bocs a kifejezésért :D ) meghát érezni az új auto szagát,annál nincs jobb, vagyis van, de ez most nem ide tartozik :DDD :DDD.Meghát,ha használtat vettem volna, akkor is ebben az árban vettem volna és akkor egy BMW 730-asat vettem volna,de akkor az az udvaron állt volna(na meg persze akkor törlesztőrészletes mókába mentem volna bele),de jó ez így mert az asszony ezért is sikítozott :DDD ,hogy minek ilyen nagy autó meg így meg ugy.Szóval akkor inkább egy kevesebb extrás,de nagy motoros és uj autó.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1372) tomej


tomej
aktív tag

Na elértem az első 500 km-t, átlagfogyasztás (nem a board computer szerint) 7,3 l/100km kb. 1/3 városi - 2/3-ad országúti vegyesben. Ha ez még megy lejjebb is, akkor ki sem szállok többet belőle :D . Mentem közben egész rövid távokat is, amikor még bemelegedni sem nagyon volt idő, erre a computer 12,6-os fogyasztást adott meg, ami tök reális. :C . A gyorsulás egész tűrhető. (V6-os sport mondeo után rosszabbra számítottam) M7-en simán gyűrte a családdal a 130-at, de nagyon még nem nyomom neki. (Asszem később sem fogom :D )

(#1373) Nakata válasza tomej (#1372) üzenetére


Nakata
tag

V6-os Mondeo-t képes voltál eladni?? :DDD :DDD Ááááááh :D Bátyámnak sima 2.0 Diesel Mondeo van és az is nagyon baba akkor képzelem az milyen lehetett

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1374) <>jana<> válasza Nakata (#1373) üzenetére


<>jana<>
senior tag

egy skodáért hogyne adta volna el:)

(#1375) tomej válasza Nakata (#1373) üzenetére


tomej
aktív tag

ÁÁÁÁÁ Az történt, hogy toltam neki az M7-en tavaly aug 18.-án és a sűrű forgalom miatt nem láttam, hogy a hűtővíz elfolyt (eldurrant egy kib. cső), és beállt a motor.(pedig 2 db kib. lámpa is jelezte...) Amúgy 9 éves volt, mikor elhalálozott... Az ülések, meg a kínyelem... A VW-nek sokat kell erősíteni, mire eléri a 10 évvel ezelőtti mondeo vagy BMW szintet. No nem akarok naon off lenni, de sokunkat megbűvöl még az új autó illata... Engem is. Így most skoda fan vagyok. (nem bántam meg) Az első autóm egy 120L volt. Ez most asszem hosszabb házasság lesz, a következő beruházás pecóbővítés. Legközelebb talán octavia 1.9 diesel, most agitálom be egy haverom, vegye meg amit én szerettem volna, ha lett vona rá pénzem...

(#1376) tomej


tomej
aktív tag

Ja azzal azért nem ilyen fogyasztási értékek voltak. Nehéz volt nem kihasználni a rendelkezésre álló teljesítményt. Most gyerekkel a gyerekülésben jobb is így.

(#1377) Nakata válasza tomej (#1375) üzenetére


Nakata
tag

Háát végülis úgy érthető.Én még nem vagyok lekötve(hála az égnek),de hát még a fiatalságomat élem :) .Szóval én most tombolok amíg lehet és csak utána a gyerek.De azért sííííratom a Mondeo-dat :O :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1378) Nakata válasza tomej (#1375) üzenetére


Nakata
tag

Jah és én is 120-assal kezdtem :DDD :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1379) tomej válasza Nakata (#1377) üzenetére


tomej
aktív tag

:O

(#1380) marsu válasza Peter789 (#1370) üzenetére


marsu
addikt

Peter789!

DVD itt van, rajta a 2002, 2004, de a 2007 csak két hét múlva lesz ... Ráfér az is, ha kell.

Egyben viszed el, vagy elviszed így?

Press any key to continue ...

(#1381) -NOKIA- válasza Nakata (#30) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nekem is volt szerencsém egyszer használni 1 fehér 1.4est,nagyon jó kis autó... vagy is nagy auutó :D
Amúgy barátaimnak is van (1,6benzin) és mind hibátlanul megy :C
Egyszer remélem én is took venni 1 et :O :)

(#1382) <>jana<> válasza -NOKIA- (#1381) üzenetére


<>jana<>
senior tag

nagyon kell akarni:) vagy úgyleszel vele mint én az ujj mercikkel lessz ez még 10 éves...:)

[Szerkesztve]

(#1383) Nakata válasza <>jana<> (#1382) üzenetére


Nakata
tag

hehehe :DDD jól mondod.Én is így vagyok vele csak én a BMW-kkel.Néztem is Németből 5 és fél Millából kapok egy pár éves 730 asat ami itthon olyan 7-8 M kezdődik

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1384) tomej


tomej
aktív tag

Lenne egy lényegi kérdésem: Milyen üléshuzatot érdemes a 2-es octaviaba venni? Szétnéztem egy-két tecsó szerű helyen, de tökre sz@r cuccokat árulnak, pl. csak 98%-ban műszál, meg a kompatibilitási táblázatban fel volt tüntetve az octaviatól a ford T modellig minden, amit valaha gyártottak. Szőnyeggel ugyanez a helyzet, kaptam ugyan ajándékba egy garnitúrát, de pénteken jobban szemrevételeztem és akkor láttam, hogy nem is eredeti, hanem car-tex. Egyébként meg teljesen szokatlan alakja van az első kárpítnak, nem is megy bele az univerzál.

(#1385) misimagaki válasza tomej (#1384) üzenetére


misimagaki
aktív tag

A sof.hu-n van szlovákiai cím, ahol állítólag gyári anyagból varrnak huzatot.
Mi Gödön varrattunk. Kétféle anyagból dolgoznak. Van nekik plüss, és szövet. Több színből lehet választani. Mi szövetet vettünk, az 15 eFt volt. Jó vastag tartósnak igérkező anyag. Nagyon régi műhely már. Kb. 15 éve láttam először a cégtáblájukat. Telefonszámot tudok küldeni, és fényképeket a leggyakrabban használt kárpitokról, illetve a miénketről is tudok képet küldeni.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#1386) Nakata válasza tomej (#1384) üzenetére


Nakata
tag

Igen a gumiszőnyeg amit adnak az nem gyári,de nem ám.Ami az ülshuzatot illeti én nem rakok bele,én már azon gondolkdam, hogy az egészet áthuzatom :DDD :DDD ,de aztán rájöttem,hogy milyen hülye vagyok :DDD :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1387) Nakata válasza -NOKIA- (#1381) üzenetére


Nakata
tag

Jah most nézem, hogy rendesen előreolvastál :D Bíííztosan lessz neked is egyszer.Lehet nem holnap,de türelem és sok munka :F :DDD árán meglessz az az octi. :R :R (de remélem minnél előbb lessz neked is :C :DD ),de rég használtam ezt a szmájlit :C :DD :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1388) tomej válasza misimagaki (#1385) üzenetére


tomej
aktív tag

oldal légzsákkal mi a helyzet? mert arra az ülésre áll. másfajta huzat kell.

(#1389) Nakata válasza tomej (#1388) üzenetére


Nakata
tag

Jajj tleg sztem a szalonban kérdezz rá mert akkor ott egy kicsi helynek kellene maradnia vagy passz.Nah ennek utánanézek én is.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1390) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

ejj ma belefordult a 13 ezredik kilométerbe a járgány:( gyorsan meglessz az első szervizem így:(ennyi kilóméterre evett kb fél liter olajat a gépsárkány. ez elég jó ahoz képest hogy bejáratás is benne van.

(#1391) Nakata válasza <>jana<> (#1390) üzenetére


Nakata
tag

Ajjj hááát igen te nem tudsz mit tenni mert neked napi több 100 kilóméter megy bele a munkád végett.Nah jó lehet nem több 100,de ugy emléxem jó sokat utazol. :) OFF:Én ami azt illeti, most tervezek egy nyári Francia kiruccanást+egy kis FEKETE ERDEI látogatást németben a rokonoknál ott nekem is fog jönni pár ezer km :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1392) misimagaki válasza tomej (#1388) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Van nekik olyan is ami oldallégzsákos ülésre is jó. Igazából nagyon jól el vannak eresztve sablonokkal. Évjárat szerint azonosítják be az autókat, illetve az üléseket. A hölgy mondta pl. hogy a Suzuki valami hat féle üléssel jött ki az élete során, és mind tudják gyártani.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#1393) <>jana<> válasza Nakata (#1391) üzenetére


<>jana<>
senior tag

élvezem a vezetést,csak sajnálom a járgányt:)

(#1394) misimagaki válasza tomej (#1384) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Szőnyeg az érdekes dolog. Mi kértünk végül, mert nem birtam kialkudni a szalonban. Így 12 eFt kaptunk jó kis Octavia feliratos gumiszőnyegeket.
A röhej az, hogy a szalontól szerintem gyalog 5 percre van egy Skoda alkatrész kereskedés, ahol árlistában 6 eFt környékén láttam szőnyeget. :(((

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#1395) Nakata válasza <>jana<> (#1393) üzenetére


Nakata
tag

Valahogy nem kételkedtem benne, hogy élvezed a vezetést :DDD :D :D

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1396) <>jana<> válasza misimagaki (#1394) üzenetére


<>jana<>
senior tag

én ajándékba kaptam:) nemtom hány %al lett magasabb a thm ezmiatt:)

(#1397) <>jana<> válasza Nakata (#1395) üzenetére


<>jana<>
senior tag

este mondva csinált indokkal képesvagyok kimenni beleülni egy kicsit...ez már beteges:)

(#1398) misimagaki válasza <>jana<> (#1397) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Ezzel pontosan én is így vagyok. Mindig keresek valami okot, hogy mehessek egy kicsit.... :D :D :D :D

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#1399) <>jana<> válasza misimagaki (#1398) üzenetére


<>jana<>
senior tag

és az a baj hogy nem múlik:) :D :DDD

(#1400) tomej válasza misimagaki (#1394) üzenetére


tomej
aktív tag

honlapjuk nincs?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.