Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) marsu válasza The7up (#1700) üzenetére


marsu
addikt

:C :C

Igazi VW fanatikus vagy ...

:) ;)

Press any key to continue ...

(#1702) The7up válasza marsu (#1701) üzenetére


The7up
tag

Igyexik az ember :B

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1703) Nakata válasza The7up (#1700) üzenetére


Nakata
tag

Nem semmi ennyi VW-ent :) Szép ez a golf plus.Nagybátyámnak is ez van 1.6-osba.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1704) Nakata válasza <>jana<> (#1694) üzenetére


Nakata
tag

Hát, akkor pont annyi amennyi a törlesztésre elég,HA TÖRLESZTESZ persze.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1705) <>jana<> válasza Peter789 (#1699) üzenetére


<>jana<>
senior tag

ha az össz bruttó jövedelmed evvel a pénzel neméri el az 1.7 millát akkor 18% az adó.ami felette van az 36%.szal itt nem előny a magas bejelentett jövedelem:)

(#1706) <>jana<> válasza Nakata (#1704) üzenetére


<>jana<>
senior tag

törlesztek én is persze,jólenne ha így törlesztenének hejettem,de nem bízok benne. magyarországon valahogy semmi sem megy úgy ahogy kellene:)

(#1707) Nakata válasza <>jana<> (#1706) üzenetére


Nakata
tag

Na igen.Angliában TESCO-ban vásárlás :D látom előttem bankkártyával fizetnek.Jószokásomhoz híven magamban:''nah már megint 10 perc sorbanállás stb.,, és gyorsabb volt, mind a kp-s fizetés :Y Na meg, hogy Londonban felvettem egy kocsit és 2000km-el odébb leraktam ua. a cégnél és semmi gond.Itthon kicsit másabb a helyzet,de nem is fog változni jó sok évig ez még :(

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1708) Peter789 válasza <>jana<> (#1705) üzenetére


Peter789
senior tag

jah, értem, ezt bőven túllépem - de még így is viccnek érzem a fizum, van hová fejleszteni... :O :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1709) Nakata válasza Peter789 (#1708) üzenetére


Nakata
tag

Hát azért nem sírnék a helyedben,ha bőven túl léped :) :)

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1710) Peter789 válasza Nakata (#1707) üzenetére


Peter789
senior tag

sztem mostanra már a legtöbb helyen nálunk se gázos, főleg a nagyobb áruházakban, forgalmasabb benzinkutakon...

szüleim béreltek kocsit jenkisztánban, és meglepődtek amikor kérdezősködni próbáltak a kocsiról, hogy mégis mekkora teljesítményű, mekkora a tankja, mennyit mehet el vele kb? az ügyintéző csaj meg csak nézett nagy boci szemekkel hogy mit akarnak... :D kiküldték őket a parkolóba, keressék meg a rendszámot, a kulcs ott lesz benne, vigyék... a kapunál szó nélkül felnyitották a sorompót, eszükbe se jutott papírt kérni... amikor visszavitték, akkor senki meg se nézte a kocsit hogy nincsen e megzúzva vagy ilyesmi, csak megköszönték hogy igénybe vették a szolgáltatásukat és viszlát. no ezt itt a balkánon nem merném megjátszani, mert tuti megpróbálnának rámverni utólag valami javítást...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1711) Peter789 válasza Nakata (#1709) üzenetére


Peter789
senior tag

hát jah, tudom hogy sokan harnadából kénytelenek megélni - és nem is értem hogy hogyan lehetséges kijönni belőle... de még ennyivel is esélytelen mondjuk saját házra félrerakosgatni... :(

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1712) Nakata válasza Peter789 (#1710) üzenetére


Nakata
tag

Hát igen,Skóciában én is láttam egy BMW x5-ösetjobb oldala gyönyörő a másik pedig full karcos,de én olyan karcos kocsit nem láttam(csak a többi skóciai kocsit :D :D ) mert majdnem egy sávosak az utak és nem tudsz mit tenni.Nos én is hazajöttem, olyan 1 hónap múlva jött egy szép számla :) 100 000 valamennyi forintról :Y nyeltem egyet,de végülis volt benne minden:gyorshajtás 200-as fotó,de maradt a jogsi na meg karcok,de még olcsón megúsztam.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1713) Nakata válasza Peter789 (#1711) üzenetére


Nakata
tag

Na jó igen ebben igazad van.Már megint Angliai példával élve :D :D egyik jó barátom 1.5 éve ment ki Angliába és már vett saját kocsit(újjat) egy mondeo-t és vett egy lakást is és CSIRKEFELDOLGOZÓBAN dolgozik :Y Amugy nekünk vállalkozásunk van szóval így még kilehet bírni,de egyébként nagyon gáz megélni itthon.Szóval én még kitudok menni akárhova és 5-6 éven belül biztosan kimegyek :U

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1714) Peter789 válasza Nakata (#1712) üzenetére


Peter789
senior tag

tunéziában cirka az összes kocsi agyon vissza van karcolva az 50 éves franciaországból származó matuzsálemektől a vadiúj 30 milliós luxus darabokig... dupla sávos körforgalom, amibe 2 sáv megy be és ki is... meg az eszetlen vezetési stílusuk... hát ott nem mernék kocsit bérelni az tuti :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1715) Nakata válasza Peter789 (#1714) üzenetére


Nakata
tag

Azért Krétán-sem nagyon.'' sávos utat 4 sávosnak használják.Quad-al mentem és teljesen bevoltam tojva,mert az valami kegyetlen volt :DDD :D

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1716) Peter789 válasza Nakata (#1715) üzenetére


Peter789
senior tag

no ez már görögországban is megvan rendesen... jó széles utak, leállósávval... ha utólérsz valakit akkor az azonnal húzódik le és előzhetsz. a dupla záróvonal senkit nem érdekel, előz... az utak mellett 50 méterenként kis bádog kápolnák - mindnél meghalt valaki... :U

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1717) Nakata válasza Peter789 (#1716) üzenetére


Nakata
tag

:F :U :( Hát az már nem szimpi :F

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1718) amexi


amexi
csendes tag


Sziasztok. Megtudná valaki mondani, hogyan lehet ide képet beilleszteni közösbe?
Mert valamiért nem sikerül.

(#1719) Peter789 válasza amexi (#1718) üzenetére


Peter789
senior tag

lehet ez a gondod: a 7-es explorer megfogja ha a kép gombra kattintasz - felül a sárga sávon jobbkatt és engedélyez...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1720) probizz válasza marsu (#1667) üzenetére


probizz
tag

nice ;)

<jana>-é is tetszetős

[Szerkesztve]

(#1721) Kicker


Kicker
senior tag

üdv

gondolom van itt egy-két elvetemült vw polo tulaj...

nekem konkrétan a 2003as évjáratúval van észrevételem, méghozzá a zaj, egyszerűen undorító, hogy 90 felett olyan elviselhetetlen zaj van, hogy... és emellett most még néha a bal oldali ajtó tutul :D úgy értem hogy valahol befúj a levegő/erős szélben gyakran fordul elő/ és ilyen zümmögő hangot ad, hol hangosabb hol halkabb...

ezek után kérdem én? mi van a veletek fritz??? amúgy jó a kocsi a mai viszonylatban

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1722) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

Yess, a mai naptól mi is (kis családom) belépünk a Fabiasok táborába, most telefonáltak, hogy mehetek ma az autóért :D
Egy másfél éves Fabia kombi-t vettünk.

(#1723) Nakata válasza T. Almeida (#1722) üzenetére


Nakata
tag

Grat hozzá nektek is :) :R

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1724) Nakata


Nakata
tag

Tleg Fiúk,ti kaptatok Skoda magazint??Nekem ma hozta a posta.De végülis belegondolva lehet, hogy azért küldték, hogy kiengeszteljenek,mert a régi kocsira kikellett fizetnek 100 valahány ezret :((( Mert ugye kocsit elhoztam és ők lexarták, hogy átírás gyorsan meg minden és ugye jött 2007 és szépen erre az évre is fizetnem kellett a kocsiért :(

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1725) T. Almeida válasza Nakata (#1723) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Kösz! :)
Holnap szerelőhöz viszem, egy kis átvizsgálásra/olajcserére etc...Remélem megbízható autó lesz.

(#1726) Kicker válasza T. Almeida (#1725) üzenetére


Kicker
senior tag

jó szerelő kérdése... elvileg jó kis kocsi. benzines?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1727) T. Almeida válasza Kicker (#1726) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Igen. 1.2-es motor...a nagypapás tempómhoz (90/50) tökéletesen elegendő :D

(#1728) Nakata válasza T. Almeida (#1725) üzenetére


Nakata
tag

Hát jaja, a kis vizsálat neki sem árt :) és az 1.2-es motorral semmi gond nincs.Kicsi fogyasztás és kevés adó,de sztem mindenkinek volt kics köbcentis autója.Nekem 1.9-es Octi van,de mostanság szeretek menni kis köbcentis pl:1.3-as Suzukival, mert van egy olyan varázsa :DDD :D

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1729) tomej


tomej
aktív tag

Na, ma vmi önjelölt rendrakó nyugdíjas megdobta az autóm egy tojással. Most ez a legújjabb, ha úgy gondolják, hogy nem jó helyen parkolsz, akkor lépnek... Én még olcsón megúsztam, kicsit megsérült a gumi a szélvédő felett, a haverom pólóját egy kutyás tata kulccsal végighúzta. Ha megtudom melyik volt, (4 lakás jöhet szóba) nem köszöni meg, amit kap, az biztos :((( .

(#1730) Nakata válasza tomej (#1729) üzenetére


Nakata
tag

Akkor társasházban lax ugye??Na szép. Rettentő inteligens emberek élnek a földön.De a gumi, hogy sérülhetett meg a tojás-tól?? :F Hihetetlen milyen emberek élnek.Na persze ha neki lenne autója és ha csak hozzá érnél a pólód szélével biztos egyből felháborodna.Inkább nem mondok semmit,mert....

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1731) <>jana<> válasza T. Almeida (#1722) üzenetére


<>jana<>
senior tag

üdv a klubban:) szal nem kell offban írnod:)

(#1732) tomej válasza Nakata (#1730) üzenetére


tomej
aktív tag

Majd azér körbe kérdezek ki mit tud...

(#1733) tomej válasza Nakata (#1730) üzenetére


tomej
aktív tag

Gondolhatod milyen erővel csapódhatott be, ha a gumit kikezdte. A nap meg szépen ráégette a szélvédőre, meg a kasznira, egyébként jutott belőle a jobb első-hátsó ajtóra meg a hátsó szélvédőre is. 5 db százas kellett a mosóban, hogy nagyjából lejöjjön, utána meg mikor elindultunk az utastér megtelt főtt tojás szaggal. :W

(#1734) Nakata válasza tomej (#1733) üzenetére


Nakata
tag

Jujj most ezen felnevettem a főtt tojás szagon bocsi,de ez röhely.Hihetetlen honnan dobta az felmászott egy száguldó busz tetejére és onnan hajította ki :( vagy csak megmaradt neki a tuntetésből.De elképzelhető, hogy nem a házbéli öregúr csinálta.Ismered a mai embereket,mikor csak heccből betörik a kirakatot meg ilyesmik, ezeknek egy tojás semmi.De az tleg nagyon durva, hogy megsértette a gumit.Hihetetlen én a helyedben egyből ahoz mentem volna aki ''utál'' engem és kivertem volna a balhét :( :((( :U

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1735) Nakata


Nakata
tag

Óóóó hogy aza jó......Kiöntöttem egy fél liter friss forró teát és persze a Szakmunkákra.Ezaz lesz mit pótolni betegszabin :W De hülye vagyok :DDD :(

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1736) T. Almeida válasza T. Almeida (#1722) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Na, hazaértem nemrég az autóval, nagyon tetszik :D Ahhoz képest, hogy milyen kis motor van benne, nagyon jól gyorsul, szépen duruzsol..100 felett mondjuk elég nagy a szélzaj, de sebaj, 90-nél többet nemigen megyek.
Egy dolgot viszont csúnyán elszámítottam: az autó méretét. Hatalmas! A garázsban hétvégén rendet raktam, csináltam akkora helyet, ahova a Micránk lazán befért, mögé a motor, plusz a két bicaj...na a Fábiának így hiányzik 60 centi (vonóhoroggal együtt)!! A munkaasztalom is ki kell pakolnom vhova...5 méteres a garázs, és kb. 4.50 az autó...az első éjszakát az udvaron tölti.

Bocs, hogy ide blogolok, de teljesen lázban vagyok :D

(#1737) marsu válasza T. Almeida (#1736) üzenetére


marsu
addikt

Szia!

Gratu az új autóhoz! Sok sikert és sok örömöt hozzá!

Üdv a klubban!

:C

Press any key to continue ...

(#1738) The7up válasza T. Almeida (#1736) üzenetére


The7up
tag

Gratula az autódhoz!!! :C :DD

[Szerkesztve]

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1739) <>jana<> válasza T. Almeida (#1736) üzenetére


<>jana<>
senior tag

ez a topic erről szól:)

(#1740) Nakata válasza T. Almeida (#1736) üzenetére


Nakata
tag

Bocs, hogy ide blogolsz????Ezt meg sem hallottam :D Kötelező egy igazi Skoda fan-nak ide blog-olnia.Üdv a klubban. :R :C :DD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1741) marsu


marsu
addikt

Hamarosan tényleg igazi klubtalálkozót is tarhatunk ....

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#1742) Nakata válasza marsu (#1741) üzenetére


Nakata
tag

;)

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1743) tomej válasza T. Almeida (#1736) üzenetére


tomej
aktív tag

gratula! :)

(#1744) beencee


beencee
senior tag

Üdv mindenkinek!

Marsu volt olyan kedves, hogy az elmúlt szombaton a debreceni PH! talin személyesen invitált ebbe a topikba, ezúton is köszönöm :R
Valóban itt a helyem, a feleségemmel 1994 óta nyúzzuk a VW-ket és igazi ''márkasoviniszták'' lettünk, illetve igazi családtagok abban a szalonban, ahonnan vettük őket és ahol szervizeljük őket.
Szeretnék majd mindegyikről egy rövid leírást adni (van amelyikről kép is van, majd előkeresem őket), de ez egy hosszabb írásmű lesz, azt hiszem. Addig csak egy felsorolás:
- 1994. VW Polo 45, 3 ajtós, indigókék, 2000-ig volt nálunk
- 1998. VW Passat 1.6 Comfortline, ezüst, 2004-ig volt nálunk
- 2000. VW Polo 1.4 16V Comfortline, 5 ajtós fekete gyöngyház, 2004-ig volt nálunk
- 2004. VW Touran 1.6 Trendline, 7 üléses, antracit metál, 2006 tavaszáig volt nálunk
- 2004. VW Golf 1.4 Trendline, 5 ajtós fekete gyöngyház, jelenleg ez van

Amitől viszont mostanában be voltam indulva: 3 hete segítettem a barátomnak (aki veteránmániás) egy gyűjteményből megvenni, hazahozni, stb. egy gyakorlatilag gyári állapotú, 1978-as éjfekete Porsche 911 SC-t. Én 2 napig csak vigyorogtam, mint egy hülyegyerek...

(#1745) Nakata válasza beencee (#1744) üzenetére


Nakata
tag

Hát mekkora fan vagy teis :DDD Üdv itt nálunk :C :C Szép kis leírást adtál,Fleg a Porsche-s rész tetszik :)

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1746) T. Almeida válasza tomej (#1743) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Kösz mindenkinek! :)

(#1747) marsu válasza beencee (#1744) üzenetére


marsu
addikt

:C :C

Szia beencee!

Itt a helyed, közöttünk!

A VW Passat feeling nekem is megvolt, 1998-as 1,6 benzin ... és fehér! :DDD :D 2005-ben vettem, 2006-ig volt meg. Magyar Nemzeti Bank-os flottaautó volt, jó sok kilóméterrel ... egy évig volt meg, azthiszem jobb, hogy eladtam ... De nagyon jó kis autó volt, kényelmes, tágas, nagy csomagtartóval. De azért a közel 200.000km kicsit megviselte motorikusan. Bár vezetett szervízkönyves volt és érvényes volt a mobilitásgaranciája is, azért kezdtek előjönni rajta a hibák. De még jó áron el lehetett adni.

Press any key to continue ...

(#1748) marsu válasza marsu (#1747) üzenetére


marsu
addikt

[kép]

Itt egy kép róla ...

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#1749) Peter789 válasza marsu (#1748) üzenetére


Peter789
senior tag

én majd valami ilyesmi csúfságot szeretnék dízelben :)

[kép]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1750) Octi


Octi
aktív tag

Üdv Hölgyek/Urak!

Had agyjak át egy meghívót:

''2007 március 31-én 10.00 Vácott tartjuk Országos Skoda Orrmotor fanklub évadnyitó buliját.

Mint minden évben most is más helyen tartjuk az évadnyitót, hogy mindenki megismerhesse hazánk szép településeit.

A klub élet mindenkinek fontos és ilyenkor megismerhetjük azokat az új tagokat akiket eddig csak nick név szerint ismertünk.

És persze üdvözölhetjük régi barátainkat is, megtekinthetjük a Skodák milyen fejlődésen mentek keresztül az utóbbi találkozásunk óta.

Az idei találkozót a Dunakanyar Autócentrum támogatja.Biztosítja a termet és szervizlátogatást is. Valamint a ''City Reli ''első három helyezetjének díját.

Ez a ''City Reli'' kicsit rendhagyó lesz mivel Vác elrendezése és mérete igazi nagy csavargást nem tesz lehetővé. Ezért autózós -sétálós versenyt tervezünk.

Remélem az időjárás kegyes lesz hozzánk. Mottó : Az egészség mindenek felett!
''



Gyertek el minél többen ;)

Ui: A pestiek (és környékbeliek) találkoznak a Lurdy parkolójában 9 - 1/2 10 között, majd együtt vonulnak a talira. Aki úgy gondolja, hogy szívesen konvojozna egyet, jöjjön oda :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.