Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) <>jana<> válasza Nakata (#98) üzenetére


<>jana<>
senior tag

szerintem a motor nagyon rendben van,ha nem akarsz jampizni a járgánnyal.eddig automata honda civicet vezettem,ahoz képest verseny autó :D egyébként kultúrált vezetéshez elég.hozzáteszem az enyémben már az ujj octavia motorja van 75 pacira butítva,legalább is azt mondták ahol vettem a gépet.

(#102) <>jana<> válasza macskuliusz (#99) üzenetére


<>jana<>
senior tag

én a peugeotnál kezdtem az autó keresgélést,majdnem egy 207es lett de mindenki igyekezett lebeszélni róla, a totalcaron is lehúzták nagyon a peuegotokat rengeteg tipus hibájuk van állítólag elektromos hibák,rövid szervíz intervallum, váltó hibák. utána mentem a hondához mert elötte is az volt de csak a city lett volna elérhető árban,de annál csúnyább autót még nemláttam:) a végén véletlenül mentem be a skodához és ott az octi meggyőzött ,minden benne van és pont akkora amekkorának lennie kell.nekem egy tökéletes járgány most

(#103) macskuliusz válasza <>jana<> (#102) üzenetére


macskuliusz
csendes tag

''minden benne van és pont akkora amekkorának lennie kell.nekem egy tökéletes járgány''
Pontosan. Egyetértek. Régebben lenéztem a Skodát gondoltam VW ide vagy oda , nem tudnak túllépni a Favorit/Felicia minőségen.
De mióta meghajtottam Fabiat, Octaviat, Roomstert, Superbet, azóta nálam a Skoda a No.1 ár/érték arányú márka. Bár a Roomster annyira nem jött be.
Kiváncsian várom a Fabia II.-t

(#104) Nakata válasza macskuliusz (#99) üzenetére


Nakata
tag

Hát jah imádott országunk útjai nem mindeggyik kocsinak valóak, de Angliában vagyis Skóciában már láttam vagy 3 olyan luxus vasat(BMW,Merci,Audi)de fullos felszereltséggel hogy ott az útak jobbak de az ut menték bazinagy bokorsövények végig mindenhol.Nézegetem nagy meretten jujj de gyönyörő aztán átmentem a bal oldalukra és :D mindha villával egy csapat ovodás összehúzgálta volna de Skóciában az összes kocsi ilyen :D én egy 1.8 as új Zafirát béreltem de ez még Augustusban volt és ma küldték az ottani rendőrök a kis fotót 2 kiloval lekaptak hát ez van 100 000Ft :F hát nincs mit tenni. :W :)

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#105) Nakata válasza <>jana<> (#101) üzenetére


Nakata
tag

Akkor örülök hogy örülsz neki :C

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#106) macskuliusz válasza Nakata (#104) üzenetére


macskuliusz
csendes tag

Melyik cégnél bérelted a kocsit?

(#107) Nakata válasza macskuliusz (#106) üzenetére


Nakata
tag

őőőőő Europcar asszem így írják

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#108) macskuliusz válasza Nakata (#107) üzenetére


macskuliusz
csendes tag

Azaz, ismerős. Asszem úgy működik, hogy a büntetést a rendőrök a kölcsönzőre varrják ami,ha megvan a bérlő címe szépen áthárítja. És mennyi volt a bérleti díj, meg a letét? Forintban. Az Unióban Magyarországon az egyik legdrágább autóbérlés szempontjából.

(#109) Integra válasza macskuliusz (#108) üzenetére


Integra
titán

miből nem az?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#110) Kraptor válasza Integra (#109) üzenetére


Kraptor
őstag

Prostikbol?:)

(#111) macskuliusz válasza Kraptor (#110) üzenetére


macskuliusz
csendes tag

Talán, de szexért elvből nem adok pénzt. Legalábbis közvetlenül nem.

[Szerkesztve]

(#112) Nakata válasza macskuliusz (#108) üzenetére


Nakata
tag

Már pontosan nem tom mennyi volt a bérlés de jó sok font volt azt tudom :R

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#113) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Sziasztok!
Az Octavia Tour-hoz rendelhető extrafelszerelésként a megemelt futómű. Szerintetek ez megcsinálható gyári szervízen kívül is? Magyarul a szükséges alkatrészeket megvehetem boltban, és beépíthetem én is? Mindezt egy kis pénzmegtakarítás reményében.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#114) misimagaki válasza Nakata (#96) üzenetére


misimagaki
aktív tag

A Totalcaros teszt szerint a 407 Passat méretű autó, és amíg abban hátul keresztbe teszed a lábad, a Pugban nehezen...

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#115) Nakata válasza misimagaki (#113) üzenetére


Nakata
tag

Akoor már inkább tuningműhelyben rakass Hydraulikát bele ámbár ez drága,de komolyra véve sztem kellő tudással ha a skoda szervizelői megtudják csinálni akkor más szerelők is biztos

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#116) Nakata


Nakata
tag

Nah mi ez a kihaltság?? :O :O :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#117) <>jana<> válasza Nakata (#116) üzenetére


<>jana<>
senior tag

nemvolt kedvem kiszállni a járgánybó idáig :D már csak net kéne a gépbe,be sem jönnék a lakásba :DD

(#118) Nakata válasza <>jana<> (#117) üzenetére


Nakata
tag

Igazad is van ha már az enyém is itt lenne és is ezt tenném :D erre a hétre szerdára mondták de hát ki tudja de jó lenne ha a mikulás hozná de nagyon jó lenne :DD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#119) Nakata


Nakata
tag

Nah mindjárt megyek telefonálni, hogy mi van a kocsimmal már nagyon kéne :D de nagyon nagyon

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#120) Nakata


Nakata
tag

Grrrrr. Azt mondta 2 hét erre majd dec.15 körül, de ***** jó :((( :((( :W :((( wáááá most ideges vagyok :W :W :W :W :W :W :W

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#121) yanis válasza Nakata (#120) üzenetére


yanis
csendes tag

Rossz lehet most neked, de ne idegeskedj biztosan megjön hamarabb, és veled örülünk majd mi is. Fel a fejjel, a fenyő alatt már biztosan ott lesz! ;]

(#122) Nakata válasza yanis (#121) üzenetére


Nakata
tag

Köszike a szééép szavakat csak kicsit felhúztam magam mert erre a hétre mondták BIZTOSAN vagyis már azt mondták akkor hogy múlt héten ott lessz csak még ők intézik a rendszám meg minden erre még csak MA adta fel a megrendelést azért ez kicsit durva amugy bocsi a kacifántos írásért :DDD ,de mindegy most unokaöcsémmel törődök holnap én leszek a Mikulás :) :) a kicsike. Csak kár hogy pont hóban fog megjönni,dehát ez van rosszkor rendeltem meg :R

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#123) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

ne izgulj annál jobban fog esni amikor megjön a járgány:)

(#124) Nakata válasza <>jana<> (#123) üzenetére


Nakata
tag

Az Biztos :D :DD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#125) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Sziasztok!
Mi is egy Octavia Tour rendelése elött állunk. Dillemában vagyok riasztó ügyileg.
A szalon felajánlott vmi Meta márkájú riasztót 85 eFt-ért. Ez tartalmazza a központizár nyitását rádiósan. Alapban nincs benne.
Én utána néztem, hogy egy egyszerű, de amit már efogad a biztosító az 32 lenne, az is adna rádió távirányítást.
Tudom, hogy mivel 50 eFt a különbség nem kérdés, hogy melyiket kellenne választani, de mégis hajlok a gyári felé. Mert nem tudom érdemes-e esetleg egy későbbbi kisebb hiba miatt hallgatni a márkaszervíz sírását, az esetleg - szerintük rosszul beszerelt nem kompatibilis riasztó miatt.
Szerintetek?

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#126) <>jana<> válasza misimagaki (#125) üzenetére


<>jana<>
senior tag

nekem 50k ért raktak bele spalt,mindenre vigyáz mabisz elfogadja,felhúzza az ablakokat,nyitáskor felkapcsolja a belső villanyt.éas a lényeg hogy a skoda szervíz rakta be így nem szólhatnak semmit.

(#127) misimagaki válasza <>jana<> (#126) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Ha ötven állna szemben az én ajánlatommal vszinű én sem variálnék. 44-ért nekem is igértek 3 pontost, fekete vezetékekkel, fém házban. Nem tudom mit csináljak.

A másik ajánlatuk az jobb: 4 db téli gumi felnivel 88 eFt. Azt simán bevállalom, de a riasztót nem tudom. Nekem is elfogadja a MABISZ, de nem a Skoda márkaszervíz szereli be.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#128) <>jana<> válasza misimagaki (#127) üzenetére


<>jana<>
senior tag

a sógoromnak a peugeotnál aztmondták hogy ha nem velük szerelteti a riasztót akkor ugrik a garancia. erre kérdezz rá mielött mással csináltatod.

(#129) misimagaki válasza <>jana<> (#128) üzenetére


misimagaki
aktív tag

A beépítő szervíz szerint nem ugrik a garancia, de mi mást mondana. Rákárdezekmajd. Igazából még a macera elkerülése, ami a ''gyári'' megoldás felé hajt. Szervízbe el, bejelentkezni, időpont egyeztetés, időpontra elmenni. Autót ott hagyni, aztán érte menni. Hát izé, nem tudom.
Vonóhorgon gondolkozom még. A skoda.hu-n 79.500 a levehető fejes. A szalonban érdekesen néztek erre az összegre. Nagyon úgy néz, ki hogy ennyiért nem teszik bele....

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#130) <>jana<> válasza misimagaki (#129) üzenetére


<>jana<>
senior tag

nekem amíg intézték a papírokat addig beleraktak mindent.szerencsém volt minden féle képpen az autószalonnal ahol vettem a járgányt.

(#131) misimagaki válasza <>jana<> (#130) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Ez az. Megrendeled, és csak érte kel menni.
A szalonnal nekem is szerencsém van. Úgy néz ki, hogy Ők adják a legtöbbet a 13 éves használt autómért. Igaz más ajándékot nem is fognak hozzám vágni. A hitel is elég korrekt. Két napot leveleztem a kerekedelmi igazgatóval. :) Teljesen korrekt volt, pedig voltak olyan kérdeseim, hogy csak na. Aztán ma voltam bent, és mindent ami addig összegyűlt bennem kérdésileg kiboritottam az asztalra. :)

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#132) Nakata válasza misimagaki (#131) üzenetére


Nakata
tag

Attól függ, hogy neked a riasztó csak azért kell hogy legyen központi zár meg stb., vagy a kocsilopás ellen mert én a kocsiba nem rendeltem riasztót ámbár van benne táv. központi mert Ambiente felszereltségű de én váltózárat rakattam bele mert a riasztóra manapság már senki sem figyel fel ezzel meg had küszködjöny a nyavajás.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#133) Nakata


Nakata
tag

Jah és Boldog mikulást mindenkinek :)

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#134) <>jana<> válasza Nakata (#133) üzenetére


<>jana<>
senior tag

neked is boldog mikulást,de sajnos itthon én vagyok a mikulás már:)

(#135) Nakata válasza <>jana<> (#134) üzenetére


Nakata
tag

Ismerős :DDD ...Ma én voltam a Mikulás itthon :C

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#136) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Ma én is megrendeltem egy bazaltszürke Octavia Tour 1,4-t. Végül is riasztót nem vettem, sőt kiderült, hogy a téli gumi sem 88, hanem 110.
Rendelve lett hozzá egy vonóhorog levehetőfejjel, tolatóradar - feleségem bátorítására, mert Ő a méretek miatt inkább a Fabia felé huzott.
Téligumi márpedig kell. Már találtam is felnivel Barum Polaris 2-t 94 eFt-ért, meg Kleber Krisalp HP-t 90 eFt-ért. Mér nem tudom melyik lesz.
Jövő héten nézek bele valami biztonságtechnikát, még nem tudom mi lesz...

Az értékesítő szerint karácsonyig meg lesz. :))

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#137) <>jana<> válasza misimagaki (#136) üzenetére


<>jana<>
senior tag

akkor üdv a klubban:) reméljük sokan leszünk itt nemsokára :)) a tolató radar jó ha valaki nemérzi a járgányt, a nagy csoabtartónak ára van,nemlehet hátra kilátni belőle. gumit én a madaras tescóban vettem 9500ft/db volt a 195/65/15 ös infinity a márkája.szerintem egéssz jó kis gumi ennyi pénzért.felnit majd netről vagy bontóból veszek,de lehet marad a lemezfelnin a téli és veszek alu felniket a nyári guminak,csak az kicsit húzósabb. azthiszem chip tuning nekem eggyenlőre kérdéses mert úgynézki ugrana a gari az autóra,majd az első év vége után talán bátrabb leszek:) lesz hejette erőlködő meg subláda asszem :B

(#138) misimagaki válasza <>jana<> (#137) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Köszönöm a szivélyes fogatatást!

Körül nézhettél volna a neten, mert felnivel együtt nagyon jó gumi akciók vannak.
Én a antikönnyüfémfelni párti vagyok - de érdekesen fogalmaztam. :) Részemről, illteve ez a véleményem egy Octavia II tulajdonos, illetve egy Mazda 5 tulaj is megerősítette, és több gumis. Szóval: a könnyűfémfelni - ami nem is könnyű - egyetlen előnye az, hogy szép. Az Octavia II tulajdonos kollégám pl. azt mondta, hogy Ő már alig várja, hogy visszarakhassa a téligumikat. Azt mondta rázzák az (17 coll) autót, és nem szereti miattuk az autót. Pedig Ő azért elég vastagon belecsapott a levesbe, ami a lóvét illeti. Részemröl nem lesz az autón ilyesmi az biztos.
Szerintem a chiptuning a 2000 ccm-es motorok környékén nyeri el értelmét. A Mazda 5 tulaj is kellemes élményekről számolt be, amikor átgumizta a kocsit télire.

Tolatóradart a feleségem meghyugatatására rendeltem. Azt hiszi attól neki jó lesz. Pedig nincs rá szüksége, mert teljesen jól vezet. A teszt autót is teljesen természetesen kezelte. :U

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#139) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Upsz!

''Köszönöm a szivélyes fogatatást!''
... egy ''d'' kimatadt! :O

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#140) Nakata válasza misimagaki (#139) üzenetére


Nakata
tag

Üdv a klubban ezez bővülünk :C :C

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#141) Nakata


Nakata
tag

Lassan egy honlapot is összedobhatunk :DDD :D :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#142) <>jana<> válasza misimagaki (#138) üzenetére


<>jana<>
senior tag

elég sokan szidják az alu felniket :((( én is azért venném hogy szebb legyen az autó:)

(#143) <>jana<> válasza Nakata (#141) üzenetére


<>jana<>
senior tag

az nekem sajnos nemmegy ,de ha van kedved...:)

(#144) Nakata válasza <>jana<> (#143) üzenetére


Nakata
tag

Jó akkor hadjuk még egy kicsikét :DDD :DDD :DDD huh tegnap nagyon durva volt jöttem haza pestről az egyik haverom tesójával és a 2/a-n 24:00-körül mi egy Opel kadettel mentünk 120al és kielőzött de ment vagy 150-el egy még régebbi valami kocsi ahogy visszatért a sávába a motorja felgyulladt.Nem láttunk semmit fék padlózva a kocsi elszállt valahovamázli hogy utánunk senki nem jött mert baj lettt volna nah meg persze hogy nem mentünk bele 1 méterig nem láttunk a füstől :( :(

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#145) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Csütörtökön délben jöttem el a szalonból, és négy órakkor már a hívott az értékesítő,hogy beszélt a bankkal. Azt mondták neki, hogy elvileg minden rendben.
Szerintem nekünk is meg lesz karácsony elött a gépjármű. :) :) :)

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#146) Nakata válasza misimagaki (#145) üzenetére


Nakata
tag

Akkor neked gyorsan megvan. Te melyik Városban rendelted meg az autót??Mert én Vácon és ott most igen sok megrendelés van te Tour-t rendeltél???

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#147) misimagaki válasza Nakata (#146) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Budapest, Palotamobil.
Octavia Tourt rendeltem én is.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#148) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

akkor lessz egy pár tour tulajdonos itt a ph-n :)

(#149) Nakata


Nakata
tag

Lessz, lessz, de én nem tourt rendeltem én Giftet vagy nem tom hogy hívják ezt csak azért kicsit drágállom hogy az 1.4-es motorral a tour is 3 milla fölött van ugye??

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#150) Nakata


Nakata
tag

Nah ezt most jó kacifántosan írtam le :DDD :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.