Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) I_Am válasza Peter789 (#1498) üzenetére


I_Am
veterán

Köszi!

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1502) Nakata válasza jenko (#1499) üzenetére


Nakata
tag

Azta kutya mindenit.Ez nagyon szép darab.Uj Octi II-esem van,de ez a járgány tleg megfogott.Grat hozzá :R :R

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1503) jenko válasza marsu (#1500) üzenetére


jenko
tag

Phersze.
A legjobb, hogy úgy is lehet vele kört menni, hogy az eleje egy helyben marad :DDD

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#1504) Nakata válasza jenko (#1503) üzenetére


Nakata
tag

Ááááh még hásó kerekes is.Ne folytasd :DDD :DDD .Még vágyam lessz egy ilyen csoda iránt.Eddig Skoda 120 Rapid volt a favorit mostmár ez :D

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1505) marsu


marsu
addikt

Még mindig felni ügyben ....

Találtam egy ilyet a neten : [link]

Vélemények? Érdemes ilyet venni?

Press any key to continue ...

(#1506) marsu válasza marsu (#1505) üzenetére


marsu
addikt

Az ár az db-ra értendő? :F

Press any key to continue ...

(#1507) Peter789 válasza marsu (#1505) üzenetére


Peter789
senior tag

kérdés hogy ki gyártja... ha valami olasz akkor izé... de én itt 35e-ért látok legolcsóbban, gondolom /db, annyiért meg már valódit is kapsz sztem... használtan meg össz 50-80e-ért kapsz tökéletes szettet...

a skoda-s az ronal gyártmányú és erről tudom hogy irtó strapabíró. én is már elég megviselt kinézettel vettem, 1 évet használtam, tegnap megforgatta egy gumis és mind cirka tökéletes alakra, nem kell görgőztetni - egy olasszal meg 1-2 évente lehet menni, de lehet másodjára már eltörik... AEZ, BBS, Ronal, és még jópár tisztességes minőségű márka van a piacon - a gyári VW, Audi meg a többi is valami ilyesmi nagyobb márka valójában...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1508) marsu válasza Peter789 (#1507) üzenetére


marsu
addikt

Ezekszerint, ha jó minőségűt szeretnék, akkor 40.000.- pénz / darab árban kell, hogy gondolkodjak ...
A használtban benne van a rizikó, hogy ki használta és mennyire lett megütve esetleg.

Press any key to continue ...

(#1509) Peter789 válasza marsu (#1508) üzenetére


Peter789
senior tag

ezért kell elvinni egy gumishoz aki megforgatja egy ezresért és saját szemeddel láthatod ha meg van ütve. a külső állapotát meg egyből látod...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1510) Peter789 válasza marsu (#1508) üzenetére


Peter789
senior tag

[link]

most éppen 3 féle 112x5-est hirdet, mind 16 colos. az első se rossz, de a harmadikon nagyon durván mutatna a kocsi... ;]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1511) Nakata válasza Peter789 (#1509) üzenetére


Nakata
tag

Na ezért jó ha van a családban autószerelőműhellyel rendelkező egyén :D :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1512) marsu válasza Peter789 (#1510) üzenetére


marsu
addikt

[link] Ehez mit szólsz?

Valami ilyesmire gondoltam ....

;)

Press any key to continue ...

(#1513) Nakata válasza marsu (#1512) üzenetére


Nakata
tag

Hát végülis nem rossz vagyis szép nah :DDD .De nekem ha Golf-om lenne akkor valami brutálat tennék fel rá.Mert a golf kicsi sportos vas és hát na jobban meglehetne csinálni mind a 206-osat.De nem tudom, hogy te , hogy vagy ezzel a kocsi''vadítással'' lehet, hogy már kinőttél ebből a korból :DDD :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1514) marsu válasza Nakata (#1513) üzenetére


marsu
addikt

Ilyenre gondolsz? [link] [link]

:D ;)

Press any key to continue ...

(#1515) I_Am válasza marsu (#1514) üzenetére


I_Am
veterán

A másodikkal egyszer mész végig a Thököly-n és dobhatod is ki. :C :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1516) Nakata válasza marsu (#1514) üzenetére


Nakata
tag

Hááát valami ilyesmi,de a másidik tleg kicsit gát látszik, hogy nem magyar :DDD :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1517) marsu


marsu
addikt

Ma volt nálam egy PH!-s fórumozó, BOROS_ van neki egy 1971-es Skoda Octavia-ja ....

Meghívtam a klubba! Remélem hamarosan jelentkezik ...

:D

Press any key to continue ...

(#1518) Nakata válasza marsu (#1517) üzenetére


Nakata
tag

Húúúha 71-es Octi YEEEAH

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1519) BOROS_ válasza Nakata (#1518) üzenetére


BOROS_
csendes tag

Sziasztok. Kicsit pontosítok. Az Octim 1962-es... :DD

[Szerkesztve]

(#1520) marsu válasza BOROS_ (#1519) üzenetére


marsu
addikt

Jahhh ... :B

Sorry!

Üdv a klubban!

:C

Egy képet linkelj be róla, kiváncsi vagyok rá ;)

[Szerkesztve]

Press any key to continue ...

(#1521) Nakata válasza BOROS_ (#1519) üzenetére


Nakata
tag

Neeeeecsináld ezt,,, odavagyok a régi kocsikért :DDD .

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1522) marsu válasza BOROS_ (#1519) üzenetére


marsu
addikt

1962-es Octavia:

[kép]

12 évvel idősebb, mint én ...

Most 45 éves!

Press any key to continue ...

(#1523) Nakata


Nakata
tag

Valaki aki honlapot csinálgat egy jó kis óra http://img.photobucket.com/albums/v13/favorieten/car-clocks/skoda-auto.swf
:)

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1524) marsu válasza Nakata (#1523) üzenetére


marsu
addikt

Így gondoltad?

[link]

;)

Press any key to continue ...

(#1525) Nakata válasza marsu (#1524) üzenetére


Nakata
tag

Jó na :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1526) jenko válasza Nakata (#1521) üzenetére


jenko
tag

még a végén oldtimer klub lesz itten :)

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#1527) marsu válasza jenko (#1526) üzenetére


marsu
addikt

Hamarosan tartunk egy PH!-s autós találkozót, jó ha minél többen jönnek, és minél többen autóval ... :D

Nemsokára, majd ha jó idő lesz, akkor megszervezzük!

Press any key to continue ...

(#1528) Peter789 válasza marsu (#1512) üzenetére


Peter789
senior tag

nekem ezek a kalsszikus, szögletesebbek jönnek be jobban, esetleg kevesebb küllővel... sztem a másikat csak akkor érdemes rárakni a kocsira ha az egész kasztninak nekiesel...

pfff, most nézem ez bolond: ''3db Gyári...'' :Y - egy hiányos szettért 80e? megalol... ez még 4-ért se gyenge ár...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1529) Peter789


Peter789
senior tag

most jön majd a nagy nyárigumizás, sokan nagyobbra váltanak vagy más fazonra, sztem még bővülni fog a használtpiac...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1530) marsu válasza Peter789 (#1528) üzenetére


marsu
addikt

Én meg majd megtanulok olvasni ..... :D :D Mega LOL

'' Leírás: 3db Gyári VW alufelni garnitura 195/65x15 és 205/60x15 gumival 79000-89000ft. ''

Press any key to continue ...

(#1531) BOROS_ válasza marsu (#1522) üzenetére


BOROS_
csendes tag

Még a színét is eltaláltad! Ugyan ilyen csak egy kicsit rosszabb állapotban. Bár nem ez az igazi különlegesség, hanem az 1961-es Feliciam...
Íme egy kép róla. [link]
Itt még egy kicsit hiányos de azóta már dolgoztunk rajta.

(#1532) tomej válasza BOROS_ (#1531) üzenetére


tomej
aktív tag

Ilyen volt az első kocsink! :C (amikor az életkorom még egy karakterrel meg lehetett adni :DDD ). Lecsatolható kemény tetővel. Világoskék kaszni sötétfehér tető. Aztán Balatonon szépen levettük a tetőt. Emlékszem a krómozott tető rögzítő kilincsekre, az index karja merőlegesen a műszerfalból állt ki, meg a vászonrolóra, amit fel lehetett télen húzni a hűtő elé. '79-'80 körül adta el apukám, több hónap után vitték csak el, asszem 10000 Ft-ért, ami akkor talán három havi átlagfizetés volt.
Gratula, ez tényleg egy kincs.

(#1533) marsu


marsu
addikt

[link]

Nagyvázsony környékén jár valaki?

[kép]

Press any key to continue ...

(#1534) BOROS_ válasza tomej (#1532) üzenetére


BOROS_
csendes tag

Köszönöm. Remélem egyszer nekem is (és inkább a Fiamnak) olyan élményt fog nyújtani, amilyet neked annak idején.
Egyébként amióta megvan az öreg Octim, azóta van igazán becsülete a Skodáknak. Kellemes meglepetés volt számomra az, hogy egy 45 éves autó pöccre indul, és mindenféle hangszigetelés nélkül halkabb a motorja mint néhány mai személyautónak. Arról nem is beszélve hogy megtalálható néhány olyan műszaki dolog amivel még új autókat reklámoztak néhány éve. (Pl.: belülről nyitható csomagtartó és üzemanyagtöltő nyílás)

marsu! A bátyám arra lesz a hétvégén...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1535) The7up válasza marsu (#1533) üzenetére


The7up
tag

Miért válsz meg tőle?

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1536) marsu válasza The7up (#1535) üzenetére


marsu
addikt

öööö ...

Én a vevő lennék! :D :DDD

Meg kellene nézni, hogy milyen állapotban van, ha tuti akkor elhozni Pestre / Esztergomba ...

Press any key to continue ...

(#1537) marsu válasza marsu (#1536) üzenetére


marsu
addikt

Én csak lemezfelnikaet kaptam a golfomhoz, de nagyon gondolkpdpm, hogy alufelnikre cserélem ... A lemezfelnikre pedig majd a téligumikat rakatom.

:)

Press any key to continue ...

(#1538) BOROS_ válasza marsu (#1536) üzenetére


BOROS_
csendes tag

#1534

De a gumis haverom azt mondja, hogy nem érdemes láttatlanban megvenni mert nagyot lehet rajta bukni. Minimum egy centírgépre kellene felrakni, megnézni mennyit üt...

(#1539) tomej válasza BOROS_ (#1534) üzenetére


tomej
aktív tag

Ha jól emléxem akkor a milyenk ''fecskefarkas'' verzió volt, de áll. adtak ki olyat is mint a linkelt képeden (már ha télleg létezik belőle a 2 verzió, én csak hallottam) :) . Van is róla vmi fényképem, most hogy eszembe juttattad haza megyek és elő is keresem :) .

(#1540) BOROS_ válasza tomej (#1539) üzenetére


BOROS_
csendes tag

A képen látható is fecskefarkas csak a ''farok'' le van szerelve. Valóban létezik fecskefarok nélküli is, azok az öregebbek - ha jól tudom - 1959-ig készítették 1960.-tól néznek ki így.

(#1541) The7up válasza marsu (#1536) üzenetére


The7up
tag

Jajj, bocs. Azért figyelj arra, milyen Golra való, mert más az osztókörük!!!

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1542) The7up válasza BOROS_ (#1538) üzenetére


The7up
tag

Ez igaz lemezre és könnyűfémre is egyformán. Mindkettő javítható is, a lemez kalapálással a könnyűfém görgőzéssel...

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1543) BOROS_ válasza The7up (#1542) üzenetére


BOROS_
csendes tag

Igen. Csak ha utólag veszed észre, hogy hegesztve volt, könnyen üröm lehet az örömből... ... és töbletköltség.

[Szerkesztve]

(#1544) The7up válasza BOROS_ (#1543) üzenetére


The7up
tag

Ha csilli villi, akkor gyanús :)

De inkább legyen leverve, mint hegesztve :) Valóban

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1545) Nakata válasza jenko (#1526) üzenetére


Nakata
tag

;) ;) :)

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1546) tomej válasza jenko (#1526) üzenetére


tomej
aktív tag

A honlapodon te állsz talicskában a lépcsőn? :D :D :D

(#1547) Nakata


Nakata
tag

Ezaz ma az eső miatt gyorsan szabadultam :)

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1548) Octi


Octi
aktív tag

Üdv all!

Nekem is sikerült megtölteni a kombi octi csomagterét :D :

[link]

[Szerkesztve]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1549) Nakata válasza Octi (#1548) üzenetére


Nakata
tag

Ez igen mikor megnyílt a kép mondtam valamit ami olyan mi volt, hogy húúú b**eg nem semmi kicsit lesokkolódtam.Nagyon tuttttti :R :DDD :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1550) DigitXT


DigitXT
félisten

Sziasztok!

Nem vagyok klubtag, de egy Seat-os kérdést feltennék.:B
Meg tudnátok mondani, hogy mennyi lehet ma egy 6 éves Seat Toledo ''reális'' ára?:F
Használtautó.hu-n 1.6MFt-től megy felfele: nyilván függ a felszereltségtől, meg minden, de azért elég nagy különbségeket látok, és nem tudom eldönteni, hogy mondjuk azok árazzák-e fölül, akik már 2.5MFt fölött hirdetik, vagy mi a szösz.:))

Előre is köszi a segítséget!:R

ps: és az mennyit számít, ha egy autó törve volt, de aztán tökéletsen összerakták?

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.