Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) The7up


The7up
tag

Akkor most elmondom, amit hallottam:

bármelyik, értsd BÁRMELYIK váltózár a zár részénél sebezhető. Ez megfelelően lefagyasztva egy jó ütéssel üvegszerűen törik, mintha ott sem lenne.

A gyári riasztókat egy jól felkészült ''szakember'' gyorsabban kikapcsolja, mint te saját kulccsal. Van saját vezérlő egysége, azzal a kulccsal indít, amivel akar.

A titkos kapcsoló és bármely más, elektromos berendezések köreit megszakító berendezés pedig a motortérből bármikor üzembe helyezhet, kb 1-másfél perc alatt.

Egyébként magyarországon tréllerrel autót nem nagyon loptak, egyszerűbb ''elkérni'' a kulcsot vagy szerviz segítségével hozzájutni egyhez. A szétszerelik a kamionban pedig csupán Hollywood...

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1802) Nakata


Nakata
tag

[link] Nah marsu neked mikor fog így kinézni? :) :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#1803) Peter789 válasza Nakata (#1802) üzenetére


Peter789
senior tag

hát ez odab@szós :C

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1804) Peter789


Peter789
senior tag

szemből erről se sokan mondják meg hogy micsoda... :)

[kép]

a hátulja már árulkodik...

[kép]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1805) misimagaki válasza Peter789 (#1804) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Hát jól elcsúfították. :D :D :D :D :D
A forgalmiba meg az van írva: 1,4i 55 kW :D :D :D :D :D :D :D :D

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#1806) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

[link] Szerintetek ez milyen?

[kép]


Press any key to continue ...

(#1807) misimagaki válasza marsu (#1806) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Szerintem karaj!!! :B :B

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#1808) Octi válasza misimagaki (#1790) üzenetére


Octi
aktív tag

Tipikus octavia betegség :O

A megoldást itt megtalálod:
[link]

Szerk: Arra vigyázz, hogy ne tekerj rá sokat, mert akkor nem fogja érzékelni az ajtózárást (pl: nem alszik ki a belső világítás ha bezárod).

[Szerkesztve]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1809) Octi válasza The7up (#1801) üzenetére


Octi
aktív tag

Olvassátok el a mostani A2-ben azt a cikket, amiben ''elloptak'' egy audit.
Egyik klubtársunk segédkezett a tesztben, és elmondása szerint óriási balhé van miatta.
A POHU egy kicsit ideges lett :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1810) The7up válasza marsu (#1806) üzenetére


The7up
tag

Brutális :R

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1811) The7up válasza Peter789 (#1804) üzenetére


The7up
tag

Én nem vagyok barátja az ilyeneknek. :U Ezt a pénzt inkább tuningra kell költeni, hogy ne látszódjon rajta és betyárosan menjen :)

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1812) tomej válasza marsu (#1806) üzenetére


tomej
aktív tag

jól csillog! ;]

(#1813) marsu válasza marsu (#1806) üzenetére


marsu
addikt

Nagyon durva lenne a Golf-on?

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#1814) marsu


marsu
addikt

Ez egy nagyon jó!

[link]

Kiválasztod az autót, a színt, és hozzá az alufelnit ...

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#1815) Peter789


Peter789
senior tag

fúúú, ha most lenne 70e feleslegem... :)

[kép]

[link]

(mondjuk a gumik elég peresnek tűnnek, valszeg nem octavia alá való)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1816) The7up válasza Peter789 (#1815) üzenetére


The7up
tag

Mennyire jó hirdetés, a lényeges információkat nem közölte :)

Az Octaviának mekkora az osztóköre?

[Szerkesztve]

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1817) Octi válasza The7up (#1816) üzenetére


Octi
aktív tag

Octavia I: 5x100
Octavia II: 5x112
;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1818) Octi válasza The7up (#1811) üzenetére


Octi
aktív tag

Kinek mi a fontosabb. Van aki optikára gyúr, van aki teljesítményre.

Van olyan is aki mindkettőre :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1819) Octi válasza The7up (#1816) üzenetére


Octi
aktív tag

Max az ET szám maradt le ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1820) The7up válasza Octi (#1819) üzenetére


The7up
tag

Meg a felni szélessége, mert az sem mind1...

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1821) Peter789 válasza Octi (#1818) üzenetére


Peter789
senior tag

a kedveneim az agyon-vissza optikai tuningolt 60 lovas golf3-ak, astra-k... :DDD

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1822) marsu válasza Peter789 (#1821) üzenetére


marsu
addikt

Szia Peter789!

[link]

Be tudnál ugrani ide megnézni a felnimet? :D :DDD

:R :R

Press any key to continue ...

(#1823) Octi válasza The7up (#1820) üzenetére


Octi
aktív tag

Jogos ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#1824) The7up válasza Octi (#1823) üzenetére


The7up
tag

Okkulásul (helyesírás: [link]), egy kis csemege:

[link]


[Szerkesztve]

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1825) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Sziasztok!

Elolvastam a Tőletek kapott linkeket, aztán bekentem a zárakat, és most csend van a kocsiban. :DD

Ezeket a linkeket már olvastam, csak akkor még csak álmodoztam az Octaviáról. :DDD

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#1826) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Jana!

Mi újság a motorháztető fénezésével?

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#1827) <>jana<> válasza misimagaki (#1826) üzenetére


<>jana<>
senior tag

sajnos nincs rá időm,lekéne állítani a gépet és most nemmegy.javító szinnel átkentem,majd valamikor megcsináltatom ha nyugi lessz. :(

(#1828) Peter789 válasza marsu (#1822) üzenetére


Peter789
senior tag

holnap valszeg járok arrafelé...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1829) marsu válasza Peter789 (#1828) üzenetére


marsu
addikt

Én is nagyon agyalok azon, hogy holnap járjak e arra felé ... Jó sok pénzzel.

:) ;)

Press any key to continue ...

(#1830) Peter789 válasza marsu (#1829) üzenetére


Peter789
senior tag

térkép ügyben nincsen előrelépés?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1831) marsu válasza Peter789 (#1830) üzenetére


marsu
addikt

A héten kaptam kézhez a csomaot!

Megvan a 2007 is!

:C :C

Press any key to continue ...

(#1832) marsu válasza Peter789 (#1815) üzenetére


marsu
addikt

Úgy látom ez elkelt ....

Ajándék áron.

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#1833) Peter789 válasza marsu (#1831) üzenetére


Peter789
senior tag

:DD jöhet :DD

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1834) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Holnap, azaz 2007. április 6-án egy kisebb PH-s társasággal meglátogatjuk Szlovákiában a zólyomi várat. Ha valakinek van kedve, ideje és lehetősége, akkor csatlakozhat hozzánk! Eddig egy autóval mennénk négyen, de ha holnapig még csatlakozik hozzánk pár autó és jópár fő, az úgy sokkal jobb lenne! Egy napos kirándulás lenne, Esztergomban találkozunk, onnan Zólyom, egésznapos városnézés, dél körül ebéd valami szlovák étteremben és este visszajönnénk.

Érdekel valakit a dolog?

Press any key to continue ...

(#1835) Peter789 válasza marsu (#1834) üzenetére


Peter789
senior tag

''2007-04-06 08:44:48''
''Holnap, azaz 2007. április 6-án...''

sajtóhiba? :) akkor ma vagy holnap?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1836) The7up válasza Peter789 (#1835) üzenetére


The7up
tag

Lehet, hogy már ott is van :)

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1837) Peter789 válasza The7up (#1836) üzenetére


Peter789
senior tag

reggel 9kor írta, hogy holnap... ebből következtetek hogy a 6 a tévedés... :) valszeg éjszakás volt és most alszik...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1838) marsu válasza Peter789 (#1835) üzenetére


marsu
addikt

Ehh ....

Hát igen ... jó lesz az április 7-nek is!

:D :DDD

Tehát holnap, azaz április 7-én lesz a kirándulás!

:C

Press any key to continue ...

(#1839) marsu válasza Peter789 (#1837) üzenetére


marsu
addikt

Bizony, kicsit összefolytak a napok így egy hét meló után, de most egy hét pihi jön, majd kipihenem!

:D :D

Press any key to continue ...

(#1840) Peter789 válasza marsu (#1839) üzenetére


Peter789
senior tag

hát azt elhiszem hogy 7*12 óra kiüt, nekem a 2*12 is fáj már... :DDD

lehet csatlakoznánk 1-2 kocsival, pont terveztünk valamit a 7végére...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1841) marsu válasza Peter789 (#1840) üzenetére


marsu
addikt

Nos, mi egyenlőre 4 fővel indulunk Esztergomból 9:00-kor...

Lehet csatlakozni!

:C :C

Press any key to continue ...

(#1842) Peter789 válasza marsu (#1841) üzenetére


Peter789
senior tag

úgytűnik most maradunk közelebbi célpontnál, de nem hagyjuk ki a szép időt... :C

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#1843) probizz


probizz
tag

Jó kirándulást Nektek!
Jó idő lesz rátok.
(Remélem valamikor én is tudok csatlakozni egy hasonlóhoz néhány debreceni ph-s társaságában. ;) )

(#1844) The7up válasza marsu (#1841) üzenetére


The7up
tag

Jó utat!

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#1845) hoember 2


hoember 2
aktív tag

1.9 TDi octavia-ba való gyári cd-s rádiót keresek ( nem muszály hogy gyári legyen jó másfajta is.

a lényeg hogy legyen rajta erősitőnek való kimenet ( használt kellene )

komplett Athlon 64 AM2 cuccot tudok adni érte értékegyeztetéssel

(#1846) Oly válasza hoember 2 (#1845) üzenetére


Oly
senior tag

Ez esetben nem a motor lehet érdekes... Az autó évjárata! Bár nem vagyok a Csodában jártas. Mennyire váltogatják a kasztnit és a belső felépítést.


Jövő héten mehetek az ''új'' autómért: 2000. 6. havi Seat Córdoba 1,9 TDi Signo

Valaki nem tud hozzá kézikönyvet?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1847) marsu válasza Oly (#1846) üzenetére


marsu
addikt

Szia Oly!

Seat Cordoba? :D

Gratu az új autódhoz! és üdv a klubban!

:DDD

Lehet tudok neked szerezni kézikönyvet! Jövő héten kiderül!

Press any key to continue ...

(#1848) marsu válasza probizz (#1843) üzenetére


marsu
addikt

Sziasztok!

:R :R

Kösz szépen, megvolt!

Hihetetlenül szép időnk volt, nagyon jól sikerült a kirándulás, de a végén csak hárman mentünk... Még mielőtt visszajöttünk volna a határnál, Párkányban ettünk jó kis szlovák fatányérost, ott már hatan voltunk ...

Kellett egy kis segítség, mert hát ... ( Ezt nem írom le, mert hetekig ezen röhögnétek :D :DDD ) ... Szóval MobilitásGarancia ide vagy oda, néha hamarabb segítenek az ember barátai, mint a szolgáltatás. Cserébe meghívtam őket egy vacsira Párkányba.

Már tervezzük a következő kirándulást, Komarno érintésével Pozsonyba! Ha valakit érdekel szóljon! Nagyobb társaság, nagyobb kaland!

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#1849) Oly válasza marsu (#1847) üzenetére


Oly
senior tag

[kép]

Köszi...
Régi álmom teljesült most.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1850) marsu válasza Oly (#1849) üzenetére


marsu
addikt

Klasszul néz ki!

Jók a felnik! :D

Mennyi km van benne? Mennyiért sikerült hozzájutni?

Press any key to continue ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.