Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#306) Kraptor


Kraptor
őstag

Mikor helyröl beszéltek godnolom csomagtartó mert hátsó üléseken elég siralmas a hely.

(#308) Nakata válasza Kraptor (#306) üzenetére


Nakata
tag

Én beültem hátra is sztem az Octavia II-ben nincsen semmi baj a hátsók helyével csak az ülésekkel de gondolom ezt tudon nekem a helyel nincs problémám az Octiban sőtt a csomagtartó akkora hogy tele fogom pakolni mííííg a 206-osba még a hátsó ülése :R ket is telepakoltam mindig

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#309) <>jana<> válasza Kraptor (#306) üzenetére


<>jana<>
senior tag

hála istennek elég keveset ülök hátul :D

(#310) Nakata


Nakata
tag

Hááát attól függ, hogy az octavia tour-ról beszélsz-e vagy a régebbi octikról mert az octavia II-ben már jobb a helyzet mert a réggebbikben és a tourban tleg gebaz.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#311) yanis


yanis
csendes tag

Uraim! Kinek mi a vménye? Érdemes-e 2-3 ezer km-nél lecserélni a motorolajat/uj autónál/?
Az olajdoki azt mondja nem kell, míg mások ajánlják. :F :F

(#312) Nakata válasza yanis (#311) üzenetére


Nakata
tag

Hááát sztem nem kell, majd az első kötelező szervíznél a szalonba.Elég akkor, én is akkor fogom.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#313) Kraptor válasza yanis (#311) üzenetére


Kraptor
őstag

Felesleges. Nem tudom, hogy milyen motorral van felszerelve a tied de valamelyiknél nem is kell hozzányúlni csak mikor kiírja, hogy vigyed.

(#314) Nakata


Nakata
tag

Nah holnap go a kocsiért :DD :DD végre valaháraaa :C

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#315) <>jana<> válasza yanis (#311) üzenetére


<>jana<>
senior tag

mindenki azt mondja nemkell,én nemcserélem,legalább is 3000ezernél nem.a 30000-et biztos nemvárom meg:)

(#316) <>jana<> válasza Kraptor (#313) üzenetére


<>jana<>
senior tag

mindeggyik octi fedélzeti számítógépes,ez alapfelszereltséghez tartozik.

(#319) Nakata válasza <>jana<> (#315) üzenetére


Nakata
tag

Jah amugy amikor az első kötelező szervízt említettem nem a 30 000-esre gondoltam,hanem a 10 000-esre vagy a skodánál 10000 nem kell vinni?? mert a Peugeotnál az az első szerviz.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#320) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kollégák,

Megértem azok izgalmát, akik az autójuk átvéteélre várnak, de tisztelettel kérném, hogy ne menjünk át csetbe, és ne itt számolgassuk a hátralévő napokat, órákat az autó átvételéig, és kerüljük a teljesen off hozzászólásokat is - ne azzal teljen a topik, hogy kié hányadik hozzászólás.

Kicsit takarítottam is ezen elvek alapján.

Köszönöm a megértést,

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#321) Nakata válasza parandroid (#320) üzenetére


Nakata
tag

Oké Bocsi :U :O

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#322) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

no asszem ma egyedül leszek itten :D :DD

(#323) Nakata


Nakata
tag

Nah csak beugrottam egy kicsit, hogy elujságoljam ,hogy megvan!!!!!ÉS hogy a MODERÁTOR Urak ne szóljenek le ezért fel is teszek egy kérdést amit mindenképpen feltettem volna hogy az órát hogy állítom be???Azt is a fedélzetinek a fülével?? mert én ott nem sűrűn találtam jajjj de úgy megy az az autó nem huzattam nem tapostam csak Light-osan nyomtam egy pillanat alatt 100km/h-n volt tol az ülésbe mind atom ez az az érzés amit az 1.4 Peugeotnál nem éreztem és kb 5 cm híján befért a garázsba ...NAGY MÁZLI :D Nah nem untatlak megyek is Juppppppppppppppí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#324) <>jana<> válasza Nakata (#323) üzenetére


<>jana<>
senior tag

az ra alatti kis fekete pöcköt kell jobbra és balra forgatni,jobbra az órát balra a percet állítod:)

(#325) yanis válasza Nakata (#323) üzenetére


yanis
csendes tag

Látod, hogy érdemes volt várni? Gratula hozzá, Neked már skodálatos karácsonyod lesz!
Nagyon sok hibamentes km-t kivánok! :C :DD :C

(#326) Nakata válasza <>jana<> (#324) üzenetére


Nakata
tag

Köszi igen az az csak ezzel eddig a kilométer órát nulláztam vagyis a megtett kilométert de aztán tleg lehet forgetnii és nagyon jóóóó ahogy bemegyek a garázsba megüt az az uj szag jajjj nagyon tetszik nem bántam meg

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#327) Nakata válasza yanis (#325) üzenetére


Nakata
tag

Köszi a jókívánságokat jajj mióta megjöttem azóta is ot ülök a kocsiba mert már nem megyek ki mert nem látni semmit akkora köd van jah és észrevetted Jana hogy nagy ködben benyomva a refit kicsi csóvákban fölfele is világít vagy 2 csóvát? nagyon komoly jah és a tükörben az index az nagyon tuti nagyon tetszik :DD :DD :DD és mindent adtak hozzá pl:mentődoboz,elakadásjelző,égőkészlet,sárga mellény,vontatókötél alufelnit gumival+a téli 8 hangszórós hifi.stbnagyon jóóóóóó :DD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#328) <>jana<> válasza Nakata (#327) üzenetére


<>jana<>
senior tag

no nekem az fáj hogy 8 hangszóró hejett kaptam kettő gagyit:( 120ezerért.. ködben a lámpát állícsd kettesre vagy hármasra úgy lejebb világít és sokkal jobban látni.

(#329) Nakata válasza <>jana<> (#328) üzenetére


Nakata
tag

Hát igen 2 hangszóró elég kevés. De amugy ha köd van akkor benyomom a ködfényszórót arra is itthon jöttem rá hogy hogyan működik :DDD nagyon fajín a Jumbo box hogy lehet hűteni és fűteni is Nah egyszóval aki most téved ide és azon gondolkozik hogy befizessen-e egy skodára annak bátran merem ajánlani.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#330) Nakata


Nakata
tag

Jajjj tleg kerestetek párany könyöktámaszt Octavia-ba itt is van eddig ez a legolcsóbb http://www.vatera.hu/kartamasz_skoda_octavia_i_ii_2000_x_2004_i_15755548.html

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#331) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

apró jótanács a vátó akadására,ha nemakarod megvárni míg bekopik ~10000km akkor vegyél egy tubus szilikont és fújd át a váltó rudazatot jó alaposan.sokat számít. bár lehet az octi 2 ben már nem akadós:)

(#332) Nakata válasza <>jana<> (#331) üzenetére


Nakata
tag

Én nem vettem észre hogy akadna a váltó pontosan jár meg mindegy csak furi kicsit hogy nam az 5-ös alatt van a lükverc hanem az 1-es melett

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#333) <>jana<> válasza Nakata (#332) üzenetére


<>jana<>
senior tag

én azt hamar megszoktam,inkább a váltással voltak gondjaim az elején mert majdnem 2 évig automatával jártam elötte:))

(#334) Nakata válasza <>jana<> (#333) üzenetére


Nakata
tag

Hát igen jajj de még mindig olyan furi :DDD benézek a garzsba és egy nagy robosszus állatot látok totál király :DD :DD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#335) yanis válasza Nakata (#334) üzenetére


yanis
csendes tag

Jó neked! Én is nagyon várom már az enyémet, de idén már nem hiszem, hogy megjön. Abban is 8 hangszórós hifi lesz, ird meg légyszi jól szól-e? A Stream rádió kijelző miket ir ki.
Gondolok pl. hőfok, idő, klima stb. Milyen a fűtése, hogy néz ki a műszerfal világítás sötétben? remélem éjszaka nem fáztál meg- gondolom kint aludtál az octiban. Milyen téligumát, és nyárit kaptál, jól néz-e ki a kf. kelni? :D :U :D

(#336) yanis


yanis
csendes tag

kelni=felni :W

(#337) Nakata válasza yanis (#335) üzenetére


Nakata
tag

A 8 hangszóró kegyentlenül jóó csak mikor átveszed nem lessz basszus rajta szal azt bekell majd állítani.A rádió kijelző 6 rádió csatornát ír ki biztosan kijelzi a hőfokot is meg a többit is de én azt a műszerfelon a fedélzetin nézem a fűtés nagyon tetszik, sokkal másabb meleget ad mind Pl:a 206-os. A műszerfal világitás is nagyon tetszik mert eddig narancssárga volt és az kicsit ''altatott'' de ebben nagyon szép zöld és nagyon jóó a szemnek. Nem hittem volna, hogy ennyire megkedvelem nagyon jól csalódtam benne és hátul is iszonyat nagy a hely most látom igazán , hogy bevannak állítva az első ülések és nagyon nagy a hely hátul na meg a csomagtartó is :D A kerekek azok a téli:Barum Bravuris 2, 195/65 R15-ös a nyári alufelnivel dettó ugyan ekkora csak Michelin gumikkal.
És még valami.......IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!4

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#338) Nakata


Nakata
tag

Jajj ezt elfelejtettem az alufelni nekem nem jön be mert 15 colos ehez az autóhoz nekem kicsi már nézegetem a felniket.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#339) <>jana<> válasza Nakata (#337) üzenetére


<>jana<>
senior tag

akkor már ketten vagyunl beleszerelmesedve az autónkba :D :DD

(#340) yanis válasza Nakata (#338) üzenetére


yanis
csendes tag

Küldhetnél képet az esti műszerfalvilágitásrol, olyan teleképet, hogy a középkonzol is benne legyen. Milyen szinű is a csodád? :R

(#341) Nakata válasza yanis (#340) üzenetére


Nakata
tag

Háát ide nekem nem sikerült még feltölteni képed ,de ha adsz egy mail címet akkor holnapi nap folyamán elküldök majd képeket

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#342) Nakata


Nakata
tag

bocsi valami miatt nincs aképen a világítás :F

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#343) yanis válasza Nakata (#341) üzenetére


yanis
csendes tag

Nagyon megköszönném. Clikk a nevemre és ott az emilem. Küldjél jó sok képet, nagyon várom őket. :C :DD :C

(#344) Nakata válasza yanis (#343) üzenetére


Nakata
tag

Tök fura lefényképeztem a műszerfalat ugy hogy világít szépen és nincs rajta a fotón. Minden más rajta van de a világítás nincs nagyon fura :U bocsi én csináltam vagy 6 képet de eggyiken sincsen rajta nem értem miért :F :U

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#345) yanis válasza Nakata (#344) üzenetére


yanis
csendes tag

Sebaj! Majd meglátom, ha az enyém megjön. Amúgy köszi a próbálkozást.

(#346) Nakata válasza yanis (#345) üzenetére


Nakata
tag

Bocsi még mindeg keresgélek a neten hogy hátha valaki feltette oda de nincs és nem értem miért nincs a képeken a világítás fura Tleg te milyet rendeltél Octi 2???és motor?? felszereltség??

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#347) Nakata válasza yanis (#345) üzenetére


Nakata
tag

Nah mail címedre küldtem egyet ez ugyan nappal van készítve de látszik a zöldelése :R

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#348) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

mit találtam :) [link]

(#349) Nakata


Nakata
tag

Ezt már nézegettem én is:D milyen jó lenne egy magyar skoda octavia-s fanclub rendes honlappal és persze Fórummal :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#350) <>jana<> válasza Nakata (#349) üzenetére


<>jana<>
senior tag

van
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.