Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20451) Daywalker válasza tutis (#20449) üzenetére


Daywalker
addikt

Stimt, értelek :R Én is gondolkodtam egy átfújáson majd ha kész vagyok az egyéb csereberékkel, új csavarszett beszerzésével stbstb, de 100 rugót nem adnék érte, azt inkább elpályáznám. Viszont nekem egyszínű lenne, gyári festékből, viszont felnit és tankot is fújnék. Ha 30-ból kijönne nem is nagyon gondolkodnék. A garázs adott, a többit kölcsönbe tudnék szerezni, matricaszettet meg vennék (ezen nincs olyan sok szerencsére, még gyáriból is futná talán)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20452) ALI_G válasza tutis (#20435) üzenetére


ALI_G
veterán

Lehet már kérdeztem, de ez milyen idom? Azzal a szivaccsal próbáltál Hringen túl is menni? :)

(#20453) yodamastah válasza ALI_G (#20452) üzenetére


yodamastah
őstag

Kemény üléssel utcán is jobb motorozni. Mondjuk kényelmetlen, de sokkal jobban érzed a motort.

(#20454) tutis válasza ALI_G (#20452) üzenetére


tutis
őstag

most 20mm-es szivacs van rajta, régebben 15mm-es volt, azzal jártam mindenfele, túrázni is..
Ha kell ülésszivacs, szólj, még van 1 ülésre való..
Az idom Dúzs Peti féle..

Daywalker:

Felnifújás trükkös, azzal vigyázni kell, azt nehéz szépen kivitelezni, bár nem lehetetlen..

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#20455) zsolt19900


zsolt19900
őstag

rámentem egy remek úthibára és megfektettem pöppet a gépegységet, kérdésem felétek az lenne, mivel úgy látszik az első villa húzta a legrövidebbet, ha már úgy is szánok rá pénzmagot tudok venni a gs-re valami másféle fajta állíthatóbb első villát, és ha igen akkor mit kell néznem a keresgélés során? átmérőjét hogy mekkora megy be oda ahol a villa van stb? vagy ilyesmire nincsen lehetőség

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20456) tutis válasza zsolt19900 (#20455) üzenetére


tutis
őstag

átmérő, hossz, kerékfelfogatás, fékfelfogatás, rengeteg dolognak kell passzolnia..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#20457) yodamastah válasza zsolt19900 (#20455) üzenetére


yodamastah
őstag

Milyen jellegű és mértékű a sérülés?

(#20458) zsolt19900


zsolt19900
őstag

még nem néztük meg, húz egyik irányba ennyi, méricskélni meg tüzetesebben ránézni még nem néztem/tünk rá, de gondolom ilyesmit javítani nem lehet/szabad

tutis: okés köszi :) igazából azért kérdeztem mert full régi banditon is láttam olyant, hogy tettek bele fordított telót ami arra nem volt jellemző

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20459) stifi válasza zsolt19900 (#20458) üzenetére


stifi
senior tag

ferde kormány, feszülő bowden is lehet.. meg kéne első körben mutatni egy szerelőnek!

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#20460) zsolt19900 válasza stifi (#20459) üzenetére


zsolt19900
őstag

a kormányrúd maga elferdült, ennyi is okozhatja hogy húz? a kuplung oldali hajlott el, abba az irányba is húz :( de a kuplung működik, szerencsére lábon hazahoztam

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20461) csongi válasza zsolt19900 (#20455) üzenetére


csongi
veterán

Én tuti kártérítési igénnyel élnék a közűt felé.

(#20462) DigitXT válasza csongi (#20461) üzenetére


DigitXT
félisten

Aztán még rávernék, hogy "nem megfelelő sebességet választott",
ő a hibás. Mint motoros baleseteknél az rendőréknél lenni szokott.

(#20463) zsolt19900 válasza csongi (#20461) üzenetére


zsolt19900
őstag

útjavítás volt, a két széle az útnak 5-5 cm kb eltért a sík egymástól, este volt sötét, néha volt ez néha nem a sávom közepén, nem hiszem hogy nagyon nagy valamit is kapnék ez miatt, esetleg ha elkezdik méricskélni a csúszás nyomát, ők biztosan azzal védenék magukat hogy a 40 es vagy 60as tábla -nememlékszem- kintvolt és slussz :) valami olyant képzeljetek el, amikor csinálják a víz elvezető árkot az út mentén és húzzák rá az új aszfalt csíkot, de még csak a felénél járnak.... jobbra tartást ugye nem tudtam gyakorolni a sávomban, mivel ott volt a munkálat, mentem szépen egyenesen és pont ráfutottam erre az 5-5 cm szintkülönbségre, kis kacsázás és -életvitelileg felém nézve- szerencsés elborulás nem mentem városon kívüli tempót, de azért soksok kmen át a sávom közepén haladtam itt ezen a szakaszon pont benyúlt ez a szintkülönbség, szóval úgy érzem nem náluk kell kártérítésért járkálnom, hanem az agyamban :) meg gondolom mivel helyszínelés sem volt meg egyebek ezért mit tudnék tenni? szerintem semmit, és persze ráfognák hogy biztosan nem az út és látási viszonyoknak megfelelően vezettem

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20464) yodamastah válasza zsolt19900 (#20458) üzenetére


yodamastah
őstag

Már hogy ne lenne szabad telót javítani. MOndjuk egy elgörbült teló becsúszószár javítás az nem egy extrém dolog. Kérdés miért húz el oldalra, mert annak azért lehet még pár oka.

Motor mekkorát esett? Pörgött forgott vagy csak eldőlt csúszott egyet. Az utóbbit azért általában meg szokás úszni váz meg teló sérülés nélkül. Mindenesetre nem árt ha szakember megnézi mi hogy áll.

[ Szerkesztve ]

(#20465) Daywalker válasza zsolt19900 (#20463) üzenetére


Daywalker
addikt

Kapnál egy 30 ezres csekket, amiből jó eséllyel tudsz venni egy bontott kormányt vagy villát...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20466) ALI_G


ALI_G
veterán

Holnapra tűrhető időt jósolnak, valaki kecsó? Esetleg pest és környékén hova érdemes elmenni motorozni? Még nem ismerem a lehetőségeket.

(#20467) csongi válasza zsolt19900 (#20463) üzenetére


csongi
veterán

Ha a helyszíni fotózás és egyebek tanuk satöbi elmaradt, úgy már lehetetlen. Az biztos, hogy a Magyar gumitörvény a ki nem mondom kiket védi. Leginkább megpukkadnék a méregtől és fel tudnék rúgni egy halom embert. :((( :(((

(#20468) zsolt19900 válasza yodamastah (#20464) üzenetére


zsolt19900
őstag

eldőltem a bal oldalán csúszott max 20métert de jó az 10nek is és annyira pördült meg hogy az első lámpa az út jobb oldalát nézte szóval egy negyed fordulatot se, én is arra tippelek, hogy a váz ebből semmit nem kapott mert akkor magamlá.... :D de jön szerelő és megfogja nézni hogy mi a baj, akkor már okosabbak leszünk

hogy mekkorát esett, hm a kormány bal oldala olyan 3-4cm hátra hajlott, de mindezt úgy hogy még használható rajta a kuplung kar

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20469) .mf válasza zsolt19900 (#20468) üzenetére


.mf
veterán

Részvétem :(
Remélem könnyen javítható. Furcsa, hogy egy ekkora eséstől ez történik (nekem is volt már ekkora, de a motornak letört index és fékpedálon kívül nem volt gondja, nekem is csak a vállam ficamodott ki). Villa, váz, hogy elgörbülne? :F

Amúgy nekem is volt tegnap egy érdekes helyzetem. Tegnap is este munka után még elmentem egy kört, megyek M2-n és Rétság előtt van az a hosszabb szakasz néhány felfelé kétsávos kanyaros résszel. Utólérek egy kocsit, végre épp jön a második sáv és a kanyar fel az emelkedőn, kielőzöm és még megyek tovább a belső sávban. Kanyar takarásából jön szembe egy kamion. Eddig még egy szokásos dolog, na de ez félig az én sávomban volt, és elég tempósan jött... Mindketten kihúzódunk, én a szélső sáv felé, ő a saját sávjába vissza, de neki evvel a manőverrel kicsit dől is az utánfutó kifelé. Ha ott előttem felborul, azt már nem kerülöm ki... Fasznak megy ilyen gyorsan egy ekkora böhöm nagy döggel, ami még fel is tud borulni egy ilyen kanyarban... :W

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#20470) Djuree válasza .mf (#20469) üzenetére


Djuree
félisten

sok ilyen barom van. neki könnyű a nagy dögével :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20471) zsolt19900 válasza .mf (#20469) üzenetére


zsolt19900
őstag

a váz ránézésre nem görbe, és nagyon remélem hogy az egész kormányt tartó -vagy hogy nevezzem- rész sem görbült meg, és remélem csak ezek a dolgok amiket felsoroltatok húzzák el az irányt

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20472) stifi válasza DigitXT (#20462) üzenetére


stifi
senior tag

azért ez nem így működik. egyrészt egyedül volt, senki sem látta, ő az egyetlen tanú. természetesen megfelelő sebességgel közlekedett, úthibákra figyelmeztető jelölés ha nem volt kinn akkor egyszerűen hív egy rendőrt, rámutat a kátyúra, írnak egy jegyzőkönyvet és kész.
én már végigcsináltam ezt autóval. a járőrök utálják, sokat kellett várnom és megvetően néztek eléggé, meg utána be kellett menni 1-2x az örsre, de végül kaptam egy új felnit az autómra. a közútkezelő biztosítója intézte.

én végigcsinálnám, de ha volt kinn tábla hogy úthibák vagy volt kinn sebességkorlátozó tábla (pl 90 helyett 60, vagy 50 helyett 30), nehéz ügy...

(#20463) zsolt19900 korrekt hozzáállás, ha tényleg úgy érzed te voltál a hibás akkor kár faszkodni ilyen dolgokkal. ezzel is tanultál valamit!
egyébiránt szerintem itthon nincs olyan útépítés de lakásfelújítás sem, ahol minimálisan is betartanák a munkavédelmi előírásokat, ha nagyon el akarod játszani a hattyú halálát évekig tartó pereskedéssel, simán nekifoghatsz, csak semmi értelme...

[ Szerkesztve ]

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#20473) zsolt19900 válasza stifi (#20472) üzenetére


zsolt19900
őstag

én úgy vagyok ezzel, hogy ha látom ilyen esetbe hogy fektetnek egy aszfalt csíkot és annak a végén -ugye miért is ne- van egy baszottnagy döcc :D na akkor lassan megyek, de most direkt behúztam az út közepére és az én sávom közepe között "ingáztam" de ez pont beljebb nyúlt, így ráfutottam és igazából még korrigálásra sem volt idő mert már csúszott ki a hátulja :) annyi volt a fejemben hogy a motort elengedem hadd menjen a lelkem nélkülem :) és kész

nem tudom hogy -ugye este tíz volt- van e egyáltalán valaki aki betartja ott azt a 40 vagy 60as táblát valami 5-6km keresztül sőt lehet hogy a duplája is volt :) és ez nem védekezés, de hát ja, mindegy meglesz csinálgatva a vas aztán hajrá

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20474) zsolt19900


zsolt19900
őstag

még egy kérdés suzuki vagy így állecuzámmeni suzukival foglalkozó bontót ismertek? kormányt nem hiszem hogy fogok tudni hajlíttatni, azért azt venni kell, meg hát persze villát is ha az a ludas

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20475) F1DO


F1DO
senior tag

Marc Márquez az 'új' spanyol tinédzser GP 'fenomén':
A könyökén kanyarodik..

(#20476) Integra válasza F1DO (#20475) üzenetére


Integra
titán

az b+, láttad a super slomo kamera felvételeket??? egész elképesztő amit és ahogy művel.. egy pókember, ahogy lóg a motoron.. hamarabb lent a könyöke mint a térde, sírni tud az ember, mikor nézi, mennyire tökéletesen csinálja :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20477) zsolt19900


zsolt19900
őstag

felmerült egy két kérdés, és a tömeg hangjára vagyok kíváncsi :P azaz a segítségetekre:
-a kormány meggörbült csere lesz, már csak az a kérdés, hogy hajlíttassak egy csőből kormányt hasonlót vagy még jobban kézreállót, ha igen akkor milyen anyagot javasoltok -üreges van most és jó lenne ha az is lenne, vagy pedig vegyek egy ilyen univerzális kormányt amit pl képesmotoron is nyomatnak pazazz és társait 6-7-k környékén

-néztem néztem a vasat de egy deka elhajlást nem látok sehol, bovdenek nem feszülnek semmi az ég világon, holnap még nagyon megrángatom azért a villát előre hátra is, a kormány jobb-bal irányba kocctól-koccig ugyan úgy viselkedik mint eddig, szóval annak a "kocc" határa sem csúszott el, szóval nem tudom.... érezhettem egyedül a kormányrúd görbesége miatt, hogy húz? húzhat csak ez miatt a motor abba az irányba mert teszem azt nincs meg az egyensúly?

más apróbb cseprőbb dolog van csak, index, visszapillantó, műszeregység egy része, de azokat betudom szerezni, megreparálni, meg hát a tank ami kapott :( de azzal meg nem tudom hova lehet fordulni, láttam egy motoros újságban, hogy ezekre speckó gépek vannak, hogy kiütögetik a horpadást, vagy elég ha elviszem szerintetek egy karosszériáshoz és megpróbálom kihúzatni, mint pl aaaa jégverést szokták?

nagyjából ennyi a blokk tényleg nem kapott, szépen jár úgy mint eddig, olajnyomás jó, benzin nem enged hangja is tényleg szép a hátulja meg szerencsére pont idomtalan volt ....festetem.... és az egész így a hátsó utas lábtartóján csúszott(+persze a fránya indexen :B) így ott ezen kívül semmi nem sérült

szerk.: ez az a lassított egyveleg?

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20478) #25954560 válasza zsolt19900 (#20477) üzenetére


#25954560
törölt tag

ha ovatosan elengeded a kormanyt menet kozben, akkor be akar csuklani v megy egyenesen a gep?
en nem hajlittatnek ujat, de lehet h csak azert mert nem vagyok tisztaban a lehetosegekkel.

(#20479) zsolt19900 válasza #25954560 (#20478) üzenetére


zsolt19900
őstag

nem vállalják a hajlítást :) hát igen be akar csuklani ez nagyon jó szó rá és arra amerre kapta az ütést

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20480) F1DO válasza Integra (#20476) üzenetére


F1DO
senior tag

Hát igen...
Azért azt tegyük hozzá, hogy ruhával együtt nyomhat vagy 50 Kg-ot a srác..

Kép nagyban

(#20481) Integra válasza F1DO (#20480) üzenetére


Integra
titán

igen, nyegle kis srác, de azért szerintem egy 80kg-os pali is megtudja ezt csinálni kellő kitartással és gyakorlással. minden esetre csodás nézni, fantasztikus.. ahogy újra csúsznak erőből a literes gépek.. és a suzuki is újra gp-re fejleszt :)
az előző képet nem találtad meg nagy felbontásban netán?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20482) F1DO válasza Integra (#20481) üzenetére


F1DO
senior tag

Rákeresek hátha.

(Azért ilyen - leteszem a könyököm - tapadást egyszer én is szívesen megtapasztalnék...)

Még ilyen képek vannak:
Kep_1

Kep_2

[ Szerkesztve ]

(#20483) F1DO


F1DO
senior tag

Már-már szemtelenség így menni.. :D

Nagykép

(#20484) F1DO


F1DO
senior tag

(#20485) .mf


.mf
veterán

Az Agyalágyultak mai epizódja következik.
Este már besötétedett, mire elindultam, így gondoltam csak egy rövid körre megyek a város körül (M0), majd amint megvolt, gondoltam még egy kicsit, mondjuk fel a KFKI-hez. Amint az is megvolt, jövök visszafelé le. Gondolom ismeritek a svábhegyi megállót, utána van két derékszöges kanyar köztük egy emberes lejtővel kombinálva, mindkét oldalon sarkon ház, nem belátható, lejtő-emelkedő, így természetesen záróvonalas, talán duplán is. A megállónál elkaptam a fogaskerekű pirosát, de utána gondoltam mehetek, előttem elvileg nem lesz senki. Még jó, hogy ezt csak gondoltam, de nem tettem. Abban a kanyarba amikor beértem, jön fel a busz, és beláthatatlanság, záróvonal meg minden, egy Puntos barom előzte, de már egy ideje, mert ott volt már a busz elejénél. 25m-rel arrébb ott a buszmegálló, ahol biztonságosan megelőzhette volna, de nem, neki ott kellett. Alig fértünk el. Nagyon gondolkoztam, hogy megforduljak és utánamenjek-e. Faszfej barom.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#20486) F1DO


F1DO
senior tag

(#20487) Integra válasza F1DO (#20482) üzenetére


Integra
titán

én azt hiszem ahhoz kell a nagy, stabilan nyújtott gyors kanyar, hogy biztonsággal lehessen gyakorolni, kecsó kicsinek tűnik, bár szerintem márkez ott is megcsinálja csukott szemmel :DDD
faszák a képek nagyon!!

mod:
most látom, hogy extra könyökkoptatót varrnak fel a srác ruhájára... :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20488) F1DO


F1DO
senior tag

Tényleg pókember..

Nagykép

(#20489) F1DO


F1DO
senior tag

(#20490) Integra válasza F1DO (#20488) üzenetére


Integra
titán

milyen szépen látszik ahogy a könyökével rátámaszt a tankra

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20491) F1DO válasza .mf (#20485) üzenetére


F1DO
senior tag

A közút sajnos ilyen, figyelni, vigyázni kell, mást nem tudsz tenni.

(Ma az utcán 3m-re mellettem esett el egy robogós rövidgatya + rövidujjú póló kombóban, talán még kesztyű sem volt rajta. Az álló kocsisort előzte amikor kihajtottak elé. Hatalmas csattanás, alkatrész szilánkok repültek mindenfelé, a fém karistol, a robogó elfekve pörög az aszfalton. A srácnak szerencsére szinte egy karcolása sem lett, valamelyik ott parkoló autóra kenődött fel estében, ami egyben így meg is óvta a bőrhorzsolásos csúszástól, vagy egyéb kiálló / éles tereptárgytól)

[ Szerkesztve ]

(#20492) F1DO válasza Integra (#20490) üzenetére


F1DO
senior tag

Megoszlik a súly: a bal combjával kapaszkodva lóg a motoron, plusz a felső testét megtartja két oldalról a kormányt markolva, kicsit a tank is aládolgozik mint támaszték valószínűleg. Ja és ne feledjük, alulról meg a jobb könyöke polcolja alá.. :D

[ Szerkesztve ]

(#20493) Integra válasza F1DO (#20492) üzenetére


Integra
titán

igen, eszembe jutott nekem is, hogy vajon a rázóköveken könyökölve mennyire támaszt be :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20494) .mf válasza ALI_G (#20466) üzenetére


.mf
veterán

Úgy őszintén, nem látom azt a nagyon jó időt, sőt, köpönyeg holnapra 7mm esőt mond :( Hacsaknem esős időre való edzést tartasz :P
Esetleg vasárnap délutánra néz ki jobbnak? Mintha addigra elállna, bár akkor meg hűvös lesz, úgyhogy még lassabban szárad. Úgy tűnik ezt a hétvégét nem motorozással fogom tölteni :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#20495) pH érték


pH érték
aktív tag

Sziasztok!

Budapesten tudtok olyan helyet, ahol normálisan le tudom mosni a motort és lefújhatom láncot?

Csak azért kérdezem, mert ahol most tárolom a motort ott ez kivitelezhetetlen.

(#20496) vendingo válasza pH érték (#20495) üzenetére


vendingo
veterán

Én magasnyomású mosóba szoktam motort mosni. Viszek szivacsot, papírtörlőt.
Láncot akárhol le lehet fújni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#20497) Integra


Integra
titán

na ezt meg hogy? :U
félig naív kérdés természetesen

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20498) tutis


tutis
őstag

Itt egy galériába feltettem az új design képeket.. :)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#20499) Bogyó bá' válasza tutis (#20498) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nagyon sok munkát fektettél bele, de megérte! Tényleg szép lett a vas! :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#20500) yodamastah válasza tutis (#20498) üzenetére


yodamastah
őstag

Túl szép lett, ez másodperceket is jelenthet pluszban :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.