Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) canniball válasza Bogyó bá' (#19549) üzenetére


canniball
nagyúr

Éccsapám is elégedett a Viragoval...bár neki 750-es van... :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#19552) KubanitoS válasza Bogyó bá' (#19545) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem tetszenek ezek a gépek, a sörhasat pedig meg lehet oldani, csak akarat kérdése. :D Viszont ne felejts el mellé növeszteni egy hasig érő fehér szakállt is. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#19553) Bogyó bá' válasza KubanitoS (#19552) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!" Szakáll már van, csak igen rövidke: kukkants az adatlapomon szereplő weblapra... :)
Ha esetleg mégis robesz lenne, akkor ehhez mit szólnátok? Malaguti Madison 125. Bazi nagy csomagtartó, Yahama - Minarelli blokk, 14LE, szerintem 11 éves kora ellenére nem rossz kinézet. Tesztek szerint 110km/h a végsebessége, csak kijöhet a 80-90 utazó, nem?
Bocs a láma kérdésekért, de még motoros ismerősöm se nagyon van.... :B

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#19554) vendingo


vendingo
veterán

Már nagyon rég nem láttam Romet Pony-t, ezért nem emléxek a méreteire, csak azt tudom, hogy kicsi.
Szerintetek 5 éves gyerekeknek jó lenne?
Fos kínai gyerekmotort nem vennék, amihez alkatrész sincs illetve ami van az is okádék minőségű.
Normális pit bike-ot meg alapból nem vennék gyerekeknek, arra nem futja.
15-30 ezerért már láttam ilyen Pony-kat.

Unokatesóim gyerekei olyan motort szeretnének amin nem nekik kell brümmögni, hanem olyan igazit mint az enyém, ami brümmög magától és fekete.. Ja meg cápás és krokodil mintás sisak is kell hozzá, mert az félelmetes XD
A sisakot megoldom egy kis kreativitással, de a motorral kapcsolatba zsákutcába vagyok.
Jó lenne ha néha én is rápattanhatnék, ezért is gondoltam a Romet-ra.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#19555) zack válasza Bogyó bá' (#19553) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem nem megy az 110-et. :U 180-200ccm tudnak 120-at kb. Ettől függetlenül a 80 utazót simán tudni fogja.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19556) csongi válasza Bogyó bá' (#19553) üzenetére


csongi
veterán

A 80 kijöhet. De javaslom a váltóhoz való hozzá nyúlást. Ha nagyobb sebességet nem is, de kisebb fordulaton üzemelést el lehet érni ami élet tartamot növel. Mivel olasz motor, a töltést ellenőrizd le vásárláskor. Nem erősségük a vezetékelés, ebből adódóan szokott probléma lenni velük. Ha tisztán szeretnéd kezdeni a motorral, egy szerviz is kell neki. Olajok, folyadékok fékbetétek, szűrők variátor görgő, szíj. Amivel nem foglalkoznak a tulajdonosok a szelep hézag állítás. erősen javaslom. Nagyon ritka az robogó amibe valóban annyi kilométer van mint, amit az óra mutat. Kb duplájára kell számolni.

[ Szerkesztve ]

(#19557) csongi válasza vendingo (#19554) üzenetére


csongi
veterán

Jó lehet, de azt erősen kétlem , hogy te is és gyereked is tudja használni. Mivel a kormányt ki kell cserélni. Akkor viszont te fogsz orra bukni vele :)
Egy kis romet elemzés :D

(#19558) Bogyó bá' válasza csongi (#19556) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A Malaguti olasz?! Abban a tévhitben éltem eddig, hogy az valami indiai, stb. járgány, amibe veszik az olasz blokkot! :W Töltöttem le teljes gépkönyvet az este (vagy 400 oldal), és nézegettem a motor javításának lépéseit. A szelephézag állítást nem biztos, hogy be merném vállalni (bár autón csináltam többször is), a többi szervizmunkát valószínűleg meg tudom csinálni. Alkatrészeket hol lehet ezekhez rendelni? Kalocsán még motorszerelő sincs, nem hogy alkatrészbolt.... :((( A vázszerkezete nagyon tetszik (gépkönyv alapján), hogy komplett térhálós váz, nem csak a szokásos egy darab görbe vascső! Miket nézzek meg vásárláskor, hogy ne essek totálisan pofára? Még egyszer bocs a sok kérdésért, de anyagilag nem engedhetem meg magamnak, hogy nagyon mellé nyúljak, pedig a pénztárcám miatt a kínálat "aljáról" kell válogassak.

Egy 125-ös régi négyütemű utcai motor (Yamaha SR125, Suzuki GN) sem igen képes nagyobb tartós utazósebességre, ugye? Tehát azzal sem járnék jobban hosszú, magányos túrázásokon? Mert ha rábólintotok a nagyrobeszre, akkor az egyéb kategóriában már nem is keresgélek tovább. Kényelemre, praktikumra biztosan jobb a robogó, bár nálam nem ez a fő szempont...
200-250k között másból nemigen van válogatási lehetőségem, az egyetlen olcsó túraendurót az éjjel levették a hirdetésből (CitiFly 125, 220k-ért)

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#19559) vendingo válasza csongi (#19557) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem nincs gyerekem, unokatesoim gyerekeinek gondoltam. A kormányt én is gondolrtam, hogy cserélni kellene.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#19560) yodamastah válasza Bogyó bá' (#19558) üzenetére


yodamastah
őstag

Tavaly nézegettem én is robogókat. Kipróbáltam vagy 8at. Igaz 250est néztem, de még 300k-ért is csak szarok voltak. Nem használhatatlanul szarok, hanem félig lelakottak. Ráadásul a menettulajdonságaokkal egyáltalán voltam megelégedve. Bár ezekkel már legalább utazóban megy a 90km/h. A probléma a gyorsulással (fos), meg a váz futómű fék együttessel volt. Főleg a kis kerekűek voltak idegenek.

A legjobb állapotú egy 250es leonardo volt 350ért. Szinte hibátlan állapot, de annyira nem ment, hogy teljesen kiszerettem a Leo-ból. Összességében azon maradtam hogy vagy veszek egy 400as burgmant egyszer, vagy hagyom ezt a robogózást :D Azzal legalább fotel kényelemben lehet 2en menni, és jól tele lehet pakolni.

Ja és ha már Malaguti, akkor melóba járós motornak ajánlom a Ciak-ot. Ritka ronda egy motor, de a nagy kerekei miatt egészen motorként viselkedik.

[ Szerkesztve ]

(#19561) zack válasza yodamastah (#19560) üzenetére


zack
nagyúr

X9 180ccm (Amalfi) ? Ilyen van csajomnak és qurva jó kis robogó. 100 utazóba, 2 személyes használatban is tűrhető, és szerintem 250k simán kijön. A mienk 200k + forgalomba helyezés volt. A vége 300k lett, de ennek már 3 éve. Az a lényeg a Piaggio-nál hogy az elektronika rendben legyen, ahogy minden olasznál.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19562) yodamastah válasza zack (#19561) üzenetére


yodamastah
őstag

Eccer kipróbálom ha lesz rá alkalom és az asszonyod megengedi :)

(#19563) boogie84


boogie84
veterán

Szombat délelőtt cseréltettem ki az első gumim, erre ma ezt látom:

Ezzel mit tudok csinálni? Legrosszabb esetben feljelentem őket a fogyvédelemnél. :W
Nem az első h elb....nak valamit, de egy k.....a gumicserében???

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19564) vendingo válasza boogie84 (#19563) üzenetére


vendingo
veterán

Ajánlatos szerelés után egyből ellenőrizni a helyszínen, úgy könnyebb reklamálni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#19565) ALI_G válasza boogie84 (#19563) üzenetére


ALI_G
veterán

Telefonon nem jon at de mit kene lassak?

[ Szerkesztve ]

(#19566) boogie84 válasza vendingo (#19564) üzenetére


boogie84
veterán

Én f...z nem néztem meg, mert gondoltam egy egyszerű gumicserében nem lehet mit elba...ni.

(#19565) ALI_G: Le van zúzva a felni. :W

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19567) tutis válasza boogie84 (#19566) üzenetére


tutis
őstag

utólag nehéz lesz bármit is bizonyítani, tagadni fognak mint állat..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#19568) vendingo válasza boogie84 (#19566) üzenetére


vendingo
veterán

Vegyél egy körömlakkot, én is azzal szoktam felnit javítani.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#19569) lujo10 válasza boogie84 (#19563) üzenetére


lujo10
aktív tag

Jól kibabráltak veled, de ha ott nem szúrtad ki, akkor így utólag mindent lefognak tagadni (sunyi kontár bagázs).

(#19568) vendingo: jó ötlet, a párom többek között műkörmös és virtuózként bánik (szerintem) a körömlakkal, lehet még kövecskéket is rakna rá, vagy esetleg valamilyen virágot :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#19570) Steven


Steven
addikt

Én is ma vettem meg a gumit m5 interact csak nemtom még kivel fogom fel rakatni hogy ne basszák szét a motoromat és a gumimat :(((

Más:

kéne navi ..teló jó is lenne hozzá csak kéne tartó meg töltés ,hogy lehet ezt igényesen értelmes áron megúszni...
pl givi 934 tartó konzol (csak konzol) 15k nah ez nálam nem értelmes ár... még lehet kérdés nélkül meg is venném ha lenne hozzá usb töltő de 15k csak egy műanyagért:D az mokás...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#19571) vendingo válasza Steven (#19570) üzenetére


vendingo
veterán

Én 20 euroért vettem louisba tartót. Szivargyujtós csatlakozó pedig 13 euro volt. Én most órát szeretnék felrakni, de szerintem csak egy sima casiot csatolok fel a kormányra.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#19572) Daywalker válasza Steven (#19570) üzenetére


Daywalker
addikt

Kékhold

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#19573) Steven válasza vendingo (#19571) üzenetére


Steven
addikt

daywalker köff

vendigo konkrétat tudsz mutatni te melyiket vetted?:)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#19574) csongi válasza Bogyó bá' (#19558) üzenetére


csongi
veterán

Ezt majd leirom privatban.
A vaz kerdeseben mindegyik nagyrobogonak trhalos a vaza. Talan a sipermax ami mas. Annak sportmotoros vaza van. Alu es ket blokkbol szereltek,kategoria egyikblegjobb vaza.

(#19575) TayRol válasza Steven (#19570) üzenetére


TayRol
veterán

ne a Full-Gas-t válaszd, ők is lezúzták a felnimet. Kékhold korrekt.

(#19576) thEndeR


thEndeR
tag

[link]
[link]

Szórakoztató lehet kivéve, ha veled csinálják. :DDD

(#19577) .mf válasza Steven (#19570) üzenetére


.mf
veterán

Headset és zseb.
Nézni is akarod? Megállsz, előveszed, megnézed, majd mész tovább.
Csak nem menet közben akartad nézni? Na ezt gyorsan felejtsd el. Az utat nézzed. :P De komolyan, elég balesetveszélyes.

---

Gumi-szezon van? Én is a jövő hét elején cserélek, mert a hátsó elkopott, és az első is határán van. Egész jól tartotta magát a BT-003RS, 6k-t mondanak rá, de 10-11k km-t kibírt nálam. Ennyit számít, hogy nem "húzom rá parasztból", meg várostól és lámpáktól lehetőleg távol, így kevesebb a kigyorsítás is.

---

Ha már Mecsek szóba került: júniusban arrafelé leszek egy hetet, milyen útvonalakat tudtok ajánlani? :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#19578) .mf válasza thEndeR (#19576) üzenetére


.mf
veterán

Szerintem pedig k...ára nem szórakoztató, amikor a kedves gyalogosok már rég pirosban (nekünk már sárgul vagy zöldül) vagy egy zebra nélküli útszakaszon körülnézés nélkül lelépnek elénk az útra... én már dobtam el motort így, kanyarban kilépett elém. A piroson átmenők teljesen megérdemlik, amit csinál, én néhánynak még egyet le is kevernék.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#19579) canniball válasza thEndeR (#19576) üzenetére


canniball
nagyúr

Szerintem meg adott esetben figyelmeztetésnek jó, de direk sz*patni a gyalogosokat kocsogség.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#19580) thEndeR válasza canniball (#19579) üzenetére


thEndeR
tag

Azért elég sokan átmentek olyankor, amikor piros volt a lámpa vagy szét se néztek, hanem csakúgy átmentek.
Ahogy jobban megnéztem, majdnem az összes "meg ijesztett" piroson ment át.

[ Szerkesztve ]

(#19581) canniball válasza thEndeR (#19580) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezért írtam hogy "adott esetben figyelmeztetésnek jó". A másik felét meg arra az esetre értettem amikor a gyalogosnak van elsőbbsége. Mert bőven van ott olyan helyzet amikor csak heccből húzza oda neki...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#19582) Topiccsendőr válasza boogie84 (#19563) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ez csak egy felni. nem magnéziumból van, hogy ártson neki ha le van ütve a festék, meg lesz rajta még gumicsere sokszor. ha valami OZ kovácsoltalu lenne kékre eloxálva és y küllős lenne, akkor talán, de nagyon talán én is szívnám a fogam, de használati értékéből semmit nem von le. Nem tudom sikerült e megnyugtatnom :D
én hagynám a pcsába.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#19583) Tüzi válasza boogie84 (#19566) üzenetére

legközelebb vidd csak a kereket.
általában a féknyereggel basszák le a festést, mert nem vigyáznak...
igaz 10k-ért újrafújják...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#19584) #25954560 válasza boogie84 (#19563) üzenetére


#25954560
törölt tag

baratom felnijenek a peremet a sokadik gumicsere utan inkabb lecsiszoltuk korbe femszinure :) szep lett.

(#19585) Topiccsendőr válasza csongi (#19556) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

bocs, de nekem volt elég sok robogóm, és elég sokat is foglalkoztam a dologgal. még ditechez is volt közöm, tuning szinten is.
a váltóhoz hozzányúlás az alacsony fordulatért egy cvt hajtásnál, egyszerűen butaságnak tűnik. görgők nehezebbre cserélése egy igazi hulladékot csinál a robogóból. pont ott fog csukni a varió, ahol sosincs nyomatékmaximum. akkor simán lehet venni egy gyengébb robogót is. ha végáttételről beszélünk, minek ruházzon be egy új hajtóműre, ha egyáltalán kap kisebbet.

egyébként ezeknél a hibajelenségeknék ha lehet beszéljünk konkrét példákról, mitől van ez a sztereotípia. mik szállhatnak el egy adott modellnél. konkrét tapasztalatok kellenének. mert így egy nagy kalap alá véve valami. ez nem elég.
ez olyan, mint a rotaxra rámondani, hogy elég rossz blokk, mert mindig megragad, holott a sok gyök 99 százalékban a karburátort nem tudja beállítani, a kompresszióviszonyt nem számolja ki, aztán csodálkozik hogy ez van.

a másik ami megtréfált, az a töltés. ha egy halott akku van bent, ami nyáron melegben egy indításnyi kapacitással rendelkezik, és az ember rámér a manualban megadott fordszámon a töltésre, akkor az akku miatt sosem fog annyit mérni. csak tökéletes állapotú akkunál lehet ilyet mérni, ami ugye elég ritka :D aztán jön a szívbaj, hogy szar.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#19586) Archer válasza boogie84 (#19563) üzenetére


Archer
őstag

Tescoban ~1k-ért lehet venni ilyen ecsetelős javító festék, azzal nagyjából el lehet tüntetni.

125-ös téma: nekem volt a kis CBR, kb. 180 centi vagyok meg 75-77 kiló, 90-es utazót simán vitte, 100-ig el lehetett vele menni, ment volna még tovább is de ott már közel volt a piroshoz. Persze ez sík területen értendő, nagyobb emelkedőket nem nagyon csípte. 100-150 km-t különösebb megerőltetés nélkül el lehetett vele motorozni, fölötte már azért kényelmetlen volt. Nyilván pörgetni kellett de ez van, erre tervezték. 40-50e km-es tulajok is voltak fent a fórumon, a kötelezőkön kívül mást nem kellett rá költeni. Jó, ez már kívül esik a 200k-s összeghatáron csak a téma kedvéért írtam, hogy azért kompromisszumokkal de síkabb vidékeken el lehet 125-tel is motorozgatni. Igaz az valami 120-130 kiló volt mindennel feltöltve, ezek a 25-ös chopperek meg vannak vagy 150.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#19587) canniball válasza Archer (#19586) üzenetére


canniball
nagyúr

No de a CBR125 az ~15 paci fejidommal, szemben pl. az én CG125-ömmel ami 11LE és csupasz (és ha jól láttam a kategória többi résztvevője is 10LE körül tud), ez kb. kiadja a különbséget hogy ne lehessen úgy tekerni vele mint a kis sportgéppel.
Ráadásul a CG-n sajna nincs fordulatszámmérő, így fogalmam sincs mikor vagyok "közel a piroshoz".

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#19588) Integra


Integra
titán

mindjárt kezd a moto2

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19589) Integra


Integra
titán

vajon ez a moto2 kipuff rendszer rendelkezik utcai engedéllyel? :)
gabi miért nem megy? sérült még mindig? :(

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19590) Tüzi válasza Archer (#19586) üzenetére

volt, hogy egy nap alatt kétszer körbemotoroztam a Balatont :D
2.5hónap alatt 13ezret raktam a 125ös cbr-embe.
tíznaponta-kéthetente látogatta a szervízt garis olajcsere okán... :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#19591) Steven


Steven
addikt

ma voltam Rétságon , megebédeltünk jó volt...brutál jó idő van... motorozáshoz tökéletes... DE ma megint egy szerencsétlen le zúzta magát az m2-n szerintem ki csúszott mert amit a rendőrök rajzoltak csikot az a felező vonalnál kezdődött és a szalag korlátban végződött.... respect a srácnak...

kerekembe meg még mindig van 1 cm eres csík amit nem bírok le koptatni .... lehet jobb is:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#19592) yodamastah válasza Steven (#19591) üzenetére


yodamastah
őstag

"kerekembe meg még mindig van 1 cm eres csík amit nem bírok le koptatni .... lehet jobb is"

Az elsőn vagy hátson ? :) Mindenesetre valóban jobb ha nem közúton próbálod eltűtetni.

(#19593) zack válasza Steven (#19591) üzenetére


zack
nagyúr

Miért kellene eltüntetni? Volt olyan aki méltatta a gumim állapotát a széleken, aztán 2 személlyel körbemotoroztam a Mátrában... Semmit se jelent. Külsőség. És erősen függ az útviszonyoktól is. Nekem sem volt peremig kopva utcán. Az már túl van azon a határon ami vállalható közúton.
Ráadásul én mindig a /60 vágott slicket használtam ott meg még csalókább a dolog.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19594) csongi válasza Topiccsendőr (#19585) üzenetére


csongi
veterán

Burgonyámon sikerült 1000rpm-el vissza venni a fordulatot utazó sebességnél. És nem éreztem, hogy annyira a teljesítmény maximum alatt működött volna. Jelenleg is sikeresen vissza vettem, az Atlantic 500-on Kb 600rpm-et. Annyira rossz hogy 4 liter alatt fogyaszt.Tény hogy lassabban gyorsul, de valami valamiért. Mivel nem városi motorozást akar, így a teljesítmény "Csökkenés" nem hinném hogy eget verő lenne. Ellenben hosszútávú használatkor nem mindegy hogy 7ezret vagy 6 ezret pörög a motor. Nem mondtam neki hogy cseréljen váltót. Csupán annyit hogy hozzá kell nyúlni, ha 125 robogóval szeretne 1-200Km-t folyamatosan gurulni.

Én meg elég nagy butaságnak tartom szét forgatni, mert úgy annyira gyorsul, és jaj de jó. Később meg megy a sírás hogy alig mentem és máris eszi az olajat.

Sztereotípiáról annyi ha vissza olvasol, akkor konkrét szívásomat írtam le. Elég sok olasz robogóssal előfordult az elektronika gyengesége. Nekem azért állt le menet közben, mert a töltés nem volt elég.Nem mondtam hogy hány V-nak kell lenni a töltésnek. Ez is jó pát tényezős kőr. Mivel nem jártas benne, ezért kár lenne részletekig belemennie. Megméri, ha jó akkor jó ha kevés akkor alkut képező tényező. :D

[ Szerkesztve ]

(#19595) Steven válasza zack (#19593) üzenetére


Steven
addikt

nyilván a hátsó :P hát ,nemtom már mik a határok most is két személlyel hiába toltam a kormányt éreztem hogy az eleje csúszik kicsit ... még nincs fent az új gumi... aztán ennyire sikerült... ;] mire megérkeztünk néztem ilyen dbkák estek le az oldaláról... lehet elmelegedett nem vágom nyomást nem is néztem mennyi van...

amúgy meg ki hívás persze értelmes határokon belül nem vagyok egy állat jobban szeretek élni...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#19596) vendingo válasza Steven (#19573) üzenetére


vendingo
veterán

Majd lefényképezem..

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#19597) csongi válasza Steven (#19595) üzenetére


csongi
veterán

levegovel vagy gazzal van pumpalva?

(#19598) Topiccsendőr válasza csongi (#19594) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

nyomatékmaximumon használni egy blokkot nem szétforgatás, azért nyomatékmax, mert oda van megtervezve a gázcsere, és minden más is. fajlagosan a fogyasztás is ekkor a legjobb. de ezen nem veszünk össze, ha a fülednek fáj ha sokat pörög. :D nem ettől fogja enni az olajat.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#19599) boogie84 válasza Topiccsendőr (#19582) üzenetére


boogie84
veterán

Lehiggadtam. Bár hányadékul néz ki. A körömlakk lesz a megoldás azt hiszem.

(#19583) Tüzi: Újrafújni az egészet nem kell...

(#19586) Archer: Jaja, de azért kiba....ott bosszantó h elcsesznek egy hibátlan alkatrészt a gépen. Mit szólna a cég ha véletlen megkarcolnám az udvaron álló valamelyik motort, és mikor a tulaj megy vissza érte akk meg néznének mint a fa...ok.

Más: Jól mértem le a teleszkóp fényes részét (mittomén h melyik része ez) h 43mm az átmérője, és h ezt az adatot kell megadnom akkor amikor szimeringet szeretnék venni?
Ill hol tudom kiolvasni a gyári adatokból h mekkora kell? Le van ez rögzítve vhol?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19600) csongi válasza boogie84 (#19599) üzenetére


csongi
veterán

A szimeringnek van jelolese.De ha merni akarod akkor a belso meret a munka szar atmero, kulso a szimering feszke a vastagsag pedig a szimering vastagsaga vagy a feszek melysege.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.