Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) F1DO válasza stifi (#19748) üzenetére


F1DO
senior tag

Ezt így hogy sikerült kivitelezni?

Félrehordott a szögbelövő?? :D

Vannak ezek a CO patronos gumitöltők, kíváncsi lennék egy patron mégis mennyit tud belefújni egy kerékbe..?

(#19802) fattyu válasza thEndeR (#19795) üzenetére


fattyu
veterán

és fel is próbáltad vagy csak ráböktél?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#19803) thEndeR válasza fattyu (#19802) üzenetére


thEndeR
tag

Akkor úgy mondom, ha jó lesz a próba után akkor ez lesz. :D Sajnos nem Pesten lakom, ezért még nem tudtam elmenni felpróbálni.

(#19804) stifi válasza F1DO (#19801) üzenetére


stifi
senior tag

elmentem az IKEA mellett, még láttam is a csavart az úttesten de már nem tudtam kikerülni. utána 2 kilómétert még motoroztam, hazamentem, másnap reggel vettem csak észre hogy megmozdítani sem tudom.. simán rámentem első és hátsó kerékkel, és így állt bele.. döbbenet :)

állítólag egész jó nyomást tudnak ezek a kis flakonok nyújtani, de számokat nem tudok.. nem ezzel fogod pontosan belőni pályára az tuti :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#19805) #25954560 válasza tutis (#19794) üzenetére


#25954560
törölt tag

nehany olcsobb buko regi top bukok koppintasa. azok talan jobbak lehetnek aerodinamikailag.

(#19806) Bogyó bá' válasza doc (#19799) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nincs utánfutóm, meg sajnos vonóhorgom sem az 1000-es Yarisomon, másnak meg vagyonokat fizetni a szállításért nem tudok. Ezért marad a türelem, majd buszozás és haza motorozás...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#19807) doc válasza Bogyó bá' (#19806) üzenetére


doc
nagyúr

arra celoztam hogy ervenyes jogsi nelkul, csak az ocsmanyirodaban kapott A4-es helyettesito lappal vezettem hazaig :U

de ahogy mondtam, ez nem kovetendo pelda :D

[ Szerkesztve ]

(#19808) Daywalker válasza doc (#19807) üzenetére


Daywalker
addikt

Nekem is azt követő napon jött meg a jogsi, mint hogy megvettem a motort... :B

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#19809) stifi válasza Daywalker (#19808) üzenetére


stifi
senior tag

ebből én sem csináltam gondot, autót a vizsganap délutánján már vezettem, 2001-ben amikor még lassabb volt az egész eljárás.. biztos ki lehet dumálni ha elkapnak (vagy eltiltással kezded a jogsis karriered, az meg legalább egy jó sztori) :D

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#19810) #25954560 válasza Daywalker (#19808) üzenetére


#25954560
törölt tag

nekem egy honappal kesobb.
elcsattogtunk dobogokore gyakorolni addig tobbszor is. akkor jo otletnek tunt :)

(#19811) zsolt19900 válasza #25954560 (#19810) üzenetére


zsolt19900
őstag

én is vezettem már azzal a bizonyos a/4 es papírral a zsebemben, pont szezon utolsó harmada volt :D hát mondom, nem fogom kivárni a jogsit 3-4 hét meg is volt amire elkészült a plasztik, és állítólag azért ilyen lassú, mert kedves EMelnőkúrunk egy másik cégnek adta a nyomást, gyártást....nekem valami ilyesmit mondtak

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#19812) csongi válasza doc (#19807) üzenetére


csongi
veterán

Mire megjött a jogsim már letoltam egy 900Km túrát, és a Megyében is gurultam vagy 100Km :)
Nem követendő példa.

(#19813) Steven


Steven
addikt

tönkre ment mindkét sisakom kéne venni valami értelmeset 60-80k nál nagyon drágábbat nem akarok ... felnyithatós kéne... givit néztem x-modulárt ... de ha tudtok mást olcsobb az se baj :DD

valami jó féle kéne álvédős ...

Mocit holnap tolom be a szervizbe rá kerül az egyik konzol és platni , az új metzeler gumi , plusz holnap végre meg ejtik a teló olaj cserét kiváncsi vagyok a változásra... érzek e bármit is...

ha meg lesz az oldal doboz mennyire lehet oldal dobozzal szaggatni? ( papíron az van 120nál ne mennyek többel full tele dobozzal)

balcsira utazó az nálam 200... :(

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#19814) #25954560 válasza Steven (#19813) üzenetére


#25954560
törölt tag

a doboz, foleg ha tele van, jelentosen megvaltoztatja a motor menettulajdonsagait (de ezt a dobozosok jobban tudjak, mint en). aranyaiban konnyebb lesz az eleje, kicsit tobbet tapad a hatulja, de az aerodinamikat kis tulzassal tonkreteszi. talan valamelyik rendormotor kapcsan ok is panaszkodtak h 160 felett instabilla valik (honda nemtommi?)
szoval a kontenerek nem a nagysebessegu utazasrol szolnak.

(#19815) TayRol válasza #25954560 (#19814) üzenetére


TayRol
veterán

nekem a dobozzal nagy sebességél érezhetően elkönnyűlt az eleje, mondjuk idom nélküli volt ugyebár.

(#19816) KoVee84 válasza Steven (#19813) üzenetére


KoVee84
senior tag

főleg ha áll az M7 lefelé... ;]

(#19817) Steven válasza KoVee84 (#19816) üzenetére


Steven
addikt

az sose volt gond,mindennap harcolok a a dugóban...:D

de a lényeg szvl igazak a hírek és 130-140 nél feljebb ne erőltessem... na és bukót milyet? kinek milyen tapasztalata van? felnyitós kéne... megszerettem hiába nehezebb...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#19818) .mf


.mf
veterán

Na most már új gumma is van a mocin (BT R10), úgyhogy nyomathatjuk hétvégén :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#19819) stifi válasza .mf (#19818) üzenetére


stifi
senior tag

láthattalak ma 6-7 körül a váci úton?

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#19820) .mf válasza stifi (#19819) üzenetére


.mf
veterán

:)) Ki kellett próbálni az új gummát, úgyhogy a gumistól még kigurultam sötétedés előtt Rétságig. :DDD A városban még próbáltam visszafogottan menni, még akkor járattam be

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#19821) Topiccsendőr válasza -Mosquito- (#19791) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem gyozom hangsulyozni, h olaszbol volt egy nagyonjo motorom.
Nem km re, hanem allapotra veszunk motort :)
A mostani RS t en is azon az elven vettem, hogy ide szart hoznak. magyarorszagi. De mivel a Natixnal szereltek, illetve a Mille motornal, egy jo allapotu olasszal jobban jartam volna. Sajnos az, h magyarorszagi, semmit nem jelent.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#19822) -Mosquito- válasza Topiccsendőr (#19821) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nekem karbantartott,szervizelt,szervizkönyves motorjaim voltak,van/nak ami mind itthoni vásárlás. Ez előny,de hátrány is lehet az eladásnál majd.. Mindenki szeretne egy gondos gazdától motort venni.. Àllapotra veszünk motort.. Na ja meg árra.. És ez arányban van ha olcsóbb akkor lehet karcos,törött,bizonytalan benne lévő Km-el. Mindenkinek a pènztárcája szab határt.. Nincs ezzel semmi baj,ki milyet vesz.. Nekem ilyen motor/ok kellenek másnak meg más.
Mille motor dunakeszi.. Ajjajjj... :D. Tudnék mesélni.. :Y. Némelyik itthoni szervizekről is van rossz vélemény..aláírom..

"Nem győzöm hangsulyozni,h olaszból volt egy nagyon jó motorom.."
Ezaz.. Csak egy.. :D :R

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#19823) ALI_G válasza Steven (#19813) üzenetére


ALI_G
veterán

Csillagromboloval felejtsd el a 200at :) 140-160-at mentem ora szerint. A hondat nem zavarta. De eleg jol kapkodta az elejet felpakolva 2 szemellyel :)

(#19824) ALI_G válasza .mf (#19820) üzenetére


ALI_G
veterán

Mikor jonnel kecsora?
Inti? Tobbi betyar? :)

(#19825) stifi válasza ALI_G (#19824) üzenetére


stifi
senior tag

írtam privátot, igaz nem ebben a témában :D

ha már pálya, kakucs inkább?

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#19826) Integra válasza ALI_G (#19824) üzenetére


Integra
titán

was, mi, hogy? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19827) TommyGun


TommyGun
őstag

Na végre ma sikerült minden papírt elintéznem...+ kategóra és átírás....
Megkaptam az A4-es igazolást az önkormányzatban A+B-ről, az ügyintéző még fénymásolatot is adott a vizsgaigazolásról, mondta hogy nem lehet vele zúzni de ha megállít a rendőr akkor talán könnyebb kimagyarázni, tul.képp most arra várok hogy legyártsák a kártyát, nem emiatt lesz jogosultságom vezetni...nem is értem miért szaroznak ezzel...nem az én saram hogy 1 hónapot kell várni az új plastikra...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#19828) Daywalker válasza TommyGun (#19827) üzenetére


Daywalker
addikt

Ne aggódj már ennyit...1 hónap a max. Van, hogy egy hét alatt megjön (attól is függ, hogy postázást vagy személyes átvételt kérsz). Ha pedig a központi okmányirodába mész (Árpád híd) és ott kéred az átvételt, akkor még gyorsabban jön (jönne - nem tudom hova mentél).

Ettől függetlenül kretén a rendszer, de nem tudunk vele mit csinálni.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#19829) ALI_G válasza stifi (#19825) üzenetére


ALI_G
veterán

Bocs, nem vettem eszre. Miota pesti vagyok nincs pc-m.
Meg nem biztos de kakucs is jo lehet. Vasarnap is jo lenne?
Inti te szezonkesz vagy? :)

(#19830) TommyGun válasza Daywalker (#19828) üzenetére


TommyGun
őstag

Nem aggódom, simán zúzok szarok a világra, :DD erre várok 7 éve hogy újra tudjak mocizni, legyen kert garázs ahova rakom meg della megvenni....csak miért kell maguknak is agyonbonyolítani az egészet

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#19831) Integra válasza ALI_G (#19829) üzenetére


Integra
titán

ja, megvan mindenem, csak még november óta nem indítottam be a motort, hátul körberámolva figyel ponyva alatt, ahogy akkoriban leállítottam.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19832) .mf válasza ALI_G (#19829) üzenetére


.mf
veterán

Vasárnap Veletech van.
Szombaton legkorábban 3-ra érnék Kecsóra (szokásos családi ebéd). Tőlem lehet Kakucs is, közelebb van.

Inti: vazze seggberúgjunk? :DDD K. jó idő van, pont elég meleg ahhoz, hogy még ne izzadj de ne is fázz, már sokáig van nap, 8-ig simán lehet világosban tolni, nem esik, szárazak az utak, még nem indult be a turistaszezonos forgalom. Mellé a táj is szép, minden frissen zöldül. A legjobb idő motorozásra.
Nekem idén már egy ezres és pár kör Hring benne van, pedig a szervizt levonva még csak két hete van elő és munka miatt még nem is tudtam vele igazán menni.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#19833) KoVee84 válasza ALI_G (#19829) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ha vasárnap mennétek, akkor csatlakoznék, mert szombaton szörfözni vagyok. Kakucs nekem szimpatikusabb lenne :B

(#19834) Integra válasza .mf (#19832) üzenetére


Integra
titán

stresszes állapotban nem ülök motorra, mindössze erről van szó. és az utóbbi hónapjaim nagyon azok :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19835) Djuree


Djuree
félisten

á fákk , viszem szerelőhöz a mocit és nem lesz kész szerdára, utána meg csak 2 hét múlva tudok érte menni :O nem bírom ki addig :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19836) #25954560 válasza Integra (#19834) üzenetére


#25954560
törölt tag

probald meg. egy nagyon lajtos gurulas. direkt kenyelmesen haladva, nem forgatva tiltasig, lehetoleg kicsi forgalomban bekesen osszenove a geppel. nagyon jo kis kezeles :D
en akkor nem szoktam raulni lehetoleg, amikor nagyon faradt vagyok. a kocsi az hazavisz robotpilotaval olyankor (mittomen ejjel vegzek), de a motorozas embert kivan.

(#19837) ALI_G válasza #25954560 (#19836) üzenetére


ALI_G
veterán

Ez ugy szokott kinezni hogy az elso 5km-en nem forgatja tiltasig 4-5-ben :DDD

Nekem mindegy hogy kakucs v kecso bar utobbinal lenyegesen jobb az infra

(#19838) Integra válasza #25954560 (#19836) üzenetére


Integra
titán

tudom, de most azt sem érzem... most autóban is állat vagyok..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19839) stifi válasza ALI_G (#19829) üzenetére


stifi
senior tag

én most vasárnap ide megyek, akinek van kedve lájtosan gurulni jöjjön!
fagyi, esztergom, dunakanyar, sunshine - Karasna szezonnyitó

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#19840) ALI_G


ALI_G
veterán

Na ujratervezes. csak a vasarnap jo. Enpalyazni szeretnek!

[ Szerkesztve ]

(#19841) #25954560 válasza Integra (#19838) üzenetére


#25954560
törölt tag

allat a kocsiban, mi? :DDD

(#19842) -Mosquito- válasza stifi (#19839) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Mi is valami hasonlót fogunk menni asszem.. Jók szoktak lenni a Karasnás gurik.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#19843) Tüzi válasza csongi (#19812) üzenetére

puding vagy ;D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#19844) Topiccsendőr válasza ALI_G (#19840) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

En most szombaton lehet megleszek a dolgaimmal, aztan egy szutyok regigumis elfikazos kakucsot v kecsot beszervezek. Kecskemet azert lenne jobb, mert ezzel meg nem mentem palyan, es a kovetkezo verseny ott lesz.
Vasarnap csak delelott ernek ra, de az nagyon necces. Nem hinnem h osszejon.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#19845) ALI_G


ALI_G
veterán

GYulekeznek a felhok a fejem felett. Kellene egy gumis vasarnap kecson, vagy pesten, de akkor onnan vissza kell dzsaveljak palyara... Lehet nem jon ossze. A hatso rongyosra van koptatva. De csak a szelen. Ez mar csak kozutra valo.

[ Szerkesztve ]

(#19846) yodamastah válasza ALI_G (#19845) üzenetére


yodamastah
őstag

D211GP? Muti 1 fotót a rongyosra kopásról. Ha még látszik a minta oldalt, akkor az még használható :) Meg 0.5mm mintával is. Viszont ha nem süti az aszfaltot a nap akkor jól melegítsd be mielőtt elkezded rendesen kenni neki. Ha süt a nap, akkor a napon állj a motorral, az felmelegíti a felniket meg a gumikat is valamelyest. 15 fok alatt nem árt gumimelegítő. Főleg felhős szeles időben erősen ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#19847) Steven


Steven
addikt

ma megyek mociért kíváncsi vagyok hogy tapad a metzeler m5

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#19848) Daywalker válasza Steven (#19847) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha bejárattad, akkor szerintem jól. Persze nem lehetetlen megcsúsztatni a hátulját :DD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#19849) Steven


Steven
addikt

ezt ajánlottátok itt... nem volt olcsó úgy , hogy kíváncsi vagyok az eredményre...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#19850) Integra válasza Steven (#19849) üzenetére


Integra
titán

m5 interact? az jó lesz, no para :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.