Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) DigitXT válasza zenke (#20398) üzenetére


DigitXT
félisten

Világítás, fékek, alvázszám, motorszám, gyári igazoló matrica a kipu hangerejéről.
Ez utóbbit nálam nagyon keresték, igaz, attól még simán átment a 4Road-dal...:DDD
Esetleg még a gumi állapota: ha feltűnően ramaty, az baj lehet... Ilyesmiket.:R

(#20402) zenke válasza DigitXT (#20401) üzenetére


zenke
aktív tag

A hátsó fékemet erősen kell húzni valamiért. De fog. Tehát blokkolja a kereket ha kell. Ez baj lehet? Amúgy minden ok. Patika a motor, gumik 500km-s Michelin Pilot Sport DC-k.

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#20403) Szakbarbár válasza zenke (#20398) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Nekem tegnap műszakin ezeket nézték: Fék, világítás, kürt (duda) kinek mi tetszik, alvázszám, motorszám, km óra állás, gumik állapota, a fékcső állapota, lámpákban van-e a E betű valamint prizma. Az ülésen kell keresztben lennie egy kapaszkodónak, de még nem láttam olyan embert aki használta volna.
A fékellenőrzés módja függ a vizsgáztatótól is, volt amikor csak megtolta a motort és úgy próbálta, de a legtöbbször feltették gépre. Én vizsga előtt rászántam 1000 Ft-ot és csináltattam egy féktesztet, így van idő megcsinálni ha gond van.
Holnap mehetek az okmányirodába, mert betelt a forgalmim.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#20404) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Dunlop racing KR gumiról tudunk valamit?

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#20405) Pocee válasza .mf (#20384) üzenetére


Pocee
senior tag

ha lenne pénzem tuti kengut vennék én is mert nagyon tetszik.a nevem nem varratnám bele tuti,és elesni sem szeretnék benne...
szal lehet egy tehetősebb alteregómat láttad :D
behatárolható az műszaki vizsgadíj x-y közé vagy a díj mindenhol ugyanannyi és valaki tudja közületek?
tavaly júliusban lejárt... :B

Mr.Brightside

(#20406) yodamastah válasza Topiccsendőr (#20404) üzenetére


yodamastah
őstag

Talán a legjobb gumi amit boltban megvehetsz a KR106/KR108 kombó. MI a kérdés? Amúgy hozzávetőleg azt tudja mint a D211GP / D212GP, csak ugye ez slick. Meg a mérete kicsit más a hátsónak.

[ Szerkesztve ]

(#20407) Topiccsendőr válasza yodamastah (#20406) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Rs re nezegetek slickeket, es olyan elmebeteg meretben azt lattam hasznaltat. Elol 90, hatul 115 vagy 120 asban.
Sok remenyt nem fuzok hozza, de elmegyek megnezem.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#20408) yodamastah válasza Topiccsendőr (#20407) üzenetére


yodamastah
őstag

Ja emzére? Azé nagyön öreget ne vegyél meg. Amúgy a melegedési ciklusokra nem érzékenyek a mai dunlop pályagumik. Ahogy fogy ela hús rajta, úgy csökken a tapadés szép lassan.

Ami horror az a keverékek számozása. Akár éven belül is változik a kód, és van hogy ugyanaz a kód más keveréket jelöl.

(#20409) Bogyó bá' válasza Pocee (#20405) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Elvileg hatósági áras, és a tavalyihoz képest marhára megdrágult: "A motorkerékpárok műszaki vizsgadíja 4360 forintról 11.000 forintra, a személygépkocsik műszaki vizsgáztatásakor a tavalyi 16.290 forint helyett már most is 22.000 forintot kell fizetni." Ilyen helytelenül van leírva, copy/paste-tel másoltam...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#20410) stifi válasza canniball (#20370) üzenetére


stifi
senior tag

most nem azért, de a motorokhoz nincsen zöldkártya meg környezetvédelmi besorolás.. egy matricád van, az a műszaki vizsga matricája - ha piros akkor talán idén vizsgáztattad és 2015-ben jár le? a zöld matrica lejárata volt 2013 azt tudom..
a szín jelöli az évet, a nyíl meg amerre mutat a hónap lejáratát. zöldkártya vagy matrica motorhoz nincsen.

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#20411) Topiccsendőr válasza yodamastah (#20408) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nenem!
Aprilia RS 125 re :)
17 es kereke van, etezere nem is kapni a 18 as felni miatt, csak avont aminek horror ara van.
Mit jelent a nagyon regi? Mentem 8 eves slickkel, annyira nagy bajom nem volt vele.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#20412) canniball válasza stifi (#20410) üzenetére


canniball
nagyúr

Na megint okosabb lettem. :B
A műszaki jövőre lesz esedékes (most télen lett véve, én még nem vittem).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#20413) yodamastah válasza Topiccsendőr (#20411) üzenetére


yodamastah
őstag

Hát nem lehet tudni hogy tárolták, és hogy mikor mentek vele. Lehet az jó is meg rossz is. Láttam 2x pofára esni embert a 9 éves slickkel. A 2. esés után néztük meg hogy vajon mi baja leht a guminak, mert azt mondta tök lassan ment :D Meg volt keményedve mint állat.

Mindegy a KR tuti jó, de hűvös időben nem árt gumimelegítőzni. (pontosabban az sosem árt :D )

[ Szerkesztve ]

(#20414) stifi válasza yodamastah (#20383) üzenetére


stifi
senior tag

egyébként mindenki elkezdi valahogy, nem?
senkit se a pályára szültek, 2 szezonnal ezelőtt még az én motorom is karcmentes volt, oldalt 105%-os gumikkal, és egyáltalán nem érdekelt a pályázás, meg a lenéző tekintetek.. én is meg szoktam nézni más gumiját, de csak kíváncsiságból, következtetést nem vonok le még a lassú köridőből is.
abból már igen ha valakinek nagy a pofája de láthatóan béna szájhős :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#20415) ALI_G válasza Pocee (#20405) üzenetére


ALI_G
veterán

a superzone-ban mikor vettem az arlen ness ruhámat, akkor volt olcsóbban egyrészes kenguru, igaz 1 db volt de baromi jól nézett ki. Szóval nem feltétlen luxus és jóval többet bír aszfalton csúszva. Utcára is ugyanúgy van értelme egy jó ruhának mint egy jó sisaknak.

persu, vettél már ruhát? :)
nekem iszonyat izomlázam van, max hazaviszem a mocit, találtam szakembereket fényezésre, szabászatra :) már csak pénz kéne :DDD Most ha nagyon jól megy, akkor 2 hét múlva félig-meddig pálya gépem lesz rendszámmal.

[ Szerkesztve ]

(#20416) yodamastah válasza stifi (#20414) üzenetére


yodamastah
őstag

Hát mindenki kezdi valahol, de bőven 3 perc feletti idővel kevesen. Már legalábbis ha az ember úgy érz hogy neki már jár egy ezres gixxer, akkor azért nem ártana valemennyire, mondjuk egy kicsit az átlagnál jobban motorozni.

Hogy szemléltessem aznap egy kint volt haver a yahama chopperével ment 2:45öt. Az életébe nem volt sportmotorja, nemis akar :) Vagy mondjuk 2:30at mentem elsőre egy 600as fazerrel túra gumival, kb 4-6 hete motoroztam akkor.

Szóval nem lesajnáló vagy lenéző akartam lenni, tényleg űbergáz volt a csávó. Főleg hogy még fel is volt háborodva hogy miért előzik meg annyiran. Komolyan mókás volt az egész. Leszámítva hogy közveszélyesen lassan ment a kanyarokban. Én azonnal hazakültem volna, az a kanyartempó amit produkált még közúton is problémás, nem hogy versenypályán.

[ Szerkesztve ]

(#20417) stifi válasza yodamastah (#20416) üzenetére


stifi
senior tag

bocs, a tiédre válaszoltam de nem rád gondoltam a lenézővel. ezt úgy nagy általánosságban értettem :)

szerintem is az igazi gáz az amit mondasz, ha valakinek nagy a szája de nincs mire. szerintem az nem baj ha valaki nem tud motorozni, csak ne is csináljon úgy...
hány olyan sztorit hallottam már hogy "nekem ezres gép kell, kinőttem már ezt" - és miért nőtted ki? "mert nem megy többet 250-nél az árpád hídon"...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#20418) yodamastah válasza stifi (#20417) üzenetére


yodamastah
őstag

A jobbik eset az szokott lenni, hogy kimegy az utcai harcos pályázni (persze a gyors csoportba, mer ő nem lassú), és amikor látja hogy kerülgetik mint a pocsolyát, akkor rájön hogy hoppá baj van, lehet meg kéne tanulni motorozni :) Majd pedig magához tér, és szépen áthelyezi az utcai orosz rulettezést a pályanapok idejére.

A gond az, hogy amikor pár év tanulás után az utcai csoportokból a leggyorsabbak közé beharcolja magát az ember, akkor is mindíg van az az állat aki kikerül mint a pocsolyát.

Egy átlagos képességú amatőr minél többet pályázik, annál szerényebb lesz az évek során. Még akkor is ha már egészen jól megtanulsz motorozni, mIndíg van nálad sokkal gyorsabb a pályán :) Ahogy fejlődik az ember, egyre távolabbinak tűnik az a tudás amit egy VB szintű versenyző birtokol.

[ Szerkesztve ]

(#20419) csongi válasza Bogyó bá' (#20409) üzenetére


csongi
veterán

Nekem most is 4360 Ft volt. Nem lett dragabb. Nem mindegy hova viszed. A kozlekedesi feligyeleten kiviul mindenki vallkozasba csinalja. Meg az auto klub is. Alltalaban 10 ezer forint kornyeken vizsgaztatanak.

(#20420) zsolt19900


zsolt19900
őstag

láttam olyan "módosítást" a neten gs500-hoz, hogy 1db kipufogó helyett 2 db van rajta.... ez módosít esetleg negatív irányba a teljesítményen, vagy marad az ami volt csak kicsit optikailag jobban fog kinézni a motor, vagy utána kell hangolni a karburátort meg az egész mindenséget? találtam egy gyári dobot és megcsinálnám, ha nem valami elvetemült ötletnek tűnik az ügy

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20421) Szakbarbár válasza Bogyó bá' (#20409) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Tegnap 12.000 Ft-ot fizettem a szervizben a műszakira és a fékolaj cserére. Nem tudom mennyi a munkadíj, de a műszaki olyan 8000 - 9000 Ft körül van.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#20422) zenke


zenke
aktív tag

Pesten van még olyan hely ahol olcsó a műszaki akkor?

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#20423) Topiccsendőr válasza ALI_G (#20415) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Teis arlent vettel? Nehogy ugyanolyan ruhaban jelenjunk meg a partyn :D
Vettem overalt, marhaboroset. Neztem a kengurut, abban nulla medenceprotektor volt, inkabb vettem a marhat, abban normalis protektor van. Meg egy mugen kesztyut. Szoval nekem gumi kell csak es megvagyok idenre.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#20424) yodamastah válasza Topiccsendőr (#20423) üzenetére


yodamastah
őstag

És mikor lesz az első 125gp teszt kecsón? :)

(#20425) F1DO válasza yodamastah (#20424) üzenetére


F1DO
senior tag

Hajjaj, az ám! Jövő hétvégén a versenyen! :D

(MAMI kupa lesz Kecsón)

Anno mikor kész lett a pálya MZ-m én is stílszerűen élesben, a versenyen mentem vele életemben először.. :D

[ Szerkesztve ]

(#20426) yodamastah válasza F1DO (#20425) üzenetére


yodamastah
őstag

Na erre kíváncsi leszek :D

(#20427) Topiccsendőr válasza yodamastah (#20426) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem nagyon szeretnek menni vele erre a versenyre. Eletemben nem voltam vele palyan. Azert nem akarok fizetni tizezreket, h fene tudja milyen idovel meg a kedvem is elmenjen egy idore. Az nem eppen felhuzo edzes lenne :D amugy rendszam index tukorrel mennek labon, kivancsi vagyok a gepatvetelen mit mondananak erre :D
Mindenkepp akarok elotte egyet edzeni, persze rohadtul be vagyok sozva, es legszivesebben mennek azonnal a versenyre. Szoval ha ugy alakul mehetnenk edzeni a jovo het utan, h a kovetkezo kecskemet versenyre valamit le tudjak rakni :)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#20428) yodamastah válasza Topiccsendőr (#20427) üzenetére


yodamastah
őstag

Hát ha idén még nem is motoroztál akkor minimum kell 1 edzés. Milyen motor az hogy rendszámos. Azt hittem pályagépet vettél.

(#20429) Daywalker válasza yodamastah (#20428) üzenetére


Daywalker
addikt

Hát, valahol ki kellett próbálnia:DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20430) #25954560 válasza yodamastah (#20428) üzenetére


#25954560
törölt tag

palyagepnek vette :) de tud az mindent :)

(#20431) Topiccsendőr válasza yodamastah (#20428) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Srry :D olcsobb volt ez a rendszamos, mint a rendszam nelkuli, tervben az volt h semmi papir, de ez meg jobb allapotban is volt, hat akkor nehogymar ne hasznaljam utcan is :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#20432) ALI_G


ALI_G
veterán

szombaton vagy vasárnap megy valaki kecsóringre?

persu: tavaly is ebben a ruhában nyolmultam :) de biztos nem ugyanazt vetted, mert utolsó darabot vittem el 99-ért.

[ Szerkesztve ]

(#20433) yodamastah válasza ALI_G (#20432) üzenetére


yodamastah
őstag

Én mennék de semmi időm sincs ebben a hónapban már :( Pedig most kéne menni. Talán hónap vége fele.

(#20434) .mf válasza ALI_G (#20432) üzenetére


.mf
veterán

Remélem jobb idő lesz annál, mint amit jósolnak - vasárnapra 19/10, 5mm eső :(
Szombat lehet, hogy más programok miatt nem lesz jó, de ez hamarosan elválik.

Yoda: 24. pénteken lesz a következő motoros nap a Hringen. Azt szeretném még munka után 1 vagy 2 etapra elcsípni.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#20435) tutis


tutis
őstag

Kipuff még cserélve lesz, de lényegében kész az új design.. Saját kezű munka.. :))

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#20436) yodamastah


yodamastah
őstag

(#20437) ALI_G válasza yodamastah (#20433) üzenetére


ALI_G
veterán

Hetvegeim nekem is zsufoltak, de muszaj lesz ha nem akarok a mezony vegen kullogni.

(#20438) Topiccsendőr válasza yodamastah (#20436) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

aztakrva :D

dunlop sportmax gp lett végül. elöl soft hátul medium.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#20439) yodamastah válasza Topiccsendőr (#20438) üzenetére


yodamastah
őstag

ÖÖÖ de melyik GP? GP van 208, 209, 211, 212, meg van GP racer stb... meg ugye vannak az UK verziók mellett az amerikai modellek :D

(#20440) Integra válasza yodamastah (#20433) üzenetére


Integra
titán

időm van, csak pénzem nincsen jelenleg, gigantikus csóróság van :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20441) csongi válasza tutis (#20435) üzenetére


csongi
veterán

Szep lett!! Gratula!!!

(#20442) KoVee84 válasza Integra (#20440) üzenetére


KoVee84
senior tag

Segítünk!

Kérjen a szomszédtól!

BELÜGYMIN

;]

(#20443) tutis válasza csongi (#20441) üzenetére


tutis
őstag

köszi :B

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#20444) Daywalker válasza tutis (#20443) üzenetére


Daywalker
addikt

Jajaja, tuti(s) lett ;] :DD
Mesélhetnél picit a menetéről...a régi festékréteggel mit csináltál? Lecsiszoltad?

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20445) tutis válasza Daywalker (#20444) üzenetére


tutis
őstag

Hát elég szopós történet volt, az időjárás nagyban hátráltatott.
Leírom az egész menetét akkor, hátha valaki kedvet kap hozzá..
Először is a legfontosabb a megfelelő előkészület, anélkül csúnya lesz a végeredmény. Szóval szépen neki kell állni csiszolni, gittelni.
A csiszolás:
120-as papír az első, géppel (én excenteres csiszolót használtam) hajlatotokban kézzel.
Utána 220-as vagy 240-es papír jön, ugyanúgy gépi és kézi vegyesen, felülettől függően.
Utána jön a gittelés. Erre műanyag gittet kell használni, mivel az kicsit rugalmasabb, nem fog töredezni ha picit mozog az idom. Ha a gittelés megszárad, megint mehet a 240-es papíros csiszolás, majd a 320-as.
Szilikonos zsírtalanító folyadékkal át kell szépen törölni az idomot, portalanítani kell.
Ha ez megvan, következik a füller. Ez már a festés részét képezi. 2K-s füllert (vagy filler) vettem szettben, így olcsóbb.
Aki nem tudná, a füller az egy töltőalapozó, szépen kitölti a hajszálkarcokat. Ha ez teljesen kiszárad, akkor lehet vizesen csiszolni, 800-1000-1500-as papírokkal. A durvább papírokkal óvatosan, Csak akkor érdemes durvábbal kezdeni ha a fújás nem tökéletes.
Vannak trükkök, pénztárcakímélő megoldások. Az egyik az hogy a töltőalapozóba szinezőt is kevernek, vagy olyan színű töltőalapozó vesznek, amilyen lesz a festék alapszíne..Így a festék jobban fog takarni.
Lehet még venni külön alapozó festéket is, én nem vettem, mivel a festéket is már 2 rétegben számoltam, nem akartam túl sok réteget, mert még maszkolások is külön rétegek..
Szóval először füller 1-2 rétegben, itt a takarása számít, 2 réteg a jobb, mert azt még vissza is kell csiszolni.
Jött a vizes papíros csiszolást, majd megint szilikon lemosó.
Utána megkapta az alapszínt, a narancsot 2 rétegben. Fontos hogy hagyjunk időt száradni a festéknek, 1-2 nap minimum. Nem érdemes kapkodni, elsietni, mert a végeredményen is meglátszik.
Ha a második réteg is kiszárad, jön a maszkolás. A minta dönti el hogy maszkolod, nekem az ezüst réteg lett az első plusz réteg. 6mm-es műanyag alapú maszkolószalagot vettem. Ha ívet akarsz maszkolni, akkor 3mm-es kell hozzá, a szélesebb maszkoló szalaggal nem lehet nagyon ívet maszkolni. Nekem pont ezért is kellett változtatnom a terven, de nem bántam meg.. A fejidom nem ilyen lett volna, de mivel nem volt 3mm-es maszkoló szalagom, így ezért lett ilyen a fejidom mintája. A maszkolást nagy körültekintéssel kell végezni, 3x ellenőrizni kell, mielőtt elkezdjük a fújást..Fontos hogy a maszkolást a fújás után már kb 15-20 perc múlva el is távolítsuk, amikor már szárad a festék, mivel ha kiszárad teljesen, akkor töredezhet a maszkolás szélein. Szóval 1 réteg a kimaszkolt részre, és lehet is leszedni amint kicsit szikkad..
Utána megvártam míg megszárad teljesen, és elkezdtem a fekete rész kimaszkolni.
Megkapta a fekete színt is, majd a matricákat.. Ha minden megvan, át kell törölni mézes kendővel az egész cuccot lakkozás előtt..1 nap múlva jött rá a lakk két rétegben. Első réteg vékonyan, második kicsit vastagabban. A lakknak kb 5-6 nap kell míg kiszárad teljesen, utána lehet feltenni a motorra..Nagyjából ennyi a története. Az időjárás azért hátráltatott mert 22 fok alatt nem szabad festeni, meg kellett várnom a jóidőt...

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#20446) Daywalker válasza tutis (#20445) üzenetére


Daywalker
addikt

:R
Hogy oldottad meg a pormentes szobát? Fújásnál azért nem mindegy. Gondolom ha van fűthető kamra (kemence), gyorsabban ki lehet szárítani az egészet, nem kell napokat várni.
Illetve anyagilag jobban megéri eltökölni vele otthon, mint elvinni és megcsináltatni? (Mondjuk ha nincs kéznél kompresszor meg normális felszerelés, akkor gondolom nem a válasz).

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20447) KoVee84 válasza tutis (#20435) üzenetére


KoVee84
senior tag

Szép, de miért és mire akarod cserélni a Mivvet? :F

(#20448) Integra válasza tutis (#20445) üzenetére


Integra
titán

ne ess el vele, ha lehet :DDD
én meg azon gondolkodom, ha széttörném a szuper kínai idomszarom, akkor a már készre hegesztett gyári idomokat fogom, leszórom csupaszra, lakkréteg az uv ellen és felcsavarozom és kész. fényévekkel többet bír és jobb mint ezek a kínai szarok..
meg látszik, autentikus,hogy a zember használja :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20449) tutis válasza Daywalker (#20446) üzenetére


tutis
őstag

Mivel én már 2x is pórul jártam azzal hogy más festette le a motort, így meguntam azt hogy mást gazdagítok feleslegesen. Nekem evidens volt hogy magam oldom meg. A festéshez elég egy zárt tér (garázs, műhely, stb). Mivel pályaidomról beszélünk, nem feltétel a zárt hőkamra se. A pormentesítést a legegyszerűbb módszerrel oldottam meg, többször fellocsoltam a talajt :) Az idomokat vállmagasságban helyeztük el, így nem lefele ment a festék fújás, tehát nem a talajról veri fel a port a szórópisztoly..
Anyagilag mindent beleszámolva kb 45ezerből jöttem ki, de ebben benne van a matricák ára is (6-7ezer ft), meg minden segédeszköz ára is, de ugye maradtak meg anyagok (gitt, csiszolópapír, füller), meg ugye többféle színt is kellett vennem. Egyszínűt szerintem 30-ból simán ki lehet hozni mindennel együtt. Meg ugye én gyöngyházfestéket vettem.
A festék mennyiségek:
narancs: 8dl +higító
fekete: 2dl + higító
ezüst: 3dl + higító
a higítás 2 rész festék 1 rész higító arányban kell végezni..
(ezüst festéket azt nem vettem, az maradt nekem régről, szóval az nem tartozik bele az árba)
kompresszor meg pisztoly adott volt a munkához..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#20450) tutis válasza KoVee84 (#20447) üzenetére


tutis
őstag

Össze van már gyűrve az a mivv, van helyette G.P.R.
Azon gondolkodtam először hogy veszek a mivvre palástot (38ezer ft) mert van új karbom végem hozzá, de olcsón hozzájutottam a gpr-hez, így a mivv majd meg eladásra..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.