Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) #25954560 válasza tutis (#17000) üzenetére


#25954560
törölt tag

ugylaccik elbeszelunk.
es te honnan vetted h ha egy kicsit elnyult szakaszosan a lancom, maris cserelem? alapveto dolog h valamennyi idonkent az ember ranez a lancra es ha kell, allit rajta. nyilvan nem tokeletesen egyenletesen nyulik, ha belegondolsz milyen igenybevetelnek van kiteve. sot, szerintem nehezen talalnank egyenletesen nyult lancot. 3-bol ketszer azert kellett lancot cserelnem, mert tulsagosan egyenetlenul volt megnyulva. egyszer meg azert, mert a lanckerekek elkezdtek tarajosodni.
es honnan veszed h en azt mondom nem kell utanaallitani az elso ezer km-en? en pont az a fajta vagyok, aki kerekcsere utan parszaz km-rel a kocsin meghuzkodja az anyakat.

a did lancok jotallasat meg azert irtam, mert sztem nincs osszefugges a szereles minosege, anyagminoseg es az esetleges szakaszos megnyulas kozott (extrem esetben lehetseges talan), tehat szerintem nem jogos az o jotallasukkal ervelni amellett h siman jo kell legyen a lanc 30k km-nel.

de jah, befejezhetjuk. utcara
- ha nem csapkod a lanc,
- ha be lehet meg ertelmes lancfeszesseget allitani,
- ha nem kopottak a fogaskerekek
- ha sehol sem tulsagosan nyulott a lanc,
- ha nincs beallt/osszeallt szegmense a lancnak,

akkor elfogadhatjuk h hasznalhato. ugyis csak apolassal, rendszeres feszesseg-allitassal tudsz ra vigyazni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.