Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16551) Integra válasza Topiccsendőr (#16550) üzenetére


Integra
titán

motorból eddig csak 2 honda és 1 yamakka, utóbbinak sem volt semmi baja amíg tesóm el nem dobta. :)
lesz nekem még más márkától vasam, autóból is könnyen lehet, hogy nem hondát szerzek be, úgyhogy nem vagyok teljesen reménytelen :)) szóval lehet ebből még duki :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16552) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Sziasztok ,

Boldog Új Évet Kívánok (kicsit megkésve) minden kedves motoros társamnak! üdv

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#16553) TayRol válasza tutis (#16535) üzenetére


TayRol
veterán

én igen, többet is. jólett és sokba került.

(#16554) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Totál durva hogy 5db eladó cb1300 van az egész országban... 50k km-ek felett.
Hogy fogok így venni? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#16555) TayRol válasza Ferdzsoo (#16554) üzenetére


TayRol
veterán

anno én is nézegettem, akkor volt 2 jó is, 6 ill. 18e km-rel, de durva áron. nem nagyon akarnak szabadulni a tulajok tőle.

(#16556) Archer válasza Ferdzsoo (#16554) üzenetére


Archer
őstag

Még mindig jobb mint a Daytona 675, abból csak egy volt most meg már egy sincs.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#16557) Pocee


Pocee
senior tag

Valakinek volt vagy próbált valaha Honda VTR 1000 SP2-t?
Meghallgatnék egy élménybeszámolót hogy a maga idejében mit nyújtott?
Amikor megjelent az álmok netovábbja volt,de akkor még kicsi voltam,most meg már van jobb alternatíva,de nem is sokat láttam élőben.
Jobb lehetett mint egy RSV?

Ossza meg valaki az élményeit!

Mr.Brightside

(#16558) Topiccsendőr válasza Pocee (#16557) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

nah most olyan dolgokról fogok írni, amihez közöm nem sok volt, tehát nem állítom hgy így van. :D
szóval sokáig nézegettem az SP2 t meg az RSVt. valami v2 dögöt akartam venni.
Mivel az SP2 05 ig volt gyártásban ezért leginkább a második gen RSV vel hasonlítsuk össze. már csak azért is, mert mindig is drágább volt nála. :D
amit sosem értettem.
az RSV egy modernebb blokkal jött ki, említhetném a száraz karteles olajozást, ami sokkal hatékonyabb, az anti-hopping kuplung, a babrálható ecu. a nem vizes olajhűtő is hatékonyabb. 60 fokos hengerszög jót tesz a tömegközpontosításnak, a blokkot jobb helyre tudják rakni, tényleg monoblokk féknyereg, gyárilag fém fékcső, egy picit nagyobb lóerő, alapvetően egy modernebb gép minden szempontból. váz futómű. Beszéltem olyanokkal, akik pályára használták, elmondásaik és az ő hasonlításaik alapján "jobb" motor. a factoryról ne is beszéljünk. erre a "jobb" dologra még térjünk vissza.
SP2 nél szenvedtek a 90 fokos hengerszöggel. vagy a rugóstagot helyezed buta helyre (TL 1000S, R, Ducati L2 pl panigale) vagy a hűtőt. ők a hűtőt választották. a blokk elhelyezését is nagyban behatárolja ez a buta hengerszög. a kiegyensúlyozásnak jót tesz, de egyébként szar.
ami igazából felkúr az az, hogy elmebeteg áron kaphattál meg mindig is egy SPt. nézegettem elég sok RSVt, és SP2t, vétel miatt, az egyik tulajtól megkérdeztem h ugyan miért ilyen drága egy elmaradottabb technika, erre annyit mondott, hogy dehisz ez egy honda. hát én pont teleszarom, hogy mi van ráírva.
ami még beugrik, hogy a szomszédunknak volt, map szenzoros volt, rángatott, bután viselkedett, mire sikerült megcsinálni, egy highside áldozata lett. azt sem sikerült kipróbálnom. :)
szóval jobb motor-e.
honnan nézzük? Az RSV első szériája annyira jól sikerült, hogy nem tudtak eleget gyártani belőle, állítólag ezért egy kicsit megnyomták a gyártást, ami a minőség rovására ment.
az első szériában voltak elég durva dolgok, SP1 el egy időszakban kiadtak cosworth blokkos RSV SP kiadást, nah az azért odavert mindent. 145 ló volt akkoriban.
a második szériában pályahasználatnál panaszkodtak kuplung levegősödésre, hátsóféklevegősödésre, szabadonfutóproblémára.
szóval a hondát használó emberek a nagyobb megbízhatóságot hozzák fel pozitívumként. Az SP2 nek nem fog levegősödni a kuplungja az biztos.
de azért olyan hatalmas dolgokat nem kell belelátni, az is benzinnel megy, meg elkopik. megugye a szomszédnak is be tudott szarni a szenzor :D

RSVt sem sikerült kipróbálnom.

ami nekem feltűnt, hogy valahogy az ilyen motort használó emberek sosem ütik-vágják a motort. olyan mintha fájna nekik, ha üvegelik, vagy nem úgy használják, amire lett csinálva. mondjuk úgy elég könnyű beletekerni 100e kmert, elmenni romániába egy sportmotorral, meg horvátba, max a villaszárszimering meg a nyakcsapágy bánja, szóval ha valakinek a ruhája nem kopott, valahogy nem tudok neki hinni hogy én aztán adok neki, de bírja stb.
ez is egy klisé igen :D

kb ezeket olvasgattam cikkek formájában, meg elmondások alapján, szóval közvetlen tapasztalat nélkül nem adom a nevemet hozzá, csak egy szempont. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16559) Pocee válasza Topiccsendőr (#16558) üzenetére


Pocee
senior tag

:R
Azért köszönöm,nyilván tini fejjel máshogy néztem én is rájuk,mára sajnos elavult technika,pedig imádom a v-sportmotorokat.
Talán majd egyszer...

Mr.Brightside

(#16560) Integra válasza Topiccsendőr (#16558) üzenetére


Integra
titán

egyik ismerősöm hamburgban sp2 buzi. csak ezzel versenypályázik. ő az egész régióból vásárolja fel az sp2-t, mert neki az a világ legjobb motorja.. akinek eladója van, tudja hogy őt kell hívni. kifizeti. kell az alkatrész. :) van neki jelenleg vagy 6, ebből kettőt használ pályán felváltva.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16561) TayRol válasza Integra (#16560) üzenetére


TayRol
veterán

Jol tolja a srac. :)

(#16562) alvaro válasza Ferdzsoo (#16554) üzenetére


alvaro
senior tag

Legalább hihetőbb a kilométer... és nem hiszem, hogy 50k alatt egy olyan batár blokknak a leghalványabb ártást be lehetne vinni :U A többi résznek meg az állapotát kell nézni. Mondjuk a blokknak is, csak azt aránylag ritkán szedi szét az ember.

(#16563) Integra válasza TayRol (#16561) üzenetére


Integra
titán

50 év körül van :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16564) TayRol válasza Integra (#16563) üzenetére


TayRol
veterán

akkor még inkább respect. valahogy én is így képzelem el magam.:)

(#16565) Topiccsendőr válasza Pocee (#16559) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Basszus de fasz vagyok, rsv vel mentem mar, meghozza mille R valtozattal, oz kovacsolt felni, karbon idomok.
Az egyik mz kupas sracnak volt es elkertem. :) persze ez meg az elso generacios volt. Tl 1000s el volt meg elmenyem.
Egy mai sornegyhez kepest sajnos eleg butak. :(

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16566) Integra


Integra
titán

gyönyörű

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16567) Djuree válasza Integra (#16566) üzenetére


Djuree
félisten

hát, kinek mi a szép :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16568) Integra válasza Topiccsendőr (#16550) üzenetére


Integra
titán

csak ez lesz a puccos diszkóba járós bringám, tudom, tudom, gané honda.. megkövezős szmájli jöhet :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16569) ALI_G válasza Integra (#16568) üzenetére


ALI_G
veterán

jó ez a festés és a felni is bejövős

(#16570) Topiccsendőr válasza Integra (#16568) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nincs baj ezzel, bar ilyen arsavban nekem mas valasztasom lenne.
Lattam 08 as bladet 1,5m ert, annyiert enis bevallalnam. Es nem volt szar.

Nem kell kovezni, en azert nem szeretem ezt a beszukult latasmodot, mert altalaban akik igy viselkednek azoknak fingjuk nincs az egeszrol, eppen ezert sikerul ennyire beszukulniuk :)
Ha tudomasuk lenne/tudomasul akarnak venni a tenyeket, akkor nem lennenek ennyire vaskalaposak.
Vagy forditva. :)
Mindegy.
Most nem rolad mondtam velemenyt, hanem ugy altalaban. :)

Kicsit mintha bizonytalan lennel a literes sportgeppel kapcsolatban :)

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16571) Djuree válasza Integra (#16568) üzenetére


Djuree
félisten

mész feszíteni a 14 éves csajoknak mi (akik 20-nak néznek ki, ma már ilyenekkel vannak tele a diszkók)? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16572) Topiccsendőr válasza ALI_G (#16569) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ja. Y felni szep. Szepen hajolna a magyar katyuban :)
Sztm fekete feher a kiraly hatso extra sarvedovel.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16573) Integra válasza Topiccsendőr (#16570) üzenetére


Integra
titán

még szép, mert van amihez a racionalitásom húz, és van amihez a szívem. és a két oldal nem ugyanarra a bringára szavaz :DDD

igen, hátsó sárvédő kötelező, nem rakja azonnal tele trutyival az egész hátsó traktust.. :)
viszont észrevettem, hogy egyes típusokon nincsen az ülés idom alatt az a kis "batyu", ami az utas lábtartók között van. először valami photoshop-ra gondoltam, aztán leesett,hogy ott lenne a c-abs modulja?!

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16574) ALI_G


ALI_G
veterán

(#16575) Integra válasza Topiccsendőr (#16572) üzenetére


Integra
titán

tessék
most tekintsünk el a video stílusától és koncentráljunk a motorra :DDD
tényleg így szép fekete-fehérben. a hátsó sárvédő mondjuk ezen sincsen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16576) KoVee84 válasza Pocee (#16557) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én már próbáltam mindkettőt, plusz Tuono-t, sőt a Ninja előtt nagyon bele voltam buzulva a második generációs RSV-be, de a barátaim lebeszéltek (persze nem azok akiknek az van) :DDD
Mindkettő(három) kurvajó, nagyon tetszett mind, de az SP sokkal kevésbé vibrált, pedig 40k felett volt benne a kilométer. Most ez hülyén hangzik, de sokkal darabosabban járnak az Apriliák.

Hibák amikről tudok:
RSV:
futóműszimering
kuplung levegősödés
SP:
230-nál autópályán lerobbant a baloldali Akra :D

(#16577) Topiccsendőr válasza KoVee84 (#16576) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Darabossag az a kiegyensulyozas. 60 es 90 fokos hengerszog kozotti kulonbseg.
Az aprilia inkabb a sulyelosztast valasztotta. Km hez nincs sok koze.
Az elso villa szimeringet nem ronam fel hibanak, az egy kopo alkatresz, nagyreszt fugg az egykerekezes es utes vagastol, de teny h az ohlinsen tobbet kell cserelni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16578) Topiccsendőr válasza Integra (#16575) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hat annyira azert nem csinalok magam ala, az elozo szeria sztm jobb :) meg ha olcson adjak akkor tetszik.
De ez telleg legajja video. :D

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16579) tutis válasza Daywalker (#16537) üzenetére


tutis
őstag

Na én meg nyomoztam egy kicsit a katayunga után, és beigazolódott a sejtésem, kurva nagy kamu cég. Mással tisztíttatja, varratja a ruhákat, olyan sztorikat hallottam hogy a fülem kettéállt..
pl elvállal egy ruhát 15ezerért, aztán elviszi egy céghez, ahol 4-5 ezerért megvarrják neki. Csak a kisebb munkákat csinálják háznál, a komolyabb dolgokat más cég csinálja.. Leírom az én sztorimat is akkor:
Buktam, ruhát elvittem. 15ezret mondott a varrásra, 23ezret a tisztításra, festésre. Egyszerre soknak találtam, megegyeztünk hogy megvarrja 15ezerért, karácsony után meg elviszem és megcsinálja a festést tisztítást 23ezerért.
Tegnap hívom a csajt hogy vinném a ruhát, erre azt mondja okés, tisztítás 16ezer, a festés miatt meg majd hív. Mondom micsoda? Már megegyeztünk hogy összesen 23ezer lesz, ennyiért viszem a ruhát. Erre letagadja, azt mondta hogy sose egyeztünk meg ennyiben, vagy 24 vagy 25, de az is lehet hogy 28-ba egyeztünk meg. Mondom ne vicceljünk már, tisztán emlékszem, le is írta egy füzetbe az árakat, vegye elő. Erre azt mondja hogy csak akkor egyezhettünk meg 23-ba, hogyha 23-ezerért azt csinál meg ami belefér. Na itt akadtam ki, és kezdtem el kutatni másik lehetőség után. Eljutottam egy céghez, ahol kiderült hogy a katayunga hozzá hordta a ruhákat, csak annyira pofátlan volt a katayungás csaj hogy megszakadt a kapcsolat (cigánykodott mindig az árral, potom pénzért varrattatott, de drága pénzt adta tovább.. Szóval ez a katayungás csaj nem csinál mást, minthogy felárral közvetít.. Persze nem 100%-ban, folyik a háznál is a munka, de ott csak az apróbb dolgok mennek (zippzárcsere, logófelvarrás stb) Pl az én berik logómat is megcsinálták, de olyan módon hogy hánynom kell tőle, majd dobok fel képet..Bicskanyitogató az egész sztori, ráadásul a csaj stílusa is, aki beszélt már vele, tudhatja miről beszélek.. Szóval aki ruhát varrat, tisztíttat, ne vigye a katayungába, mert csak lehúzzák zsével.
Aki jót akar, az vigye ide.. Az ország összes területéről ide hordják a bőr cuccokat javítani, festeni, varratni..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16580) Integra válasza Topiccsendőr (#16578) üzenetére


Integra
titán

egyszer lepörgette magának, hogy ő judge dredd. :DDD
amúgy vagy blade vagy s1000rr

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16581) ALI_G válasza tutis (#16579) üzenetére


ALI_G
veterán

Mentve és köszi, hogy utána jártál.
Árakat is tudsz?

[ Szerkesztve ]

(#16582) Topiccsendőr válasza tutis (#16579) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Vegul a lovet ki kellett csengetned? Fogyasztovedelem vagy valamit tervezel?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16583) tutis válasza Topiccsendőr (#16582) üzenetére


tutis
őstag

A varrást már kicsengettem annó, persze azt is előre. A festést ugye meg már most a másik céggel fogom megcsinálni, így azt a másik cégnek fizetem ki..
Nem tervezek fogyasztóvédelmet, ennél sokkal jobb tervem van. Megosztom motoros társaimmal a tapasztalataimat :) Ez jobb bármelyik fogyasztóvédelemnél :D
Már akkor gyanús volt a cég (katayunga) amikor előre elkérte az árat egy olyan munkának amit el sem végzett. Nem előleget kért, hanem teljes összeget.. Amikor voltam bent a házban, láttam hogy pitiáner eszközökkel dolgoznak, ráadásul egy szerintem kezdő alkalmazott varrogatott ott, ez látszott a később megvarrt ruhán is..
Nekem most a ruhámat 21ezerért csinálják meg úgy hogy a ruhát csak be kell vinnem a hozzám legközelebb eső felvevőhelyre, leviszik mátészalkára, megvarrják, festik, impregnálják, visszahozzák pestre. Az a katayungánál most: OVERALL KABÁT + NADRÁG PROTEKTORRAL TISZTÍTÁS+IMPREGNÁLÁS +színezés 27900,-
Ha magam vinném a ruhát akkor kb 18-19-ezerből csinálnák meg. A varrás része ami a katayungánál 15ezer volt, a mátészalkaiak 10ezer alatt megcsinálnák. Szóval elég sokat lehet spórolni ha nem a katayungába viszi az ember be a ruhát..

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16584) Daywalker válasza tutis (#16579) üzenetére


Daywalker
addikt

Hát ez remek. Jó, hogy utána jártál! Az ilyeneket kéne jól pofán verni...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16585) TayRol válasza tutis (#16579) üzenetére


TayRol
veterán

hm, ez tényleg durca.

(#16586) Djuree válasza tutis (#16579) üzenetére


Djuree
félisten

nekem már a neve is irritáló a cégnek :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16587) Daywalker válasza Djuree (#16586) üzenetére


Daywalker
addikt

Mit vársz az olyan önelégült emberektől, akik saját magukról neveznek el céget? (Yunga Kata...Katayunga...)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16588) tutis válasza Daywalker (#16587) üzenetére


tutis
őstag

Nevetni fogsz mert kb ilyen a stílusa is a csajnak. Munkámból adódóan rengeteg emberrel beszélek, párom is, (ezáltal elég jól szót tudunk érteni bárkivel) de amikor ott voltunk a csajnál, úgy jöttünk ki a házból, hogy úristen, ez a csaj meg ki?? Valami egoista nácista majom, aki csak hajtja a magáét, biztos hogy itt hagyjuk a ruhát? Még úgy tett nekem hogyha előre nem fizetem ki a varrást, akkor egy ujjal nem nyúl a ruhához! Nem akartam mondani, neki hogy Te gyökér, ez egy kenguru bőr ruha, ami 10x többet ér mint a munka amit rádbízok, talán zálognak elég nagy értéket hagyok itt, még fizessek egy olyan dologért ami ki tudja milyen lesz? utólag már ugye be is igazolódott hogy kár volt előre fizetni mert a varrás amit elvégeztek enyhén szólva nevetséges...

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16589) Daywalker válasza tutis (#16588) üzenetére


Daywalker
addikt

:(

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16590) .mf válasza tutis (#16588) üzenetére


.mf
veterán

Má' bocs, hogy beszólok, de ilyen kezdetek után, meg hogy az előző postban láttad is az ottani körülményeket, végül miért is hagytad ott? Én inkább vittem volna Cölöphöz, vagy kerestem volna tovább...
Tudom, utólag és más helyében könnyű okosnak lenni...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#16591) boogie84 válasza Integra (#16568) üzenetére


boogie84
veterán

Egy ilyen gané honda az álmom. 2011-es példány a lepke lámpákkal.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16592) tutis válasza .mf (#16590) üzenetére


tutis
őstag

Nagyon egyszerű a magyarázat. Kérdezz meg bármilyen motorost, ajánljon motoros bőrruha javító céget, kettőt fog mondani, cölöp vagy katayunga. Cölöpéket kérdeztem előbb, 65-ért vállalták volna. Ez drága volt nekem, mentem a katayungához. Mivel összesen 38-ba lett volna nála a javítás az előzetes megállapodásban, mondom akkor bevállalom. Nem látok a jövőbe és te se látsz bele, nem tudhattam előre hogy a varrás milyen lesz. Bíztam benne amit mondott. Itt egy kép a berik logóról, döntsétek el ti. Szerintem ez minden csak nem minőségi munka.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16593) ALI_G válasza tutis (#16592) üzenetére


ALI_G
veterán

Lehet én vagyok a vak, vagy nem tudom elképzelni az eredeti állapotot, de számomra úgy néz ki, hogy ezzel elcsúsztak és ennyi. Javítást nem látok rajta :)

(#16594) menyko válasza ALI_G (#16593) üzenetére


menyko
tag

hát nem látod jobboldalt azt a 10 centis bőrdarabkát amit rávarrtak?! :DDD

(#16595) Daywalker válasza tutis (#16592) üzenetére


Daywalker
addikt

Mégis mi a retkes férfi hímtag kerülne egy ilyen műveletben 65 ezerbe?! Ne vicceljünk már! Lassan tényleg kezdem elhinni, hogy a motorosoknak minden szart el lehet adni ("a motorozás drága sport" címszóval). Egyébként ennél még én is szebbet varrok tűvel és cérnával, kézzel ha kell. Be volt baszva amikor csinálta?

Mondjuk én kengurubőrt sem vennék...szerencsétlen állatok......tudom, én nem veszek, de attól még legyártják. Mondjuk amennyi ruhát/cipőt/kesztyűt legyártanak, nem tudom és nem is akarom elképzelni, hogy ennyit lemészároljanak ilyen céllal. Beteg az emberiség :(((

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16596) Djuree válasza Daywalker (#16595) üzenetére


Djuree
félisten

mindig is beteg volt :K
jaj a földönkívülieknek ha találkozunk velük, tuti le lesznek mészárolva rövid úton....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16597) .mf válasza Daywalker (#16595) üzenetére


.mf
veterán

Nem akarlak elkeseríteni, de simán lehet racionális is, hiszen túl vannak szaporodva, kordában kell tartani a szaporulatot. Amúgy meg azt mondják, akik ott élnek vagy ott jártak, hogy egy rohadék állat, hiába mondjuk itt, hogy jájjdeczukiii, egy agresszív vadbarom, elég sok, gyakran súlyos sérülést okoznak a rugásaikkal.
Ezzel szemben a bocik nyugis béketűrő állatok, azokat nem sajnálod? Fújkettősmérce ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#16598) stifi válasza Daywalker (#16595) üzenetére


stifi
senior tag

egyszer egy társaságban azt mertem mondani hogy "szegény állatok helyett miért nem lehet mondjuk tetű emberekből gyártani ezeket a cuccokat?"

nem arattam vele sikert, de azért naivak se legyünk. valahol több a kenguru mint itthon a marha...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#16599) zsoltee10 válasza .mf (#16597) üzenetére


zsoltee10
addikt

a boci mindenképp megszívják.... marhapörölt... :)

(#16600) Integra válasza boogie84 (#16591) üzenetére


Integra
titán

bizony, jó bringa az nagyon még mindig :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.