Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16651) Daywalker válasza lujo10 (#16648) üzenetére


Daywalker
addikt

ok de azért maradjunk a realitások talaján:DDD Veszélyes sport, ahol bármi megtörténhet. És elég egyszer megtörténnie. Az élet is veszélyes, de az másképp...mindenre nem tudsz felkészülni.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16652) Topiccsendőr válasza Daywalker (#16651) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Realitasok talaja...
Fekkar beleallhat az ember orraba sisak alatt? Mz kupaban igen :)
Atmehetsz egy mz vel egy emberen nyak-mellkas magassagaban? (Nulla protektor) Igen. Es valahogy nem lett baja az embernek. Az elozo paciens vesztett egy latvanyos veradagot, de a f*szom se gondolna ilyesmikre. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16653) #25954560 válasza Daywalker (#16651) üzenetére


#25954560
törölt tag

kompromisszumrol szol minden. csapathatsz minimalis elegseges szerkoban vagy kolthetsz csilliokat is a felszerelesedre. zavarhat/nem zavarhat a sok pancel, merevito, kiegeszito. es ezt a vegtelensegig lehetne sorolni. mint ahogy abba is lehet hagyni a motorozast. sot, alig kimenni az utcara, nehogy radessen egy repulo. barkinek az elkepzeleset a vedofelszerelesek szuksegessegerol meg lehet erositeni es cafolni is. mondhatnam en is h a buko felesleges, mert a fejem meg sosem ert le esesek alatt. de az egy hamubasult faszsag lenne.

(#16654) lujo10 válasza Daywalker (#16651) üzenetére


lujo10
aktív tag

Nem vitatom, hogy veszélyes sport, de szerintem a 70-80 éves mama elektromos bringán 40-nel sokkal, de sokkal veszélyesebb sportág (főleg, ha számításba vesszük, hogy a közlekedési ismeretek mint olyan 0 és sajnos a reflexekkel is hasonlóképp állnak) :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#16655) Daywalker válasza #25954560 (#16653) üzenetére


Daywalker
addikt

Tudod, hogy nem erről van szó. Az " alig kimenni az utcara, nehogy radessen egy repulo" ez meg aztán a legrosszabb példa. Azzal, hogy motorra ülsz kvázi vállalod a kockázatát annak, hogy mondjuk elesel, falnak mész, mert ez egy ilyen sport. Fel tudsz rá készülni, vagy fel készülhetsz rá, ha akarsz, ez a te döntésed, mint ahogy az is, hogy felveszed-e a mellkasprotektort.
Ez koránt sincs pariban azzal, hogy rád fog esni a repülő. Már csak a statisztikákat nézve is jóval kisebb erre az esély :) Két külön dolog az, hogy szándékosan, tudatosan kiteszed magad veszélynek, vagy tök véletlen történik egy szerencsétlenség - még akkor is, ha ez a kettő határvonala összemosódik valahol. Remélem érted.

Ennyi, nem kell ebből ekkora vitát csinálni. Szeretem, amikor kiforgatják, amit írok, de megszoktam, minden nap találkozom ezzel.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16656) Topiccsendőr válasza #25954560 (#16653) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Btw Amerikaban volt egy sisakellenes csoport, a vezetojuk motorbalesetben halt meg, sisak hianya miatt :D
Az elegge nem tett jot sztm a hirnevenek :)

Nem agalok a protektorok ellen, csak fura h kijelentunk dolgokat, h az alapnak kell lennie, de ilyesminek se nekem, se masnak a kornyezetemben nem volt resze. Meg tenyleg elobb szogelnek a kesztyumon, ruhamon, barmi mason, mint ezen. Mert ezeken a reszeken nagyokat kap az ember, es allandoan.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16657) #25954560 válasza Daywalker (#16655) üzenetére


#25954560
törölt tag

csak a kompromisszumok (es az eselylatolgatas) miatt irtam, szelsoseges peldanak.
pont azert irtam bele h abba is lehet hagyni a motorozast es maris statisztikailag sokkal nagyobb a valoszinusege h nem balesetezunk. mert mind tudjuk h el fogjuk dobni a vasat, csak abban bizunk h nekunk nem lesz bajunk. na ennek lehet javitani az eselyet a jo felszerelessel.

egyebkent meg kabbe ha asszed h en kiforgatom a szavaidat :D

persu:
jaja, talan pont tavaly, a felvonulasuk kozben :D darwin dijas eset

[ Szerkesztve ]

(#16658) Daywalker válasza #25954560 (#16657) üzenetére


Daywalker
addikt

Nah, igen, akkor azt hiszem egyről beszélünk.

Ennek ellenére nem gondolom, hogy a mellkasprotinak kötelezőnek kéne lennie, hiszen megnézve a statisztikákat jóval kevesebb az ilyen sérüléssel járó baleset (de ha van, akkor az tényleg ütni szokott). De aki akar az vegyen...
Persu: kissujj vagy láb nélkül még el lehet lenni, de mondjuk lép vagy szív nélkül nehezen. Kiloccsant aggyal meg aztán végképp nem:DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16659) Topiccsendőr válasza Daywalker (#16658) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nah hat en veszek egy ikon aramid farmer nadragot, egy forma magasszaru cipot, borkabat, es igy fogok menni ha ugyet akarok intezni. Ezert itt is szokott elgurulni nehany ember gyogyszere h felelotlenseg. :)
A mostani borruham ala a gerincproti alig fer, at nem fogom varratni testpancel miatt, max ha az SSP ben indulok. Csak kerlek ezert ne nezzetek hulyenek :)

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16660) Daywalker válasza Topiccsendőr (#16659) üzenetére


Daywalker
addikt

Na és a színházba?:DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16661) Topiccsendőr válasza Daywalker (#16660) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Oda meg motorom sincs :)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16662) Integra válasza Topiccsendőr (#16661) üzenetére


Integra
titán

most már ideje lenne összekapnod magad és keríteni egy dizsibájkot... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16663) Topiccsendőr válasza Integra (#16662) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az is lesz nefelj, csak rohadtul nem tudom mit akarok. :)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16664) #25954560 válasza Topiccsendőr (#16659) üzenetére


#25954560
törölt tag

ejgen, en is kevlaros farmerre fogom lecserelni a chaps-ot. a csizma vs magasszaru cipo teman meg gondolkodom...
uristen, most mi lesz itt? :D

(#16665) Integra válasza Topiccsendőr (#16663) üzenetére


Integra
titán

na szép, és miközben ugyanúgy zakatolsz, mint én, engem savazol, hogy nem tudok dűlőre jutni.. :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16666) #25954560 válasza Integra (#16665) üzenetére


#25954560
törölt tag

maskepp vagytok hulyek :D
neked valami 'presztizzsel' biro szar kell, persunak meg a legtobb erovel es motorozhatosaggal biro szar :D neked szamit h mi van rairva, neki nem. persunak most tulsagosan kedvez a piac, ezert nem tud donteni. mindig jon ujabb es ujabb jonak tuno vetel. neked meg azert kedvez a piac, mert a te igenyeidet is kielegiti.

na.

(#16667) Topiccsendőr válasza #25954560 (#16666) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

hat ja, meg rohadtul sajnalom arra a lovet, hogy a katyuban ussem szet a literes sportgepet, arra meg nincs penzem, hogy palyan b.sszam ossze. nalam inkabb ez a visszatarto ero. tokeletesen tisztaban vagyok azzal, milyen motort akarok :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16668) Integra válasza Topiccsendőr (#16667) üzenetére


Integra
titán

de nem cseszed szét kátyúban. komolyan, az autók hamarabb tönkremennek még ilyen utakon is, mint a motorok. ez nem lehet a gond igazából. nekem is ugye egyszer volt felni javítás amikor egy út közepén felejtett kockakövet kaptam telibe a pilisben..
rsv mille még mindig a befutó? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16669) Topiccsendőr válasza Integra (#16668) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

oh dehogynem. :D havernak sikerült egy olyanba belemennie, hogy még a rugóstagja is letört, (illetve a rotációs csillapító része a villának) mindkét felnit görgőzni kellett, guminak is annyi. és abból a felniből még nem volt annyira kispórolva az anyag, mint a mostani y küllős motoroknál.

de ez igazából egy szófordulat volt inkább, utcán nem lehet kanyarogni rendesen, hulladék utak vannak itt.
inkább ezt a horvátországot akarom erőltetni meg pályát. amúgy ki nem mennék ezekre az utakra vele, mert semmi értelme.

RSV ből csakis Factory de igazából ár kérdése. 1.5M ért nem fogok venni RSVt ha van 08 as Blade is ennyiért.
minél fiatalabb, minél erősebb. a többi dolgot úgyis magamra építem.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16670) ALI_G válasza #25954560 (#16653) üzenetére


ALI_G
veterán

en azt szoktam mondani laikusoknak, hogy a sisak csak azert kell, hogy ne buntessen meg a rendor.

(#16671) .mf válasza ALI_G (#16670) üzenetére


.mf
veterán

Néha azért tudsz te is olyanokat írni, hogy a hajam leteszem :)
Van sportmotoron vagy juhtyúkon valahol egy videó Dodorról, ahogy elcsúszik a Hringen. Látszólag nem esett nagyot és nem is nagy sebességgel volt, asszem b1 bejáratánál hátsó kerék kicsúszott alóla és háttal landolt, de még sisakban is úgy bevágta a fejét, hogy órákig nem volt képben, komolyan nem tudta, hogy egy kérdést már egy perccel előtte feltett, így percenként újra feltette. Sisak nélkül ottmaradt volna.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#16672) stifi válasza Integra (#16620) üzenetére


stifi
senior tag

egyszer nyilvános fórumon beugattam a 2%-os cigánykodásukért, és felajánlottam nekik hogy szerzek nekik szolgáltatót aki 1%-os jutalékért ad nekik kártyás fizetést, ha szeretnék.
ez 1 éve volt, írtak egy sablont hogy persze átgondolják a dolgot, de a kontaktot nem kérték el.. látom maradt is a 40% kedvezmény mellé a 2% felár a kártyáért.. legalja szar...

motorline: egyszer az egyik alkalmazottjuk (vagy a tulaj?) vásárolt nálunk valamit, amikor írtam a számlát akkor mondtam hogy óó, motoros kolléga, de jó kicsi a világ én is szoktam náluk vásárolni milyen jó, lehetne már tavasz stb stb..
aztán megkért, hogy bontsam fel a gyári csomagot és ellenőrizzük a termék cikkszámát, hogy a gépen ugyanaz van-e mint a dobozon, illetve kapcsoljuk be és ott is nézzük meg mert volt már hogy direkt átbaszták és nem azt kapta amit akart.. mondtam neki hogy a gépen se és a gépben sem fog kereskedelmi cikkszámot látni, de higgye el hogy az van benne, itt bontottam fel az orra előtt a gyári csomagot.. mondta hogy addig ő ki nem fizeti amíg nem bizonyítom hogy az van a dobozban amit rendelt.. (ez egy notebook volt, szerencsére a BIOS kiírt 1-2 alap dolgot és húzott szájjal de elvitte a gépet, azzal hogy ha bármi nem stimmel akkor kurvára visszahozza)

mindezt azután hogy udvaroltam neki 1 kört, kiderült hogy szegről-végről még ismerjük is egymást mert vásároltam már náluk, erre leáll velem szarakodni egy bontatlan gyári csomag mellett.. szimpatikus! :C

[ Szerkesztve ]

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#16673) stifi válasza stifi (#16672) üzenetére


stifi
senior tag

hja, btw azt mondták hogy "magas" a jutalék a bankkártyára, és a 2% sem fedezi a kártyás fizetés után a "veszteségüket".. nem tudom hol élnek, rossz szolgáltatót választottak de látszólag nem foglalkoznak ezzel.

a marketing részéről nem is beszélve.. akkor adjanak 38% kedvezményt bazz, az is sok és csomóan kessel fizetnek, még marad is zsebben plusz kettő nekik... vagy mondják hogy 38% kedvezmény, kp fizetéssel 2% extra.. de neeeem, az egyik okos kitalálta a 2%-os szabályt, és a legótvarabb módon tálalja.
tapsoljuk meg :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#16674) ujskodas válasza .mf (#16671) üzenetére


ujskodas
tag

Akkor neki agyrázkódása volt. Annak a "tünete" a folyton visszakérdezés, újrakérdezés.

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#16675) Integra válasza Topiccsendőr (#16669) üzenetére


Integra
titán

szerencsétlen eset valóban.
akkor neked is befuccsolt amit szeretnél, mert ő vele ez történt?
van egy haverom, minden elektronikai termék tönkremegy a keze között, ne kérdezd, hogy csinálja.. nálam mindne hibátlanul megy, sosem romlott el, vagy tettem tönkre. ő meg egy rontópál.. leesik, nem jó, beragad a gomb, lefagy etc.. és mindent szíd, mert szar. de magában nem keresi a hibát. és előszeretettel adja elő, hogy milyen szarok a drágább dolgok, lehet aztán neki bármit mondani, pedig a motor sem magától dől fel, felemeli, mert hagyta eldőlni, és azzal a lendülettel átdől a másik oldalára. és megmagyarázza.. szóval ilyen is van.. :) ennyi erővel már én is rommá kellett volna hogy zúzzam az rr-t, mert körülöttem vannak ilyenek, ahogy körülötted is. és lám, patika, sehol semmit nem zúztam le. és nem is fogok önhibámon kívül továbbra sem. mert így állok hozzá.
nem hiszem, hogy nagy következtetést kéne levonnod abból, hogy haveroddal mi történt, illetve, hogy veled mi fog még történni. a te életed, a te motorod, a te álmaid, azt vonzod be, amit szeretnél. úgyhogy nyugodtan vedd meg azt a bringát amit szeretnél.
lehet hogy itt sem a matyó utak vannak.. és akkor mi van? sóvárogni fogsz egész életedben, hogy de jó lenne? ... horvátországba is lekell jutni valamivel :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16676) ALI_G válasza .mf (#16671) üzenetére


ALI_G
veterán

Láttam, 2. kanyarban hideg gumival high side-olt a vadi új sisakban és a Hring kórházában vették fel azt a jelenetet. Agyrázkódása volt és 1-2 percnyit tudott csak emlékezni, aztán mint a papagáj újrakezdte :)
De ez nem változtatja meg azt a tényt, hogy utcán a sisak csak a rendőr ellen véd!

(#16677) #25954560 válasza ALI_G (#16676) üzenetére


#25954560
törölt tag

ehe.
meg a hideg, szel, zaj, meleg, tuzo nap, bogarak, eso, fejjel levett madarak ellen :D ha jobban belegondolsz, minimum megteremti a kornyezetet h tudj koncentralni a motorozasra ezerfele korulmeny kozott is. es ez azert nem kicsit fontos.

(#16678) zsolt19900 válasza #25954560 (#16677) üzenetére


zsolt19900
őstag

ja pont ezek miatt is csak lesek néha, hogy filmekben, de néha még a való életben is sisak nélkül mennek emberkék mocin :) hiróók :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16679) molnarpeter válasza ALI_G (#16676) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Fateromat már megmentette egyszer, nálam az is elég motiváció, még kismotorra is. ;) (Egy ideje olvasgattam a topikot, de ez a téma megérintett :) )

mp

[ Szerkesztve ]

(#16680) yodamastah válasza ALI_G (#16676) üzenetére


yodamastah
őstag

Abban a kanyarban toltam en is egy highsideot teljesen ugyanugy hideg gumival. Fejre/vallra erkeztem, 10-20 sec blackout. Ez reggel 9kor volt, 2 ora pihenes es szereles utan mentem vissza a palyara, es este 6ig motoroztam :D A sisak kuka lett, elraktam emlekbe.

[ Szerkesztve ]

(#16681) shiNIN válasza ALI_G (#16676) üzenetére


shiNIN
tag

Nem hiszem. Véleményem szerint szar lett volna sisak nélkül arcra esni a legnagyobb esésemkor (máskor le se ért a fejem) :U
S amit &rew írt, ugye. Én csak kisebb bogarakat kaptam el nyitott plexivel nyáron, de azok is elég kellemetlenek voltak. Hasznos a sisak nagyon s engem speciel kicsit sem zavar :)

(#16682) Topiccsendőr válasza Integra (#16675) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

kicsit elbeszélünk egymás mellett sztm :)
először is ebben a bevonzás dologban nem hiszek.
nem arról van szó hogy ővele megtörténik, akkor velem is, hanem pl amikor az árpád hídon pest felé a balosban az egyik repedés után egy egészséges gázra elkezd csapkodni a kormányod, de annyira h az első fékedben a dugattyúkat is kipaszírozza és utána kell pumpálnod ötöt mire lesz féked, akkor úgy elgondolkodsz, hogy mi ez a szar. meg írhatnék még néhány sztorit, de nem merem :D
Tudom nem kell annyival menni, meg akkora gázt adni. igaz. de arra vegyek rendszámos ezrest, hogy kimenjek az utcára, kátyút kerülgessek, nem húzok gázt neki, meg elváltom 7000 nél? vagy a birkaszaron elcsússzon a hátsó kerék? :D hát biztos vannak akiket ez kielégít, de engem annyira nem. nekem az nem elég hogy megmutatom hogy ilyen motorral vagyok, aztán pacsi a haverokkal.
annyira meg pont nem sóvárgok drága motor után, hogy egy highside után ott égjen el a másfél milla előttem. szóval pont hogy nem sóvárgok. ezért gondolkodok még mindig hogy mit vegyek. leginkább ár kérdése ez.
meg hogy a jövőben milyen lóvém lesz erre az egész sportra. tehát annyira nekem nem sietős.
azzal a kis zümmögővel elvagyok egy darabig.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16683) Integra válasza Topiccsendőr (#16682) üzenetére


Integra
titán

a megoldást úgy hívják: hesd. jaj, de hát ez már megint a gané hondán van :DDD látod, a problémáidra a végén a honda fog megoldást nyújtani, nem menekülsz :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16684) #25954560 válasza Integra (#16683) üzenetére


#25954560
törölt tag

pfff :) az 'csak' egy kormanygatlo. attol meg 180 lovas geppel kene szabalyosan kozlekedni varosban :D

(#16685) Topiccsendőr válasza Integra (#16683) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

a többi sztorit nem nagyon mondtam el, de szerintem lejött, hogy itt nem a motorral van baj.
könyörgöm ne a hondánál kössünk már ki, mert akkor az összes eddigi hsz időpocsékolás volt.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16686) Integra válasza Topiccsendőr (#16685) üzenetére


Integra
titán

persze, világos :)
túl racionális vagy, nekem legalábbis. egyszer élünk. nem lehet mindent mindig fillérre kicentizni, hogy mennyi és megéri e az utolsó érméig a használatban. szerintem nem is szabad, mert elvész az öröm. de elfogadom, mind mások vagyunk, így jó :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16687) vlevi


vlevi
nagyúr

Topcase? Ugyanmár :-)

Nemsikerult a kepet beszurni :-(

[ Szerkesztve ]

(#16688) vlevi


vlevi
nagyúr

Ez lett volna :

:)

(#16689) lujo10 válasza vlevi (#16688) üzenetére


lujo10
aktív tag

:DD :C

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#16690) Integra válasza vlevi (#16688) üzenetére


Integra
titán

remélem fasza csapágyak vannak a bőröndben, mert különben vicces lethetett az út vége.. :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16691) Djuree válasza Integra (#16690) üzenetére


Djuree
félisten

elég hamar elkophattak azok a kerekek, a bőrönddel együtt :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16692) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Akkor hogy nézhetett a csóka amikor tűzcsóvát húzott maga után a bőrönd. :DDD

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#16693) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Aprilia Pegasokról vélemény? Egyik barátom nézett ki magának egy ilyen gépet. Hirtelen találtunk is hármat. #1. #2. #3.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#16694) TayRol válasza KubanitoS (#16693) üzenetére


TayRol
veterán

majdnem ezt vettem anno 5 éve. városban jó kis masina, 1 hengeres, yamaha xt660-nal megegyező (asszem rotax) blokk, jó kis design, műanyag tank (csatos tanktáska),...
küllős kerékkel van a Factory verzió pl.

a képeken a győri tuti nem gyári szín, kizárt hogy citromsárgával kijött gyárilag.

(#16695) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Egy gyors kérdés. Átlagban mennyibe van mostanság egy komplett olajcsere? Legyen mondjuk GS500 a szóban forgó motor.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#16696) ALI_G válasza #25954560 (#16677) üzenetére


ALI_G
veterán

Nyilván, de alapjában véve kevés. Szándékosan sarkítottam ki a dolgot és mint írtam, nem motorosoknak szoktam ezt így előadni, hogy megértsék, a teljes ruházat az egyetlen esély a mindennapi túlélésre.

meg oké, hogy gólyát sisakban elkapni nem buli, de képzeld el testtel levenni egy őzet ha csak sisak van rajtad :)

mod: látom itt páran azt hiszitek, hogy én nem szeretek sisakot hordani, vagy hogy másokat erre buzdítanék :) hehe :D

yodamastah: nice, ilyenekről jó lenne ha születne felvétel. Lehetne mutogatni a haveroknak!

[ Szerkesztve ]

(#16697) Integra válasza ALI_G (#16696) üzenetére


Integra
titán

tudod, testpáncél helyett egy kis zsírt kell növeszteni, az a tuti :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16698) Djuree válasza ALI_G (#16696) üzenetére


Djuree
félisten

akkor mi van ha barátnőm jönne motorozni de nincs ruhája hozzá? venni nem akar/tud, nyilván ha tetszik neki úgyis kell majd, de az első pár alkalomra nem gondolnám. én odaadnám neki, de feleakkora a csajszi mint én, nem sokat védene rajta. azt tudom csinálni hogy valami erős ruhát felvesz, farmer meg ilyenek, és majd rohadt óvatosan megyek rohadt kihalt utakon. jobbat nem tudok...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16699) Integra válasza Djuree (#16698) üzenetére


Integra
titán

ez a legjobb amit tudsz, legyen fedve mindenhol és találjatok valami bokát fedő csizmát. gerincproti azért jó lenne.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16700) Djuree válasza Integra (#16699) üzenetére


Djuree
félisten

igen, arra gondoltam odaadom rá az én gerincprotimat, nekem van úgyis a kabátomban, még ha sokat nem is ér. az is hosszú lesz neki, de mind1, majd rálóg kicsit a fenekére legfeljebb :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.