Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) alvaro válasza vendingo (#17573) üzenetére


alvaro
senior tag

Nálunk is van (jó)pár dolog, amit biztosan rendbe kell tenni az első hosszabb út előtt.

Teresa:
- Komplett 100 ezres szerviz, némileg eltolva a legutóbbi félidős olajcsere miatt (szeretném még koptatni ezeket a gumikat addig: van még a hátsón, de 48-asra nem mennék vele. Az első már most cserés, de sokkal lassabban kopik...), villa-, fékfolyadék.
- Új gumik, szépen párban. Valószínűleg Pilot Road 2 vagy 3, ahogy alakul.
- Kormányt is ki kell egyenesíteni, szilveszterkor megint sikerült odaverni a jégen.
- Tükrök. Utálom a mostaniakat.

Ciliegia:
- 40 ezres szerviz, folyadékokkal
- Új láncszett

Most mindenesetre még nyújtom, egy kis munkába járás, ilyesmi. Ma motoroztam befele, igen nagyon jól esett. Reggel fagyni fog, csak hó meg köd ne legyen, akkor jók leszünk.

(#17602) csongi válasza Daywalker (#17595) üzenetére


csongi
veterán

Azt hittem csavaros :B
Akkor meg végkép nem értem miért kell egy szelepet állandóan állítani, cserélni a lapkákat. ;)
Valami rendellenes az tuti.

(#17603) -Mosquito- válasza vendingo (#17600) üzenetére


-Mosquito-
őstag

:DDD Ok.
Azt hiszem,innen fogok rendelni. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#17604) Daywalker válasza csongi (#17602) üzenetére


Daywalker
addikt

Passz...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#17605) Integra


Integra
titán

pillanatra látszik az új 1200ga vízhűtés köre is a videóban. ennyi tényleg elég neki?

japán harley :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17606) Type-R válasza Integra (#17605) üzenetére


Type-R
őstag

" Az új R 1200 GS is lég-/folyadékhűtést hasznosít, ám motorolaj helyett glykol-víz-keverék tölti be a hűtőközeg szerepét. Jobb hőfelvevő képessége folytán hatékonyabban elvezeti az üzemelés közben termelődő meleget. Ezen úgynevezett precíziós hűtés lényege (működési elve a Forma-1-es versenyautókon alkalmazott hűtésre hasonlít), hogy kizárólag a nagy termikus igénybevételnek kitett motoralkatrészeket járja át a hűtőfolyadék. A motor hőháztartását alapvetően továbbra is a léghűtés szavatolja, ennek köszönhető, hogy megmaradt jellegzetes boxermotor-látványa. Kis méretüknél fogva feltűnésmentesen illeszkednek hozzá a hűtők."

Forrás.

(#17607) Integra válasza Type-R (#17606) üzenetére


Integra
titán

na majd akkor mi lesz bmw körökben, ha a következő gs vizes v2-vel jön ki boxer helyett... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17608) Type-R válasza Integra (#17607) üzenetére


Type-R
őstag

csak a szokásos felháborodás, és duzzogás, és miután szépen lecsillapodtak, és megnyugodtak,,elballagnak a szalonba, és megrendelik maguknak az új V2-es GS-t :))

(#17609) Topiccsendőr válasza Integra (#17607) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Leiras alapjan ez vizes. Kulonbseg annyi, h un hoszifonos keringesu, azaz nem egy vizpumpa keringeti, hanem termodinamika miatt a meleg viz helyet cserel a hideggel.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#17610) Daywalker válasza Topiccsendőr (#17609) üzenetére


Daywalker
addikt

A lényeg, hogy képesek lesznek ezt is világújdonságként eladni.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#17611) .mf válasza Type-R (#17606) üzenetére


.mf
veterán

Vazze ezt a marketing-dumát, hogy szopnák magukat keresztbe. Vakuljon csak a paraszt... "Ezen úgynevezett precíziós hűtés lényege (működési elve a Forma-1-es versenyautókon alkalmazott hűtésre hasonlít)", ja, meg a Suzuki Swiftben lévőre, mert ez is ugyanúgy vízhűtés; csak azt leírni nem lenne annyira menő. Akkor már a Trabant is legmodernebb űrtechnika, hiszen abban is használtak csavarokat és papírt... "glykol-víz-keverék" - de jó, legalább tudom, hogy van benne fagyálló. Komolyan, most ezek ennyire hülyének nézik az embert? Félelmetes-fájdalmas-szánalmas. Kéremkapcsojjaki :W :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#17612) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Mennyire jók ezek a replika sisakok?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#17613) Daywalker válasza csabyka666 (#17612) üzenetére


Daywalker
addikt

Itt a replika hamisítványt jelent?:DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#17614) TayRol válasza Daywalker (#17613) üzenetére


TayRol
veterán

Úgy tűnik.

(#17615) Daywalker válasza TayRol (#17614) üzenetére


Daywalker
addikt

Még a papírt is belehamisították. Biztos nem vennék ilyet...és nem sznobságból.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#17616) csabyka666


csabyka666
addikt

Köszi az őszinte véleményeket! Akkor ezek a sisakok azért készülnek, hogy a szegény gyerek fején is Shoei bukó legyen? Aztán esésnél meg gáz van...
Én is csodálkoztam, mert amennyire én tudom, ezek drága sisakok, és nem értettem, hogy újonnan hogyhogy csak ennyibe kerül?!

Ezek szerint óvakodni kell a használt sisakok vásárlásakor, mert ezeket tényleg elég könnyen össze lehet téveszteni az eredeti példányokkal!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#17617) csabyka666


csabyka666
addikt

...bár olyat is olvastam, hogy a replika nem hamisítvány, hanem ugyanúgy az eredeti gyártó terméke. :F

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#17618) TayRol válasza csabyka666 (#17617) üzenetére


TayRol
veterán

nem azt jelenti a legtöbb esetben, de itt sajna igen.

(#17619) csabyka666 válasza TayRol (#17618) üzenetére


csabyka666
addikt

És honnan lehet kiszúrni?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#17620) Archer válasza csabyka666 (#17617) üzenetére


Archer
őstag

Motoros cuccoknál a replika az ilyen-olyan híres(ebb) versenyzők által használt egyedi dizájnú cuccok "hétköznapi" viseletbe átültetett változata. Mivel eredetileg mondjuk Jóska Pista egyedi stílusú ruhája amúgy nem lenne kapható kereskedelmi forgalomban, az adott gyártó kiad egy olyat "Jóska Pista Replica" név alatt jó sok Ft felárral. Nem összekeverendő a hamisítvánnyal, amikor egy amúgy már kereskedelmi forgalomban kapható népszerű terméket állnak neki hamisítani. Meg persze van olyan is, hogy a replikát hamisítják :)

Pl. nevesebb óráknál is találkozni a replika kifejezéssel, Tag Heuer replika meg társai de ott szimplán az eredetire megtévesztően hasonlító hamisítványt jelent.

Kiszúrni sajnos egyre nehezebb őket, már a csomagolásra, címkézésre, mindenre figyelnek. Ha csak nem ismered alaposan az eredeti terméket, könnyen belefuthatsz annak hamisítványába és észre sem fogod venni. Marad a megbízható helyről való vásárlás vagy az utánajárás, hogy mikre kell figyelni a hamisítványoknál.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#17621) TayRol válasza csabyka666 (#17619) üzenetére


TayRol
veterán

nehéz. nekem Shoei van, az összes típust ismerem oda-vissza szóval sok az árulkodó jel, de egy laikust könnyen behúznak a csőbe.
szellőzők, arcpárna, forma, plexi pl.

(#17622) csabyka666 válasza Archer (#17620) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi a választ!

Felhívtam az eladót, és azt mondta, hogy ő is ennyiért vette, tehát ebből nekem az jön le, hogy nem eredeti a cucc, mert ennyiért nem hiszem, hogy van Shoei bukó. De ha hamisítvány, akkor elvileg nem is kapható boltban, számlával...vagy már ez sem így megy?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#17623) csabyka666 válasza TayRol (#17621) üzenetére


csabyka666
addikt

Ezen a sisakon pl miből látod?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#17624) TayRol válasza csabyka666 (#17623) üzenetére


TayRol
veterán

orrszellőző, nyakpárna, első szellőzők, stb...

(#17625) stifi válasza csabyka666 (#17617) üzenetére


stifi
senior tag

a replika inkább azt jelenti hogy valaminek a mintájára készül, például egy versenyző által használt darab többé-kevésbé pontos mása, de ez általában csak a designt jelenti (ugyanolyan matricázás), a technikát már nem...

a fenti viszont elég gyanús, tipikusan így szokták eladni a hamis szarokat a madaraknak.. "jaj nem lett jó a méret, ezért eladom 125000 helyett 20-ért" stb... miközben ő is az ebayről rendelte 10-ért, és rájött hogy átbaszták, így inkább kis haszonnal megválna tőle..

szerk: ha azt mondja ő is ugyanennyiért vette, az érdekes... fel kell tenni neki a kérdést, hogy honnan vette és eredeti-e. bármit válaszol tudni fogod hogy mi az állás..

[ Szerkesztve ]

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#17626) csabyka666 válasza stifi (#17625) üzenetére


csabyka666
addikt

Esetelmben a srác korrekt volt, mert megmondta, hogy replika, szóval nem eredeti. Hogy hol vette, az kérdéses, de amit mondtál, az teljesen igaz: megveszi valahol, és méretprobléma miatt adja tovább.

Inkább veszek használtan olyat, amit számlával lehet igazolni, abban talán nincs akkora rizikó.

MOD: Gondolom, a hamisítvány minősége is ég és föld, és ez a legnagyobb probléma. Nem azért veszek sisakot, mert jó a színe, hanem hogy védjen!

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#17627) Archer válasza csabyka666 (#17626) üzenetére


Archer
őstag

Ha választani kellene egy ellenőrizhetetlen minőségű de menő drága cuccnak kinéző vagy egy kevésbé nívós nevű, kevesebbet (mint a hamis eredetije) de azt megbízhatóan nyújtó sisak között, én biztos az utóbbit választanám. Egy másik márka -de eredeti- olcsóbb modelljéről legalább találsz infókat, amit linkeltél ki tudja mi féle... Lehet, hogy ez is nyújt annyit mint egy megbízható gyártó hasonló árú modellje de mi rá a garancia?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#17628) stifi válasza Archer (#17627) üzenetére


stifi
senior tag

eleve az a baj az ilyen feltételezésekkel, hogy mit várhat az ember olyan gyártótól, aki hamisít egy cuccot? lehet a tanusítványuk is hamis ami igazolja hogy xy törésteszten jól szerepelt, lehet a TÜV/CE jelölés is hamis, lehet a forgalombahozatali papírjai is hamisak..

egy dolgot kell figyelembe venni: a hamis cuccot gyártó valakinek a célja a hatalmas PROFIT, amit mások megkárosításával tud elérni. ebbe beletartozik hogy leszarja a szerzői/szabadalmi jogokat, lop, másol, a másik az hogy leszarja ha felborulsz és megmurdálsz 5km/h sebességgel...

nem vagyok márkabuzi, de a hamis cuccoktól irtózom. inkább legyen olcsó, de megbízható.

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#17629) csabyka666


csabyka666
addikt

Én meg, mint mindig, most is pénz szűkében állok, ezért inkább azt a megoldást választom, hogy veszek egy bizonyítottan eredeti sisakot használtan, ami mondjuk 120.000 volt újan. Ez mennyire bevált módszer? Csak azért, mert ennyi pénzért újat csak nagyon az aljából kapnék...és inkább egy használt, de márkás, bevált termék, mint egy vadi új, de kevésbé ismert.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#17630) yodamastah válasza csabyka666 (#17629) üzenetére


yodamastah
őstag

Ha nincs pénzed új shoeire, vegyél HJC-t. 35-40ért kapsz teljesen korrekt sisakot.

(#17631) csongi válasza csabyka666 (#17629) üzenetére


csongi
veterán

35-40 Ezer között egy csomó jó minőségű új sisakot kapsz, és nem kell rizikóznod. Ha egy új sisak ára 120 000ezer akkor mitől lesz használtan 35k? És még alig használt is. Ez több mint gyanús.
Milyen motorral használnád?

(#17632) hoby36


hoby36
senior tag

Nekem ez ma érkezett meg.[link]Igaz,motoron még nem volt teszt a hidegre való tekintettel,de egész jó sisaknak tűnik.

A logikában semmi sem véletlen!

(#17633) csongi válasza hoby36 (#17632) üzenetére


csongi
veterán

Jol nez ki :).
Nekem a loguth irasomban levo sisak lesz hasznalatban, azota atesett egy kis optikai tuningon,es a fejemre igazitottam picit hogy jobban illeszkedjen :)

(#17634) hoby36 válasza csongi (#17633) üzenetére


hoby36
senior tag

Jónak néz ki a beépített napszemüveg is a tiédben.

A logikában semmi sem véletlen!

(#17635) Topiccsendőr válasza csongi (#17631) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

hát én pont egy 120 papíros Suomy Goorberg replica Spec 1R t vettem 20 ért használtan.
leejtette az ember, és volt rajta egy 2 cm es horzsolás, ráadásul ott, ahol a kutya nem látja. Arcpárnák tökéletes állapotban, plexi fasza.
Meg akart tőle szabadulni, mert bántotta a szemét, hogy karcos valamije. ez a kvajó vétel.
Vannak emberek akik úgy vannak bekötve, hogy ha valami nem tökéletes akkor az már szar. és nagyon sokan vélekednek így. Hála égnek.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#17636) csongi válasza Topiccsendőr (#17635) üzenetére


csongi
veterán

Egy papíros termék azért más tészta :) Az már jó vétel, de egy bizonytalan eredetű sisakot azért jobb elkerülni. :)

(#17637) Topiccsendőr válasza csongi (#17636) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

hamisítványt semmiképp.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#17638) csabyka666


csabyka666
addikt

Húh, úgy látom, itt sokféle vélemény van. Egy 120.000 forintos sisakból úgy lesz 35-40.000 forintos, hogy vannak olyan emberek, akik (velem ellentétben) 2-3 évente új sisakot vesznek - mert megtehetik.
Ha a sisak eredete számlával igazolható, és bizonyítottan nem hamisítvány a termék, akkor miért ne venném meg?! Én úgy vagyok vele, hogy jobb egy sérülésmentes, márkás, anno drága, ámde használt sisak, mint egy (ugyanannyiba kerülő) vadi új, mert ugyanabban az árban vannak, és a minőség az 2-3 évesen is minőség.

Amikor motorozni kezdtem, akkor a Simsonhoz eső körben vettem egy kínai vackot 7000-ért, amit gyorsan le is cseréltem egy használt Uvex Boss 4000-re. 8000 forintot adtam érte, és 2 évet szolgált.
Most lesz egy kategóriaváltás, igaz, nem túl nagy. A Simót lecserélem egy 251-es ETZ-re, és úgy gondoltam, a sisakcsere megér egy kis ráfordítást.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#17639) fattyu válasza csabyka666 (#17638) üzenetére


fattyu
veterán

2013at írunk. olyan számlát fotosoppolok neked hogy ihaj.

Minden 100as sisak megunt rossz méret miatt harmad negyed áron eladó... Anyám meg szűz...

olyan ez mint a 10 éves de csak 20000kmes motor. Létezik, de a többsége nem ilyen... kicsit szkeptikusan hozzáállva közelebb kerülsz a valósághoz...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#17640) csabyka666 válasza fattyu (#17639) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez is egy vélemény. Én is szkeptikus vagyok, és a buktatót keresem a dolgokban, de ez annyira nem hihetetlen nekem.

Veszel egy laptopot 200.000-ért, és 3-4 év múlva eladod 60-ért. Ez sem valós?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#17641) stifi válasza csabyka666 (#17640) üzenetére


stifi
senior tag

ne keverjük a kettőt. 3-4 éves laptopban 3-4 generációval öregebb hardver van, garancia nincs, ha elromlik drága javítani (ilyen idősen pedig 30% feletti a meghibásodás aránya), van rajtuk 0,5-1kg súlyfelesleg.
örülhetsz ha hatvanért el tudod adni...

egy sisak ennél tovább tart, ha nincs rajta sérülés, nincs agyonhordva akkor értékállóbb lehet.

de ez mind elmélet. meg kell fogni, fel kell próbálni amit veszel. minden annyit ér amennyit fizetnek érte! :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#17642) zsolt19900 válasza csabyka666 (#17638) üzenetére


zsolt19900
őstag

nem ezért vagy azért a kétfillérért, de szerintem egy etz-re elég egy új 40-50k-s sisak is :) nem fogsz azzal annyira száguldani, hogy "menetszeles" legyen vagy egyéb bármely hátrányát megérezd annak, hogy nem egy 2-3 éves sisakot vettél ocsóba, hanem egy újat :)

ez is csak egy vélemény

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#17643) ujskodas válasza csabyka666 (#17640) üzenetére


ujskodas
tag

Inkáb egy új 40-ért. Év végi-eleji akciókban itt Mo-on is ki lehet fogni olyanokat, hogy besz@rás.

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#17644) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Amikor ilyesmi keretem volt sisakra nem volt kerdes h egy HJC uvegszalast vegyek.
Annak van a legjobb ertek ar aranya, azota meg is rottyantottam, es sztm jol teljesitett.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#17645) vendingo


vendingo
veterán

Pár napja nézegetem a motor hirdetéseket, és szinte az összes 90-es évek eleji motorba csak 30-40K km-van :)
Ezek ennyire hülyének nézik az embert? Én pl. 3 év alatt teszek bele 30 ezret.
A másik dolog, amit nem értek, hogy mire föl kérnek értük 300-500 ezer ft-ot, amikor +100-200 ezerért 10-12 évvel fiatalabbat lehet kapni sokkal jobb állapotba, kevesebb km-el.
Lehet nem 93-as CBR-t kéne nézegetnem....

Milyen buktatói lehetnek egy 20 éves gyorsaságinak?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#17646) F1DO válasza vendingo (#17645) üzenetére


F1DO
senior tag

Hevenyészve csak pár ok a miért? kérdésedre:

- egy ennyi idős gép ha még normál állapotban van akkor arra költöttek, szervízelni kellett feltehetőleg drága pénzért, különben nem lenne már normál állapotban. Pl emiatt találkozhat egy 'lelakott, lecsúszott' modernebb motor ára egy karbantartott régebbi típuséval. Plusz vannak kurrensebb típusok a régi motorok között is, ami valahol indokolhatja a drágább árat.

- A Km-re: van akinél évekig áll a gép leállítva, vagy motorblokkot cseréltek benne, esetleg generálozták és emiatt ennek elvégzésétől számítja a tulaj a megtett Km-eket.. plusz természetesen a 'piac nyomása' is dolgozhat, miszerint a sok Km-től félni kell.

Buktatók? 100+1 lehet, inkább vigyél egy szakavatott szemmel és 'szenzibilis végtagokkal, füllel' rendelkező ismerőst a motor megtekintésére..

(#17647) F1DO válasza zsolt19900 (#17642) üzenetére


F1DO
senior tag

Szerintem ez nem helyes szemlélet, mert az egy dolog hogy egy MZ mennyivel megy, de az meg egy másik hogy adott esetben egy autó szemből mennyivel talál telibe...
Biztonságon spórolni jó nagy hülyeség..

(#17648) F1DO válasza csabyka666 (#17612) üzenetére


F1DO
senior tag

Érdekes konkrétan ez a 'replika' sisak, mert a belseje kb pont úgy néz ki a képen mint az én eredeti Schubert sisakom..

Azon gondolkozom hogy nincs valami módszer arra hogy meg lehessen állapítani hogy miből van a sisak..?
Üvegszálból, vagy teljesen műanyagból? Mondjuk a műanyag talán jobban feltöltődik elektrosztatikusan dörzsölésre az üvegszál meg magasabb hőfokig ellenáll a tűznek.. :D

(#17649) Topiccsendőr válasza vendingo (#17645) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hogy milyen buktatoi?
Hat a ruppotlan kozep kelet europai orszagoknal minden.
En ilyen idos gepeknel javaslom a kulfoldrol behozatalt.
Egy idoben, amikor karbis R6 ot nezegettem, megneztem jopar itthoni peldanyt.
A vegen egy olasz szarmazasura esett a valasztasom, gyonyoru allapotban volt mindenhogyan az itthoniakhoz kepest. Persze hozzateszem, az olasz gepek kozott is talaltam segedvaztorottet, de meg mindig nem volt olyan hanyas lelakott, mint az itteniek. Raadasul olcsobban is sikerult hozzajutni, mint a piacon amik voltak.
De meselhetnek olyan muerto gyujtokrol, mint pl az egyik ismerosom, aki bevallalt egy magyarorszagi honda nsr 250 et. 2000 euro rakoltese utan meg mindig ott tartott, hogy egy hulladek volt az egesz motor. Egy klasszik rd350 megtekintese utan meg egyertelmu volt, h itthon le kell szarni a piacot egy bizonyos eletkoru motoroknal... A vaz ki volt furva egy idom rogzitese celjabol, essatobbi. Ahhoz, h az ember normalis allapotu motort kifogjon, a benzinkoltsege benne lesz kb 50e be, a sok szaladgalassal. Hcsak nincs nagy szerencseje.
Vagy megalkuszik, es elfogadja, h a fo elemek alapvetoen jok, akkor erdemes megvenni, de kemenyen kell kolteni a gepre, hiaba van jo aron.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#17650) KoVee84 válasza fattyu (#17639) üzenetére


KoVee84
senior tag

6 éves a motorom és 8000 km van benne :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.