Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) Integra


Integra
titán

gerazoli, fél év kényszerpihenő... :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16752) Integra válasza Integra (#16751) üzenetére


Integra
titán

ehh, nem ide :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16753) Integra


Integra
titán

piros lap a motogp-ben :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16754) Daywalker


Daywalker
addikt

Lapozgattam egy kawa katalógust hétvégén, és ezt találtam benne: [link]

Ha valakinek gyári színek kellenének fényezéshez...(nem csak kawához!).

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16755) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Véglegesítették az új motorjogsi kategóriákat

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#16756) sNORh


sNORh
addikt

Hali
Van egy kis Puch Maxi Mopedem.
Ősszel hazamegyek munkából, motort leállít normálisan.
Másnap és azóta nem indúl.

Ma 2 órát bíbelődtem vele, pipa ki, szikra mint egy villám. Karbi kitisztítva. Kipufogót levettem(nem e az dugult el, mert elég trutyis belülről). Minden lehetőséggel eljátszadoztam. Szép hanggal teker a motor, de nem föffen be.

Mi lehet a probléma? Ötletek?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#16757) stifi válasza Integra (#16753) üzenetére


stifi
senior tag

amíg egy teljesen baráti előzés után napokig azon csámcsognak hogy "jajdeagresszív volt, szegénylüthi, köcsög márquez", addig erősen meggondolnám kinek a kezébe adnék ilyen döntést.
a pálya széléről a fotelból könnyű magyarázni mit kellett volna és hogyan...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#16758) Integra válasza stifi (#16757) üzenetére


Integra
titán

eddig is túlszabályozott volt az egész, most még inkább az lesz. vicc az egész. a dorna-val az élen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16759) Daywalker válasza Integra (#16758) üzenetére


Daywalker
addikt

Van, aki még néz MotoGP-t?:))) Csak a Superbike...;)

KubanitoS: az elején kezdtem örülni, hogy protektoros cuccok a vizsgán stb.
Viszont: "A rendelet módosítását követően csak legalább 600 köbcentiméter hengerűrtartalmú és minimum 55 lóerő teljesítményű gépekkel lehet majd sikeres vizsgát tenni. Az átlag "hatszázasok" alkalmatlanok a feladatra - mivel jellemzően 595-599 köbcentisek -, így a változás komoly terhet ró az iskolákra."
Erre csak azt tudom mondani, hogy a jó k. anyjukat. Én nem igen láttam olyan sulit, ahol Hornetnél vagy GS-nél (ER6-nál) komolyabb gépen tanítottak volna.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16760) Integra válasza Daywalker (#16759) üzenetére


Integra
titán

jó kérdés. én a tavalyi szezonból egy futamot sem néztem már. inkább motoroztam vagy mást csináltam. számomra a dorna hazavágta az egészet. igaz, wsbk-t sem nagyon nézek mert ugyanúgy nincsen kedvem vasárnap otthon ülni ha tudok mást csinálni vagy edzeni kint a levegőn :)

majd megváltoztatják a jogszabályt, hogy a hornet kategória éppen beleessen. megint olyan csinálta, aki nem ért hozzá technikailag és sosem ült motoron, ennyi.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16761) Daywalker válasza Integra (#16760) üzenetére


Daywalker
addikt

Én sem néztem hétvégén élőben 1-2 futamot leszámítva, a többit meg amikor kedvem tartotta megnéztem felvételről:))

Amúgy hihetetlen, mekkora barmok azok, akik ezeket a szabályokat kitalálják. :W

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16762) KubanitoS válasza Daywalker (#16759) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem lepődnék meg, ha módosítanának kicsit a szabályokon. Azért egy "új" motort venni, ami 600 köbcentis, nem olcsó mulatság az iskoláknak sem, pláne a mai Magyarországon.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#16763) Daywalker válasza KubanitoS (#16762) üzenetére


Daywalker
addikt

A használt sem olcsó. Sem átíratni, sem fenntartani, stbstbsb.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16764) vlevi válasza ALI_G (#16727) üzenetére


vlevi
nagyúr

"És ezen F1-et is rendeztek"
Még mindíg rendeznek rajta versenyeket, pl. Nürburgringi 24 órás, és hasonlók.
De az év nagy részében, ahogy írtátok, valóban nyitva van a pálya bárki előtt.

Aki ki akarja próbálni, otthon, a fotelből, az szerezzen be egy Race07+GTR Evolution játékot (vagy, asszem mostanság Race Injection néven fut), és élvezkedjen :)
Mondjuk a játék természetesen nem adja vissza elég élethűen a dolgot, de hát ez nem csak ezzel a játékkal, vagy pályával van így. Mentem már párezer kört a Hungaroringen (fotelből :) ), de amikor egyszer, nyílt napon felkeveredtem a valódi pályára, fingom nem volt merre vagyok... Pedig az csak 4km, nem 22, mint a Nordschleife.

"Erre csak azt tudom mondani, hogy a jó k. anyjukat. Én nem igen láttam olyan sulit, ahol Hornetnél vagy GS-nél (ER6-nál) komolyabb gépen tanítottak volna."
Tényleg ritka. Amikor én tanultam (2004), akkor is még a G500, ER-5 volt a nagy többség, de én egy FZ6-al mentem. Gondolhatjátok, hogy be voltam fosva, amikor megláttam, hogy a fordulatszámmérő 5-el kezdődik, és 16-ig van számozva :)
De aztán rájöttem, hogy "ideális tanulómotor", mert 7-8 ezer alatt nulla ereje van :)

[ Szerkesztve ]

(#16765) Integra válasza KubanitoS (#16762) üzenetére


Integra
titán

nem azzal van a baj, hogy hornet kategóriát akarnak A jogsi vizsgához, teljesen egyetértek ezzel, hanem pontatlan a jogszabály és ellenőrzéskor sem tűnt fel senkinek, hogy technikailag nem felel meg a valóságnak az utcán.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16766) KubanitoS válasza Daywalker (#16763) üzenetére


KubanitoS
veterán

Persze, igazából úgy értettem én is: számukra új motor, ami gyakorlatilag lehet használt is.

Integra: Nyilvánvaló, de erre mégis mit lehetne mondani? Sok a hülye ember "ott fent". :W

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#16767) yodamastah válasza vlevi (#16764) üzenetére


yodamastah
őstag

Hat igen nem az rfactor fele vackokkal kell menni, utana nem csoda hogy fel se ismered a palyat.
Esetleg ezzel erdemes: [link] Itt a legkisebb huplik is a helyukon vannak :) (elvileg iden jonnek hungaroringet is scannelni)

[ Szerkesztve ]

(#16768) Integra válasza yodamastah (#16767) üzenetére


Integra
titán

de iracing van nordschleife-ra is? vagy a tt teljes szakaszára?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16769) yodamastah válasza Integra (#16768) üzenetére


yodamastah
őstag

Nincs, es nem merik elkezdeni se ezt a projektet. Kb 1 honapig tartana bescannelni a palyat akkora nagy. Valamint oriasi lenne a modell, valszeg komolyabb gepeket is terdre kenyszeritene lekezelni ennyi adatot. Ezugyben elegge nagy a nyomas az iracing fele, de egyelore tolodik a nordschleife projekt.

TT nem is volt kepben soha, de egy 60km hosszu kozuti palyat megint csak nem fognak bescannelni :D

[ Szerkesztve ]

(#16770) Integra válasza yodamastah (#16769) üzenetére


Integra
titán

1 hónap... azt megfinanszírozni sem tudják :( ráaádsul időben sem fog menni, mert folyamatosan tesztelnek a gyártók rajta.. pedig de jó lenne.. :) de ki tudja, ne adjuk fel, hátha egy nap..

jó, igaz, a hosszára most nem gondoltam, kimaradt :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16771) Topiccsendőr válasza sNORh (#16756) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

első blikkre gyújtást kéne állítani, talán. nem tudom hogy mágnestekercses, vagy akkumulátoros a gyújtása...
de ha szikra van, benzin van, akkor meg kéne nézni az időpontot, hogy mikor szikrázik.
ha ez oké, akkor szivató környékén kutakodnék. Legvégső esetben - ha az előbbieken túl vagy - gyertyacsere, ugyanis az semmit nem jelent, hogy légköri nyomáson szikrázik.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16772) Topiccsendőr válasza Integra (#16758) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

najó, azért inkább az a vicc, ha valaki ezt írja a dornáról szerintem. :D
de most érted, nem vagy benne, nem ismered a helyzetet, ilyet nem mondhatsz :D

persze biztos lehetnének más döntések, jobb vagy rosszabb döntések? kinek éppen milyen. de mint mindenhol és mindig - ez egy rohadtszövevényes érdekek-kapcsolatok-pénz dolog, amit sosem az vezérel, hogy hogyan lesz a leg... akármilyen.

én leülök elé még mindig, úgyhogy szerintem jó :D
dehát ízlések és pofonok.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16773) Integra válasza Topiccsendőr (#16772) üzenetére


Integra
titán

tudom, hogy érdek, pénz, poltika. leszarom. és tudod miért? mert a végén azt látom amit látok. és a végeredmény az, ami. pont nem érdekel engem mint nézőt, hogy mit ölik egymást a háttérben. nem érdekel. így józan paraszti ésszel igen, azt merem mondani valamire, hogy faszság, úgy, hogy tudom, hogy nagyjából mi megy a háttérben (dolgoztam eleget multinál, hogy tudjam mi a standard analógia), ahogy te is vágod ezt. csak a körítés nem érdekel. de tudom, hogy ez ilyen és ezért úgy oldom meg, hogy nem nézem. problem solved :)
inkább segíts nekem ismerőst keríteni a bmw-nél, hogy jó nagy kedvezményt kapjak a diszkóbájkra :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16774) sNORh válasza Topiccsendőr (#16771) üzenetére


sNORh
addikt

köszi, először is a gyujtást állítom be. lehet az csúszott el, amúgy is néha útközben szaggatott, pedig pöpec kis karbit kapott a nyáron, amúgy is gyanús volt.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#16775) Topiccsendőr válasza Integra (#16773) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ha érted, akkor meg miért nézed őket hülyének?
ez totál önnfentartó rendszer. ki fogják találni, hogy mindig legyen pénz benne, még akkor is ha te nem fogod nézi :D (gondolom bocsánatkérő levelet nem kaptál tőlük) ha te leülyézed őket akkor az kb olyan, mintha egy ferrari elmenne előtted és azt mondanád rá lyukas gatyával, hogy de szar színe volt :D
amíg működik, jól csinálják. ennyi.

várjá, panigále x
cbr x
és akkor most bömös pipa?
még aludj rá azért néhányat :DDD
RSV4 APCR?

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16776) Integra válasza Topiccsendőr (#16775) üzenetére


Integra
titán

igen, olyasmi.. :DDD
nemtom. sosem kacsingattam az rsv4 felé, de ne kérdezd miért

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16777) vlevi válasza yodamastah (#16767) üzenetére


vlevi
nagyúr

A Hungaroring sosem volt meg ezekben a játékokban, csak valamiből átmoddolt verzióban, több-kevesebb sikerrel. Vannak olyan rettenetek is, ahol akkora szakadékok vannak a pályában, hogy eldobja az autót.
Azonkívül rengeteget számít a látványban a játékban használt látószög. Sajnos abban nagyon sokat kell csalni, hacsak nincs valakinek 3db60"-os tévéje. Nekem 40"-osból van 1 darab, ami azt jelenti, hogy kb 30-40°-os látószöget kellene beállítani, hogy reális legyen a kép. Úgy viszont játszhatatlan.

(#16778) Topiccsendőr válasza sNORh (#16774) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Na varjunk, ez nem a gyari karbija? Torokatmero valtozott? Vagy barmi mas?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16779) zsolt19900


zsolt19900
őstag

motor plexi szeretnék ezzel kapcsolatban kérdezni és vagy közérdekké tenni, hát ha valaki kutat plexit....

sokat jelentene ez egy gs500as mocira, mint szélvédelem? higgyek ennek, hogy univerzális, vagy mivel ott van a felsorolásban hogy g500e akkor az enyémre lesz specifikus amit küldenek? de a fő kérdés az lenne, hogy ér ez valamit, adjak ki rá 10e pénzt, vagy ha eleddig is komáltam a szelet, akkor szarjak bele? :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16780) sNORh válasza Topiccsendőr (#16778) üzenetére


sNORh
addikt

De egy másik gyárit kapott

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#16781) yodamastah válasza vlevi (#16777) üzenetére


yodamastah
őstag

135 fokos latoszoggel tolom, pont amenyivel latom a monitorokat. Iracingben raadasul a 3 monitor egymastol fuggetelen 3 kamerat renderel a 3 monitorra, igy a lekepezes teljesen torzitas mentes. [link]

Normalis hungeroring valoban nincs senkinek. Remeljuk majr lesz :) De ez az egesz tema itt off....

[ Szerkesztve ]

(#16782) Integra válasza yodamastah (#16781) üzenetére


Integra
titán

egy nap csinálok én is egy ilyet ha lesz helyem hozzá, muszáj :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16783) lujo10 válasza zsolt19900 (#16779) üzenetére


lujo10
aktív tag

Szélvédelme gyakorlatilag 0, a moci kinézetén dob valamennyit. Univerzális, tehát elméletileg minden kereklámpás japán (lehet, hogy más országban gyártottra is) mocira passzol/felszerelhető (pl. GS500, ER-5, CB500, stb.), én az enyémből az oldalánál vágtam le egy keveset és új lukakat fúrtam rá, hogy teljesen ráfeküdjön a lámpára. Ha nem ragaszkodsz a füstszínűhöz, akkor inkább a bronzszínűt vedd.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#16784) Integra válasza Topiccsendőr (#16775) üzenetére


Integra
titán

s1000rr vs rsv4 apcr
mit hoznál fel érv és ellenérvként mindkét modell mellett és ellen?
ha a hp4-et megkapom pofátlan kedvezménnyel, akkor hp4 vs rsv4 apcr a felállás természetesen, de most maradjunk az alap s1000rr-nél.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16785) Topiccsendőr válasza Integra (#16784) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A hp4 az egy eleg durva csomag, a DYNAMIC DAMPING CONTROL- rol nem tudom mennyit olvastal, esetleg tudod-e h miaz.
Az gyakorlatilag helyetted elintez mindent. Ilyen szempontbol biztos tobbet tud az rsv4 factorynal is.
Nem ultem egyiken sem, ugyhogy max amit olvastam azok alapjan a blokk, vaz kifinomultabb az rsv4 nel, valamennyivel. Ki tudja mennyivel, es hogy tenyleg-e.
Blokk szempontbol ha osszenezed a japan ezresekkel, bomosnek dobbenet kis lokete van, ha alapbol ugy nezed, h a spanyol viaszt senki nem fogja manapsag feltalalni, akkor valamiert nem akartak akkora kompromisszumot kotni egy ilyen lokettel a tobbiek, valszeg nem hiaba. Oke, h papiron 200 lo lesz, de valaminek a karara fog menni. Fene tudja, alacsony fordulati gazreakciok, de valami biztos nagyon szar lesz ezert cserebe. Ami nem baj ha tudod mit varsz egy sportgeptol... Katyus kozutra :DDD
Rsv4 factorynal inkabb az allithato blokkhelyzet, villaszog, (gondolom neked erre semmi szukseged a kozutra) ohlins, karbon, illetve a jobb kiporgesgatlo lehet a pirospont. Allitolag a bomoson nem annyira finom, de a szaksajto ezeket a kiporgesgatlo teszteket igen feluletesen csinalja, lassan versenyzo kene ehhez, h tesztelje, es a gumi tipustol elkezdve minden befolyasolja, szoval...

Amelyik jobban tetszik kulsore, azt vedd. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16786) tutis


tutis
őstag

Srácok, aki pesten járkál, biztos észrevette az új trafikat kitéve sok helyre..
Ki hol tud ilyenekről?
Amiket eddig láttam a 6-os gyorsforgalmi úton befele az auchan benzinkúttól kicsit visszább, majd tovább a lukoil benzinkút magasságában a másik oldalon, illetve a hungárián a népligetnél a híd alatt..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16787) Integra válasza Topiccsendőr (#16785) üzenetére


Integra
titán

hp4-en már nagyon átrágtam magam, végig olvastam minden technikai motyóját. nem mo-ra veszem alapvetően, hanem ausztria és németország, autópálya és országút, kátyúk ezért nem nagyon foglalkoztatnak. a futóműve igen meggyőző, illetve a sima rr-hez képest kifejezetten kiemelik rengeteg helyen, tesztben, cikkben (angol, német és amerikai és ausztrál lapok, videok), hogy közép tartományban látványosan több a nyomaték az komplett új leömlő és kipuff rendszer miatt, továbbá hatalmasat javítottak a gázreakción és nagyon finommá reszelték. nekem a karbon verziója nem kell, ez a része nem annyira érdekel.
a launch control etc.. ezek mindkét motornál csak pályán működnek, az állítható blokk pedig valóban, nekem felesleges, működjön gyönyörűen és kész, soha nem nyúlok hozzá. pályán lehetne vele játszani, de nem pályára lesz, arra ott a cbr továbbra is, egy nap csak megtanulom rendesen megülni :)
ja, és a bömösön van gyári markolatfűtés, ez is egy nyomós érv nekem :DDD
viszont az aprilia hangja az odabasz de nagyon durván...
megbízhatóság? ezt a kérdést passzolom.. a bmw-nek szélesebb,kiterjedtebb a hálózata, ha valami beszarik (már pedig befog), akkor hamarabb lesz kész

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16788) Integra válasza tutis (#16786) üzenetére


Integra
titán

ez mikori hír? semmit sem láttam ezekből. amúgy meg a népligetnél már valszeg kaptam volna csekket is róla, szóval..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16789) Topiccsendőr válasza Integra (#16787) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ertem. Arra azert ugyeljunk, hogy az ilyen uj leomlo, uj rendszer miatt latvanyosan jobb ez meg az - itt minden a kompromisszumkeresesrol szol manapsag, tehat egy picit fenntartasokkal olvasgassunk.
Ha valami alul jo, az felul nem jo. Ha valmi kozepen jo, az csak ott jo. Ilyenkor veszit alul-felul. Persze be lehet szerelni valtoztathato hosszusagu szivocsoveket, mindenfele kipufogoszelepet, de itt mar a vetelar is szerepet jatszik, sot a hp4 egy premium motor, szoval nem er osszehasonlitani egy mezei rr el. Sem arban, sem sehogy nincsenek egy szinten.
Persze leszarhato 200 loeronel, de meg 170 nel is hogy hol gyenge hol eros nehany szazalekkal. Ez maga a blokk, sterilen, egy csomo dologgal jatszanak, valtoattetel, stb h neked rohadtul ne tunjon fel semmi.

Ha az rr t tenyleg meg akarod ulni, akkor meg is fogod.
Ha gyorsan -akarsz- menni, akkor fogsz is. Ez eleg egyszeru dolog. Ugy ertem rengeteg olyan ismerosom van, akik rohadtjol mennek, de egyaltalan nem kofinomult sem a testhelyzetuk, semmijuk. A technikai dolgok egy bizonyos szint felett elengedhetetlenek, de addig... Egy jokora pocs kell hozza, es hit hogy befordul ott is, ahol nem ugy nez ki :D

Megbizhatosag/szervizhalozat passz, 200 loero kozeleben barmelyik ezresnel fognak dolgok tortenni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16790) zsolt19900 válasza lujo10 (#16783) üzenetére


zsolt19900
őstag

köszi, ha nem javít a szélvédelmen, akkor inkább eltankolom :D az árát

ennyire semmitérő egy nakeden a plexi? :(

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16791) ALI_G válasza Topiccsendőr (#16789) üzenetére


ALI_G
veterán

"Egy jokora pocs kell hozza, es hit hogy befordul ott is, ahol nem ugy nez ki "
:C
Aláírom! Csak toljuk már ki a bringát, meg hozzad az RS-t :)

zsolt19900: ismerősnek volt GS500-on túra plexi, autópályán jól jön, kényelmesebb, de egy 5 litert fogyasztó gépnél kár ilyenen agyalni :)

[ Szerkesztve ]

(#16792) Topiccsendőr válasza ALI_G (#16791) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Most jon az utolso alkatreszadag hollandiabol+ a dugattyu.
Januar vegen pofog.
De februarban etz vel mar kimegyek ha lesz 5 fok szaraz ido. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16793) ALI_G válasza Topiccsendőr (#16792) üzenetére


ALI_G
veterán

A gokart pályák nyitva vannak télen is?

(#16794) Topiccsendőr válasza ALI_G (#16793) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Szoktak

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16795) tutis válasza Integra (#16788) üzenetére


tutis
őstag

Ez nem hír, ez saját tapasztalat. Eddig tesztüzem volt, több helyen ki is volt táblázva, de ahol én szoktam járni ott 3 napja már szerintem élesben megy mert nem az van kiírva hogy tesztüzem, hanem közúti infókat mutat. Állitólag sok helyen tettek ki ilyen kamerákat, persze senki nem tudja hogy mi célt szolgálnak, de mivel elég nagy méretűek, esélyes hogy sebességet is tud mérni. Ha a népligetnél jársz és mész a hungárián az árpád híd felé, akkor a híd alján fogod látni ezeket felfüggesztve, minden forgalmi sávban egyet..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16796) Djuree válasza Integra (#16788) üzenetére


Djuree
félisten

ne mondd h te városban gyorsabban szoktál menni 50-nél :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16797) Integra válasza tutis (#16795) üzenetére


Integra
titán

hm, sose tűnt fel eddig, de most majd extra odanézek, kíváncsi vagyok. továbbá ezt már megírták volna elég sok autós portálon is, ha éles lenne, mindig megírják.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16798) lujo10


lujo10
aktív tag

Ez volt már, vagy csak én nem láttam itt ?

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#16799) zsolt19900 válasza ALI_G (#16791) üzenetére


zsolt19900
őstag

ooksi, akkor nem veszek :) jövőre tervezek egy két nagyobb túrát oda gondoltam, hát ha kényelmesebb picivel, de akkor marad így :) külsőre annyira nem gyere be a plexi rajta, legábbis számomra

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16800) tutis válasza Integra (#16797) üzenetére


tutis
őstag

Én már azért találkoztam egy két helyen a témával, persze mindenki csak ötletelt hogy mi lehet az. Az a gyanús hogy pl a 6-os úton ki volt írva hogy tesztüzem, egy sima kameránál ezt nem írják ki, traffipaxnál szokás (M0-ás kameráinál is volt ilyen tesztüzem, én bele is szaladtam egybe..)
Ráadásul az 6-os gyorsforgalminál külön táblát is csináltak hozzá, az a fémszerkezet régebben nem volt ott, külön ezért a kamerákért hozták létre. Párom túl korán lőtte el a képet, nem látszik szinte semmi, majd holnap fotózok szemből mert holnap arra megyek be a melóba. Amúgy mindkét sávot nézi, szemből sávonként van kamera, meg a másik sávra rálát egy külön kamera, ott hátulról nézi az autókat..

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.