Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) Daywalker válasza Integra (#16849) üzenetére


Daywalker
addikt

Látom megint sikerült elővenni az indigót:) Kínaiak ER6-ja.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16852) lujo10 válasza Daywalker (#16851) üzenetére


lujo10
aktív tag

Ugyan már, csak nem gondolod, hogy a kínaiak bármit is lemásolnának :DDD

Más: szegénynek nem volt szerencséje :(

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#16853) #25954560 válasza ALI_G (#16850) üzenetére


#25954560
törölt tag

abban a kategoriaban ahol indul, nem feltetlenul rossz. nyilvan nem a sornegy ezresekkel akar versenyezni. es az angolok keszitik fel, jelentsen ez barmit is.

(#16854) Topiccsendőr válasza ALI_G (#16850) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

pedig a kínaiakkal számolni kell már régesrég.
szeretnék én olyan szar lenni mint ők :D
meg olyan válságos. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16855) Tomate válasza lujo10 (#16852) üzenetére


Tomate
veterán

Szerencsétlenek... 8000km-t kell menni ebből 98% sivatag és lakatlan terület, erre mivel ütköznek? Taxi, Rendőr? Egy vadlámacsordába miért nem hajtanak bele? :U :U

(#16856) Archer válasza Tomate (#16855) üzenetére


Archer
őstag

Ugyan nem nagyon részletezték a körülményeket de nem tudom mit kelebóláltak ott, ha egyszer tudták, hogy verseny van :U

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#16857) yodamastah


yodamastah
őstag

Hat sajnos a kozuti versenypalyat nehez 100% zartan tartani. Lasd: [link] :DDD

(#16858) boogie84 válasza yodamastah (#16857) üzenetére


boogie84
veterán

Trakesz tovább ment. :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16859) Tomate


Tomate
veterán

Elkészültek a bukógombák és a tankom is. A hátsó sárvédőt is feldobtam.

Már tényleg csak apróságok vannak hátra, de márciusig még van idő. :)

Kínai utángyártott tükrök minőségéről valaki tud valamit? Ami most van fent eredeti kicsit karcosak. Mondjuk nem vészes, de amilyen áron adják lehet megérné a csere. Bár ha sz*r minőség akkor megint nem vagyok előrébb...

[ Szerkesztve ]

(#16860) #25954560 válasza Tomate (#16859) üzenetére


#25954560
törölt tag

a kerekeken korbe a sarga az matrica, ugye? :)

(#16861) tutis válasza Tomate (#16859) üzenetére


tutis
őstag

én 1x vettem sógornak gixxerhez valót, beépített indexest, de inkább használt gyárit kellett volna. De amiben csak tükör van az szerintem nem lehet gáz..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16862) Tomate válasza #25954560 (#16860) üzenetére


Tomate
veterán

Az.... De annyit is ér amennyiért vettem. :( messziről nem rossz, de egy két helyen már engedi el... Pedig ősszel raktam fel. Szívem szerint felhúzatnám profi csíkhúzóval festékkel az az igazán szép de ez a sárga szín ami nekem van csak fehér alapot hajlandó szépen befedni.

tutis:
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#16863) zsolt19900


zsolt19900
őstag

1995 ös gyártású 600 as banditba mennyire érdemes belebonyolódni? szerviz által átvizsgált példány, csak félek, hogy idős, ha rendesen karban volt tartva akkor nagy gáz nem lehet vele? vélemény?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16864) ALI_G válasza Tomate (#16859) üzenetére


ALI_G
veterán

Hol csináltattad a bukógombát? Szeretnék tengelygombát, találtam sportmotoron egy gyereket akinél volt, de elveszett a link, kereső meg nem találja meg...

Februárban ismét rendelnék pár cuccot, tudtok ajánlani webshop-ot, linket, embert, állatot akinél beszerezhetnék nem bóvli, értelmes áron az alábbi cuccokat?
tengelygomba,
tankslider,
karbon vagy másmilyen dekli, generátor védők, (pascalplast elmehet a sutyiba!)
speedohealer,
illetve ha még marad lóvé akkor köridőmérő (korábban ezt ajánlottátok), lábtartó konzol és merev lábtartó.

Idomszetten elgondolkoztam. 100-ért tudok venni egész pofásat, de azért volt már ami nem jött meg kínából :( Eredetit jó lenne eladni, az sok költséget fedezne és később úgy se tudom eladni mint gyári állapotú, hiába makulátlan az idom :) 3-400-ért láttam r6r idomszettet eladót, szóljatok ha érdekel valakit ;]

(#16865) Tomate válasza ALI_G (#16864) üzenetére


Tomate
veterán

A csináltatok alatt a színre fújást értettem. Gyári LSL (elesel :D) gombák csak az egyik kék a másik zöld volt. Az egyiknek a fele el kopott az helyett sikerült a zöldet szereznem. Gyárilag elég drága de simán esztergálható a történet.

Kínából én nem rendelnék idomot. Mondom ezt úgy, hogy szeptemberben jött meg az idomszettem Kínából ami 90e Ft-volt és megmondom őszintén nagyot csalódtam. Ami használható volt a pakkból az a két oldalidom, farokidom (hátsó lámpánál nem pontos...) hasidom és sárvédők. Amit én ebből felhasználtam az a farokidom a két oldalidom és az első sárvédő. A többit eladogattam... Fényezése szép, de a pontosság és kisebb idomok minősége nagyon rossz. Ne rendelj Kínából ha csak nem tudsz biztos forrást ami minőségi.

[ Szerkesztve ]

(#16866) ALI_G válasza Tomate (#16865) üzenetére


ALI_G
veterán

Honnan rendelted pontosan?
Mondjuk lehet nem pont kínait néztem múltkor, hanem Hong Kong, de az egykutya. pl.: [link]
Minőségben nyilván lutri, mert csak itthon látom meg mennyire passzol, de akkor ezek szerint te is keresgéltél.
Próbáltam pascalplastól ajánlatot kérni többször is, de képtelenek válaszolni, nemhogy ajánlatot küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#16867) Integra válasza Tomate (#16859) üzenetére


Integra
titán

x-bike-nál vettem utángyártot tükröt az utolsó esésem után, esmmi baj vele

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16868) boogie84 válasza ALI_G (#16866) üzenetére


boogie84
veterán

Ha már idom rendelés. Anno mikor a dobot vettem Californiaból , annyit mondott a mókus nevén nevezve Alex Forgó, hogy az amerikaiaknak az európai idomok kellenek, nekünk meg onnan kellene. Ő tulajdonképp import export dolgokkal foglalkozik.
Én maximálisan meg voltam elégedve a termékkel, pedig nem volt olcsó, de mégis olcsóbb onnan rendelve mint itthon. (sztem ez azért az akurvaéletbe kategória)

Nem tudom h csak onnan hoz e cuccokat, ha érdekel vkit akk megadom a számát.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16869) tutis válasza boogie84 (#16868) üzenetére


tutis
őstag

Alex ugyanúgy hongkongból és kínából szerzi be az utángyártott idomokat. De mivel ezeket nem egy ember gyártja, ezért vannak minőségbeli különbségek. Amit én vettem sógornak, az közepesnek mondható, távolról szép, nagyon megnézve vannak hibák, illesztés nem mindegyik szuper, de kis trükközéssel minden fel lehetett tenni. Színhelyesnek nem színhelyes, tehát aki gyárival 100% megegyező színt akar mert olyat rendel az csalódni fog. Viszont arra jó az idom hogy szépnek nézzen ki pár lépésről a motor, és ne a gyári idom sérüljön..

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16870) ALI_G válasza boogie84 (#16868) üzenetére


ALI_G
veterán

Mindenre vevő vagyok :)

(#16871) tutis válasza ALI_G (#16870) üzenetére


tutis
őstag

ez egy utángyártott idom, szóval nem olyan rossz..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16872) ALI_G válasza tutis (#16871) üzenetére


ALI_G
veterán

Ebből a távolságból nem látszódik semmi, tökéletesnek tűnik. Hol gyártották? Igazából lenne mintám is és ha nem sok extra money, akkor valamivel egyedibbet gyártatnék.
Címeket és árakat adjatok ahol tudok rendelni :) pls

(#16873) boogie84 válasza tutis (#16869) üzenetére


boogie84
veterán

Anno nekem ő eredeti, de amerikai példányt mondott. Érdeklődtem tőle, mert az amerikai 600f4-nek tetszik a gyári idomszettje.
Nem hinném h a gyengébbik kínait sózta volna rám. A kipufogóval én meg voltam elégedve.

(#16871) tutis: Így képről sem látni h milyen az idom, talán picit alul a sárga-ezüst illesztésnél. Ha az az egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16874) tutis válasza ALI_G (#16872) üzenetére


tutis
őstag

Ezért is írtam hogy pár lépésről szépnek tűnik a motor..Csatoltam egy közeli képet, nagyíts bele és nézd meg pl a lámpa alatti légbeömlő illesztését, vagy ahol a fekete oldalidom csatlakozik a szürke részhez, látszik hogy nem teljesen pontos.

megyek sorba a kérdéseiddel:
Köridőmérő: Csakis az általad is csatoltat vedd:Szayer Géza: 06303987609
Karbon védők: Dúzs Péter: 06209427240
speedolhealer: Ágótól
tengelyvédőt, lábtartót ebay-ról tudsz jóáron.

Idomra visszatérve: Ha te pályázni is akarsz, szerintem ne akarj ilyen gyárival megegyező idomszettet venni, úgy törik mint a ropi, semmilyen védelmet nem ad a motornak. Olyan gyenge anyagból van hogy rögtön darabjaira hullik perecnél. Amit ajánlok az az üvegszálas idom, azokban kivágod a lámpák helyét és kész is vagy. A legjobb idomszettet Dúzs Péter készíti, a legtöbb versenyzőt is Ő látja el idommal. Sokkal erősebb mint a gyári vagy a gyárihoz hasonlító ebay-es idom, nekem már 3 perec van az idomban, és mégis semmi baja, mindig ki lehet javítani, mivel üvegszálból van, lehet pótolni a részeket. Legutóbbi perecemet Péter 3ezer Ft-ért javította ki, szóval nem egy drága dolog a javítás. Másfajta idomból utána se tudnék számolni mennyi lett volna, de tuti nem ennyi, ráadásul nem is védett volna ennyit. A lámpák kivágása kicsit pöcsölős, de megoldható, ha elrontod, Péter befoltozza a lyukat és kezdheted elölről :) Nekem elsőre sikerült hátulra, előlre meg sima kerek lámpát akartam, féltettem a gyárit, így Péterrel gyártattam le konzolt a lámpához..
Szóval én ezt tanácsolom. Persze van még jópár idomszett gyártó, érdemes megfontolni az üvegszálas idomokat. Persze azt még fényezni is kell, de vannak nagyon jó fényező emberkék is.. Én ezt most magamnak oldom meg :)

boogie84:
Ha neked Alex azt mondta hogy amerikai változatot hoz, akkor olyat hoz. De az nem ugyanaz a hongkongi és kínai idomszettekkel, sem árban, sem minőségben.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16875) boogie84 válasza tutis (#16874) üzenetére


boogie84
veterán

Anno én is beszéltem Dúzs Petivel, sajnos a 99-00-s 600F-hez nem igazán csinál olyan szettet amiben már ki van vágva a lámpa h utcán is lehessen használni a motort.
Most ugyancsak megkérdezte egyik cimbora akinek ugyan az az évjáratú gépe van, annyit tett hozzá, h olaszoknál népszerű a motoridom, mert ott van/volt kupa ebből a szériából.

Fiatalabb motorokhoz tuti h tud csinálni idomot lámpa nélkül is, ha ez az eset állna fenn nálam is akk tuti h én is tőle rendelném.

Alexhez visszatérve: egyértelmű h más a minőség és az ár is. Viszont ez ugye gyári lenne legalább.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16876) ALI_G válasza tutis (#16874) üzenetére


ALI_G
veterán

Látszik minimálisan az a pár centi rés :) de ennyi nem érdekelne engem sem.
Köszi a sok telefonszámot, elmentettem őket és februárban rendelek.
Köridőmérőből elég csak a vevő egységet? Írtad régebben, hogy pl. Hringen kint van telepített adó. Máshol?
Tengelyvédő az micsoda? Ezt nem csak egyben árulják a tengellyel? Kevés pályamotoron látni tengelygombát, ennek van mi az oka?

Idomra visszatérve: Ha te pályázni is akarsz...[/]
Akarok :)

Korábban lebeszéltem magam a üvegszálas idomszettről, de most megint elgondolkoztam rajta. Mondjuk a pascalplast-nak is volt hozzá köze. Neked mennyi volt az idomszett?
Utcaival megegyezőt nem készít üvegszálasból?
Ezekkel az anyagokkal sose dolgoztam, műanyagos kitudja nekem vágni az utcai alapján ( vagy ha otthagyom a motort értelmes áron? Műanyagos lenne helyben, utazgatni nem lenne időm minden egyes alkalommal mikor elbaszom :)

Passzív védelemmel kapcsolatban pályamotorra még mit érdemes beszerezni?

(#16877) Integra válasza tutis (#16874) üzenetére


Integra
titán

hát... kemény lesz ezzel elesni, :DDD
az enyémen konkrétan egy idom sem passzol, de így jó, nem is okoz fejfájást különösebben, ha eldobom.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16878) Daywalker válasza Tomate (#16859) üzenetére


Daywalker
addikt

Tankot mennyiért pingálják amúgy?

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16879) tutis válasza ALI_G (#16876) üzenetére


tutis
őstag

A tengelyvédő gomba az úgy néz ki hogy egy menetes pálca átmegy a tengelycsövön, a két végén meg 1-1 gombát lehet rátenni, értelemszerűen ezek megfelelően vannak süllyesztve..
Utcára megegyezőt nem készít üvegszálból, mert nem profilja az utcai motor idomok másolása. Pályára más idom kell mint utcára, nem áll annyi darabból mint az utcai, stb. Pl nálam a fejidom és a hasidom 2db elem, utcai motoron ez meg vagy 15 darabból áll..
Műagyagost nem tudom mennyire foglalkozik üvegszállal, ezt meg kell kérdezni ki mit vállal. De nem olyan nehéz ez a kivágás, be kell szépen rajzolni, és nekiállni csiszolófejekkel:

Köridőmérőnél elég a vevőegység, sok helyen kint van az adó, ráadásul szayergé leolvas mindenfajta márkájú adó jelét. Nekem megvan az adó is de életemben nem használtam.
Pascalpalt idom amúgy nagyon vékony, Petié sokkal vastagabb.. Mondjuk Petié drágább is, nekem 88-ba volt az idomszett, ha jól emlékszem, lámpatartóval együtt.

Passzív védelem: Betakarni mindenhol a motort ahol lehet :) Bukógomba, tengelygomba, vázvédő, lengővillavédő, deklivédő. Többet nemigazán tudsz tenni. az egyik legjobb védelem a megfelelő gumiválasztás :)
Én mindenképp rábeszélnélek a pályaidomra, nekem már nem 1x bizonyított.. Pl olyat kapott tavaly a tankom mint az állat, de levéve a tankvédőt karcmentes volt a tank..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16880) Tomate válasza Daywalker (#16878) üzenetére


Tomate
veterán

Gombákkal együtt egy 10est volt. Alapozó szín és fedőlakk.

ALI-G: Dh-gaten rendeltem egy dzsunka kínaitól.

(#16881) Daywalker válasza Tomate (#16880) üzenetére


Daywalker
addikt

Csak? Te festetted?

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16882) Tomate válasza Daywalker (#16881) üzenetére


Tomate
veterán

Ide vittem a kerületbe a helyi fényező műhelybe. Egy 15-re minimum számítottam, de nagyon megörültem a 10e-nek főleg, hogy a gombák is benne voltak. Még szórógittelés is benne volt ahol kihúzta a lakatos a horpadást. Hozzájuk vittük még anno a D-csepelt is. Ők fújták kompletten feketére az egészet.

Kép a csepelről:

Sajnos már régóta csak áll a garázsban. Új kuplunglamellák kellenének vagy újra kéne parafázni mert teljsen elkopott. És a gyújtótekercsre is ki kellene találni valamit mert ha felmelegszik olyan 15 perc motorozás után elfelejt szikrát adni és ottmaradsz jó időre ahol vagy. :D

(#16883) Daywalker válasza Tomate (#16882) üzenetére


Daywalker
addikt

Baráti ár.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16884) ZGO válasza Tomate (#16882) üzenetére


ZGO
tag

Juujj de szép darab ;) Egy élmény lehet vele motorozni :))

(#16885) lujo10 válasza Tomate (#16882) üzenetére


lujo10
aktív tag

Csinos kis darab :K
A hétvégén szétnézek hátha kallódik az öregemnél valami cucc hozzá.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#16886) tutis


tutis
őstag

Srácok, van-e olyan öntapadós matrica, amivel mondjuk sima lézernyomtatóval lehet nyomtatni?
Kellene pár feliratot gyártanom, de nyomdában ilyenekért pár ezret elkérnek, melóhelyen meg van színes lézernyomtató, legyártanám szerintem magamnak a feliratokat.
Jól gondolom hogy az ilyen papír erre való?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16887) Topiccsendőr válasza tutis (#16886) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Van, de papiralapu. A lezernyomtato meg alapvetoen egy por raegetos modszer, ami miatt vinilre nem lehet alkalmazni. Kulterre sem.
Sima egyszinu feliratokat mindenkepp anyagaban szinezett foliat kivagva erdemes csinalni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16888) Archer


Archer
őstag

Mostanában sokat nézegettem a különböző biztonsági eszközöket.Eddig nem igen foglalkoztam velük de azt hiszem itt az ideje. A riasztós tárcsazárakat néztem, egy olyan még elférne a hatalmas "csomagtartóban", mondjuk elég komoly áruk van a normálisabbaknak. Van ennek valami visszatartó ereje? A legjobb talán egy ilyen zár, egy lánc meg egy telefonra riasztós nyomkövető lenne de ha mindegyikből megveszem a valamit érőt inkább nem is számolom ki hol tartanék árban (magyarul jó lenne de nincs rá annyim, ezért akarok inkább egyelőre egyfélét de abból normálisat) Hosszabb időre nem szoktam magára hagyni a motort csak ilyen 10 percekre amíg beugrok ide-oda.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#16889) zsolt19900 válasza Archer (#16888) üzenetére


zsolt19900
őstag

esetleg indításgátló? én mostanában néztem, van egy adó-vevő egység ami esetleg nálad van a zsebedben és ha eltávolodsz a motortól /vagy kiveszik a kulcsot a kezedből és az ürge elvágtázik vele/ hatókörön kívül, leállítja a járó motort is.... és 10któl van már ilyen ketyere

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16890) Topiccsendőr válasza zsolt19900 (#16889) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az a baj h a motorokat alapvetoen nem labon viszik el.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16891) KoVee84 válasza Topiccsendőr (#16890) üzenetére


KoVee84
senior tag

pontosan. Teherautó és kézcsók. Nekem Homasitás riasztós tárcsafék-záram van már 3-4 éve. Semmi baj nincs vele. Még elemet sem kellett benne soha cserélnem. Annyira durván nem hangos, ellenben kibírhatatlan hangja van. Olyan frekvencián vinnyog, hogy majd szétrobban az agyam. Mellesleg elég masszív szerkezet. Konditerembe is simán elmegyek motorral és csak ezt rakom rá.

(#16892) Archer válasza zsolt19900 (#16889) üzenetére


Archer
őstag

Van rajta gyárilag, HISS. A profi ezt is elindítja de az "amatőrök" ellen gondolom (remélem) azért ér annyit, hogy lábon ne vigyék el. Ezért jobbak ezek a GPS-es rendszerek, még akksi nélkül is működnek, GSM-en meg küldik az infót a telefonra csak ott meg valamelyik jelet blokkolják aztán máris bukta.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#16893) zsolt19900 válasza Topiccsendőr (#16890) üzenetére


zsolt19900
őstag

tuudom, de azon viszont a tárcsafék zár sem segít :D sajnos :( elég nagy baj az, hogy ilyeneken kell gondolkoznunk hozzáteszem

Archer: ooksi, csak hirtelen ez jutott szembe, mint védelmi eszköz, főleg hogy 5-10 percekre hagynád ott, ezért addig tárcsafékzár fel le picit macerásnak tűnik, legalább is nekem

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16894) tutis válasza Archer (#16888) üzenetére


tutis
őstag

nekem riasztóm van ami nálam is jelez, azaz pageres. De nálam alap hogy a motort nem hagyom ott sehol. Egyetlen egy hely van ahol mégis, az a munkahelyem mélygarázsa, de itt külön biztonsági szolgálat van, kamerákkal, idegen nem jöhet be semmiképp.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16895) tutis válasza Topiccsendőr (#16887) üzenetére


tutis
őstag

Akkor kérdezek: Tudok-e venni valahol venni olyan anyagában színezett (és most itt a sima fehér is megfelel) matricát mondjuk A4-es méretben, amit valahogy meg tudok jelölni hogy ki tudjam vágni a betűket? (Pl másik oldalára negatívot nyomtatok és úgy vágom ki?) Vagy ez az otthoni gyártás nem megoldható?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#16896) stifi


stifi
senior tag

én is a pageres riasztót javaslom, de még jobb a GSM-es, mert a pager hatótávja elég korlátozott...
szerintem a legjobb védelem az, hogy ha nálad jelez a kütyü, és le tudsz menni papucsban konyhakéssel megkérdezni hogy mégis mi folyik itt... (vér) ;]

a motort ellopják közterületről, riasztózott helyről, zárt helyről, mélygarázsból, akárhonnan ha akarják. ha van több védelmi rendszered, lassíthatod őket, esetleg emiatt választanak könnyebb prédát...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#16897) Archer válasza stifi (#16896) üzenetére


Archer
őstag

"a motort ellopják közterületről, riasztózott helyről, zárt helyről, mélygarázsból, akárhonnan ha akarják. ha van több védelmi rendszered, lassíthatod őket, esetleg emiatt választanak könnyebb prédát..." - hát jah, végül is ennyi tömören, első körben akkor lesz egy tárcsazárt aztán majd ha lesz kedvem ($), a GSM-es rendszer.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#16898) Topiccsendőr válasza tutis (#16895) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A/4 ben max karbonmintasat 600 forintert/iv. Esetleg bemesz barmelyik panton boltba, ott adnak nagyon kis meretben is, meg lehet probalni.
Otthon sniccerrel nincs ertelme belevagni. Ki kellene vagatni valahol, pozicionalo foliat is kapsz ra ami nelkul nem is lehet felrakni a tobb karakterbol allo logot, feliratot. Sztm otthon nem eri meg szoszolni vele.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#16899) zsolt19900


zsolt19900
őstag

suzuki gs500 hát ha érdekel valakit :B

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16900) tutis válasza Topiccsendőr (#16898) üzenetére


tutis
őstag

okés, akkor megyek nyomda felé.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.