Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78703) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok, nem találtam "milyen powerline adapter" topikot, de jó eséllyel tudtok segíteni nekem. Legalábbis remélem :)

Milyen powerline adaptert vegyek hugomnak, panelben lévő, ajtó fölé megérkező Telekomos optika + router utánra, hogy a TV alá tett STB kapjon jelet ?

A beszerelő ember szerint jó Powerline adapter is ilyen célra, ez nekem is tiszta, hogy sávszél, latency nem gondok, bőven jó lesz a megoldás.

A kérdésem az: melyik modellt ? Nem szeretnék 10 percenként hívásokat hugomtól, hogy nem megy a tv és társai :) (mert megfagyott a powerline adapter vagy akármi ilyesmi).

Ajtó felett rátenném a LAN jelet az egyik kütyüre, ő az elektromos hálózatra (felújított, jó), kismegszakítón átmegy szerintem gond nélkül és egyik szobában másik kütyü levenné a jelet, ő volna az STB.

A többit a wifi megoldja.

b) opció, hogy wifi router-el adni kliens módban LAN-t az STB-nek. Jobb lenne esetleg, mint a Powerline ?

:R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.