Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57336) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!

Társasház 4. emelet, társasházi környezetben milyen router ajánlott, ha kábel net helyett szeretnék mobilinternetet?
A telefon úgy kb. napközben 5-6wifit ír ki max, hogy elérhető. (Szóval gondolom elég a 2.4Ghz)

Próbáltam visszaolvasni, de totál homály ez a mobilinternet itthon téma, hogy mégis mi kell egy ilyenhez és mire lehet számítani.
Elvileg légvonalban 700méterre van kb egy Telenor 4G torony, szóval szerintem a jel erősséggel nem lehet baj, plusz haver is csak úgy száguld a telóján Mohácson 4G hálózaton.

Szóval mire is lenne szükségem? Egy olyan routerre [link] ami ebben a listában van? Ethernet kábellel menne egy PC , és vagy WiFi-n vagy kábelen egy Xbox One, igazából mindkettő megoldható a távolság miatt szerencsére, plusz 2-3 telefon max Wi-Fi-n. Milyen stick kell ehhez, ami normálisan kezeli majd a sim kártyát? Lehet valahol olyat állítani esetleg, hogy Én magam átírjam az IMEI számát a sticken vagy routerben? Mi kellhet még ehhez?

Esetleg egy olcsóbb dual band képes mobileszköz milyen lenne megosztani a netet? Árban kb. 30 körül van. Router azért komolyabb?

Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.