Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47732) dobobazsy


dobobazsy
őstag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a routeremet egy komolyabbra. nem biztos, hogy teljesen témába vág a kérdésem, de más topikot nem találtam.
A jelenlegi router egy TP-Link TL-WR740N. az egyik problémám az vele, hogy amióta át lett rendezve a ház, néhol elég gyengének bizonyul a wifi. erre valószínüleg tudtok ajánlani nekem routert. viszont volna mégegy "problémám".. két számítógépről csatlakozok erre a routerre, egy asztali pc kábelen, és egy laptop wifin..(meg mobilról is, de az ugye most lényegtelen)
a két gép között szoktam hálózaton fájlokat átmásolni, viszont ez a jelenlegi routeremmel nem valami gyors, kb 8-10 MB/s sebességgel történik. a kérdésem az lenne, hogy vannak olyan routerek, amik ennél többre képesek? tehát a hálózaton belüli fájlmegosztásokat fel lehetne pörgetni egy jobb routerrel?

előre is köszönöm, és elnézést ha nagyon nagy lámaságot kérdeztem

szerk. elfelejtettem kitűzni árat. ha beleférne 20 ezer magyar forintba, akkor annak nagyon örülnék

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.