Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-05 18:35:36

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4545) czanga


czanga
őstag

Sziasztok.
Hűha...Nos megpróbálom felvezetni, mi a gond amit meg kéne oldalni.
Jelenleg a D-Link 524-es router helye az emeleti szobámhoz képest a földszinti szobában helyezkedik el. Namármost ez a földszinti szoba alattam helyezkedik el. Az acer notebook-om minden gond nélkül fogja a jelet, és folyamatosan jó jelerősség mellett tudok netezni, de az asztali gépve vett (szintén az emeleti szobában van) edimax ew-7728ln N-es wifi kártya a maga 3 antennájával sem képes kommunikálni a routerrel. Vagyis érzékeli, hogy ott a hálózat, de amint csatlakozni szeretnék kitalálja, hogy ő mégse lát vezetéknélküli hálózatot. A két szoba közt vasbeton födém helyezkedik el, de nem hiszem , hogy ez lenne a gond, (hamár az acer-ben lévő intel wifi simán fogja) inkább a routerrel lehet baj. Arra gondoltam , hogy routert-t kéne vegyek, és megoldani ezt, de úgy, hogy lehetőleg a g-s acer is, a még nem említett szintén G-s asus laptop is, az N-es asztali gépem is akár egyszerre tudja húzni a netet wifi-n keresztül. Maximum G-s szabványra fogom az akár N-es routert állítani, de azt szeretném, hogy végre kompatibilitási hibák nélkül lehessen itthon netezni, lehetőleg minél jobban.
Erre a problémára szeretnék valami megoldást találni a segítségetekkel. (vagy ha rossz helyen vagyok, akkor más topicba átirányítva)
Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.