Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#74551) Khelben válasza droving (#74549) üzenetére


Khelben
nagyúr

Itt programozásról volt szó.

(#74552) redwhite78 válasza droving (#74549) üzenetére


redwhite78
aktív tag

De még mindig nem írtál gépet, amelyik 200-ból megvan újonnan és annál a lesajnált e5540-nél jobb (vagy vele egyenértékű) minőségű. Arról hogy i7 (vagy akárcsak i5) ne is beszéljünk.

never go full retard

(#74553) Tikakukac válasza theslaughter (#74546) üzenetére


Tikakukac
titán

Neked csoda kell, ennyiből FHD géming főleg minőséggel full felejtős.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#74554) redwhite78 válasza CsikiRoli (#74550) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Z510

170k alatt ez az első ami alatt megmoccan valami értelmes játék, de itt meg a garancia jelenleg ratyi.

never go full retard

(#74555) bul07 válasza Khelben (#74548) üzenetére


bul07
nagyúr

Juj ez nem tudtam, remélem nem mondják vissza rám
Ez a gyorsaság ára, nincs idő utána nézni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74556) benyito


benyito
csendes tag

Sziasztok!

Én most ezzel szemezgetek: http://ipon.hu/webshop/product/dell_inspiron_15_3542_166896_fekete/657050

Mik a vélemények róla? Őszinén; netezésre, szövegszerkesztésere, kis Auto CAD vagy Inventorozásra, meg esetleg kevesebb játékra használnám. Játékok terén nem a csúcsjátékokkal, LoL, esetleg BF3, de könyörgök, ezekkel tudok játszani ezzel az ezeréves asztali konfigommal: AMD Athlon 7750, 2700 MHz, ATI Radeon HD 4850, 4gb ram stb stb.

Később persze szinte biztos hogy beleraknék egy csinos kis ssd-t, meg még plusz egy 4-es ramot, de egyenlőre nem érzem égetőnek...

Kérdés hogy Dell-éknél mennyire megoldható a dvd olvasó kiszerelése, és helyére egy újabb winchester slot berakása.

Vagy ha van valakinek esetleg más ötlete, szívesen várom válaszát, a dolog igazából ráér, 1-2 hónap múlva tervezem a bevásárlást.

A repülés titka az, hogy valaki próbálja ledobni magát a földre, de elvéti. - Douglas Adams

(#74557) droving


droving
aktív tag

Kezdésnek tessék ez

i7-4500
8GB DDR3
1TB HDD
GT 750M 4GB

Vadi újonnan. ;]

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#74558) Tikakukac válasza droving (#74557) üzenetére


Tikakukac
titán

Pfuuuuuu :DDD :DDD :DDD

Elő kéne léptetni téged mókamesteri rangig, hatalmas. Kérek még ilyeneket! :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#74559) stratova válasza Tikakukac (#74558) üzenetére


stratova
veterán

Alkalmi vétel, alkalmi használatra. :DDD

(#74560) smileismarci válasza Tikakukac (#74519) üzenetére


smileismarci
tag

Majd akkor körbenézek a használt piacon hátha van valami ízlésemnek tetsző :)
és ezt:
[link]

vagy ezt érdemesebb választani ha mégsem szeretnék használtat: [link]

[ Szerkesztve ]

#%

(#74561) Mottie válasza Clapko (#74522) üzenetére


Mottie
őstag

Ilyeet leginkább angol ebay-ről érdemes venni. Épp itt van nálam egy 93k-ba került 8470p noti, i5 3210m-mel, 8 gb rammal, még másfél év (NBD, worldwide) garival, oprendszerrel. Persze innen még el kell juttatni Mo.-ra ami ha nincs ismerős (mint ahogy éppen én), akkor még egy 20k-ba kerül.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#74562) Tikakukac válasza smileismarci (#74560) üzenetére


Tikakukac
titán

Innen probook, használtban meg kerülednő a műanyag hulladék erősen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#74563) redwhite78 válasza smileismarci (#74560) üzenetére


redwhite78
aktív tag

HP-t

never go full retard

(#74564) redwhite78 válasza droving (#74557) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Laptop vásárlási tanácsokat egyenlőre szigorúan csak az ellenségeidnek adj! ;)

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#74565) smileismarci


smileismarci
tag

köszi mindkettőtöknek :R

#%

(#74566) CsikiRoli válasza redwhite78 (#74554) üzenetére


CsikiRoli
tag

És ennél a gépnél nem gáz, hogy "csak" egy pentium van benne (Jelenlegi tudásom szerint elég erősek, de laptop viszonylatban nem vagyok otthon)? Esetleg emiatt nem lesz valami nagyobb hátrányom?
A váltás i3 3110m-ről lenne, és amint néztem ez talán nem nagyon lenne visszalépés, vagy igen?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#74567) Ren Hoek válasza kisza25 (#74531) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Mondom értem, elfogadom, hogy valakinek kell, és kizáró ok ha nincs (mondjuk nagyon nem általános a gépek körében) Személy szerint nem tudtam elképzelni olyan szituációt, ahol kellene billzetvilágítás, mert nem vagyok olyan hülye hogy sötétben gyilkoljam le a szememet... mikor mindenhol azt javasolják, hogy gyenge szórt fényben dolgozzon/játsszon/filmezzen az ember :) és akkor tök mindegy hány gépen dolgozik az ember. Persze ez megint csak személyes nézőpont..

[ Szerkesztve ]

(#74568) CsikiRoli


CsikiRoli
tag

1: Két héten belül venném
2: 210.000Ft a keret
3: Játék, tanulás a cél (tanulás csak light-os, pl word, pdf)
4: Igen használnám. Mindenfélével játszom, szeretem kipróbálni az összes játékot, de amivel talán több időt töltök, azok MMO-k (TSO,SWTOR, Guild Wars 2)
5: Valahol a kettő között kellene. Legyen valamennyire minőségi is, de ez ne menjen rettenetesen a teljesítmény rovására
6: Nem
7: 1366x768 15,6" fényes is jó, matt is
8: Tömeg lényegtelen, de azért maradjon hordozható
9: Nélküle
10: HDD 500gb tól felfelé, RAM 4Gbtól felfelé Optikai meghajtó nem feltétlenül szükséges bele
11: Nincs
12: Játék, esetleg 1-2 film konvertálása
13: Nincs
14: Kizárólag új!

Újra leírtam az előző kommentemet, azonban most egy kis változtatás van benne. A keret ki lenne tolva 170k ról 200-210 re. Ezen a téren így mit ajánlotok?

Üdv: Roland

(#74569) eris94


eris94
tag

Üdv! Újra megpróbálok keresni egy gépet, mivel a múltkori hsz-emre nem jött válasz, illetve azóta jobban átgondoltam az elvárásaimat :)

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Minél hamarabb (akár holnap :P)
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
150ezer, de ennél egy kicsit lehet feljebb menni
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Shadow of Mordor szintű játékok is mehetnének rajta legalább minimumon 30fpssel, egyébként max programoznék rajta.
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Lásd előző
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
50:50 :)
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Van már SSD-m, így nem kérek bele :)
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
15col, 1366*768, fényes/matt mindegy
(8) Notebook tömege?
Legyen minél könnyebb :)
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Rendelkezem Windows-zal, így nélküle kéne.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
4-8GB Ram, HDD teljesen mindegy, mivel úgyis lecserélem :)
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Nem nagyon van ilyen
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Játékokon kívül max a Visual Studio futna a gépen
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
Lenovo Z50 70
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Inkább csak új...

(#74570) redwhite78 válasza CsikiRoli (#74566) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Ez a pentium bőven kihajtja azt a 740M gpu-t. Teljesítményben pedig közel azonos a két cpu, főleg ha egy szálon futó programok használják (tipikusan játékok).

never go full retard

(#74571) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni a következőben. Ismerősöm 80-90k közötti árfekvésben keresne gépet, a legjobb ár értékűt, ha lehet. És persze a szavatossága sem elhanyagolható. 15-s nagyságú megfelelne.

A Válaszokat előre is köszönöm.

(#74572) Khelben válasza droving (#74557) üzenetére


Khelben
nagyúr

Aranyos. Látom, még sosem dolgoztál notebookon. :)

(#74573) malvin27


malvin27
csendes tag

Sziasztok! A segítségeteket kérném. Teljesen laikus vagyok. Gyakorlatilag a súly a legfontosabb szempont.
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
(2) Minél hamarabb, 2 héten belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
(3) 220 000Ft
(3) Felhasználási kör?
Napi szinten hordanám magammal munkába. Excel, Word, Java alapú könyvelőprogram, adattárolás felhőben
(4) Játékra használnád-e?Nem.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Minőség.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Nem feltétlenül.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? min13col lehet fényes is
(8) Notebook tömege? max 2 kg
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Inkább oprendszerrel
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? Tárhely gyakorlatilag csak a rendszer működtetéséhez szükséges kell, mert 2. gép lesz. Optikai nem kell bele.
(11) Egyéb kívánság? Ha a méret engedi numpad-es billentyűzet
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? szerintem nem 

(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Új, vagy max még garis fél éves

Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#74574) secular


secular
tag

Sziasztok!

Sikerült leszűkítenem 5 laposra a válaszékot.
Segítetek ezekközül választani, sok különbség nincsen köztük már tudom.:)

http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/fn:termekek-osszehasonlitasa:acer-aspire-e5-571g-69d4-nx-mpveu-005-p236765597,asus-x550cc-xx493d-p238993565,acer-aspire-e5-571g-670c-nx-mlceu-004-p239723265,dell-inspiron-3542-din3542i545002gdbk-p237623133,asus-x550cc-xx479d-p238505089/

[ Szerkesztve ]

(#74575) redwhite78 válasza secular (#74574) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Ha muszáj választani, akkor a Dell, de inkább az sem, GT 820M teljesen felesleges bármilyen gépbe. Töltsd ki inkább az összefoglalót!

never go full retard

(#74576) Jozsii79


Jozsii79
újonc

Sziasztok ! Laptopvásárlás előtt állok . Nem játékra kell,bar fb-n néha néha játszom. Egy viszonylag stabil gépet keresek,ami elmegy 3-4 évig,és nem hal be egy egyszerű online játéknál. Igazából ezt néztem ki,bár a technikai adatok nekem nem mondanak sokat.. : HP Pavilion 17-f002na Laptop + McAfee LiveSafe Antivirus 15 months - HP Store UK
Szerintetek nem túl gyenge ,vagy oké? Köszi a hozzászólásokat.

(#74577) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Dell tulajok, hátha tudtok erre valami okosságot, mert én ilyet még nem láttam.
Dell Inspiron N5110. (Ne, ne vegyetek ilyet. Ropogós műanyag, olcsó anyagok stb...ennél a régebbi ASUS-om is sokkal jobb volt, 6 éve megy már)

Pentium B960 2.2 GHz-es proci van benne, ami azért nem olyan ratyi (néhol az i5 4200U-val mérik össze)
A probléma az, hogy throttlingol (már ha ez az)

-High performance-ra van állítva 100% mindenhol, hűtés aktív.
-Speedstep BIOS-ban be van kapcsolva, más beállítás nincs.
-Intel VGA működik benne, Radeon 7750 kikapcsolva.

Először a hűtésre gyanakodtam, mert korábban leejtette a hölgy tulaj.. és 55-57 fokos alapjáraton...Nagyon idióta a default profil... passzív és néha kifújja... de Notebook Fan Controllal beállítottam folyamatos halk hűtésre és 36-40 fokos a CPU, VGA is 40 fok... változatlanul throttlingol. Más szenzor nincs benne, és a laptop is kézmeleg/szobahő.

Rákeresve kijött pár lehetőség, és érdekes módon pont Dell gépek.
Kb szadisztikus lassúságú ez a 800 mhz, ami ha idle-ben van felugrik 1000 mhz-re néha... AIDA64 meg alapból 798 MHz-et lát. Vinyó is borzalom lassú, de így horror a kettő. Bootot követően kb 5-6 perc mire megnyílik az erőforrás-monitor...

Ja és ezeken a gépeken elméletben nem megy a 32 bites Win, mert a Dell nem támogatja. Ha jól rémlik még én próbáltam, de nem jutott el a telepítésig sem, csak 64 bittel... ráadásul CSAK 64 bites driverek vannak! Ezért sem megy így sok minden. Non-plusz ultra, hogy a gépben csak 2 GB ram van :D

Szóval konzumer helyett inkább egy gurulóstáska szar...az is többet ér...

(#74578) Bandee2 válasza Tikakukac (#73753) üzenetére


Bandee2
tag

Köszönöm az ajánlásokat!

Még gondolkozok rajta, hogy inkább asztali gépet vegyek-e a mobilitás kárára...
Videóvágás tekintetében melyik az a legolcsóbb laptop (akár használt), ami ezzel a konfiggal egyenértékű?
alaplap: Asrock H61M-HVS
cpu: Intel Core i5-2300 2,8GHz
vga: Gigabyte GT440 1GB GDDR3
ssd: Kingston 120GB SATA3 V+200
hdd: Samsung SpinPoint F3 500GB SATA3 (HD502HJ)
ram: HyperX 4GB FURY DDR3 1600MHz

[ Szerkesztve ]

(#74579) redwhite78 válasza Ren Hoek (#74577) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Takarítás és pasztázás megvolt?

never go full retard

(#74580) rgeorge válasza Ren Hoek (#74577) üzenetére


rgeorge
addikt

Táp, akksi rendben?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#74581) redwhite78 válasza Bandee2 (#74578) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Ez egy pár éves asztali vas, 4 magos + magas órajeles cpu-val, ez még mindig erős noti fronton.
Ami ezzel egyenértékű és nem fő meg, az nem az olcsó kategóriában keresendő. Használt workstation-t néznék a helyedben.

never go full retard

(#74582) Járókeret válasza redwhite78 (#74554) üzenetére


Járókeret
senior tag

én is ezt néztem ki, illetve ajánlották itt a tagok, viszont van aki le akar beszélni róla, mert hogy sok belőle a hibás darab plusz ugye a support is ultragáz. nem akarom bekapni a macif.szt.

eddig csak lenovo hp meg dell gépeket néztem, de mily' érdekes, semmi se jó.

egyéb alternatíva ?

(#74583) kisza25 válasza CsikiRoli (#74568) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Hp probook 450 i5-4200m + 8750m
vagy y510p 200eFt változata, ha még kapható

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#74584) qgetata


qgetata
csendes tag

Sziasztok!

Laptopot vennék az asszonynak munkára. Tehát nem játékra. Fontos a megbízhatóság.
Ezek közül választanék:

- Lenovo G510 texture 59-433071 FreeDos 139.999 Ft

- Acer E5-471-5483 Win8 159.999 Ft

A választ előre is köszi.

Qgetata

(#74585) btudos válasza qgetata (#74584) üzenetére


btudos
veterán

Most akkor fontos a megbízhatóság, vagy nem?

Egyik gép sem alkalmas érdemi munkára, az Acer a hulladék billentyűzetével főleg nem. Én inkább a Lifebookokkal barátkoznék 150 k alatt, vagy ha jó a garanciás használt gép is, akkor tiétek a világ, és csodát is kaphattok ennyiből.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#74586) kisza25 válasza Járókeret (#74582) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

amit te keresel nem létezik, olyan gép ami nem főzi le a kávét és full HD-ban tudsz vele játszani 400eFt-tól van,
nekem y510p van i5 +gt755m +8GB van a gépben, de ez is csak HD (1366x768) felbontásra elég, mondjuk abban sok játékot ultrán visz és lelehetne vele főzni a kávét (75-85fok)
FullHD-hoz minimum 850m, vagy 860m kell egy i5-el ezt megkapod ~260 eFt lenovo y50-70 formájában, mondjuk a lenovo garancia az a 30munkanap megvárása és aztán kapsz egy csereigazolást
lenovo garanciára: hihetetlen, de most a régi y510p tulajok azt csinálják, hogy visszaküldik a gépet valamilyen hibára hivatkozva kivárják a 30 napot (mindegyiknek vannak apróbb hibái), kapnak csereigazolást és elhozzák az új y50-70-et, ha ez a lenovonak így megéri :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#74587) qgetata válasza btudos (#74585) üzenetére


qgetata
csendes tag

Köszi a választ. A munka alatt Win Officet, képnézegetést és internetezést értek. Játékra ott az asztali gép, filmnézésre pedig a TV.

Köszönettel:
Qgetata

(#74588) Tikakukac válasza qgetata (#74584) üzenetére


Tikakukac
titán

Megbízhatóság: vagy legyen kiszállásos garija a gépnek vagy nagyon tápos szervizgarija. A fentebbieknek egyik sincs meg.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#74589) btudos válasza qgetata (#74587) üzenetére


btudos
veterán

Jó billentyűzet és minél jobb minőség a fontos ebben az esetben, az a Lifebook mindkét kritériumnak megfelel, ráadásul normális hardver van benne, azzal nem lesz gond. Ha belefér, még hozzádobnék egy SSD-t is, úgy tényleg egy hosszú távra jó, pörgős gép lesz belőle.

A Fujitsu support meg a Dell mellett az egyik legjobb, ami ahogy Tikakukac is említi, a kinézett két gépnél nyomokban sincs meg.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#74590) qgetata válasza btudos (#74589) üzenetére


qgetata
csendes tag

És azok közül melyiket ajánlanád?

- http://www.laptopszalon.hu/kategoriak/fujitsu#pid_11971

- http://www.laptopszalon.hu/kategoriak/fujitsu#pid_11970

Köszönettel:
Qgetata

[ Szerkesztve ]

(#74592) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Én a napokban fogok beruházni egy ilyen a544-re, i3-as procival. Szerintem dobok még bele egy ssdt. Ahogy nézegettem ez a HD 4600 elég jó integrált kártya, másnak van tapasztalata vele?

(#74593) btudos válasza qgetata (#74590) üzenetére


btudos
veterán

Az említett felhasználási körre tök felesleges az i5, inkább SSD-t vegyetek a felárából.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#74594) Kremmer89


Kremmer89
tag

Melyik probook megegyező teljesítményre a Lenovo z50-70 es sorozattal?

(#74595) Járókeret válasza kisza25 (#74586) üzenetére


Járókeret
senior tag

marad a z510 + ssd-vel. lesz ami lesz. hp probook is tetszik,de ugrik az ssd plusz gyengébb a VGA. igaz, megbízhatóbb a support.

valamit valamiért.

(#74596) Tikakukac válasza Kremmer89 (#74594) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát megkeresed a Z50-et abból a konfigból ami neked kell, meg keresel hozzá egy passzos Probookot és kész.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#74598) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

Ahogy eddig olvasgattam a fórumot, a Lenovo Z510 egy erősen ajánlott típus lenne, ha a szerviztől eltekintünk. Na mármost jellemző erre a típusra valami hiba, ami miatt tényleg félni kéne, hogy szervizbe kerül? Mert ha ritka, hogy meghibásodik, akkor beneveznék rá. Szerviz elvégre javulhat. Meg úgy alapvetően minden szervizbe került gépükkel csak baj van, vagy csak a néhány fórumra/homárra került eset miatt tekinthető ennyire rossznak? Mert ugye az egyértelmű, hogy mindig a negatív véleménynek van nagy visszhangja, pozitívnak nagyon ritkán. :D

(#74599) Dapro válasza Ryder1 (#74598) üzenetére


Dapro
senior tag

A z510 világítós billes? az egyik youtube reviewben az, de laptopszalonnál nem látom kiírva.

(#74600) btudos válasza Dapro (#74599) üzenetére


btudos
veterán

Szerintem itthon ritka a backlit keyboard Z510-ben, ha lenne, azt jelölnék a honlapon.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.