Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#75601) Khelben válasza bajcsi86 (#75600) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha mindenképp ebből a 3-ból kell választani, akkor a 3537. De 150-ért már lenne fullhd-s z50-70, ami filmnél nem jön rosszul. Erősebb a vga-ja is, ha játékra kerül a sor. Cserébe a garanciája nem olyan jó, mint a Dell-é.

(#75599) csibusz0314 : 200k-ért nem kapsz fém házat, csak fémnek hazudott, fémréteggel bevont műanyagot, ami különlegesen szép lesz, mikor elkezd lekopni. Inkább nézz egy strapabíró műanyagot. A Pavilion meg sosem volt ajánlott sorozata a hp-nak.

[ Szerkesztve ]

(#75602) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

HP vs Toshi

Ez a két gép között a ram és a felbontáson kívül van nagyobb különbség? Ha nekem jobban tetszika Toshi vékony kivitelezése, akkor végülis mindegy melyik mellett döntök?

Khelben, akkor kérlek ha tudsz ajánlani valami jó Notebookot, akkor megköszönöm.
Bár igazából ez a specs ami ennek a két laptopnak azonos, nekem bőven megfelel, mert nem vagyok nagy gamer.

[ Szerkesztve ]

(#75603) Járókeret válasza Tikakukac (#75573) üzenetére


Járókeret
senior tag

írtad,hogy lehet korlátozni a z510-ben a töltést. ezt hogy kell ? nem találok neten semmi helpdesket. :R

(#75604) btudos válasza csibusz0314 (#75602) üzenetére


btudos
veterán

Notebookot továbbra sem csak specifikáció alapján veszünk. :U Igazából egyik gépnél sem azzal, hanem a minőséggel van probléma, 200 k-ból Lenovo IdeaPad Z50-70-et vennék ha kell a FHD kijelző, ha a matthoz ragaszkodsz inkább, akkor HP Probook 450-et, de ott nincs FHD.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#75605) bbubby00 válasza Járókeret (#75603) üzenetére


bbubby00
őstag

EnergyManager programban van akkukímélő mód.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#75606) Khelben válasza csibusz0314 (#75602) üzenetére


Khelben
nagyúr

Sok választási lehetőséged nincs sajnos. Dellből nincs ennyiért hasonló spec, esetleg Lenovo Z50-70, de az meg a garancia miatt nem az igazi. De még mindig inkább a Lenovot venném, mint egy Paviliont...

Szerk: most nézem, hogy a Pavilion AMD-s a Toshiba meg nem is fullhd, akkor egyértelműen a fenti Lenovo a nyerő.

[ Szerkesztve ]

(#75607) csibusz0314 válasza btudos (#75604) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Igazából, azért is írok ide nektek :) Mert ti jobban értetek hozzá.. Én meg hölgy vagyok.. így a inkább az fog meg, hogy szép is legyen :)

Ez a Lenovo Z50 70 laptop szép is és jó is (bár nincs win hozzá, de tudom, az legyen a legkevesebb) :) Ha van még ötlet várom, de ez tényleg ár arányba megfelelő :)

Amúgy köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#75608) Járókeret válasza bbubby00 (#75605) üzenetére


Járókeret
senior tag

van ilyen conservation mode de hiába kapcsolom be mindig kikapcsolja magát.

(#75609) btudos válasza csibusz0314 (#75607) üzenetére


btudos
veterán

Z50 külsőre is kultúrált darab, és minőségre se rossz. Ha a Probook a kijelző és a design miatt nem tetszik, én Khelben-hez hasonlóan a Lenovo-t vinném.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#75610) bbubby00 válasza Járókeret (#75608) üzenetére


bbubby00
őstag

Jókérdés. Y50-en működik.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#75611) csibusz0314 válasza btudos (#75609) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

HP Probook 450 is tetszik, de melyik az amelyiket ajánlod, mert eléggé sok van belőle :)
Megnézem mindkettőt és döntök :)

De... mondjuk a Lenovo az talán vékonyabb is, nem ? :)
Amúgy a bill is fontos, mert dolgozok is vele. Melyiknek kényelmesebb, minőségibb? :)

És elnézést a sok buta kérdésért.. előre is

[ Szerkesztve ]

(#75612) chabeee válasza dkpisti (#75531) üzenetére


chabeee
tag

ez mennyivel jobb, ha egyáltalán jobb? Olvastam többet is az a6-6310m vs i3-3110m összehasonlításáról, de nem tudtam rájönni, hogy mégis miért lenne jobb az i3.

ps-t nem annyira, max pár dolgot szerkesztenék benne. Tehát annyira nem domináns mint az autocad

[ Szerkesztve ]

(#75613) Járókeret válasza bbubby00 (#75610) üzenetére


Járókeret
senior tag

amúgy ugyan arról az opcióról beszélünk? ha megnyitom akkor jobb sarokba settings. jobbra kinyíló ablakon ismét settings és ott,hogy conservation mode. arra írja,hogy battery saver... bekapcsolom, de ha becsukom,vagy akármit csinálok vele és ismét megnézem,akkor ki van kapcsolva :S

(#75614) bajcsi86 válasza Khelben (#75601) üzenetére


bajcsi86
újonc

Filmet TV-re kötve nèznèk szóval a fullHD nem olyan fontos. Igazàból a Lenovotól tènyleg nagyon tartok mert egy pàr közeli ismerösöm mâr befürdött a garijàval...
Jàtèkban igazàból tènyleg nem sok igènyem van maximum csak a fent említett Diablo ami mediumon fusson azèrt...
4005u + SSHD kombó vagy a 4030u normàl HDD lesz gyorsabb? Ahogy nèztem a 4005u kb a legalja az i3-nak csak azt nem tudom,hogy laikuskènt ès àtlagos felhasznàlókènt nekem ez mit jelentene?
A 3537-ben az intel+ amd kombó riaszt a driver gondok miatt...

(#75615) btudos válasza csibusz0314 (#75611) üzenetére


btudos
veterán

Mindkettőnek jó a billentyűzete, én a magam részéről a support és a matt kijelző miatt a Probookot választanám, de ha a FHD kijelző nálad nagyobb horderejű, tényleg jó alternatíva a Z50.

bajcsi86: Diablo elvan egy HD4600-zal is, én Fujitsu-t vennék. A minőség is rendben van, a szerviz is jó, proci is erősebb mint az általad kinézettekben, ha kell a 3 év garancia, a bővítés is belefér, sőt, 150-ig még egy SSD is, ami a legtöbbet dob a használhatóságon.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#75616) csibusz0314 válasza btudos (#75615) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Igazából úgyis kinyomom Tvre mindig :) Szóval majd otthon megnézegetem őket, és döntök :)

Akkor ez a kettő maradt.

Köszönöm :)

(#75617) csibusz0314 válasza btudos (#75615) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Jobban megnézve a hp probook, hasonló specs mint az en Samsung np370r5e - s02 laptopomnak, nem?
Érdemes valtanom?

(#75618) rgeorge válasza Tikakukac (#75568) üzenetére


rgeorge
addikt

In concreto 3, amiből a középső nem valószínű, hogy játszik.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#75619) imildi


imildi
újonc

Sziasztok, tudnátok nekem segíteni?

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
sürgős
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
180000
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Csak munkára venném: vágógéphez való szoftver futna rajta (ez egy tervező program, Silhouette Studionak hívják). Közben filmeket szoktam nézni, hogy ne unatkozzak, amíg vág a gép :) Ja, és néha neteznék is vele, azt hiszem ennyi.
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Nem
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
A teljesítmény
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Nem tudom, mi lehet ez, sorry... (vihogni ér)
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
15,6" vagy nagyobb kijelző
(8) Notebook tömege?
Nem lényeges.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Windows 8-at ajánl a fent említett vágógép gyártója.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
Párezer képen kívül nem tárolnék rajta mást.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
nem
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
teljes tanácstalanság :(
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
újat szeretnék

(#75620) rbertkrl válasza Kbali (#75593) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Jó, nem kell leharapni a fejem, nem vagyok otthon ebben a dologban, azért is kérdeztem rá. Hogy ha nincs ilyen, akkor legalább annyit írtak volna, hogy bocsi, de ez nem fog menni. NA mindegy, köszönöm segítőkészséged!! :) :R

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#75621) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok egy teljesen hozzá nem értő ismerős megkért,hogy nézzek neki laptopot 140 nagyon max 150 körül.Nem szeretne játszani,csak szeretne ha jó gyors lenne a gép és akadásmentesen vinné a HD videókat.Nem vagyok Guru de valamilyen szinten értek hozzá.Ezt néztem ki neki [link] Erről mi a véleményetek?Ha ez nem jó ajánljatok valamit légyszi illetve linkelhetnétek pár olcsóbb laptop üzletet..15,6 coll legyen a kijelző és ha lehet intel.Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#75622) RocknRoller válasza Bruuce87 (#75576) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

szia

Lehet.

Nekem is van windows 8 a gépemen, bootcampel lehet rátenni. De lehet virtual boxal is futtatni rajta windowst. Én annyira nem csipázom macen a windowst, mert szerintem a Mac féle office nem olyan jó, mint a widowsos (ezért használok wint macen), valamint nem lehet mindent teljesen beállítani rajta (pl amikor alvóba megy néha teljesen kikapcsol, ha rádugok hangszórót nem mindíg vált át, meg még hasonló apróságok. Ezért is keresek most windowsos laptopot.

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#75623) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Na végre leültem itthon, átnéztem.. annyira nagy hordereje nincs a különbségeknek az én laptopomhoz képest. Inkább veszek a Samuba egy ssd-t, és következő évben váltok. De köszönöm, legalább tudom, hogy Lenovo, vagy HP a befutó :)
Remélem nem raboltam az időtöket :)

(#75624) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok
ismerősöm fiának szeretne venni egy laptop-ot mert bentlakásos iskolába jár és az utazáshoz meg ottléthez kellene. Mennyiből volna meg valósítható egy olyan gép amin lehet euro truck simulator 2 és farmer simulator 2013-al játszani normálisan ? Érdekelne használt és új ár is meg persze hogy milyen gépet ajánlotok.

Előre is köszönöm !

(#75625) Khelben válasza Maxell014 (#75624) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ebből a videóból nekem úgy tűnik, hogy a GT740M/840M elég hozzá 1366x768-ban, tehát egy ilyen Lenovo megfelelne neki. Euro Truck Simulator 2 szintén elmegy rajta.
Ez a minimum, a belépő szint. Ha kicsit többet szán rá, akkor tudunk mondani olyan gépet is, ami kibírja a sok hordozást, 200k körül.

(#75621) Lori82 : mennyire utálod az illetőt? Ha nagyon, akkor jó neki az a gép. Ha nem annyira, akkor itt van pl. ennyiért fullhd felbontású Lenovo, amin azért kicsit jobb filmet nézni és nem is esik szét fél év alatt.

(#75619) imildi: HP Probookot nézz, de egy használt, garanciális üzletivel Alfa boltjából még jobban járnál.

[ Szerkesztve ]

(#75626) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Sziasztok! Ismerősömnek keresnék laptopot 140-150e ft környékén. Amire használva lenne: dvd nézés (toy story stb gyereknek) illetve sims 3-4 játékot megfelelően futtassa. hát így röviden ennyi :DDD

(#75627) Khelben válasza gabesszg (#75626) üzenetére


Khelben
nagyúr

1, azaz egy hozzászólást kellett volna visszaolvasnod ;)

(#75628) laci1978


laci1978
tag

Sziasztok. Mondanátok erről az összeállításról egy pár szót.
Látom,hogy sokan vagytok itt akik javítanak,tesztelnek,árulnak stb. azért gondolom,hogy értetek hozzá alaposan.
Ajánlott ez a gép így valamire?
Tudom,hogy most nem írtam paramétereket,de most csak maga a gép konstrukciójára vagyok kíváncsi.
Légyszíves egy pár szót mondjatok róla.
Köszönöm. :R

(#75629) Kbali válasza rbertkrl (#75620) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szó sincs fejleharapásról, csak egy kicsit vissza kellett volna olvasni.

(#75630) Kbali válasza laci1978 (#75628) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nagyjából semennyire, az üzlet meg pláne nem ajánlott.

(#75631) laci1978 válasza Kbali (#75630) üzenetére


laci1978
tag

Köszönöm.

(#75632) Khelben válasza laci1978 (#75628) üzenetére


Khelben
nagyúr

Valószínűleg elírás lesz, mert dual M255-ről máshol nincs infó, csak ezen az oldalon. Valószínűleg arra gondoltak, hogy az M255 együtt tud dolgozni a prociban lévő vga-val dual módban. De mivel az M255 és a proci vga-ja is egy kalap sz..., ezért ha megveszed, két kalap sz..od lesz :) A proci pedig még a Pentium 2020M-nél is gyengébb, akkor az már három.
+1 jótanács: mindig keress rá a bolt megbízhatóságára, ahol vásárolni készülsz, sok problémától megkímélhet.

(#75633) laci1978 válasza Khelben (#75632) üzenetére


laci1978
tag

Köszönöm az infót.
Még valami.
Netezésre,stb. Egyszóval ez,vagy ár-érték arányba ez a masina jobban megérné a pénzét?

(#75634) szabonagyur válasza laci1978 (#75633) üzenetére


szabonagyur
félisten

Csak netre az elsőben feleslegesen erős a proci, emag-ról meg nem túl jó a vélemény.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#75635) Khelben válasza laci1978 (#75633) üzenetére


Khelben
nagyúr

Így nem fogunk előbbre jutni. Ha kitöltenéd az összefoglaló kérdéseit, akkor talán tudunk segíteni.

Látom, már túl vagyunk rajta. A Z510-zel mi volt a baj? Ha elárulod, akkor mondunk helyette olcsóbbat/drágábbat/gyengébbet/erősebbet/stb.

[ Szerkesztve ]

(#75636) Abanga


Abanga
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem mert sajnos nem igazán értek a számítástechnikához.
Laptopot szeretnék venni max 150 ezer Ft-ig. A laptop internetezéshez, filmnézéshez és a WoW (World of Tanks) nevű játék játszásához kéne. Viszonylag jó grafikai beállítások mellet normálisan fusson.
Az OP rendszer nem lényeges.
Kinéztem egyet de mindenki mást mond róla (hozzáértőnek gondolt ismerősök)
http://www.radium.hu/legjobb-ajanlatok/legjobb-ajanlat-lenovo-z50-75-80ec004ahc.html

Az AMD-ről nagyon lebeszéltek.
Szerintetek?Ár-érték arányban?Ja és a pixel garancia az megéri vagy csak lehúzás?

Előre is mindenkinek köszönöm a segítségét!!!

[ Szerkesztve ]

(#75637) Khelben válasza Abanga (#75636) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az AMD-ről nagyon lebeszéltek.

Nem véletlenül.
Ha megelégszel az 1366x768-as felbontással, akkor Lenov Z510.
Ha fullhd kell és nem zavar a fényes kijelző, akkor Lenovo Z50-70. De fullhd-ban nem fog teljes pompájában futni sem a WoW, sem a WoT (az nem derült ki, melyikre gondoltál)

(#75638) laci1978 válasza Khelben (#75635) üzenetére


laci1978
tag

Hülyeséget csináltam,mert a feleségem rágta a fülem már régóta,hogy szeretne erősebbet(de csak nevezésre,filmezésre,meg ezt a hülye "My Littele Farm-ot" használja), kisebbet,de időközben le tett róla :((
Aztán rájöttem az elhamarkodott döntésre,hogy mekkora ökör lette.
Na mindegy most ott vagyok,hogy legyen akkor erős,15,6-os,már mindegy,hogy matt vagy fényes,1 Tb-os vinyó. op nélkül. már hajlandó vagyok elmenni 140-150-ig. is.
Az meg hogy legyen benne videokártya nem tudom.ki nem lenne használva mert lefogja a gépet,melegszik a My Littele Farm-al mert az enyémmel latitud 5530-al felpörgeti a ventit,de nem tudom,hogy elég lenne-e neki az integrált 4400-as.
Nagy vonalakban ennyi.
De már nagyon kellene a gép mert már kisajátította az enyémet!!!
:Y
:R

[ Szerkesztve ]

(#75639) szabonagyur válasza laci1978 (#75638) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szokásos Lenovo Z510? vagy B590 i3+SSD?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#75640) gabesszg válasza Khelben (#75627) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Miért kellet volna?(nem támadóan írom, de nem leltem meg a választ a hszben) (bár más miért fél éve elolvastam, de azóta sem változott) szóval továbbra is régebbi tanácsadó cikkekkel van javarészt teli. Arra lettem volna, kíváncsi, hogy van esetleg most egy best buy laptop 140-150 környékén lehetőleg újonnan garanciával (ezt a lehetőleg újonnan valóban nem írtam) és kellene lenni benne optikai meghajtónak valamint sims játék miatt dedikált videó kártyának.

(#75641) smokk. válasza p.lac (#75550) üzenetére


smokk.
tag

Köszi a választ! Megnéztem ,de nem tetszett igazán ://

(#75642) szabonagyur válasza gabesszg (#75640) üzenetére


szabonagyur
félisten

A kolléga a te hozzászólásod előttire gondolt amit maga írt egy szintén hasonló igénnyel rendelkező kollégának. A Lenovo Z510 volt javasolva ennyiért.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#75643) Khelben válasza gabesszg (#75640) üzenetére


Khelben
nagyúr

van esetleg most egy best buy laptop 140-150 környékén

Ez volt az eggyel korábbi hozzászólásban. De azóta megemlítésre került még kétszer.
Lenovo Z510, ha matt kijelző kell és elég az 1366x768, vagy Lenovo Z50-70, ha jó a fényes is és fullhd kijelző kell (nyilván itt majd a játékban vissza kell venni a beállításokat). Filmnézéshez az utóbbi a jobb, játékhoz a natív felbontás miatt talán az előbbi.
Garancia mindkettőnél kérdéses, de Dell meg HP nincs ennyiért ilyen teljesítménnyel, a többi meg csak billegő asztal alá való alátétnek.

[ Szerkesztve ]

(#75644) Abanga válasza Khelben (#75637) üzenetére


Abanga
csendes tag

A WoT-ra gondoltam. Akkor ez a Dual grafikus kártya rendszer nem is dob rajta annyit?A vásárlást amúgy jövőhétre tervezem.A leírásokban meg azt írták hogy ez az AMD proci az i5 és i7 közé rakja a gép teljesítményét a Dual grafikus kártyával.

Vagy nagyon benéztem valamit...

(#75645) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Sziasztok!

Az alábbi kritériumoknak megfelelő laptopot szeretnék, kérem ebben segítségeteket. (Nem nekem lesz :P )

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Holnap
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
120000
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
- Játék (heartstone)
- Net
- Filmezés
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
50-50%
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Nem
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
15,6" - MATT
(8) Notebook tömege?
Nem lényeges.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Windows 8 - Windows 8.1.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
500-1000 GB, Ram: 4 gb, Optikai meghajtó nem szükséges
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI, lehetőleg kék színű :)

(#75646) Abanga


Abanga
csendes tag

Bocs hogy ennyit nyavajgok de tényleg nem értek hozzá és szeretnék tisztán látni.Az hogy a kijelző matt vagy fényes az nem tök mindegy?Hisz úgyis lehet rajta állítani nem?Amúgy ez a gép inkább játékra kéne...

(#75647) szabonagyur válasza Abanga (#75646) üzenetére


szabonagyur
félisten

A fényesben látod magad a mattban meg nem ha összehasonlításra vágysz. A fényes ugye nem jó ha a fényforrás mögötted van.

Kaptál 2 gépet, 150-ért azok vannak.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#75648) Khelben válasza csibusz0314 (#75645) üzenetére


Khelben
nagyúr

Lenovo B590 Pentiummal, intgrált kártyával, matt kijelzővel.
Ha szeretnél bele egy kis tartalék erőt, akkor i3-mal.

(#75646) Abanga : a fényes/matt nem állítható, vagy az egyik, vagy a másik. Ha csak szobában használod és sosem lesz mögötted fényforrás, akkor a fényesnek kicsit jobbak a színei, a kontrasztja. Cserébe szabadban, de már vonaton is kb. használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#75649) drmotto


drmotto
őstag

Fujitsu A544-gyel mi a helyzet?
Mert ahogy rákeresve visszaolvastam, mindig ajánlva volt, jó a support is, mégsem említitek, csak a Lenovokat.

(#75650) szabonagyur válasza drmotto (#75649) üzenetére


szabonagyur
félisten

Úgy emlékszem kaptál választ, ha megfelel az igényeidnek vedd meg.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.