Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#75851) Kremmer89 válasza Khelben (#75848) üzenetére


Kremmer89
tag

a Dell 3542 és a Lenovo Z50-70 közül melyiket ajánlod? Mennyi különbség van a 820 és a 840 m között?

(#75852) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Hali.

Hamarosan notebook vásárlásra adom a fejem, ebben kérném a hozzáértők ajánlatait.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
- Még Karácsony előtt.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
- Leginkább 200 alatt.
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
- Általános felhasználás.
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
- Ritkán, de akkor az hardverigényes.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
- Mindkettő.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
- Nem tervezem.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
- Ha kapható a rá szánt kereten belül 1366x768-nál nagyobb felbontású matt, az nagy előny. Ha nem, belenyugszok az átlagosba. Mérete 15,6 hüvelyk legyen.
(8) Notebook tömege?
- Lényegtelen. Inkább legyen 20 kiló alatt.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
- Mindegy, nem mérvadó.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
- Min. 500GB (nem baj, ha több), min. 4GB (nem baj, ha több), meghajtó nem feltétlenül kikötés.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
- Alumínium ház (minél kevesebb szálcsiszolt résszel, mivel rühellem), megvilágított billentyűzet, valami értelmes dedikált grafikus kártya legyen benne, ne legyen Acer.
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
- Nem igazán.
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
- Dell inspiron 7537 n3-7537-n2-511. Boltot nem linkelek, mivel külföldi vagyok.
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
- Kizárólag új.

Köszöntem az esetleges segítséget.

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#75853) Khelben válasza Ununqatrium (#75852) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az igényeidhez nagyon kevés a keret. Az általad kinézett gép 300k felett van, nem véletlenül.

(#75851) Kremmer89 : van olyan játék, ahol a 840m kétszer annyi fps-t ad, mint a 820m. De minimum 50% van közöttük.

[ Szerkesztve ]

(#75854) Khelben válasza ludmilla88 (#75850) üzenetére


Khelben
nagyúr

Merüljön fel inkább ez: [link]

(#75855) akos3 válasza Khelben (#75846) üzenetére


akos3
addikt

Ennyire cinkes?
Mert a mostani Z470-esen is egész jól elfutnak, ugy h ha ennyire vinné akkor az már bőven jó lenne...
Ehhez képest milyen lehet? mert papíron legalább van ilyen..

(#75856) Khelben válasza akos3 (#75855) üzenetére


Khelben
nagyúr

Elvinni elviszi bármi. Csak hát ott van a ház, a hűtés, a billentyűzet, a felhasznált anyagok, a kijelző minősége. Ezeket nem listázzák az adatlapon, pedig notebooknál legalább annyira fontosak, mint a cpu meg a ram...
Javaslom, töltsd ki az összefoglaló kérdéseit, akkor tisztábban látunk majd.

[ Szerkesztve ]

(#75857) Kremmer89 válasza Khelben (#75853) üzenetére


Kremmer89
tag

Köszönöm Szépen! :) marad a 840m! a Dell 3542 és a Lenovo Z50-70
közül melyiket ajánlod?

(#75858) Ununqatrium válasza Khelben (#75853) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

Kb. 210 ezer. Szerintem benéztél valamit :)

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#75859) akos3 válasza Khelben (#75856) üzenetére


akos3
addikt

Bocsánat az értetlenkedésemért :) Csak azért jövök mindig a Z470-el mert ugyanaz lenne a felhasználása (ugyanaz a szakma-ugyanazok a programok) és azon kielégítően futnak...Ezért egy minimum ilyen tudású gépet néznénk (mert ezt tudjuk már h egész jó..), persze nem baj ha erősebb a gép :) A hűtés valóban fontos - talán a Z470 jobban is melegszik a kelleténél, ezért megy alatta folyton a laptophűtő...

Annak érdekében, hogy tisztán lássunk, kitöltöttem amennyire tudtam a dolgokat...

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? amikor van valami akció :D
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban: első körben olyan 150-ért nézzünk max
(3) Felhasználási kör? AutoCAD, PhotoShop, Skechup (+akár 3dSmax kategóriás progik is)
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? Nem
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Teljesítmény elsősorban
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Nem tudom mi az :B
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15,6". mindegy h fényes-e
(8) Notebook tömege? mindegy
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? jó nélküle is
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? min. 500 gb HDD és 4GB ram
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI, webkamera, projektor kimenet
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Nem értem a kérdést, a (3) pontnak tegyen eleget :) i5-ös proci legyen min.
(13) Eddig kinézett notebookok?[link]
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? új (max 1-2 hónapos használt)

(#75860) runner 125 válasza Kremmer89 (#75851) üzenetére


runner 125
nagyúr

Minősége egyértelműen jobb az utóbbinak, és GPU-ban is óriási a különbség.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#75861) Khelben válasza Ununqatrium (#75858) üzenetére


Khelben
nagyúr

Belinkelhetnéd, hogy hol annyi.

(#75859) akos3 : 150-ért én nem tudok olyan gépet, ami autocadre és photoshopra meg úgy egyáltalán munkára alkalmas lenne. 150-ért van egy belépő notebook, a Lenovo Z50-70, árának megfelelő minőségben, zavaros garanciális helyzettel. De én azt munkára biztosan nem venném meg. Ntezni, néha filmet nézni meg hetente egy órát bohóckodni valami játékkal, arra jó. De dolgozni rajta meg főleg hurcolni, arra alkalmatlan és nem is bírja nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#75862) akos3 válasza Khelben (#75861) üzenetére


akos3
addikt

Ez a Z50-70 miben jobb/más mint az általam linkelt lenovo G505s? (látom ebben még i3 proci van, jó lenne egy i5-ös azért)

Mi az a szint amit akkor tudnál ajánlani már?

Bizonytalan garancia helyzet alatt mit kell érteni?

(#75863) ludmilla88 válasza Khelben (#75854) üzenetére


ludmilla88
újonc

Köszi. És ha kicsit többet rászánnék, és mondjuk felmerülne ez?

(#75864) Khelben válasza ludmilla88 (#75863) üzenetére


Khelben
nagyúr

Pavilion ne merüljön fel, ha többet szánsz rá, akkor is maradj a Probookok között. Esetleg ha még többet szánsz, akkor már beleférhet egy 5-ös Dell Latitude is.

(#75862) akos3 : elsősorban minőségben. A G505-ben még gyengébb a proci, akkor azt miért linkelted? A jelenlegi kínálatban nem nagyon van olyan gép, ami photoshopos munkára jó lenne, esetleg a macbookok. De azok a jelenlegi kereted kétszeresétől kezdődnek. Vagy veszel egy Probookot és mellé egy IPS monitort.

[ Szerkesztve ]

(#75865) ludmilla88 válasza Khelben (#75864) üzenetére


ludmilla88
újonc

Értem. De amúgy ennek mi az oka? Mármint videokártya meg processzor szempontjából egész jó választásnak tűnik. Csak kérdezem a tisztánlátás miatt. Dellből pl. melyik jönne szóba, a Latitude-ok közül?

(#75866) Tikakukac


Tikakukac
titán

Kijelzőt leszámítva tényleg csüggesztően jó gép az N551. De tényleg, szinte mindenért amiért rimánkodtam, hogy miért meg hogyan, az el lett tüntetve és meg lett csinálva, beszarás.
Ziher, hogy ebből mázsaszám lesz eladva.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#75867) Khelben válasza ludmilla88 (#75865) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mint írtam pár hozzászólással ezelőtt, a videokártya meg a processzor notebooknál a képlet fele. A másik fele az anyaghasználat, a strapabírás, az ergonómia, a kijelző minősége, a hűtés, stb. A Latitude-ok 200-tól indulnak.

(#75868) akos3 válasza Khelben (#75864) üzenetére


akos3
addikt

és 180-190 körüli áron se tudsz ajánlani?

Ezek milyenek?
[link]
[link]
[link]

(bocs nem tudtam h amit linkeltem az még gyengébb :/ )

(#75869) runner 125 válasza akos3 (#75868) üzenetére


runner 125
nagyúr

A linkelt PB sokkal jobb minőségű, mint a 3 általad linkelt budget modell.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#75870) ludmilla88 válasza Khelben (#75867) üzenetére


ludmilla88
újonc

Értem, köszönöm. Fontolóra veszem a dolgot. :)

(#75871) Csacsa75


Csacsa75
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek egy ilyen gép ami még garis mennyi ér?
Dell 5737 17R HD8870
Ha rossz helyre jött a kérdés akkor alánljatok topikot :)

köszi

(#75872) ludmilla88 válasza Khelben (#75867) üzenetére


ludmilla88
újonc

Kicsit visszaolvastam Pavilion-ügyben, és úgy láttam, hogy alapvetően az a gond, hogy a csillivilli külső ellenére elég szarul van összerakva.
Nekem a külseje miatt akadt meg rajta a szemem (+ ugye videokártya és processzor kombó miatt), de belegondolva használat során a fényes felületeket annyira nem biztos, hogy élvezném például ujjlenyomat szempontjából, és ugye nem kirakatba lesz, szóval... /Persze olvastam a többi hátrányt is/
Szimpi a ProBook, csak a videokártya kapcsán van aggályom, nem tudom megérné-e, mondjuk valamivel többért ezt megvenni? Nem tudom, hogy ebben az Intel HD Graphics 4600 nem kevés-e? Vagy tök fölöslegesen kattogok ezen?

[ Szerkesztve ]

(#75873) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

sziasztok g505s mennyire ajánlott nem ajánlott modell ?
Átlagos netezés a felhasználás néha kicsi lol mint játék amúgy weblap szerkesztés és ps-ezés ami webhez kell tehát nem annyira durva.

(#75874) Sheld válasza Tikakukac (#75866) üzenetére


Sheld
senior tag

Milyen VGA került bele? Keplere vagy Maxwell-es gtx860m? Gondolom GDDR5-el szerelték őket. Bővíthetősége milyen? kijelző mennyire gáz?

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#75875) Dhampir válasza ADAM1337 (#75873) üzenetére


Dhampir
félisten

A kijelző eléggé vékony és "libegősnek" tűnt az általam látott kiállított példányon, de legalább olcsó gép. Érdemes egy üzletben személyesen is megtapogatni, ha módodban áll.

[ Szerkesztve ]

(#75876) ADAM1337 válasza Dhampir (#75875) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ma pont ügyfélnek egy g505-öst telepítettem a4-5000 variáns volt az egész kellemes darabnak tünt br.: 105 körül meg főként, azért gondoltam valami hasonlóra igaz lehet még lesz valami vonzóbb széria ezekből de a lenovóval nem volt még negativ tapasztalatom.

(#75877) Dhampir válasza ADAM1337 (#75876) üzenetére


Dhampir
félisten

Gigabites helyett csak Megabites LAN-t kapott és a mostanában még egyes-, felső-kategóriában tündöklő üzleti gépekben is elterjedt kombinált fejhallgató- és mikrofon-csatlakozó csücsül az oldalán, de legalább van benne optikai meghajtó. Anyagminőségre kissé silány.

Ha a garancia számít (és ez fontos szempont a laptopoknál), akkor Dell, Fujitsu vagy HP (a ProBook-szériából) laptopban is érdemes gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

(#75878) Fittike92


Fittike92
csendes tag

Asus N56JN jóra sikeredett modell? Nagyon tetszetős ezen az áron. Asus support/garancia milyen mostanság?

(#75879) Pocok256 válasza Fittike92 (#75878) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem rossz gép de 840M es vidkari ennyi pénzért nevetségesen sok.

más...

hova tűntek az asus n550JK laptopok a piacról ? (mármint a normál áras emlékszem fél éve még szórták 230k-240k körül az ips paneles full hds verziókat boldog boldogtalannak) Rájött az asus, hogy jó cuccot gyárt és tarol a piacon a versenytársak meg rászóltak, hogy mégse kéne :d vagy tényleg mi az oka ? :F

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#75880) stratova válasza Pocok256 (#75879) üzenetére


stratova
veterán

Esetleg az N551JK? :)
(kövezzetek meg szerintem az N550 szebb volt, utóbbin már a zsanérok is bizalomgerjesztőbb szélességet értek el az N56-hoz képest [bár az N56 megoldásánál az N551 is szélesebb])

[ Szerkesztve ]

(#75881) Tikakukac válasza Sheld (#75874) üzenetére


Tikakukac
titán

Maxwell van benne.

Ram meg SSD megoldható, optika is esélyesen, egyébként X-es elejét lehúzod és ennyi a dolog, nem alsó lapos turkálós. Csak a legegyszerűbbek.

Kijelző meg TN szokásos dolgokkal. Ugyanezt adja az x550 fényesben és Acer is E1-572 1:1-ben ahogy nézem.

stratova: A zsanéros sztori ott bukódzik, hogy nagyon aranyos, hogy ilyen széles, csak kicsit megkocogtatod és ott röhög a fél milis kályhaezüst kupak az alatta ugyanolyan szerkezettel :B Önmagában az, hogy szélesebb csak azt jelenti, hogy bőven több tagnak van esélye összeszorulni.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#75882) fmfizikus válasza Pocok256 (#75879) üzenetére


fmfizikus
tag

Én találtam 550 est, de van pár dolog amit nem tudok megbocsájtani neki.Beépített aksi , bővíthetőség hiánya , világos billentyűk, és a legzavaróbb,hogy alulra tették a hangszórókat.Meghallgattam az N56 mellett.Ég és föld a különbség a korábbi modell javára. Az Asus is rájött erre,mert az 551-nél már visszatért at 56-hoz.Szóval nekem ezért ez marad.😜

(#75883) Roli5


Roli5
tag

E hozzászólásom azoknak írnám, akik kis összespórolt pénzükből vennének maguknak vagy szeretteiknek ajándékba laptopot mindössze 76500,- Forintért Windows 8.1 operációs rendszerrel, és két év garanciával:

[link]

Eddig egy értékelése van, ami sztem a lényegét le is írja a gépnek: " (2014/10/05)

Netezésre, filmnézésre teljesen jó! Nem egy sebességbajnok,de ebben az árban ez nem is elvárható. Én nem bántam meg hogy megvettem. Megérte! "

Remélem, tudtam segíteni azoknak, akik eddig keserű szájízzel olvasták e fórum néha nagyon is nagyzoló sorait...
("rakjál még hozzá százezret...")

Okostojások: nem, nem dolgozom az Edigitalban, csak böngészem a netet, erre ráakadtam és remélem tudok azoknak is segíteni, akik nem sz@rják a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#75884) premete válasza Roli5 (#75883) üzenetére


premete
veterán

Semmit sem segítesz nekik ezzel a fostalicskával, ennyiért fullhd IPS-t, i7-es, négymagos processzort és asztalit alázó vga-t akarnak jellemzően a minimum 4 év garancia mellett. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#75885) adequate_cou válasza Roli5 (#75883) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Nálunk cégnél a főnök ilyet vett a titkárnőnek nemrég, azzal, hogy irodai munkára jó lesz.

Személy szerinti érintettségem okán nehéz érzelmek nélkül nyilatkoznom róla. Maradjunk annyiban, hogy nincs olyan hét, hogy meg ne kérdeznék tőlem, hogy 'Ránéznél a laptopra? Valami baja van'.

(#75886) spyduck válasza Pocok256 (#75879) üzenetére


spyduck
nagyúr

Annyit hoznak be az országba amennyit előfoglalnak a boltok. Senki nem foglalt elő sokat és elfogytak. Már látom, hogy ugyan ez lesz a G551 és N551-el is.

(#75879) Pocok256: Az viszont IPS-el van és ami a "legfontosabb" van hozzá mélynyomó ;]

(#75880) stratova: Ez szubjektív. Nekem mind a kettő nagyon tetszik, de sztem az N551 szebb élőben.

[ Szerkesztve ]

(#75887) spyduck válasza ADAM1337 (#75873) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ilyen áron csak Dell 3542-t és LifeBook A544-et szabad venni. Abból még nem láttam hibás darabot, de ha látnék is akkor jó eséllyel napokon belül megcsinálják.

(#75872) ludmilla88: Pont az a baj, h nagyon össze van rakva és k...ott nehéz szétszedni. Egyébként semmivel nem rosszabb mint bármelyik Asus, Lenovo, Acer stb... Itt nem azt kell nézni, h melyik jó és melyik miért nem jó, hanem, h melyik a legjobb. Ha engem kérdezel ami nem nagyvállalati üzleti és prémium gép az mind rossz. Árkategóriát kell vizsgálni és nem gyártótól "adott" modellt keresni. Ez a halálom egyébként: "Informatikus ismerősöm az Asus-t ajnlotta". Jól van fiam, 1-es, ülj le! Akár 10.000 forintonként is eltérő, hogy mi az ajánlott. Ezeket kell vizsgálni:

(1) szervizháttér
(2) anyaghasználat
(3) használhatóság
és csak legutolsó esetben a (4) hardver

Persze mondjuk ez egy 100.000Ft-os gépnél nem igaz, ott örüljünk, hogy kapunk egyáltalán valamit.

[ Szerkesztve ]

(#75888) runner 125 válasza Roli5 (#75883) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez tipikusan az a kategória, ahol a használt üzleti Merfoldekkel racionálisabb döntést jelent.

Eleve gondold végig, lejön a bolt haszna, lejön az ÁFA, lejön a nagyker haszna, es lejön az OEM Win ara.
Szóval mennyibe kerül ez a vas, ebben a formaban, újonnan 2 év garival? 35k.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#75889) Khelben válasza ludmilla88 (#75872) üzenetére


Khelben
nagyúr

Vedd a másodikat, játéknál jobb lesz, minden másban ugyanaz.

(#75876) ADAM1337 : A B590-et is nézd meg. AMD proci meg mostanában nem szokott ajánlott lenni, ár-érték arányban általában gyengébb, mint az inteles párja.

[ Szerkesztve ]

(#75890) Roli5 válasza runner 125 (#75888) üzenetére


Roli5
tag

És hányan de hányan ezt az árkategóriát keresik, és eddig nem is nagyon láttam ilyet...

(#75891) Roli5 válasza adequate_cou (#75885) üzenetére


Roli5
tag

Ez azért érdekelne, ha normálisan fel van telepítve rá az op.rendszer, akkor hetente mi a baja, hogy rá kell nézned? Írd le légyszi, komolyan érdekel!

(#75892) Gedeon31 válasza spyduck (#75887) üzenetére


Gedeon31
addikt

A Dellnél ilyennel találkoztál már ? [link]

(#75893) spyduck válasza Gedeon31 (#75892) üzenetére


spyduck
nagyúr

Szted a többi nem ilyen? :)

"hitvány vacak" - igaza van, de ebben az árban mutasson vki jobbat! Árkategóriát kell vizsgálni, nagyon sokszor mondtam már. 110k-ért best buy, viszont 170k-tól a ProBook a besbuy stb.

[ Szerkesztve ]

(#75894) kaszaf


kaszaf
aktív tag

Sziasztok!

Van arról tapasztalata valakinek, hogy melyik a legkönnyebben kinyitható laptop? Sajnos a jobb kezem magára maradt így olyan gép kellene amit ilyen "adottságokkal" is viszonylag könnyen fel lehet nyitni.

Köszönöm.

(#75895) Gedeon31 válasza spyduck (#75893) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nekem szerencsém volt -10 % kuponnal vettem a ProBookot ,így 153k volt a best buy. :)

(#75896) Armagedown válasza Roli5 (#75890) üzenetére


Armagedown
őstag

Feleennyiért is lehet jó használt üzleti gépet kapni, nekik az megfelelő lenne.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#75897) runner 125 válasza Gedeon31 (#75892) üzenetére


runner 125
nagyúr

Minden gyártó budget modellje ilyen, sőt, a 3542 anyaghasználatán rendesen látszik, érződik, h kb. PET palackból van legyártva.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#75898) Gedeon31 válasza runner 125 (#75897) üzenetére


Gedeon31
addikt

Jól emlékszem itt tett be valaki egy képet egy Asus X550 -ről a kijelző fedlapján átvilágított a kijelző panel.

(#75899) spyduck válasza Gedeon31 (#75895) üzenetére


spyduck
nagyúr

Grat! :)

(#75900) Gedeon31 válasza spyduck (#75899) üzenetére


Gedeon31
addikt

:)

Nem tudom egy jól kifogott árban és minőségű üzleti géppel nem e jártam e volna jobban.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.