Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#68423) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni tőletek, notebook választás ügyében. A húgomat idén vették fel egyetemre és engem bíztak meg, hogy válasszak neki gépet, viszont én már nagyon nem vagyok otthon a témában, de látom, hogy már végtelen típusú gépet lehet venni.

Felhasználási terület: egészségügyi pályához kapcsolódó programok (gondolom az ETR és az Officon kívül semmi) + net, filmnézés, facebook stb...
Keret: 150 ezer Ft

Olyasmi gép kéne, ami a fent felsorolt paramétereket ki tudja elégíteni 5-6 évig.
Szükséges az intel HD-nél erősebb VGA a gépbe? Látom, hogy sok laptopba szerelik a radeon 8570M meg a geforce 710-720M. Ezekkel a kártyákkal többet fogyaszt a gép, vagy mindegy, hogy a sima HD vagy ezek vannak benne? Van valami jelentősége, hogy I3 vagy I5 procival választjuk a gépet? Illetve márkában se nagyon tudom, hogy melyik hogy áll. 3-4 éve nagyon ajánlották a DELL gépeket.

Ui:
Játékra nem kell
Inkább minőség, mint teljesítmény
Hetekben lenne megvásárolva
HDD mindegy, majd később kap bele ssd-t
Kizárólag új

Előre is köszönöm!

Üdv

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.