Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#67751) Tikakukac válasza Gigabyga (#67749) üzenetére


Tikakukac
titán

Mondjuk abban is annyi a fém, hogy rágőzölték, tökig műanyag.

Sajnos részben igaz és ki is írja boldog boldogtalan, hogy fém házas a gép, pedig ami ezt valóban tudja az összesen vagy 2 kézen megszámolható, max még kell hozzá 2 láb. Z510 korrekten összerakott gép, de prémium, a definíció szerint annyi van benne, mint bennem platina.

premete: Utólagos tuning volt az, egy protézist rákalapál egy ügyes lakatos és kész is van a titán fedlap. Egy jó Z61 Istenem, hát, na, régen azért tudtak a TP-k exkluzivitást...

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#67752) 426os válasza premete (#67750) üzenetére


426os
őstag

A fém az igaz, de nem fém "házas", csak a palmrest van beborítva egy kb fél mm vastag alu lemezzel. A billentyűzetet kivéve látszik, hogy nem csak gőzölt fém. Szóval nem prémium, de ad egy kis pluszt a lakkos műanyaghoz képest.

[ Szerkesztve ]

.

(#67753) Pocok256 válasza 426os (#67752) üzenetére


Pocok256
veterán

Ezt én is aláírom a z510 nagyon kellemes és minőségi jószág.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#67754) Gigabyga válasza Tikakukac (#67751) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

A meghatározást valóban elbasztam :)
Mit ajánlanátok, melyik típus háza tájékán nézelődjek?
Teljesítmény és a hűtés az első szempont, keret az 200-220E.
Ezzel az alumínium borítással ki vagyok békülve Hp-m is hasonló ( jobb mint a lakkos nyikorgó műanyag)

[ Szerkesztve ]

(#67755) Stark95


Stark95
tag

Sziasztok, egy barátom szeretne laptopot venni és nem igazán van otthon a témában (és én sem). Ezeket nézte ki magának eddig:
http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/dell/inspiron-3521-insp3521-10-p193732971/termek-leiras.html

http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/acer/aspire-e1-772g-54204g1tmnsk-lin-nx-mhleu-002-p209029224/termek-leiras.html

http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/acer/aspire-e1-572g-54204g1tmnii-nx-mjpeu-002-p216362772/termek-leiras.html

A gép internetezésre, videó nézésre, film nézésre és, hogy futtatni tudja a mai játékokat élvezhető szinten.
Melyik lenne a legjobb választás? Esetleg ha van jobb hasonló árban?
A válaszokat előre is köszönöm.

(#67756) szabonagyur válasza Stark95 (#67755) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Töltsétek ki a kvízt ami az első kommentben van.... Beraktál 3 linket aminél nem lehet kivenni azt sem mennyi pénz van rá....

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#67757) Chaser válasza adDis (#67700) üzenetére


Chaser
titán

Ez van nekem, nagyon korrekt "fillérekért".

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#67758) Gedeon31 válasza Pocok256 (#67753) üzenetére


Gedeon31
addikt

Csak a SSD-t belerakni bonyolult több bolt nem is vállalja , ha jól tudom és a RAM csere se egyszerű jól emlékszem :U

(#67759) Gedeon31 válasza Chaser (#67757) üzenetére


Gedeon31
addikt

Méretben nem pici nagyon?

(#67760) adDis válasza Chaser (#67757) üzenetére


adDis
csendes tag

Chaser:
Tök jónak tűnik, most komolyan. Feljebb azt hittem még, hogy csak vicceltél :)
Majd utánaszimatolok, honnan lehetne beszerezni (csak ebay?).
Ráállok.
Köszi!

Gedeon31
Nekünk az nem is lenne baj, sőt!

[ Szerkesztve ]

(#67761) bump3r111


bump3r111
tag

Sziasztok, a kinézett Lenovo B590 (vagy úgy általában a kisebb teljesítményű mai hasonló kategóriás laptopok) integrált videokártyával elboldogulnak a szinte állandó jelleggel TV-re HDMI-n közvetített 1080p adással? Netes pókerre kellene gép nekem, most egy 3 éves szintén alap Toshibát nyúzok de neki van egy közepes Ati kártyája. Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#67762) Tollas7


Tollas7
csendes tag

notebookot szeretnék venni és ebben szeretnék a segítséget kérni.
Paraméterek:
- Egy jó minőségű és teljesítményű új gépre lenne szükségem
- Keret: max 150e forint [de az se baj ha kevesebb (: ]
- Felhasználás: filmnézésre, netezés, játékra ritkán lenne használva, de azért jó ha tud futtatni.
- Méret és felbontás: 15" felett
- HDD: 500-tól
- RAM: 4GB
- CPU: i5
-VGA: dedikált
- OP: nélkül

(#67763) runner 125 válasza Tollas7 (#67762) üzenetére


runner 125
nagyúr

B590 pl.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#67764) kungzi


kungzi
veterán

ez nekem tökéletes lenne, csak ez a fránya ssd bővítés :F

(#67765) Handball94 válasza Tollas7 (#67762) üzenetére


Handball94
aktív tag

i5 CPU és normális dedikált VGA 150k-ból nem megy..
140k-ért van Z510 Pentiumos procival, ami egy i3-hoz hasonló, és VGA-val.

(#67766) runner 125 válasza kungzi (#67764) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mi a baj vele?
Van benne NGFF foglalat is, nem kell bolygatni a gyári HDD-t, optikai meghajtót, s emlékeim szerint itt még matrica sem lesz a burkolaton.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#67767) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Sziasztok! Maximum 85.000ft-ig keresnék valamit. Tudom tudom ennyiért nem igazán kapok normálisat de ez van.

Új kellene, min 14", hdmi,bluetooth,ddr3 RAM 2-4GB, minnél tovább bírja akkurol. Mást nagyon nem tudok meg szabni mert nem értek hozzá ezért vagyok itt.

Amire használnám:net,YouTube,film,office, játékok nem igazan megvagyok nélkülük de ha egy cod4 elfutna akkor nagyon boldog lennék bár lehet bilibe log a kezem :) (annal komolyabbal ugysem jatszok)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#67768) Handball94 válasza Bkrisz9 (#67767) üzenetére


Handball94
aktív tag

Ez a legalja ár újban 89k

De ha kitudnád kicsit egészíteni,ebben jobb a proci [link]

Szerk. Viszont garanciás használttal jobban járnál..

[ Szerkesztve ]

(#67769) Tikakukac válasza Bkrisz9 (#67767) üzenetére


Tikakukac
titán

A rövid válasz: nincs. A hosszabb válasz: rengeteg van, de újban ennyiért vagy megveszed a létező 2 budi egyikét vagy feladod és veszel garis használtat. Vagy pénzt toldasz bele.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#67770) Bkrisz9 válasza Handball94 (#67768) üzenetére


Bkrisz9
őstag

És Tikakukac

Köszönöm a válaszokat. Valami ilyesmire számítottam sajnos. Az a nagy helyzet h suliba jarok. Nyari munkabol egy teljes havi fizum (75.000 kb) amit ra tudok szanni es max 10.000-t tudok meg ki könyörögni.Itthon 55.000-ert akartak valami használtat de azt inkább kihagytam érhető okokból a 80.000-t meg mar csillagászati osszegnek tartjak meg az ujert is nem h használtért ezért a használt nem nagyon játszik. Az a 89.000is sok mar nekem de valahogy megprobalom majd megoldani.

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#67771) Tikakukac válasza Bkrisz9 (#67770) üzenetére


Tikakukac
titán

Visszasütném a puskacsövet: ha nem értenek hozzá, akkor honnan tudják mi mennyit ér és mi az amiért érdemes pénzt kiadni? Használtban egy 20-as mondjuk? Ne legyünk viccesek, ha a 80k szerintük csillagászati akkor keressenek ennyiért, megengedem, de akkor annyiért amennyiért gondolják és ha lesz, küldjék el a listát, rövid gépelés lesz.

Ez nem így megy, ha adnak pénzt adjanak, de a döntést rád és/vagy olyanokra kéne bízni akik közel ülnek a tűzhöz és sütik a pecsenyét, nem pedig az étteremből mondják meg, hogyan készüljön a rostélyos.

50-60k-ból olyan gépet lehet venni, hogy leteszed a hajadat mellesleg.

Én is nevetségesnek tartok nagyon sok használati cikk árképzést, de ezt ahogy a nagyok mondanák: nem érdekli a kutyulát sem.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#67772) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Melyik bírja tovább egy feltöltéssel szerintetek? Illetve melyik lenne a legjobb?
Lenovo B590 pentium 2030m vagy i3
Lenovo Z510 pentium 3550m-el
vagy Dell 3542-es pentium 3558u-val?
Valószínűleg hetente többször fogok majd vele buszozni.
Jobb lenne egy 14'-os, de nem igazán találtam Aceren és Asuson kívül mást.

(#67773) Bkrisz9 válasza Tikakukac (#67771) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Valami ilyesmit mondtam erre énis nem szeretem a "valaki ert hozza es ezt mondta" dolgokat.. Na m1 a lenyeg h mar ertik mirol beszeltem ezert mondtak h akkor inkabb oldjam meg en. Megertem oket is persze. Nekünk ez sok pénz nagyon. Nem ertenek hozza mastol kertek tanacsot. Rossz tanacs volt ennyi. Beszeltem veluk ertik mirol beszeltem szoval nincs problema csak ennyi penzert hasznaltat nem szivesen. Ez a lenovo 89-ert szimpatikus. Ki sporolom valahogy szerintem :) köszönöm szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#67774) Tikakukac válasza gyenesmartin (#67772) üzenetére


Tikakukac
titán

Dell.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#67775) kungzi válasza runner 125 (#67766) üzenetére


kungzi
veterán

ngff-hez nem lehet rendes sata csatis ssd-t kötni ugye? Samsung Evo 120GB Sata3

(#67776) runner 125 válasza kungzi (#67775) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azt nem. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#67777) kungzi válasza runner 125 (#67776) üzenetére


kungzi
veterán

most látom, hogy milyen ez az ngff-s ssd

nem valami olcsó :D kettő, nem is nagyon lehet itthon kapni :DDD

(#67778) runner 125 válasza kungzi (#67777) üzenetére


runner 125
nagyúr

[link]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#67779) kungzi válasza runner 125 (#67778) üzenetére


kungzi
veterán

pff :DDD
amazonon 80$ :D

(#67780) syl5


syl5
őstag

Sziasztok,

mi manapság a best-buy az alábbi paraméterekkel?

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Idén augusztusban.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
130 000 JMF (Jó magyar Ft)
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Általános mindenes, koliba öcskösnek. Net, filmnézés, tanulás, játék, ami elfut rajta, office, stb.
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Ezt nem igazán tudom, inkább ilyen online szerepjáték félékkel (DC Universe) meg böngészős stratégiai fosokkal játszik.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Egyik sem fontosabb, fele-fele arányban. Cipelve lesz hetente úgyhogy bírnia kell, de azért ne legyen egy lassú dög. Most asztali A6-5400K, 4GB ram.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Ha belefér a keretbe, és könnyen megoldható a HDD megtartása is akkor jó lenne.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
17, felbontás mindegy, fényes
(8) Notebook tömege?
mindegy
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
mindegy
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
min 500 GB / 120 GB és min 4 GB, optika nem szükséges
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
webcam nem árt
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
nem tudok róla
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
nem nagyon van
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
kizárólag új, garanciával.

Nagyon köszi,
s.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#67781) Tikakukac válasza kungzi (#67779) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha van aki behozza csapassad. Én napi szinten játszom le a mijééért ennyibe kerül, hát ott van íbéjen meg alibabán meg akárhol olcsón! Egyszerű válasz: akkor hozasd be, a mi mennyibe kerül kijelzőim frontján úgy nézett ki, hogy 3 panelt hozattam be, mire a 4. már jó is lett. És előtte az mind bukó a visszaküldés és 3 hét posta. Na ez már ritkán jut egy az átlag aprós szintjére, sajnos.

syl5: Ha már mindenképpen új akkor 3542 Dell, arra lesz gari legalább.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#67782) syl5 válasza Tikakukac (#67781) üzenetére


syl5
őstag

Abból van 17-es?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#67783) gyenesmartin válasza Tikakukac (#67774) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Most nézem ez a dell fényes kijelzős. Ez zavaró tud lenni?
Illetve az a proci elég lesz autocad-ra és egyéb ilyen programoknak? Erősebb, mint egy P8600-as proci?

(#67784) Mobil87


Mobil87
tag

Ez a Processzor: Core i3 4010U (1700)
Elég általános használatra és komolyabb filmezésre?

(#67785) Tikakukac válasza syl5 (#67782) üzenetére


Tikakukac
titán

Jha, azt nem is néztem. 5748 néven találsz akkor olyat ami köbö ugyanez csak 17".

gyenesmartin: Engem a világból ki lehetne kergetni velük, de ez van. Ha akarsz üzemidőt is és nem még egy téglát vinni magaddal és konnektoron meg minimum fényerő tolni akkor ez van.

P8600 mellet remek a kérdés, elsőre mondanék egy parit, de passzolom, ilyenekben a mit tud akkor dől el mikor megnézed egymás után.

Mobil87: Komolyabb filmekkel 4-5 éve nincs baj, 1-2 éve már mobilon is azt játszol le amit akarsz. Ha szerkesztesz is, akkor nagyobb a baj.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#67786) Mobil87 válasza Tikakukac (#67785) üzenetére


Mobil87
tag

full hd 3D bd iso filokra gonfoltam kb 50gb ok

(#67787) Tikakukac válasza Mobil87 (#67786) üzenetére


Tikakukac
titán

Lehet 2000gigabájt is. Ha megvan dekódolás hardveresen akkor annyira mindegy. Márpedig hacsak nem valami elvetemült állat által direkt ultra magas bitrátával csinálta meg valami spéci vacakkal, akkor akármivel jó lesz.

A proci kérdés itt nem számít, ma már szinte semennyit.

Ami mégis: visszajátszásban az Intel integráltja bizonyos dolgokkal hadilábon van, ezt keresd ki, van aki szerint oltári nagy gond, én még ezen a szinten nem tartok, de az NV karival bajod nem nagyon lehet.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#67788) jobbkanyar


jobbkanyar
csendes tag

Sziasztok!
Lassan szeretném lecserélni laptopom, mert kezdi az elavultság jeleit mutatni.
Az új gép kiválasztásába szeretném a segítségetek kérni, mivel nem vagyok elég tájékozott.

- 100000 ft körül szánnék rá
- netezésre, filmnézésre, office használatra
- új gépet szeretnék, amit kb 5-6 évig nem kell lecserélnem
- kamera nem fontos
- op rendszer nem fontos
- 1 tb merevlemezt szeretnék
- 4gb ram-ot
- optikai meghajtót szeretnék
- wifi-t, bluetooth-t szeretnék
- 15,6" képernyőt szeretnék
- viszonylag új konstrukciót szeretnék, hogy egy darabig ne kelljen lecserélnem

és még az érdekelne, ha esetleg ssd memóriával lenne akkor milyen lehetőségek vannak.
Számomra szimpatikus márkák az acer és asus, de természetesen nem ragaszkodok hozzájuk

Köszönöm a segítséget!

(#67789) Chaser válasza jobbkanyar (#67788) üzenetére


Chaser
titán

- új gépet szeretnék, amit kb 5-6 évig nem kell lecserélnem - Én is sok mindent szeretnék:) Ha mázlid van akkor menni fog annyit, ha nem akkor nem fog. 100k notebook szinten apró pénz. Lenovo B590-et kapsz ennyiért pentiummal ami vállalható.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#67790) finecsa


finecsa
tag

HP 8470p-ről mi a véleményetek?

(#67791) tipuka válasza finecsa (#67790) üzenetére


tipuka
addikt

Az jó cucc

(#67792) kungzi


kungzi
veterán

(#67793) szabonagyur válasza kungzi (#67792) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha nem kell játékra akkor minek neked M-es i5 proci meg komoly dedikállt VGA (gyenge borításban)?
Ott a lenovo gép és kész, túl variálod.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#67794) Tikakukac válasza kungzi (#67792) üzenetére


Tikakukac
titán

Igen, a tulajtól, biztosan remek és kiváló gép, főleg ha megveszed.

Neked feleslegesen sok, erős és ööö felesleges. És az a billzet hmm, vetekszik az MSI megoldásaival, pedig azok sem töklámpások.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#67795) Pocok256 válasza Tikakukac (#67787) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát én pont beszoptam... Az Intel hd baszik gyorsítani a telom által felvett 4k s videót... Az ulv s proci meg úgy elhasal mint annak a rendje. Szóval ha vissza akarom nézni akkor mhl én keresztül telommal kell lejatszani mert ott ugye van hardveres gyorsítás. Intel ilyen téren elég nulla sajnos.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#67796) Tikakukac válasza Pocok256 (#67795) üzenetére


Tikakukac
titán

Erről nem tudok nyilatkozni, ha valamit veszek annak az objektíve hatszor akkora mint egy telefon, az meg rendes képet ad formátummal, a gépváz meg picike, elférek. Ha meg hülyeséget kell lejátszani vagy olyat hoznak akkor asztali kiveri alkarból. :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#67797) Dapro


Dapro
senior tag

Hi,

ideapad y510p • Intel® Core™ i7 • 4700MQ • 4GB • 1TB + 8GB (SSHD) • 15.6 • 1920 x 1080 • Full HD LED Antiglare • GeForce GT 755M SLI (2 db VGA)
vagy
ASUS G56JR • Intel® Core™ i7 • 4700HQ • 8GB • 1TB • 15.6 • 1920 x 1080 • Full HD IPS LED / matt • GeForce GTX 760M • Free DOS • 2 év + 1év • Fekete fémház

vagy n550jk i5 4200h gtx 850m és maradék pénzből ssd + memóriabővítés 8gb ra?

játékra :) :R

(#67798) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Hi again :)

Tesómnak kellene laptop, és egy kis segítség kellene.

-max keret: 120k
-később bővítene egy SSD-t
-felhasználás: filmezés, irodai munka (sok), 1-2 újabb játék elvétve
-fontos a minőség (tehét ami elfogadható ebben az árkategóriában)
-csakis új gép, pár évig (4-5) szeretné használni
-webkamera, mikrofon, hdmi fontos
-ne irodai gép legyen, mert neki azok "nem tetszenek"
-Asus márkát részesíti előnyben
-ő is AMD fan :P Ezért jó lenne ha legalább a VGA AMD lenne. (Tudom nektek ez nemfog tetszeni :D )

Segítségetek előre is köszönöm. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#67799) Pocok256 válasza Tikakukac (#67796) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem kéne ide asztali csak normális driverek anno pavilion AMD gépecskémnél soha nem volt baj a gpu gyorsítással. Ezen a téren az Intelre a konkurencia köröket ver sajnos. És nem mellesleg nem mindegy egy laptopnal hogy a proci teker izomból vagy 5%os terhelés mellett 1W fogyasztással megoldja.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#67800) runner 125 válasza kungzi (#67779) üzenetére


runner 125
nagyúr

Noha igen, egyszerű a képlet, meg kell onnan venni, csak, nem kell meglepődni, ha rákerül a vám és ÁFA, illetve ha rossz, kukazhato, mert nem éri meg postázgatni.
Így máris nem akkora business.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.