Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#47459) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A Dell 7537-be ugyan az a rendkívül foshányinger kijelző került, mint a 3537/5537-be? Értelemszerűen nem az FHD verzióra gondolok. A páromnak nemrég vettünk egy 5521-et, annak a kijelzőjét nem csípem.

Tudom itt csak szar és kevésbé szar között lehet választani.

Annyira dicsértétek a 7537 építési minőségét, hogy most azzal kacérkodom, de nem vagyok allergiás a műanyagra, így egy olcsóbb alternatíva is szóba jöhet.

Most ez a kettő foglalkoztat (előbbire Borote hívta fel a figyelmem):

- Dell 3537 i7-4500U + 8850M (190k)
- Dell 7537 i5-4500U + GT750M (235k)

Tetszik a 7537-ben az építés minősége (még nem tapogattam, de itt is sokat hasonlítjátok a MacBook-hoz, amiből használtam cégest, szerettem), tetszik még a világító billentyűzet és jó pont a hozzá adott Windows is. Az olcsóbbikban meg az tetszik, hogy olcsóbb és talán kiegyensúlyozottabb a hardver.

Munka nem nagyon lenne rajta (arra ott az asztali, IPS monitorral), inkább játék mikor távol vagyok, esetleg videó vágást elkezdeni, renderelés sebessége már nem kritikus. Menne majd bele SSD is később. Gyötörve nem lesz, szállítva max hetente egyszer, ezért sem annyira kritikus az építési minőség, de persze áldozok rá ha érdemes és tényleg megéri.

Sajnos a 7537 esetében hatalmas felára van az FHD kijelzőnek... :(

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.