Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#47101) masholnap válasza brumi1024 (#47094) üzenetére


masholnap
senior tag

nálam ezt a legújabb frissítés megoldotta, valamit elk>#&@hattak az ez előtti frissítéssel. ápdételj, hátha rendbe jön

(#47103) redwhite78


redwhite78
aktív tag

Pár hete csendesen olvasgatom itt a hsz-eket.Iszonyú sokat tanultam tőletek, bár a kezdetekhez képest sokkal tudatlanabbnak érzem magam. :D

Nagyon tetszenek ezek a FHD-s Dell Laltitude 5530-asok. Viszont ezek a HD 4000-es integrált kártyák nem tudom mire elegendőek. Nagy ritkán szeretnék játszani, de nincsenek nagy igényeim. Elviszi a régebbi 5-6 éves játékokat valamilyen medium szinten, vagy esélytelen (főleg, hogy fhd) ?
Ezenkívül mindenképp szeretnék bele SSD-t. Milyen konstrukcióban érdemes megoldani? HDD, vagy az optikai helyére?
(Én az optikai helyére gondoltam, mert az nem kell szinte soha, csak a telepítéskor használtam eddig) OS újratelepítés megoldható enélkül is amúgy, ha szükség lenne rá?

Alfaánál néztem kiezt. Ajánlanátok a fentiek figyelembevételével?

never go full retard

(#47104) B-L-A-C-K válasza Core2duo6600 (#47095) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mint ahogy Brumi is leírta velük kell felvenni a kapcsolatot ez ügyben: alfa156, Mosqu!to.

(#47105) Švejk


Švejk
őstag

Üdv mindenkinek,
Notebookot keresnék, és elveszek a típusok, gyártók erdejében, ezért a Ti segítségeteket kérném :)
Röviden és tömören: keresem a Best Buyt a kategóriában.
Felhasználási terület:
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Nemsokára, hetek kérdése a dolog
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? Elég rugalmas, 100000 forint környékén alapvetően, de lehet fölötte vagy alatta is valamivel akár.
(3) Felhasználási kör? Teljesen alap felhasználásra lenne, nem játékra, és nem is a benchmarkok császárát keresem. Szinte kizárólag internet, de az legyen jó sebességű.
(4) Játékra használnád-e? Nem, egyáltalán nem
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Mindenképp minőség. Időtálló, sok-sok év múltán is jól használható laptopot keresek.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Nem feltétlen.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? A mérete minimum 15,0", ha ennél nagyobb, az is jó.
(8) Notebook tömege? Teljesen mindegy.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Op rendszer nélkül, már van egy bevált Win XP-t.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? Tárhely legyen, de nem kell túl sok, a RAM legyen jó sok évre elegendő, optikai meghajtó mindenképp kellene.
(11) Egyéb kívánság? Ha lenne webkamera beépítve, jó lennne.
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Nem, szinte csak netezés.
(13) Eddig kinézett notebookok? Nincsenek, inkább a szakértőkre bízom, notebookhoz nem nagyon értek.
(14) Használt gép is szóba jöhet? Kizárólag új.

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#47106) Pocok256 válasza Švejk (#47105) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát a fő probléma a WIN Xp nem tudom van e még most megvásárolható gép ami kompatibilis lenne ezzel az ósdi rendszerrel :/

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#47108) Pocok256 válasza spyduck (#47107) üzenetére


Pocok256
veterán

Win xp supportal nem lesz itt probléma :F

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#47109) spyduck válasza Pocok256 (#47108) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ez nyilván képtelenség, így azt figyelembe se vettem. 2013-ban legalább Win7.

(#47110) Švejk válasza spyduck (#47109) üzenetére


Švejk
őstag

Akkor viszont ilyen irányú álmaim feladnám, jó lesz az 7-essel is, de a 8-tól kissé viszketek...

(#47111) brumi1024 válasza masholnap (#47101) üzenetére


brumi1024
veterán

Megtaláltam a megoldást: külön 8.1-hez való intel driver kellett, így már csak a programfagyások vannak. Nem tudom miért adtak ki egy béta 8.1-et véglegesként.

(#47112) spyduck válasza Švejk (#47110) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nap mint nap ezt hallgatom, de indokolni senki se tudja miért rosszabb a Windows 8 mint a Windows 7. Egy érv szokott lenni: "azt hallottam". Kérlek ne büntessetek :D Amikor pedig bemutatom 1 perc alatt a működést és a különbséget azt szokták mondani: Jó, kérjük!

[ Szerkesztve ]

(#47113) Khelben válasza spyduck (#47112) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem például munka szempontjából esett ki, pedig szívesen feltettem volna a céges gépre, mert jóval gyorsabb, mint a win7. De van pár program, ami nem működik vele, így maradok a 7-esnél.

(#47114) Pocok256 válasza spyduck (#47112) üzenetére


Pocok256
veterán

Szívemből szóltál :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#47115) spyduck válasza Khelben (#47113) üzenetére


spyduck
nagyúr

Igen arról tudok, h van pár céges program ami nem fut, de ez a felhasználók 0,0000001%-át érinti, itt azokról van szó akik interneteznek, filmet néznek meg játszanak, nem a céges felhasználásról.

[ Szerkesztve ]

(#47116) Chaser válasza Švejk (#47105) üzenetére


Chaser
titán

Lenovo B590-et is nézd meg, fej-fej mellett játszanak. Billzet sztem lenovoban jobb, meg a design is, bár utóbbi erősen szubjektív:) 102-103k-ért van ivy pentium 2020m-mel.
Sok-sok év múltán is biztosan használható laptop az sok-sok év garis. Mondjuk egy dell alap3 évvvel+2év bővítéssel. 100k- kategória soha nem volt az, ahol bármi elvárásod lehet. Ennek ellenére az AH502 és B590 korrekt és kb mindent teljesít ami neked kell. Élettartamuk meg majd elválik. Ha minősélgi 5 év garos cucc kell az 250k. De gar mellett minden téren előbbre lépés, persze nem adják ingyen.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#47117) Vert1g0


Vert1g0
újonc

Sziasztok!

Mit ajánlanátok?

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 2-3 héten belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 150k körül
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
internet,filmek,játék
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
jó lenne ha mondjuk egy Metro:Last Night elfutna mid-low beállításokon 1366x768ban
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Minőség
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Egyelőre nem, később lehet
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
15,6", 1366x768, matt
(8) Notebook tömege?
2-3 kg
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
nélküle
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
500gb hdd, 4gb ram, odd jó lenne
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Melegedés fontos szempont, szeretném ölben és ágyban is használni a laptopot, tudom nem szabad de akkor is :D
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
igen
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)

Ezeket a gépeket néztem ki eddig:

Dell 5537, elsősorban a 3 év gari és a hűtése miatt lenne jó, illetve az 5521-ről nagyon jó teszteket olvastam, erről egyelőre semmit... a cpu kicsit gyengének tűnik?
[link]

Lenovo G500, design szempontból a legjobban tetszik, illetve az ár-érték arányban is mintha nyerő lenne
[link]

Samsung NP350V5C, matt kijelző miatt került be, ennek vmilyen windows nélküli verzója árban is jó lehet, melegedésétől nem olvastam jókat
[link]

Esetleg lenne olyan gép ami egyesítené a Dell és a Samsung előnyeit? Árat és vásárlási időpontot figyelmen kívül hagyva, például ha télen jelenne meg egy ilyen gép.

(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Új

Előre is köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#47118) Švejk válasza spyduck (#47112) üzenetére


Švejk
őstag

Nos, ami engem illet, a Win 8 nagy barátja vagyok. A csempék nagyon bejönnek, a működés úgy tudom nagyon stabil, és a leggyorsabb Windows eddig. Tehát ha nekem kéne gép, mindenképp 8-as lenne. Ez viszont nem nekem kellene, hanem a nagymamámnak. Ő 1 év alatt megszokta az XP-t, (mert most is van gépe, csak olyan lassú, hogy már ő is falra mászik tőle) és nem akarom a 8-assal traktálni, ahol tényleg minden új helyen van. Még a 7-est meg tudná szokni szerintem, de a 8-as nagyon más már.

Chaser Köszi, mindenképp megnézem azt is. Nem tudom, a Lenovo kicsit jobban cseng nekem, akármilyen furcsa is. DELL-ek, ASUS-ok nem olyan jók ebben a kategóriában?

(#47119) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Tudtok ajanlani ips panellel szerelt notebookeet 150.000 ig max? A macbookoknal ips a panelja?

(#47120) brumi1024 válasza spyduck (#47112) üzenetére


brumi1024
veterán

Nekem a felülettel van bajom. Egérrel, vagy még inkább touchpaddal azért nem a legkényelmesebb kezelni, és pl a wifikezelő menü elég ordenáré és helypazarló, ahogy egy elég nagy sávot elfoglal a képernyőből az asztalon. Otthoni felhasználásra nem rossz, de munkára hát...magyarázd el egy feljesztőnek, hogy miért kellenek a csempék :DDD

(#47119) Scoobyka: Újonnan? Nincs. Használtan: valamilyen Thinkpad utólagos kijelzőcserével. A macbookok közül a retinás készülékeknek van IPS panelja, de az nem ez az árkategória(470k-13", 670k-15"), még használtam sem.

[ Szerkesztve ]

(#47121) Scoobyka válasza brumi1024 (#47120) üzenetére


Scoobyka
addikt

Es jobb fele tn paneles? Ami nem olyan kekes mint a mostani atlag noti kijelzok.

(#47122) Pocok256


Pocok256
veterán

Azt mondják az okosok hogy a 7537 ben van msata foglalat méghozzá a jobb oldalon a ventilátor melletti USB panelen.
37. oldalon ha ránagyítasz látszik is.

Jó lenn ezt megerősíteni :U

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#47123) premete válasza Khelben (#47113) üzenetére


premete
veterán

Ez nettó hazugság, nem gyorsabb a winfos 8, mint a 7, csak átqr a mikrofos a csempékkel.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#47124) Tikakukac válasza Pocok256 (#47122) üzenetére


Tikakukac
titán

Találj egy 7537-et :DDD Bontasd szét :DDD És megtudjuk. Csak ugye amiből nincs az nehéz.

Jelen állapotában én az alját is úgy szedtem le, mint ami cukorból van. Valami ott van. Abban a manualban. Ami kérdés, hogy itthon is van-e, működik-e, és miért nincs róla egy deka szó sem a leírásban.

premete: Ha lementek a zh-k akkor majd csinálom a videókat, hogy 3 fajta SSD-vel és több gépen is csont ugyanazt a sebességet tudja a 7 mint a 8. Win8 topikban azzal indítottak, hogy hazudok, hát mondom, akkor lehet cáfolni, mert bizony itt a VIII. kerületben nem gyorsultak fel a gépek, legalábbis a Chrome egy centivel sincs bent hamarabb, ha szakadok meg sem ;]

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#47125) masholnap válasza brumi1024 (#47094) üzenetére


masholnap
senior tag

akkor félöröm megvan :D

spyduck:
én nem állnék vissza 8.1-ről (a 8-at inkább kihagytam) 7-re, azt is kicsit kaotikusan kezelhetőnek tartom, de a 8/8.1 széria erre is rátesz egy lapáttal. lassan azért kezdem szokni, hogy melyik gombnyomás melyik felületre dob engem, de akkor is :D kész logikai játék az alkalmazások közötti navigálás. persze, ha kiiktatnám a modern ui-s alkalmazásokat, akkor tisztulna a helyzet
őszintén szólva az, hogy van mindigtv app, ahol tudom nézni az f1-et, mindent megér :D

jaésmég teszem hozzá: 8-as alatt tényleg ki lehet kapcsolni a betű élsimítását (legalábbis alaprendszer szinten, alkalmazásszinten persze vannak anomáliák), 7-es alatt ez képtelenség registry-buherálás nélkül

[ Szerkesztve ]

(#47126) cascada


cascada
senior tag

Sziasztok!

Grafikus programok futtatásához pl. ArchiCAD, photoshop, stb, milyen 15"-os notebookot tudnátok javasolni? Úgy vélem fontos lenne 8GB RAM, és kellene előtelepített Windows is rá. A keret 180k lenne.

Köszi előre is!

(#47127) Pocok256 válasza Tikakukac (#47124) üzenetére


Pocok256
veterán

Szerdára legkésőbb nálam lesz a 7537 em :P Akkor kiderül :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#47128) premete válasza Tikakukac (#47124) üzenetére


premete
veterán

Én is kipróbáltam, a 8.1-es pro és enterprise-ot is, ha fizetnének érte, akkor sem tenném vissza, az E6230-ason is azzal kezdtem, hogy leradíroztam az ssd-ről a gyári 8-ast.
Persze a sok egyszerű júzert át lehet b@szni a csempével, mert az gyorsan bejön, amíg a jelszavukon gondolkodnak, addig a háttérben betölt a windóz, de net például nincs akkor még.
Mondjuk f@szbukra a mekiben mutogatni tableten elmegy, de munkára annyira alkalmas kb, mint windows képnézegető a photoshop kiváltására. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#47129) Pocok256 válasza premete (#47128) üzenetére


Pocok256
veterán

Ezt kajra nem értem én életemben ha 1 percet használtam a csempéket na meg 10 secet használtam az egész csempe felületet és élvezem hogy 15 sec alatt feláll a rendszer és ahogy bejelentkezek már netezhetek is... Az meg aztán ugyan nem zavar hogy még utána ezerrel tölt vagy 1 percig a rendszer a háttérben ha a böngészőm 1 sec alatt megnyílik és én meg olvasgathatom a híreimet.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#47130) Tikakukac válasza Pocok256 (#47127) üzenetére


Tikakukac
titán

Te tudod :B

premete: Én látatlanban nem hazugozok le senkit. De ha egyszer már az 5. gépen is az van, hogy nem jön be hamarabb a kezdő 6-os lapcsaládom Chromeban, mint 7 alatt, akkor valamit irgalmatlanul elszúrok.
Az oldalról besliccelő dolgok pedig tényleg megölnek. Okés, a legtöbb dolgot megszoktam, használható. De mikor bemászik minden sz@r a képernyőbe, mert gombok helyett szlájdolni kellett mindent, na olyankor fő az agyam és megy az anyázás vastagon.

masholnap: Nincs baj ezzel. Csak akkor tudná valaki megmondani mi a gond. Szépen bejön minden, nyomom a Chrome-ot, és pont annyit duruzsol, mint amennyivel később a win7 bejön, de már fullosra és egyből indít. A végeredmény ugyanaz. Anno ezért majdnem szétnyírtak a win8 topikban. Mondom el kell jönni, adok vagy 5 darab laptopot is, tessék.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#47131) masholnap válasza Tikakukac (#47130) üzenetére


masholnap
senior tag

nem kell annyit tesztelni, a marketingesek mindig igazat mondanak ;) :DDD

(#47132) brumi1024 válasza Tikakukac (#47130) üzenetére


brumi1024
veterán

És (#47128) premete: +1 nálam sem gyorsabb a 8-as SSD-vel, mint a 7-es. És inkább a 7-es. Bár leginkább nem Windows, a játékoktól és pár speckó programtól eltekintve nem is kell nekem, minden van OS X-re.

(#47133) Scoobyka


Scoobyka
addikt

mi most a best buy notebook 15 koruli meretben...? Sima hetkoznapi felhasznalasra?

(#47134) premete válasza brumi1024 (#47132) üzenetére


premete
veterán

Azért van előnye a windows8-nak: mióta megvan, ingyen sörözök, valamelyik ismerős mindig fel akarja tetetni, majd utána visszaállíttatni a w7-et. :)
Eddig senkinek sem jött be közülük, még egy tabletre is rá kellett raknom a w7-et, ami w8-cal volt eredetileg.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#47135) spyduck válasza brumi1024 (#47132) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ott a pont ;]

A 8.1-ről mi a vélemény? A Napokban majd kipróbálom én is.

premete: Lineárisan gondolkodsz, sőt a felhasználók nagy része is. A jövő az érintős eszközökben van, azt, hogyan kezeled a Win7-el?

[ Szerkesztve ]

(#47136) spyduck válasza premete (#47134) üzenetére


spyduck
nagyúr

Egyébként ha visszatekintesz a múltban mindig lázadunk az újdonságok miatt, 5 év múlva kitalálnak vmi újat aztán mindenki a csempéket fogja hiányolni.

(#47137) premete válasza spyduck (#47135) üzenetére


premete
veterán

Kipróbáltam, a windows 7-et jobb kezelni érintőképernyőn, mint a 8-at: windows 7-en amire ráböksz, az indul, a windows 8-on meg az, aminek olyan kedve van az elqrt sarkokban; most azt a hányadék csempét hadd ne részletezzem, ahol ráböksz a videóra a böngészőben és közli, hogy ezt csak desktopon lehet lejátszani. :)
Az üzleti életben pedig nem tudok olyan komoly cégről, amelyik egyáltalán tervezi a windows 8-ra átállást, pedig van pár világcég ügyfelünk.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#47138) Dhampir válasza premete (#47134) üzenetére


Dhampir
félisten

:DDD

(#47139) spyduck válasza premete (#47137) üzenetére


spyduck
nagyúr

Itt a consumer rétegről beszélek. Win7 internet alatt? Ez most komoly? Inkább hagyjuk is, neked van igazad!

(#47140) premete válasza spyduck (#47139) üzenetére


premete
veterán

A consumer rétegben igazad lehet, jobb a mekiben a f@szbukot érintőképernyőn mutogatni, plusz így megnyílik a lehetőség a számítógép használatára azoknak is, akik a nevüket sem tudják leírni. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#47141) spyduck válasza premete (#47140) üzenetére


spyduck
nagyúr

Látszik, h nem használsz érintős eszközöket, egyébként pedig sok munkakör betöltésére sokkal inkább alkalmas mint egy notebook.

[ Szerkesztve ]

(#47142) Švejk válasza premete (#47140) üzenetére


Švejk
őstag

A Win8-ról a Laptopok világába visszahuppanva, tudna valaki erre valami tippet adni?

(#47143) spyduck válasza Švejk (#47142) üzenetére


spyduck
nagyúr

Kaptál, LifeBook AH502 / IdeaPad B590 vagy használt üzleti.

(#47144) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ma történt egy kis baleset, a gép az ágy mellett (Dell Latitude E5530-as), mellette közvetlenül van egy polc ahonnan egy üres poharat akartam levenni és leejtettem, pont a gép fedlapjára kb 1,5 méter magasról...A tetején lett egy horpadás, ezen kívül semmi baja, 2 perc alatt szétkaptam, horpadást visszanyomtam, és ennyi volt.

Ezért fújjuk itt lényeg mi milyen minőség, ugyan ezt megcsináltam volna egy műanyag fedlapos géppel már rendelhetném a kijelzőt bele, az E5530-asnak meg ugye egy tömör egybefüggő alu fedlapja van, amit le is fotóztam, szóval nagyon nem mind1 mi van a kijelző alatt...:)

[ Szerkesztve ]

(#47145) masholnap válasza spyduck (#47135) üzenetére


masholnap
senior tag

kb annyi a véleményem, hogy a 8-asnak minimum így kellett volna kijönnie, de persze még most is lenne mit finomítani
pl. a this pc - skydrive - saját profilos mappákat megoldhatták volna kezelhetőbben. arról nem is szólva, hogy az oprendszer US, a profilos cuccok és a skydrive mappák magyarul "beszélnek". kicsit skizo

(#47146) Švejk válasza spyduck (#47143) üzenetére


Švejk
őstag

Tudom, ezek erős esélyesek is, de ASUS/DELL nem olyan erős ebben a kategóriában?

(#47147) redwhite78 válasza redwhite78 (#47103) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Valaki tudna segíteni ebben a kérdésben? Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#47148) spyduck válasza Švejk (#47146) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az ASUS szinte semmiben sem erős, legfeljebb gagyi. A Dell-ből pedig a 3521 van, nem rossz de ettől függetlenül az imént ajánlottakat venném.

(#47150) Bandi995 válasza spyduck (#47149) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Sziasztok!

max 200k-ért nézelődök ssd-vel szerelt, minél vékonyabb felépítésű, hardverileg irodai és mindennapi használatra szánt lapos után.

Merre érdemes nézelődnöm? Egy ultrabook lenne a legjobb, ám azok ahogy észrevettem, az értékhatár felett vannak nagyrészben.

Válaszotok előre is köszönöm! :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.