Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76701) hdman


hdman
őstag

A tulajdonos egy berlini szalonból hozta el a G-t, 132 000 euróért. Az értékesítő először az A- és a B-osztályt ajánlotta a babakocsival betérő édesanyának, de ő valami nagyobbat szeretett volna. Az ML-en gyorsan túlléptek, a GL azért esett ki, mert férje egyik autója egy GL 500. A másik egy SL 63 AMG.

Talán van önnek valamink, ami erős is, egyedi is és még ezen a héten el tudja vinni - mondta az értékesítő. A hölgy meglátta a G 55 AMG-t, kifizette és közölte a férjével, hogy lecserélte a MINI Clubmant egy 500 lóerős G-re.

:U :U :U

[G 55 AMG teszt]

Ha az asszony ilyet kozolne velem, leszednem a fejet :DDD

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#76702) Laraxior válasza hdman (#76701) üzenetére


Laraxior
titán

Jó csúnyácska szegény :B :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#76703) Qru válasza hdman (#76701) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én inkább elcsakliznám a kulcsot tőle. :D

#nincsbennetarcsi

(#76704) lorcsi


lorcsi
veterán

könyöklőt szeretnék enni az autómba, mire kell figyelni vásárláskor?
miylen buktatói vannak
elég nagy a szórás 5-15k között láttam

(#76705) !Overdose! válasza lorcsi (#76704) üzenetére


!Overdose!
őstag

Arra, hogy inkább gyári, bontottat vegyél. Az utángyártottak semmirevalók.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#76706) hdman válasza lorcsi (#76704) üzenetére


hdman
őstag

+1 a gyári bontottra. Amugy ezt szokták dicsérni: Armster

Sopron city :)

(#76707) Tothgera30 válasza hdman (#76701) üzenetére


Tothgera30
Ármester

G Merci, fantasztikus :K .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#76708) TaaT


TaaT
veterán

És mi van ha nem létezik gyári? :U

Give them hell Ukraine!

(#76709) lorcsi válasza !Overdose! (#76705) üzenetére


lorcsi
veterán

punto 2-hez kellene, ehhez sajna nincsen gyári

(#76710) runner 125 válasza Tothgera30 (#76707) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem kérdés, legenda a javából.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#76711) Tothgera30 válasza runner 125 (#76710) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mint a Defi, bár nekem utóbbi kéne, egy 110-es :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#76712) footy válasza hdman (#76701) üzenetére


footy
addikt

Ha már G-Klasse, nálunk így van kiállítva:
Elég fos képet csinált a telefon, de a lényeg azért látszik.

[ Szerkesztve ]

(#76713) bitpork válasza footy (#76712) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Eltolták. A bal ablaktörlő fele nem sáros :DDD Ennyit a német precizitásról :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76714) neduddki válasza hdman (#76701) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

vmi regi nagy dog dizelmotorral hmmmm:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#76715) bitpork válasza neduddki (#76714) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

WTF?! Csak nem a kuvik elhagyását vélem felfedezni egy ártatlannak tűnő sóhaj formájában?! :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76716) neduddki válasza bitpork (#76715) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

egy g-t egy civiert hat agyadra mentaszels idojaras???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#76717) neduddki válasza footy (#76712) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

vajh 3cmsar mar olegezknekagumedliknerk?:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#76718) !Overdose! válasza TaaT (#76708) üzenetére


!Overdose!
őstag

Akkor elfogadnám a helyzetet és a következő autót úgy választanám ki, hogy abban legyen. Nekem nem szimpatikus, hogy az utángyártott könyöklő beépítéséhez általában fúrni és csavarozni kell és gyakran nem férsz hozzá kényelmesen a kézifékhez és színben sem passzolnak a kárpithoz. Nekem nem jött be. :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#76719) TaaT válasza !Overdose! (#76718) üzenetére


TaaT
veterán

Az utángyártottaknál a legkisebb probléma hogy fúrni kell vagy hogy nem passzol a kocsi a belteréhez. A legnagyobb baj az hogyha kicsit rátehénkedek már hajlik vagy törik is elfele, a váltóbox műanyag burkolata nem teherviselő kialakítású. :(((

Give them hell Ukraine!

(#76720) -v- válasza !Overdose! (#76686) üzenetére


-v-
addikt

:C

(#76721) mycso válasza hdman (#76701) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Itt Miskolcon is szokott egy ilyen mászkálni, valami nő szokott mászkálni vele.
Tapossa neki, meg menne át mindenen, egyszer majdnem rajtam keresztül váltott sávot....kell neki nagyon ez az autó.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#76722) AMD Power


AMD Power
titán

Büdös a busz, de drága az autó?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#76723) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

uhhhh

udv

neduddki

p.d.es kijentelFelteglatbarmikor elcserlemra:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#76724) zolikaDB válasza lorcsi (#76709) üzenetére


zolikaDB
veterán

Armster. Nagyon jo minosegu konyokloket gyart, nekem is ilyen van.
[link]

(#76725) lorcsi válasza zolikaDB (#76724) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi...akkor szétnézek, hol kapok iylet

(#76726) Tothgera30 válasza mycso (#76721) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Vett/kapott volna RAM-ot :D . Akkor nem sz@rozna :D . Ismerősi körben van egy nagyvas, mezei pickup mellé állítva egy dodgem :K .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#76727) hdman válasza zolikaDB (#76724) üzenetére


hdman
őstag

vótmá :DDD

Jah, G merga jóféle, ideális városi romboló :)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#76728) bitpork válasza AMD Power (#76722) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez a cikk egy álszent marhaság. Pláne hogy egy autós portál újságírója vette a nevére. Legközelebb egy informatikustól várunk egy miért jó ha leszoksz az IT használatáról cikket. Mert csak.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76729) Norbi14


Norbi14
senior tag

Gumi csere szerintetek korai március első hetében?

(#76730) lorcsi válasza Norbi14 (#76729) üzenetére


lorcsi
veterán

a tavalyi évre gondolva..szerintem korai

(#76731) emvy válasza bitpork (#76728) üzenetére


emvy
nagyúr

Pedig varosban irtozatosan kenyelmes a carsharing. Tokeletesen stresszmentes, azt kapod, amiert fizetsz, a kocsik rendben vannak tartva, satobbi. Londonban hasznaltam ilyet, tokeletes -- odamesz, at se kell venni, mert a kartyaddal kinyitod, elviszed, aztan lerakod, automatikusan vonjak a szamladrol a penzt. Meg csomo esetben olcsobb is, mint kocsit fenntartani.

Inkabb ahhoz hasonlitanam, mintha egy IT portalon arrol olvasnal, hogy ahelyett, hogy otthon szerelsz ossze egy PC-t alkatreszekbol, vegyel inkabb egy markas gepet.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#76732) Dluinet válasza Norbi14 (#76729) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Én az áprilist azért megvárom :))

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#76733) bitpork válasza emvy (#76731) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sántít a hasonlatod. ITben ez úgy nézne ki h ha netezni akarsz akkor menj át a szomszédhoz mert neki ott van. Vagy kérj költsön/bérelj egy gépet.

Nem az ötlet ellen vagyok, csak az ellen hogy egy autós újságíró írjon erről. Egy közgazdász v zöldbéke aktivista ok, de nem az akinek pont az lenne a dolga hogy a motorkocsi szeretetet ossza frutti helyett.
A hentesnél mondta már neked valaki hogy miért nem vagy inkább vega?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76734) emvy válasza bitpork (#76733) üzenetére


emvy
nagyúr

Az autos ujsagiro is arrol ir, amirol akar. :) A Totalcar altalaban veve az autozasrol szol, ez a cikk szinten az autozasrol szol. A varosi kozlekedesnek minimalis koze van az elvezethez vagy a hobbihoz.

while (!sleep) sheep++;

(#76735) bitpork válasza emvy (#76734) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A totalcar monnyon le :DDD

Jut eszembe...nem sok fotót toltál még a gépállatodról. A turbón kívül volt más meglepetés? Mennyire vagy megelégedve vele ennyi használat után?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76736) TaaT válasza Norbi14 (#76729) üzenetére


TaaT
veterán

Nálam már megvolt :))

Give them hell Ukraine!

(#76737) emvy válasza bitpork (#76735) üzenetére


emvy
nagyúr

Semmi mas nincs igazabol, ezert se irtam :) 22k-t toltam bele idaig. Fogyasztasa nalam olyan 6.6-6.7 korul alakul (nagyreszt autopalyazas 150-170 kozott. bar 190-200 korul se fogyasztana sokkal tobbet, az ora szerint 7.8-at eszik sik terepen stabil 200 kornyeken). Mar irtam tobbszor, de a legjobb resze az a zajszigeteles, egy 6-7-8 oras uton a magas alapzaj kesziti ki az embert leginkabb (engem legalabbis). Nagyon orulok, hogy ezt vettem.
Azota annyit koltottem ra, hogy vettem ra egy full teli kerekszettet (ld. kep itt), meg utanatoltottem egy kis hutofolyadekot. Ez utobbit a kerekcserekor megkerdeztem (marmint hogy normalis-e, hogy utana kellett kicsit tolteni), a szervizes azt mondta, hogy nem problema, de ha a kovetkezo szervizig fogy belole megint, akkor szoljak, es valami csovet kicserel a klimaban, mert mar latott ilyet, bar C5-nel nem szokasos.

Minden mas oke -- esemenytelen egy auto, beleulok, megyek, kiszallok. Varosban nem nagyon hasznalom, mert elegge ellene vagyok a varosi autozasnak, szoval remelhetoleg jo allapotban marad, 95%-ban Budapest-Munchen utat teszek meg vele. Ja, az Oktoberfesten megkoccantottam a jobb sarvedo folott, egy riksat arrebb toltam vele tolataskor -- az okrok integettek, hogy mehetek meg (total tomegben probaltam kiallni egy parkolobol), de mar nem volt hely... lett egy apro (fel centi 'mely') horpadas a kerek folott, latszani nem igazan latszik, de bosszantott kicsit. A linkelt kepen mar rajta van, de tenyleg nem latvanyos.

Ja, a gyerkoc allandoan elalszik benne, szereti a halk ringatozast :)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#76738) Typhoon47 válasza emvy (#76737) üzenetére


Typhoon47
őstag

Ma megneztem ket c5öt en is 20k km-el (exclusive, tourer, 2.0 hdi). Baszottul bejottek. Kicsit tobb hely lehetne benne, csak azt sajnalom :) peldaertekuen osszeszedtek magukat citromek.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#76739) bitpork válasza emvy (#76737) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nekem egy bajom volt amikor nézegettem őket: a központi kományagy fix. Ez valahogy nekem nem jön be.
A hangszigetelés tényleg állat jó az elmúlt 5-6 év motorkocsijainál. Bár nekem most Domin Nokian téli gummedli van és bármennyire is halk a sárkány , azt kell mondanom hogy borzasztóan hallatszik a gördülési zaj :(
Kíváncsi lettem volna hogy ha kombit veszel milyen tapasztalatokat osztasz meg. Azt vettem észre hogy öregszem: jobban tetszenek a kombik :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76740) Typhoon47 válasza bitpork (#76739) üzenetére


Typhoon47
őstag

a kombi is kva halk :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#76741) zolikaDB válasza emvy (#76737) üzenetére


zolikaDB
veterán

Te mit melózol kint?

(#76742) neduddki válasza zolikaDB (#76741) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

lakatos Lajosbacsinal:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#76743) emvy válasza zolikaDB (#76741) üzenetére


emvy
nagyúr

Osztom az eszt penzert cserebe barmivel kapcsolatban, amiben aram folyik, vagy ki lehet szamolni :DDD

while (!sleep) sheep++;

(#76744) emvy válasza bitpork (#76739) üzenetére


emvy
nagyúr

Nekem a nyari az Michelin Pilot Sport 3, a teli meg Alpin 4, mindketto eleg halk -- kenyelemben kb. hasonlo, bar a 19-es kereket meg lehet erezni a nyari gumival. Majdnem kombit vettem, de az a kombi, ami meg elado volt, az 3 literes V6, ami nem megy jobban, viszont tobbet eszik es nehezebb (mindkettoben ugyanaz a valto van, ami 450 Nm-t bir el, asszem a V6-os 7.6 alatt van 100-on, ez meg 8.3, automataval).

A fix kormanykozeppel az egvilagon semmi baj nincs, tok jo, hogy a gombok mindig ugyanott vannak. Ez olyan dolog, hogy lehet, hogy elsore nem jon be, mert szokatlan, de semennyire nem szamit egy autonal. Nekem mondjuk az elejetol fogva tetszett -- ahogy anno leirtam, tobb tesztvezetes utan (E90-ek, Focus, blabla) ez az auto volt az, ahol az elso 15 masodpercben ereztem, hogy nekem ez kell.

Igazabol ha sok elkoltheto penzem lenne, akkor elferne melle mondjuk egy MX-5, Boxster, vagy valami hasonlo kisauto, de utazni ez szuper.

while (!sleep) sheep++;

(#76745) hdman


hdman
őstag

emvy: bécsben smartok vannak, egyszer használtuk. Teljesen jó.

Dluinet: nekem meg az osztrákok miatt április 15ig fent kell hagynom, de nem is bánom, addig keresek vmi jó nyári gumit ...

Sopron city :)

(#76746) hdman válasza emvy (#76744) üzenetére


hdman
őstag

Szép Baba :)

Meg vagy elégedve a PS3-mal? Már ajánlották itt a fórumban, a végén nekem is ez lesz 225/45/R17-ben :) Én szinte csak pályázom, de néha elgurul a gyógyszer. Fontos, hogy halk legyen és esőben is jól tapadjon.

Most Pirelli Pzero Rosso van nyáriban, de esőben gyalázatos...

Alpin 4 tényleg rohadt jó, az volt a Grande Puntonkon, imádtam.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#76747) runner 125 válasza hdman (#76746) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem azt írtad legutóbb, h Xbox-os vagy? :F

;] :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#76748) hdman válasza runner 125 (#76747) üzenetére


hdman
őstag

Bázeg, még hányszor sütitek el? :DDD

SZERK: Most meg a gyerek mellett tuti sok időm lenne játszani :D Egyelőre még filmet sem nézünk, inkább alszunk egy kósza órát, vagy csak vegetálunk :B

SZERK2: emvy: köszi, akkor szerintem elolvasok még pár tesztet, aztán benevezek egy ilyenre. Azért ahogy nézem R17-nél még jóval barátságosabbak az árak, mint R19-nél ;)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#76749) emvy válasza hdman (#76746) üzenetére


emvy
nagyúr

A PS3 esoben kivalo, nem tudom megmondani, mennyire halk, nincs eleg osszehasonlitasi alapom, de nem tunik kulonosebben halknak. De esoben szuper. En is elsosorban palyazom egyebkent (nekem 245/40R19 van belole), teljesen oke. Amikor omlik az eso, akkor joval stabilabbnak erzem, mint az elozo (egyebkent szinten Michelin) gumikat.

while (!sleep) sheep++;

(#76750) emvy válasza hdman (#76748) üzenetére


emvy
nagyúr

Meg az R18 is oke, az R19 az horror tenyleg. ;(

while (!sleep) sheep++;

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.